Dodaj do ulubionych

Koniec nabijania się z Dacii

18.02.19, 15:37
Nie ma żartów. Poważne udogodnienia. Niedawno ładowałem zakupy do bagażnika i nie powiem przydało by się.
joemonster.org/filmy/96129/Dacia_Logan_tez_ma_bajery_ulatwiajace_zycie
Edytor zaawansowany
  • bigzaganiacz 18.02.19, 15:41
    z tego co widzialem to byl zart
  • samspade 18.02.19, 15:44
    żartujesz.
  • vogon.jeltz 18.02.19, 15:54
    Ciekawe ile kosztuje taka opcja z konsjerżem od bagażnika?
  • samspade 19.02.19, 08:29
    U nas jeszcze niedostępna. Inne marki za żałosne elektryczne otwieranie życzą sobie po 2 czy 2,5 tysiąca.
    Sam jestem ciekaw ile powie daćka
  • vogon.jeltz 19.02.19, 09:05
    Za samo słowo "konsjerż" z 5k powinna policzyć. Brzmi tak bardzo luksusowo. Koszty utrzymania konsjerża oczywiście w umowie małym druczkiem.
  • wqcyzx 19.02.19, 12:45
    Korbotronic
  • jeepwdyzlu 19.02.19, 13:32
    Konsjerż to po polsku CIEĆ.

Zdravim holky....
    J.

--
    YCDSOYA
  • vogon.jeltz 19.02.19, 13:53
    O widzisz, określenie "cieć" będzie zarezerwowane na inne rynki, na których "konsjerż" nie zrobiłby na klientach wrażenia. A jak to będzie po rumuńsku?
  • dodekanezowiec 19.02.19, 19:22
    "Miećka ja tam na ciecia, pfu, gospodarza domu idę" :)
    Co do rumuńskiego - qrde, był taki film z Kukizem co musiał jakieś hasło wpisać, no i wpisał "dupa" bo dupa to po rumuńsku "po". Aż dziw że w polityce tego nie przypominał potem jak jest "PO" po rumuńsku :)
    Ale z Kukizem to róznie bywa, wypisywał "jak ja was qrva nienawidzę" na przeciwników politycznych, a potem na 100-lecie niepodległości śpiewał "chroń mnie Panie od pogardy, od nienawiści chroń mnie Panie"
  • dodekanezowiec 19.02.19, 19:25
    Ech, jakby tak zrobili nową generację Sandero Stepway z wyglądem porównywalnym z Capturem, Stonic, Mokką czy Koną, silnikiem 1,3 turbo z Qashqaia i wyposażeniem rownym Stonic (ten za ok. 75k) i ta Sandero Stepway byłaby za jakieś 63 z lakierem metalik :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.