Dodaj do ulubionych

Kubica ma podwozie Russela i co?

12.05.19, 10:14
Brytyjczyk dalej szybszy.
Oczywiście za chwilę wyścig i może okazać się że Kubica pojedzie lepiej niż golfem dieslem.
Ale straciłem nadzieję.
I powiem więcej - tracę szacunek do Roberta.
Marudzi jak 9 latka i wszystko mu kurwa nie pasuje.

--
YCDSOYA
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • samspade Re: Kubica ma podwozie Russela i co? 12.05.19, 10:44
      Ale wiesz że RK nie narzekał na chassis?
      Wiesz że sam zespół przyznawał o różnicach w osiągach?
      Wiesz co RK mówił o samochodzie w ten weekend?
      A co do marudzenia sam marudzisz i narzekasz. Nie oglądaj i tyle. Będzie Ci lżej na wątrobie.
      • galtomone Re: Kubica ma podwozie Russela i co? 12.05.19, 11:18
        Tak to bywa...
        Mnie sam fakt, ze jedzii daje dodatkowe emocje i kibucuje mu niezaleznie od wynikow. Nikt nie mowil, ze bedzie latwo i od razu bedzie mistrzem swiata.

"Ale straciłem nadzieję." - by jeep. Latwo sie kibicuje, gdy sie wygrywa.

--
        Pozdrawiam,
        galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
    • galtomone Re: Kubica ma podwozie Russela i co? 12.05.19, 11:02
      Tak do końca to nie wiadomo o co chodzi.
      Nie wierze, by przy róznicy 1,2 s. na okrazeniu to wynikalo tylko z mozliwosci Roberta.
      Gdyby tak bylo nie byloby w zeszlym roku tylu testow i nikt takiemu kierowcy nie dalby fotela.

Nie mowie, ze Russell nie jest szybszy. Moze jest. Ciagle sie scigal, itd... ale taka rzonica - a nie jest stala, bo pojawila sie nagle, nie wynika z niczego.

A to co RK ma faktycznie w acuie, w jakim stanie, itd... to tak do konca nie wiaodmo.
      Mark Hughes jasno potwierdza, ze auta nie byly takie same.
      Podloga, monokok... sami nie wiedzieli, a co po tych wszystkich przygodach ma zalozone ciezko stwierdzic.
      Fakt jest faktem, ze auto jezdzilo coraz gorzej z sesji na sesje... RK przeciez nie stawal sie w pare godzien gorszym kierowca...

www.youtube.com/watch?v=AHuMof6ws1s&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0amsUw3_0GRmZLur5qz_Q4tOuJfDh-APfddhq4pGFd5Tc1HuOfMHPJDFw

powrotroberta.pl/2019/05/anomalia-rozczarowanie-i-zachlannosc-czyli-skad-taka-strata.html

To tak na szybko, zeby miec perspektywe na sytuacje...

--
      Pozdrawiam,
      galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
    • galtomone Re: Kubica ma podwozie Russela i co? 12.05.19, 11:19
      Ps. Jepp. Gdyby RK nie wrocil nawet tych trudnych emocji bys nie mial.
      Czy to nie jest plus, ze masz sie czym wkurzac?

Ja sie ciesze... bez RK w sumie bylo mi wszystko jedno jak sie ulozy wyscig.

--
      Pozdrawiam,
      galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.