Dodaj do ulubionych

F1 RedBull i sprawa polska

19.03.19, 11:32

Polska kryptowaluta FuturoCoin została jednym ze sponsorów Aston Martin Red Bull Racing i reklamuje się w wyścigach samochodowych Formuły 1. - Zależało nam na marce globalnej, z najwyższej światowej półki. Promocję naszej kryptowaluty zaczynamy z bardzo wysokiego pułapu i wierzymy, że na tym poziomie już pozostaniemy - podkreśla Paulina Woźniak, prezeska FuturoCoin OU

N a początku lutego oficjalnie poinformowano, że reklama kryptowaluty FuturoCoin pojawi się w wyścigach samochodowej Formuły 1. FuturoCoin został jednym ze sponsorów Aston Martin Red Bull Racing – sławnego zespołu Formuły 1.

Pierwsi w historii
To pierwszy taki przypadek w historii, że kryptowaluta wspiera zespół podczas tego niezwykle prestiżowego samochodowego cyklu – mistrzostw świata F1.

Zgodnie z umową sponsorską logo FuturoCoin pojawia się w kilku miejscach: m.in. na bolidzie, kombinezonach kierowców – Maxa Verstappena oraz Pierre’a Gasly’ego. Znajduje się także na ścianach garażu w padoku, samochodach obsługi oraz w materiałach prasowych, na stronie internetowej i ściankach sponsorskich zespołu Aston Martin Red Bull Racing.

– Jesteśmy dumni, że FuturoCoin jako pierwsza kryptowaluta może pojawić się na bolidzie F1 i to przy takiej marce jak Red Bull, znanej na całym świecie. Długo i ciężko pracowaliśmy, aby doprowadzić do podpisania tej niezwykle ważnej dla nas umowy – podkreśla Paulina Woźniak, prezes FuturoCoin OU.

Ciekawe że nie w Williamsie 😀

--
YCDSOYA
Edytor zaawansowany
  • galtomone 19.03.19, 11:39
    Kotlet, pisałem o tym przy okazji info o Orlenie ;-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • jeepwdyzlu 19.03.19, 12:22
    A to sorki nie pamiętałem.

--
    YCDSOYA
  • pan99 19.03.19, 12:49
    podeślijcie jakiegoś linka do zdjęcia bolida z logo futurocoin.

• nazimno 19.03.19, 12:58
    redbullracing.redbull.com/article/new-currency
  • galtomone 19.03.19, 12:59
    A co? Masz problem z samodzielnym szukaniem?

W Australii nie widzialem, zeby w ogole byly.
    Ale nikt tez nie negowal, ze umowa jest.
    Moze loga tego FC tylko na kombinezonach?
    Nie wiem...

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • pan99 19.03.19, 13:08
    galtomone napisał:

> A co? Masz problem z samodzielnym szukaniem?
    >

tak, mam, być może nie jestem tak dobry w szukaniu jak ty czy inni, stąd moja prośba.

• nazimno 19.03.19, 13:11

www.racefans.net/wp-content/uploads/2019/02/racefansdotnet-20190205-092800-1.jpg
  • galtomone 19.03.19, 13:27
    Ale mnie to nie interesuje czy sa czy nie.
    Napisalem ci tez ze w AU nie widzialem.
    Zas doniesienia o umowie z AMRBR czytaem juz jakis czas temu i nie widzialem zadnych sprostowan.

Wiec jak ci zalezy, to napisz do Futuro Coin, czy jak to sie tam nazywa i popros o fote jak w sieci nie ma.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • pan99 19.03.19, 13:54
    nazimno dzięki.

jakby ktoś jeszcze miał/znalazł zdjęcie bolidu z logo to też poproszę, najlepiej z wyścigu.

futurocoin jest, bardzo delikatnie mówiąc, dość kontrowersyjnym projektem w świecie krypto (sporo znawców lub "znawców" nie uważa tego nawet za kryptowalutę).

Prezes futuro zapowiadał, że loga będą na bolidach, ciężarówkach itd.
    Dlatego też jestem ciekawy gdzie to logo jest na bolidzie. A pytałem z czystej ciekawości, bez doszukiwania się spisku i bez chęci udowodnienia tu komukolwiek czegokolwiek. A że to tylko zwykła ciekawość więc nie będę z tego powodu nic pisał do jakiejś tam firmy.

galto - po prostu jak masz to zdjęcie, albo jak chce ci się szukać to daj linka, a jak ci się nie chce dać czy szukać to nie dawaj, spox, nie musisz mnie od razu atakować. Ale też skoro cie nie interesuje czy to logo jest czy nie to po co mi w ogóle odpowiadasz. Wyluzuj nieraz, nie musisz chyba odpowiadać wszystkim i we wszystkich wątkach, nawet w tych które cię nie interesują.
  • galtomone 19.03.19, 14:40
    Nie mam. Nie szukam bo mi nie potrzebne.
    A Tobie do czego to zdjecie - pytam z ciekawosci...?
    Wypowiadam sie tylko w tym zakrsie, ze sprawa nie jest nowa.
    Umowa byla ogloszona jakis czas temu.
    Ale jakos ani RB nie kibicuje ani jakie i z kim maja umowy mnie specjalnie nie interesuje.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • pan99 19.03.19, 15:00
    galtomone napisał:

> A Tobie do czego to zdjecie - pytam z ciekawosci...?
    >

jest to mi potrzebne do zakładu. Kumpel przesłał mi kiedyś tego newsa o współpracy f1 z futuroc..
    No i założyłem się z nim, że jeśli logo futurocoin pojawi się kiedykolwiek na bolidzie RBR to ja przegrywam zakład i stawiam flaszkę, a jeśli nie to on, pijemy wspólnie.

No i widzę, że gdyby chodziło o łokieć to już bym przegrał, ale z kupnem flaszki poczekam jeszcze do wyraźnej fotki bolidu.
  • pan99 19.03.19, 15:10
    a przy okazji - jak myślicie, jakiego rzędu są to pieniądze? Ile w RBR kosztuje ekspozycja na łokciu , a ile na bolidzie w najtańszym miejscu.

Znając tą firmę dość dobrze nigdy bym nie przypuszczał że stać ich nawet na łokieć, a tu taka niespodzianka.
    Zaraz ktoś pewno prześle zdjęcie bolida z ich logo to już w ogóle będę musiał odszczekać wiele słów które wypowiedziałem na ich temat w rozmowach z innymi kryptowalutowcami.
  • nazimno 19.03.19, 15:21
    formulasantander.com/wp-content/uploads/2019/02/FuturoCoin-Has-Arrived-To-Formula-One.jpg
  • nazimno 19.03.19, 15:22
    formulasantander.com/futurocoin-has-arrived-to-formula-one/
  • galtomone 20.03.19, 08:20
    No to moze niech kumpel Ci udowadnia ze jest logo i szuka zdjecia? :-)
    Tak jak pisalem wyzej, wydaje mi sie, ze na autach nie ma i wspomnialem co jeep potwierdzil, ze na kombinezonach jest.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • pan99 01.04.19, 10:11
    no dobra, oficjalnie przegrałem flaszkę choć zdjęcia w necie nie znalazłem.

wczoraj w gp bahrajn widziałem na własne oczy napis futurocoin na bolidzie red bulla. jest na spojlerze przy górnych wlotach powietrza.

• pies_w_studni 19.03.19, 22:20
    Ciekawe, ten Futurocoin to nie żadna kryptowaluta tylko zwyczajny Ponzi scheme czyli po naszemu tzw. piramida finansowa. Red Bullowi w sumie wszystko jedno kto płaci, aby płacił.
  • bimota 01.04.19, 18:08
    A czym sie rozni krypotowaluta od "ponzi scheme" ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • tbernard 01.04.19, 21:35
    Kryptowaluta jest zaszyfrowana kryptograficznie. A piramida finansowa to taka gra, w której wygrywa ten co jest na górze.
  • bimota 02.04.19, 13:22
    No to z tego co sie zorientowalem - ten future jest kryptowaluta i nie jest piramida. A pod Ponziego podchodzi kazda waluta, podobnie jak ZUS czy gielda.

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • pies_w_studni 03.04.19, 14:08
    Każda waluta piramidą finansową? Jak zwykle nie wiesz o czym piszesz. W Futurenet wsiąkło parę osób z mojej rodziny, więc niestety ten temat znam od środka. Ale chcesz to inwestuj, cały ten biznesik stoi na naiwnych frajerach, myślących że wydymali system.
  • jeepwdyzlu 03.04.19, 15:18
    Każda waluta piramidą finansową?
    --
    Od czasu odejścia od parytetu złota to właściwie tak.
    Jak uwzględnisz drukowanie bilionów w ostatnich latach...

--
    YCDSOYA
  • bimota 03.04.19, 18:05
    NIE MOWILEM PIRAMIDA, TYLKO SCHEMATEM PONZIEGO.

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • bimota 03.04.19, 18:04
    NO OPOWIEDZ SWOJA HISTORIE...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • bimota 01.04.19, 18:08
    MOZW WILIAMSA ZASPONSORUJE PLN...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • przyjemny_gosc 03.04.19, 20:29
    A co tam u Roberta? Dalej ostatni?
  • jeepwdyzlu 03.04.19, 22:48
    Robert bidul ma inne auto niż Russel , odpadywają lusterka, pęka podłoga, nie ma części i kukurydza w dupie uwiera....

--
    YCDSOYA
  • pan99 05.04.19, 11:46
    jeszcze taka mała ciekawostka:

www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=15298&fbclid=IwAR1CbeMw-oaNb1lBF33J39f6_FFrlsotVDAGc7tiFDzYIzcvD5KcXsPJn6U

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.