Dodaj do ulubionych

OT - stare czechosłowackie komedie

11.04.19, 10:00
odswieżam sobie wspomnienia
te ich komedie były mniej Barejowskie ale mimo upływu lat nie tracą atrakcyjnosci
Jak utopic doktora Mracka albo koniec wodników w Czechach
Jutro wstane i oparze sie herbatą
Adela jeszcze nie jadła kolacji
Szwejk z 56
plus seriale:
Goscie
Chalupari
Żena za pultem

macie jeszcze jakies typy? lubicie te klimaty czy to raczej dla starych dziadów? :)

--
Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
Edytor zaawansowany
  • vogon.jeltz 11.04.19, 10:51
    Ja puściłem kiedyś córce Arabelę, ale się nie wkręciła.
  • trypel 11.04.19, 10:57
    a mojej 10 lat temu sie podobała. Mam do dzisiaj dvd
    ale juz młody teraz tak sobie

--
    Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
  • galtomone 11.04.19, 11:00
    Zadna Arabella nie wygra z YT i Fortnite

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • galtomone 11.04.19, 10:59
    Nie do konca w zakresie komedii...

Zadowalam sie piwem i Slowackim winem.
    Z Arabelli juz wyroslem.
    Zena za pulem jakos mnie nie rajcowala - za mlody bylem.

Za to milo wspominam Szpital na peryferiach... czy jakos tak?

Za to "Nikogo nie ma w domu" nigdy nie lubilem.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • jestklawo 11.04.19, 11:42
    > Za to milo wspominam Szpital na peryferiach... czy jakos tak?

Nemocnice na kraji mesta i doktor Błażej z pielęgniarką Iną w śliczniutkiej Hondzie. I ichniejszy la(cran)mer - doktor Cvach ;)
  • vogon.jeltz 11.04.19, 11:49
    > Za to "Nikogo nie ma w domu" nigdy nie lubilem.

No co ty. To było 100x lepsze niż debilny Kevin sam w domu.
  • trypel 11.04.19, 11:54
    fakt
    sporo czechosłowackich produkcji jest na YT ale bez napisów i bez lektora :(

--
  • vogon.jeltz 11.04.19, 12:11
    > sporo czechosłowackich produkcji jest na YT ale bez napisów i bez lektora :(

Jak się dobrze przysłuchasz, to połowę zrozumiesz, a drugą sobie dopowiesz ;-)
  • galtomone 11.04.19, 12:12
    Przepraszam, co ma piernik do wiatraka? Pisalem cos o Kevinie - jasnym jest, ze na swieta oglada sie Die Hard

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • galtomone 11.04.19, 12:13
    Inaczej, czy fakt, ze Kevin jest kiepski poprawie jakosc Nikogo nie ma w domu i sprawia, ze musi mi sie podobac?

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • galtomone 11.04.19, 11:01
    Chyba bylo pierwsze... innego nie kojarze.

Czy ktos pamieta (zawsze czekalem z wypiekami na twarzy) Zaloge G?
    Czyli Battle of the Planets...

Wiecie czy gost to sie da sciagnac? Ogladac online? Sa DVD moze?

Chetnie bym zobaczyl czy nadal fajne....

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • duze_a_male_d_duze_m 11.04.19, 11:50
    Zejdźmy dosłownie głębiej. Delfin Um.

--
    .
    -Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-
  • trypel 11.04.19, 11:55
    a scieżkę z delfina uma to do dzisiaj pamietam :)

--
  • vogon.jeltz 11.04.19, 12:10
    Ej, panowie, ale Delfin Um był francuski, nie czeski.
  • trypel 11.04.19, 12:27
    załoga G tez czeska nie była
    a trafiła nawet do kabaretu

--
  • galtomone 11.04.19, 13:07
    Ale wrocmy do tematu podwatku.

W zakresie delfinow polecam Nasza Planete na Netflix, warto zobaczyc.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
  • who_cares 11.04.19, 15:36
    Nie no Uma też można:
    www.youtube.com/watch?v=xfs9s99K6jc
    dzięki umowi miałem zajawkę na nurkowanie no i w czasach studenckich zdobyłem kilka plastików ....
  • vogon.jeltz 11.04.19, 15:48
    > w czasach studenckich zdobyłem kilka plastików

Pedalskich?
  • who_cares 11.04.19, 16:02
    płetwalskich :)
  • galtomone 11.04.19, 17:03
    To to samo... Widziaes prawdziewgo faceta w obcisleych ciuchach jak pianka?

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • who_cares 11.04.19, 18:55
    Eee ja tam jesli juz nurkuję to albo w pedalskim sucharze albo w tak cieplej wodzie ze wystarczy tzw. żyleta
  • galtomone 12.04.19, 08:32
    Żyleta... to dopiero pedalsko wygląda...
    A myslalem, ze moja pianka z krótkim rękawkiem jest mało męska :-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• galtomone 11.04.19, 12:13
    To nie anime

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• who_cares 11.04.19, 14:30
    "Załogę G" pamiętam także "He mana" (na potęgę posępnego czerepu) a nawet "Biały delfin UM".
    z czechosłowackich klasyków to jeszcze "Pociągi pod specjalnym nadzorem" "Pali się moja panno" i "Miłość blondynki"
  • vogon.jeltz 11.04.19, 14:39
    > z czechosłowackich klasyków to jeszcze "Pociągi pod specjalnym nadzorem"
    > "Pali się moja panno" i "Miłość blondynki"

Jest też parę fajnych nowszych czeskich produkcji, np. "Guzikowcy", "Opowieści o zwyczajnym szaleństwie".
  • carnivore69 11.04.19, 22:48
    Samotari (The Loners) byli dobrzy. (Przynamniej podobali mi sie pod koniec poprzedniego milenium.)

Pzdr.
  • galtomone 11.04.19, 17:03
    He-Man to pedal

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• trypel 11.04.19, 17:10
    chodzi o wygoloną klatę? :D

--
  • galtomone 11.04.19, 20:29
    Nie wiem, nie oglądam pedałów 😉

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • trypel 12.04.19, 08:39
    to dlaczego He-Man to pedał? moze raczej zoofilem (ten tygrys obok)

--
  • vogon.jeltz 12.04.19, 09:31
    > to dlaczego He-Man to pedał?

Bo go galtom nie ogląda. Proste. Poza tym nosi na tej wygolonej klacie jakieś (tfu!) plasticzki (na pohybel!)
  • galtomone 12.04.19, 10:41
    vogon.jeltz napisał:

> Bo go galtom nie ogląda. Proste.

No to zwykle jest podstawowy argument w takich dyskusjach. Zle uzylem?
    Nie wiem, nie znam sie ale na pewno pedal.

Biore przyklad z naszego forumowego macho ;-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• vogon.jeltz 12.04.19, 11:10
    > No to zwykle jest podstawowy argument w takich dyskusjach. Zle uzylem?

Bardzo dobrze. Ale mogłeś być bardziej jednoznaczny. 8,5/10.
  • galtomone 12.04.19, 15:20
    Postaram sie nastepnym razem... a wogole to czepiasz sie jak ciota

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• galtomone 12.04.19, 15:21
    Teraz lepiej? Specjalnie nie dalem na koncu ";-)", zeby wybrzmialo :-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• vogon.jeltz 12.04.19, 15:28
    > Postaram sie nastepnym razem... a wogole to czepiasz sie jak ciota

To ja ci daję bdb minus, a ty mnie od ciot wyzywasz, pedale? ;-)
  • galtomone 13.04.19, 10:20
    Podrywam Cie ty zniewieściały homosiu, a ty nie zauwazasz.
    Nie dość, że CIOTA to jeszcze TĘPA! Jak BABA.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• galtomone 12.04.19, 10:40
    Wyglada jak Szymek w swoich snach... to wystarczy :-)
    Zoofilia jest calkiem prawodpodobna... Poza tym tam w gre wchodzila jakas magia... (Czujesz palec w dupie? A ile widzisz....) wiec to jasne, ze gej.

A widziales z jakich plasticzkow sa takie figurki w skelpach?

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• nazimno 11.04.19, 12:20
    www.youtube.com/watch?v=qIZutg0UAQQ
  • jeepwdyzlu 11.04.19, 13:15
    Krecik
    Rumcajs
    Arabela
    Pali się moja panno Milosa Formana

Ksiązki Vladimira Parala np Zawód Kobieta

--
    YCDSOYA
  • galtomone 11.04.19, 13:51
    Ciekawe kiedy szymek napisze, ze to wszystko pedalskie? ;-) - ksiazki szczegolnie

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• vogon.jeltz 11.04.19, 14:28
    > Ciekawe kiedy szymek napisze, ze to wszystko pedalskie?

Cieszmy się, że nie są plasticzkami.
  • schweppes1 11.04.19, 19:34
    Nienawidzę jakiejkolwiek twórczości (tfu!) komunistów (na pohybel!). Na filmach Barei nie jestem w stanie wysiedzieć dłużej niż kilka minut bez odruchu wymiotnego.
  • galtomone 11.04.19, 20:30
    Za to relaksuje aż się pewnie przy "Oszukanych" 😂

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• vogon.jeltz 12.04.19, 09:30
    > Nienawidzę jakiejkolwiek twórczości (tfu!) komunistów (na pohybel!)

Niestety, nie ma wielu korwinoidów, którzy stworzyliby jakieś wartościowe dzieła sztuki filmowej. Czy w ogóle sztuki jakiejkolwiej. Co nie dziwi, bo wrażliwość artystyczna, jak poczucie humoru jest funkcją inteligencji. Tylko co ty w takim razie oglądasz, biedaku?

> Na filmach Barei nie jestem w stanie wysiedzieć
    > dłużej niż kilka minut bez odruchu wymiotnego.

To, że brak ci poczucia humoru - to już ustaliliśmy.
  • trypel 12.04.19, 09:34
    a ja wczoraj znów obejrzałem całego doktora Mracka
    na szalony pomysł gatunku wodników żyjących obok ludzi w Pradze, wodników którym szkodzi jedynie salceson i gęsia krew mogli wpaść tylko Czesi :)

--
  • galtomone 12.04.19, 10:42
    Brzmi intrygujaco. Gdzie sie to oglada jak nie na DVD?

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• trypel 12.04.19, 11:11
    YT
    Z polska ścieżka.

--
  • vogon.jeltz 12.04.19, 11:11
    > a ja wczoraj znów obejrzałem całego doktora Mracka

Nie znam, nie słyszałem nawet. Obejrzę, jak gdzieś trafię.
  • trypel 12.04.19, 11:16
    youtu.be/Xlif8FuDSVA

--
  • galtomone 12.04.19, 11:24
    THX za link

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• trypel 12.04.19, 11:27
    Ju ar łelkom :)
    Gorzej będzie jak tylko ja mam takie poch4zanione poczucie humoru i zostanę wyzwany od pizd pedalow i się potne.

--
  • jeepwdyzlu 12.04.19, 13:32
    Jprdlę ale bajka, dziś Nettlix, hboni smazon idą na bok!!!

--
    YCDSOYA
  • galtomone 12.04.19, 15:22
    Zwyywywany mozesz tez zostac bez powodu - nie wiem co gorsze.
    Jakos nie sadze by kto kolwiek tu mogl na kimkolwiek az takie wrazenie zrobic.

Nazimno od dawna sie stara i nic.

--
    Pozdrawiam,
    galtom

• schweppes1 12.04.19, 12:53
    Komunizm nie stworzył żadnych wartościowych dzieł jakiejkolwiek sztuki, nie tylko filmowej. W ogóle nie przyczynił się do dorobku cywilizacyjnego, wręcz przeciwnie - cofał w rozwoju okupowane kraje.

Łatwiej będzie więc, gdy zapytasz czego nie oglądam - wszystkiego, co stworzyła czerwona hołota.
  • trypel 12.04.19, 13:18
    a ludzie?

--
  • tbernard 12.04.19, 13:34
    No ale Twoi rodzice należeli chyba do czerwonej hołoty, więc nie powinieneś lustra używać.
  • vogon.jeltz 12.04.19, 15:11
    > Komunizm nie stworzył żadnych wartościowych dzieł jakiejkolwiek sztuki, nie tylko filmowej.

Bredzisz. Nie dość, że wszystko, co nie jest korwnizmem, określasz idiotycznie jako "komunizm", to jeszcze jesteś ewidentnie niedoedukowany także w dziedzinie kultury. Nie żebym był szczególnie zdziwiony.

> Łatwiej będzie więc, gdy zapytasz czego nie oglądam - wszystkiego, co stworzyła czerwona hołota.

Czyli generalnie pozostają ci cieniutkie jak sik pająka "Atlasy Zbuntowane" na podstawie Ayn Rand. Współczuję. Sam potrafię wskazać jednego genialnego aktora i reżysera, który sam ma poglądy prawicowe, zbliżone do libertariańskich. Problem w tym, że filmy wychodzą mu jakieś takie mało prawicowe.
  • allegropajew 12.04.19, 12:15
    DZIEWCZYNA NA MIOTLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Gościula
  • trypel 12.04.19, 12:38
    A tego nie znam :) dzięki!!

--
  • trypel 12.04.19, 12:39
    Jest na YT i to idealny 72 rocznik!
    Czad

--
  • marekggg 12.04.19, 16:10
    Mam tego na peczki.
    Moge przeslac, ale dopiero pozniej.
    Z nowszych polecam:
    Pelisky
    Knoflikari
    Vratne lahve
    Samotari

Seriale:
    Most!
    Dabing street
    Kosmo
  • trypel 12.04.19, 16:12
    to napisz jeszcze(pozniej) gdzie dostepne i czy mają lektora czy jakies napisy :)
    dzięki

--
  • marekggg 12.04.19, 17:16
    duzo mozna sciagnac ze strony uloz.to - czeska strona, wiec ani napisow ani lektora nie ma. mi to nie przeszkadza bo znam czeski.
    Ja mam kilkanascie filmow u siebie na kompie, wiec z zewnatrz niedostepne.
    tutaj jest archiwum, ale tylko od 1992:
    www.ceskatelevize.cz/filmy/archiv/
  • marekggg 12.04.19, 19:54
    sprawdz maila gazetowego

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.