Dodaj do ulubionych

Znikające wątki/posty

01.04.19, 19:00
Może to wynika z mojej niewiedzy/braku doświadczenia forumowego/czegoś innego, ale czy możecie mi wyjaśnić, dlaczego pewne wątki i posty są usuwane bez podania przyczyny?
A może to ja oślepłem albo po prostu się nie znam na procedurach/zasadach rządzących „miejscami” takimi jak to w internecie?
Edytor zaawansowany
  • nazimno 01.04.19, 19:15
    Pani cenzorka przechodzi klimakterium na tle
    polityczno-swiatopogladowym stymulowane
    przez zwierzchnictwo nadredakcyjne.
  • tiges_wiz 01.04.19, 19:29
    Ja już nie jestem AESem.
    Wszelkie skargi w wnioski do zawodowych adminów, ale z tego co widziałem jak jeszcze byłem, to niektórzy tu robią niezły burdel.

--
    Lepiej mieć owsiki niż żadne życie wewnętrzne!
  • nazimno 01.04.19, 19:39
    Lepszy jest burdel, niz kolko rozancowe.
  • nousecomplaining 01.04.19, 20:00
    Exactly.
  • nousecomplaining 01.04.19, 19:55
    Sorry, ale moja nikła obecność na tym forum na pewno nie była nacechowana burdelowością większą niż ta spotykana w wielu postach, które jakoś nie powodowały reakcji cenzorskich.
    Wali z daleka cenzurą prewencyjną; może po prostu takie czasy. Przeżyliśmy podobne, przeżyjemy i te. Ale miało być jednak inaczej.
  • tiges_wiz 01.04.19, 20:02
    Auto-moto to auto-moto, a nie schronisko dla frustratów wylewających żółć na innych, lub piszących po 10 wątków nie na temat. Ale to nie jest mój problem już. Pewnie niedługo i to konto wygaszę i pożegnam się bez żalu.

--
    Chodzenie po bagnach wciąga!
  • tbernard 01.04.19, 21:10
    Internet się po prostu zatyka i aby zrobić miejsce trzeba niektóre mało wartościowe rzeczy usuwać.
  • nazimno 02.04.19, 07:28
    ...jasne, te moralizatorki na klimakterium
    z rozchwianym systemem ocen - tez...
  • nousecomplaining 02.04.19, 20:40
    No właśnie. Jak usuwać, to lećmy równo. A potem każdy sobie założy własne forum i będzie we własnych wątkach dyskutować z własnymi postami. I wtedy ch..j adminom i klimakteryjnym moralizatorkom w d.. i kamieni kupę.
  • bywalec.hoteli 12.04.19, 00:13
    nazimno napisał:

> Pani cenzorka przechodzi klimakterium na tle
    > polityczno-swiatopogladowym stymulowane
    > przez zwierzchnictwo nadredakcyjne.

:D

--
    wiosenna sygnaturka

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.