13.05.19, 20:14
Urodzil nam sie dosc zabawny watek pedofilii...

Chetnie poslucham jak to dokladnie z tym jest. Rozumiem, ze pedofil wg was, to rowniez ten, kto puka niedojrzale psychicznie. Wiec na poczatek prosze o wyjasnienie jak sie sprawdza dojrzalosc psychiczna... Ja slyszalem o badaniach twierdzacych, ze mozg dojrzewa w wieku ok. 25 lat, a inne mowily, ze w zasadzie cale zycie sie zmienia...

--
NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
Edytor zaawansowany
  • szymi_mispanda 13.05.19, 20:23
    Poczekaj 5-10 lat - sie okaze ze WHO zdejmie pedofilie z listy chorob, zaczna sie opowiesci jak to w swiecei zwierzat delifny ruchaja dzieci I ze to norma.

www.youtube.com/watch?v=hrCH_wkSh5Q

My normalni ludzie musimy sie zjednoczc I spuscic tych zboczencow do szamba - wszystkich.
    I wyprowadzic zakaz publicznej promocji zboczenstw.
  • duze_a_male_d_duze_m 13.05.19, 23:08
    Możesz sobie wmawiać swoje ciemnoty, ale postępu nauki nie zatrzymasz. www.youtube.com/watch?v=SeIna1LZHQ4

--
    .
    -Z TDCI NA ST, a teraz italia z bananami-
  • galtomone 14.05.19, 07:32
    Świetne! :-)

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • engine8 13.05.19, 22:50
    Pedofika to zona Macrona.... On byl nieletni jak mu robila loda... i nikt jej za to nie sciga?
  • marekggg 14.05.19, 00:43
    mlody macaron mial 16 lat - wiec - nie byl malolatem jak poznal babke.
    te pedofile koscielne w polsce to sie dobieraly do 7-8 letnich dzieciakow.
  • engine8 14.05.19, 01:09
    I tego pochwalc nie mozna ale moze z rowna enrgia i przy okazji trzeba by rozliiczyc wszytkich pedofili ?
    Tu mi cos wyglada ze znalazlo sie cos negatynwego na temat kosciola i nalezy to naglosnic... I' nalezy oczywiscie poniewaz KK powinien byc traktowany jako straznik moralnosci...i pdoegac innym standardom.

Ale mnie to klepanie w sumie tego samego godzina za godzina ...zaczyna to nudzic...
    Moze dlategoiz z mlodosci pamietam ze ksiadz sie do mnie nigdy nie przystawial ale nauczyciel i krawiec to juz tak...Bardzo szybko sie polapalem ze cos nie tak i nic sie nie stalo - a moglo.
    Absolutnie jestem za wyczyszczeniem KK ale i za tym aby nie traktowac wszytkich ksiezy podobnie poniewaz zdecydowana wiekszosc to ludzie uczciwi i poswiecajacy sie dla innych a wiec godni podziwy i szacunku...
  • marekggg 14.05.19, 01:31
    sam napisalesz:
    I' nalezy oczywiscie poniewaz KK powinien byc traktowany jako straznik moralnosci.

no i niestety tutaj polgl i co najgorsze, jakos przez lata nie wyciaga z tego zachowania zadnych konsekwencji. i to jest caly problem.
  • bimota 14.05.19, 01:14
    ALE PODOBNO FACECI ZNACZNIE POZNIEJ DOJRZEWAJA. WIEC JAK TO JEST, ZE TA GRANICA 15 LAT JEST TAKA SAMA ? MACIE W D. DOBRO CHLOPCOW ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • bimota 14.05.19, 18:44
    CZYLI, JAK PRZYSTALO NA POSTEPOWE FORUM, ZAMIAST ODPOWIEDZI NA ZADANE PYT. DOWIEDZALEM SIE, ZE PUKANIE STAREGO DZIADA W SRAKE JEST NORMA, ZA TO DOJRZALEJ 13. - ZBOCZENIEM...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • nazimno 14.05.19, 20:02
    P...sz, bimota.

Dojrzalosci nie da sie precyzyjnie zdefiniowac,
    bo sa ogromne roznice osobnicze.
    Nikt rozumny sie tego nie podejmie.
    Stad przyjmuje sie kryteria wiekowe,
    co ma dzialac jako hamulec na zbokow.
    Ci ostatni i tak to ignoruja.
    I jest jak wszyscy widza.
    Donald oferowal kastracje chemiczna i co?
    Nic.
    Pozostaje obciecie jaj, ale "humanizm europejski"
    na to nie pozwoli, bo niektorzy parlamentarzysci
    mogliby je tez stracic

Takie dyskusje, podobnnie jak dyskusje o bezpieczenstwie na drogach sa o kant dupy

Politycy jezdza na tym temacie w celach wyborczych.
    Zrobienie porzadku ze zbokami bedzie trwalo dlugo,
    jesli w ogole sie uda.
  • bimota 14.05.19, 20:47
    CO PIERDOLE ? TO NIE JA WYSKOCZYLEM Z TA DOJRZALOSCIA...

A JESLI PRZYJMUJEMY KRYTERIUM WIEKOWE, TO ROZUMIEM, ZE JAK OBNIZA W PRZEPISACH DO 10 LAT, TO JUZ TAKIM CO MAJA MOZGI W DIESLU NIE BEDZIE PRZESZKADZALO DYMANIE ICH 13-LETNICH COREK...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • nazimno 16.05.19, 09:50
    ok, nie pierdolisz, dobrze, ze tu wszyscy pelnoletni sa
  • hukers 14.05.19, 20:43
    bimota napisał:

> CZYLI, JAK PRZYSTALO NA POSTEPOWE FORUM, ZAMIAST ODPOWIEDZI NA ZADANE PYT. DOWI
    > EDZALEM SIE, ZE PUKANIE STAREGO DZIADA W SRAKE JEST NORMA, ZA TO DOJRZALEJ 13.
    > - ZBOCZENIEM...

Ani jedno, ani drugie nie jest normą.
  • bimota 17.05.19, 10:48
    A CZYM JEST ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • hukers 17.05.19, 11:35
    Jeżeli coś nie jest normą, to jest odchyleniem od normy.
  • bimota 17.05.19, 12:05
    CZYLI ZBOCZENIEM...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • pies_w_studni 15.05.19, 20:13
    Bimota, ty tępaku. Odpowiem ci, ale przyjmijmy że robię to dla innych, bo ty i tak nic nie skumasz. Pedofilia to pociąg seksualny do dzieci przed dojrzewaniem FIZYCZNYM. Zobacz bimota, nawet ci wytluściłem. Żadna dojrzałość psychiczna nie ma tu znaczenia, tylko obecność lub nie trzeciorzędowych cech płciowych. Jak nie wiesz co to są III-rzędowe cechy płciowe to se przeczytaj na wikipedii.
    Poza tym jeśli ktoś miałby zalegalizować pedofilię, to raczej prawackie wieprze, a nie lewactwo.
  • bimota 15.05.19, 22:06
    NAWET PYTANIA NIE ZROZUMIALES...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • galtomone 16.05.19, 07:27

To ty nie zrozumiales odpowiedzi na glupio zadane pytanie.
    A trudno zadać pytanie z sensem, skoro nawet nie wiesz o co pytasz.

Do prof. Legutko zadzwoń:

"Ponad 80 proc. przypadków owych nadużyć dotyczy chłopców w wieku od 12 tam do 17 lat. To przepraszam bardzo, co to jest za pedofilia?! To nie jest żadna pedofila, to jest pederastia – stwierdził Ryszard Legutko w wypowiedzi dla Polskiego Radia."

Swoja droga pytanie jak ktos o takiej wiedzy może stac sie profesorem...

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
  • bimota 16.05.19, 08:57
    NO TO ZACYTOWALES MNIEJ-WIECEJ TO, CO NAPISAL PIES..

WIC JESZCZE RAZ NAJPROSCIEJ JAK SIE DA:

1. OD POCZATKU PROBUJE FORSOWAC DEF. PODANA PRZEZ PSA ZA CO ZOSTALEM OKRZYKNIETY ZBOCZENCEM. NIE WIEM JAK MU SIE UROILO, ZE TEJ DEFINICJI NIE ZNAM.
    2. TO NIE JA, TYLKO WY WYMYSLILISJE JAKAS "DOJRZALOSC PSYCHICZNA". DLATEGO WLASNIE WSZCZALEM TA DYSKUSJE. NIE WIEM JAK TO MOZNA BYLO ZROZUMIEC ODWROTNIE...

JAK PRZYSTALO NA LEWACTWO ROZUMIECIE WSZYSTKO ODWROTNIE NIZ SIE MOWI...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • tbernard 17.05.19, 07:53
    A nie pomyślałeś, że pedofile i pedały mogą mieć niedojrzałość psychiczną i stąd może wynikać ich zboczenie?
    Zaś co do różnicy między lewactwem a prawactwem . Lewactwo może i prędzej zalegalizuje jakieś zboczenia, a prawacy będą temu przeciwni, bo wartości i świętości, jednak po cichutku będą oddawać się zboczeniom udając świętoszków i maskując się tajemnicami, przysięgami, zastraszając ofiary piekłem.
  • bimota 17.05.19, 09:44
    CHETNIE BYM ZOBACZYL DANE O ZBOCZENIACH WSROD PRAWYCH I LEWUSÓW...

NAWET JAK KSIEZY WRZUCISZ DO PRAWACTWA...

OD LAT LUDZIE OPOWIADAJA O NIELEGALNYCH ADOPCJACH, WYWOZENIU POLSKICH DZIECI DO BURDELI I CICHO SZA... I NAGLE DZIWNYM TRAFEM JAK SIE ZBLIZAJA WYBORY, JAK WIELKI BRAT KASY SI EDOMAGA DLA ZYDOW, TO WSZYSCY WIELKA PEDOFILIE W KOSCIELA ZAUWAZYLI I NIE MA INNYCH TERMATOW DLA LEMINGOZY...

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • samspade 17.05.19, 09:58
    Jesteś głupi bimota. Tak po prostu głupi.
    I obleśny.
  • galtomone 17.05.19, 12:12
    O chemtrails też mówią...
    Masz dowody albo jakieś przeslanki, że prawo jest łamane/ktoś krzywdzony zgłoś się na policję

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • bimota 17.05.19, 13:22
    ZEBY JESZCZE MNIE WSADZILI ?

--
    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
  • galtomone 17.05.19, 13:59
    Glupis

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.