Dodaj do ulubionych

Gejsze - zeby wszyscy zazdroscili...

14.05.19, 20:58

jade w cholere znowu:

ibb.co/PDHwYtb
ps. jest podzielone ale salary sie dostaje netto na konto a co z nim zrobisz to twoja sprawa. Mozna spac pod mostem. Poza tym 6 na 8 tygodni jest zakwaterowanie na platformie.

Przez pierwszy miech w hotelu - bywalo lepiej ale jest calkiem git bo stolowka jest za free.

Jeszcze zaraz wrzuce zdjecie jak schudlem na clenbutarolu I waze tylko 118 kg przy 180kg - zeby wszyscy zazdroscili hehe.

www.youtube.com/watch?v=b6Gdg9hhOas
CH w d. pedua...om.

Edytor zaawansowany
  • engine8 14.05.19, 21:06
    Ja za takie pieniadze to pracowalem moze 20 lat temu.... w ostatnich 10 latach bym czkawki ze smiechu dosatl za taka oferte,,,
  • szymi_mispanda 14.05.19, 21:11
    Jansne za 38tys PLN netto :) wiesz ze cie lubie ale pierdolisz jak potluczony bo ja znam stawki z californi srednie :)

oczywiscie przy wyludaniu VAT w PL to ja jestem cienki bolek
  • szymi_mispanda 14.05.19, 21:18
    Ale masz racje rnek sie zjebal bo poprzednio bylo 52tys NETTO.

Z tym ze ja nie jestem komputerowcem I nie musze siedziec w biurze tylko sobie chodze po instlacji z bronia I pilnuje wiec 99% czasu nic nie robie.
  • engine8 14.05.19, 21:27
    Ja za to 99% czasu cieszylem sie i bawilem jak dziecko w sklepie z zabawkami...
    Ja mialem nienormowany czas pracy i miejsce pracy... Mogleem isc do biura albo nie,
  • szymi_mispanda 14.05.19, 21:32
    Zazdroszcze….
  • engine8 14.05.19, 21:19
    Co mni K srednie stawki obchodza.. Srednia Kalifornijska to ja mialem gdzies .... poczekaj....sprawdze. w 1985 a potem to nigdy nie spadalem ponizej 3x - 4x plus "extra" typu bonusy i opcje i inne.
    I do tego podrozowalem z zona po swiecie na koszt firm...ktore placily wszytko lacznie z wydatkami weekendowymi... a tego nie licze...
    Myslem ze masz wiecej oleju pod czaszka....
  • hukers 14.05.19, 21:23
    Engine, zjedz snikersa.
  • szymi_mispanda 14.05.19, 21:27
    hyhy ja tam prosty chlop mi 35-45tys PLN netto starczy :)
  • engine8 14.05.19, 21:35
    Ja sie tez w tej kwocie/miesiac mieszcze.. I jak cie interesuja to w sumie moje biezace wydatki na zycie to w polskiel walucie byloby srednio rozliczone na rok ok 20 tys/mies.
  • szymi_mispanda 14.05.19, 21:39
    Daj skan swojego slippaya stary :)
  • engine8 14.05.19, 21:29
    Snikersow nie jem...
  • hukers 14.05.19, 21:43
    A powinieneś od czasu do czasu.
  • szymi_mispanda 14.05.19, 21:54
    A teraz dla dziewczyn:

118 kg ze 135kg (180cm) - clenbuterol rzadzil!

Better life through chemistry!

Czekam na wyzwiska o grubasach! Bardzo mnie to cieszy hyhy!

ibb.co/yyf7Nxf
  • engine8 14.05.19, 22:18
    No tlusty jestes jak wieprzek.... nie da sie ukryc. To moj limit jest 78kg - jak powyzej to zaczynam czuc ze nosze plecak.
  • szymi_mispanda 14.05.19, 22:47
    Jak czujesz plecak powyzej 80 kg to znaczy ze masz slabe miesnie kregoslupa.

Nie te z zewnatrz co widac np plecy zeby dziewczyny sie jaraly tylko wewnetrzne niewidoczne.

Napisz to ci napisze rozpiske jak je rozbudowac.

78kg to jest bardzo malo - moja ostatnia krolewna przy wzroscie 170cm I idelanej figure warzy 57 kg. Wazysz tyle co niunka ladna.
  • bywalec.hoteli 14.05.19, 22:23
    Gratulacje dobrych zarobków Szymi.
    Engine8 ściemnia. Jak miał 3-4 tys dolarów to jest mniej niz 38 koła netto.
    Pytania 3 mam:
    1.pracujesz jako ochroniarz na arabskiej platformie wiertniczej ?
    2.znasz arabski ?
    3. Używasz Lumii ??

--
    wiosenna sygnaturka
  • szymi_mispanda 14.05.19, 22:40
    Dzieki.

1. Nie taki zwykly ochroniarz ale niech bedzie - zwykli sa z krotka bronia.
    2. Nie.
    3. Teraz tak.
  • bywalec.hoteli 14.05.19, 22:43
    A co robisz z ta długa bronią ?

--
    "Pani cenzorka przechodzi klimakterium na tle polityczno-swiatopogladowym stymulowane przez zwierzchnictwo nadredakcyjne." nazimno.
  • szymi_mispanda 14.05.19, 22:50
    hehe - przepraszam ale nie moge zdradzac wszystkiego, powiedzmy ze chodze z nia I wygladam.

Z ciekawosci byles w wojsku? Ale jesli nawet w zasadnicznej to pozniej zaciag do jakiejs zawodowej? A potem do sektora prywatnego?
  • bywalec.hoteli 15.05.19, 00:33
    szymi_mispanda napisał(a):

> hehe - przepraszam ale nie moge zdradzac wszystkiego, powiedzmy ze chodze z nia
    > I wygladam.

A szkoda. Osobiście mam nadzieję, że nie jesteś mordercą.

> Z ciekawosci byles w wojsku? Ale jesli nawet w zasadnicznej to pozniej zaciag d
    > o jakiejs zawodowej? A potem do sektora prywatnego?

Nie byłem nigdy w wojsku. Studiowałem i minister obrony narodowej zwolnił mój rocznik do rezerwy. Zresztą, wolałem tańczyć z ładnymi paniami niż w starych szmatach mierzyć długość korytarza zapałką, szczotkować korytarz szczoteczką do zębów czy też poznawać inne psychopatyczne zachowania mające nauczyć młodego żołnierza bezmyślnego posłuszeństwa i wyłączyć myślenie. Niestety, ale żołnierze są na dnie łańcucha pokarmowego w dzisiejszym świecie.

--
    "Pani cenzorka przechodzi klimakterium na tle polityczno-swiatopogladowym stymulowane przez zwierzchnictwo nadredakcyjne." nazimno.
  • szymi_mispanda 15.05.19, 00:54

> A szkoda. Osobiście mam nadzieję, że nie jesteś mordercą.

W zyciu nie strzelalem do dobrych ludzi, ani do biet ani do dzieci.

Kobiete to nawet kwiatkiem bym nie uderzyl.
  • who_cares 15.05.19, 13:05
    Fajna robota , można spotkać ciekawych ludzi:
    wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zatrzymani-w-sprawie-smierci-jana-kuciaka-jeden-z-nich-szkolil-sie-w-polsce/lc4j496
  • engine8 14.05.19, 23:16
    Hehehehe.. pewnie ze sciemniam... 3 tys dolralow to ja mam teraz emrytury - tylko moja...nieliczac zony.

A tu sobie zobacz ile mneij wiecej mozna tu zarobic... i zobaczysz ze $15k-$200k / rok to nic super nadzwyczjanego.
    A to jest tylko podstawowa pensja - NIKT w hi tech a zwlaszcza na kierowniczym stanowisku nie pracuje za pensje...
    Tu sie prasuje za "reszte" a pensja na biezace wydatki.
    Poszukaj sobie to zobaczysz..
    O tu masz pare przykladow - tylko pensji
    www.vox.com/2018/4/30/17301264/how-much-twitter-google-amazon-highest-paying-salary-tech
    www.huffpost.com/entry/silicon-valley-salaries_n_56d61ee6e4b0bf0dab33ce96
    www1.salary.com/CA/San-Jose/Program-Manager-Salary.html
  • szymi_mispanda 14.05.19, 23:20
    Objawil sie nam Bill Gates from Poland hyhy....
  • szymi_mispanda 14.05.19, 23:20
    Pokaz skan payslipa cwaniczku hyhy
  • engine8 14.05.19, 23:51
    Po co.. dalem ci 3 zrodla do sprawdzenie a ty ciagle nie wierzysz...

Ja nie mam payslipa bo juz nie pracuje.... Poza tym i tak bym ci ni epokazal bo jaki mam interes aby cokolwiek tobie udowadniac...??? Chciales nas wpuscic w zazdrosc wiec ci mowie ze nie ma czego zazdroscic.
    Jak znajdziesz sie w 0.5% swiatowym albo 5% w USA jesli chodzi o zamoznosc to sie zglos.... ciagle nie ma czego zazdroscic ale to juz ci da "wolnosc" zakladajac ze bedzies zyl skromnie. Jao ze to tylko ok $2.5M
    Bo ponizej tego to ciagle musisz pracowac...

Pisze cie jedynie ze jest jak jest.... mozesz wierzyc albo nie.
    Ty jak widac o zarobkach w Hi tech masz kiepskie pojecie bo pytasz o tego payslipa a caly trik jest aby na payslipie miec malo .. Zauwazyles ze CEO dostaja $1/rok pensji?
    Zauwaz ze w SV startup rosna jak grzyby po deszczu.... i zauwaz ile kosztuja domy w SV? Myslisz z eludzi stac by bylo na $2M domy kiedy by zarabiali po $50 tys rocznie...
    Znajdz sobie ilu jest milionerow w Californi - na pewno ponad milion... a w Stanach ponach 11 milionow..

Oczywiscie nie wszedzie i nie wszyscy zarabiaja tyle ile ludzie w SV ale i Ty chyba siebie tez nie uwazsz ze zarabiasz srednio?

• szymi_mispanda 15.05.19, 00:00
    ja nie jestem zadnym miliarderem z californi I ty tez wiec stop pierdolic
  • szymi_mispanda 15.05.19, 00:03
    … I pierdole w dupala zydkow z SF z haj tech co robia rone ubery I inne pierdoly

wolabym by Givimz Donbasu niz jakims zawszonym chujem siedzacym przy komputerze I piszacym bzdury di fejsbuka
  • engine8 15.05.19, 02:45
    Zostawmy wiec to tak jak jest....
  • jeepwdyzlu 15.05.19, 10:39
    Clenbuterol może powodować następujące skutki uboczne:

drżenie ciała,
    nadmierna potliwość,
    bezsenność,
    bóle w klatce piersiowej,
    podwyższone wskazania ciśnienia krwi,
    zgaga,
    nudności i wymioty.
    Warto dodać, że w oparciu o badania na zwierzętach, stwierdzono, iż przyjmowanie wyższych dawek Clenbuterolu wywołuje trwałe zmiany w wątrobie, jądrach oraz mięśniach. Odnotowano również przypadki śmiertelnych zatruć tym środkiem.

--
    YCDSOYA
  • hukers 15.05.19, 10:48
    jeepwdyzlu napisał:

> Clenbuterol może powodować następujące skutki uboczne:
    >
    > drżenie ciała,
    > nadmierna potliwość,
    > bezsenność,
    > bóle w klatce piersiowej,
    > podwyższone wskazania ciśnienia krwi,
    > zgaga,
    > nudności i wymioty.
    > Warto dodać, że w oparciu o badania na zwierzętach, stwierdzono, iż przyjmowani
    > e wyższych dawek Clenbuterolu wywołuje trwałe zmiany w wątrobie, jądrach oraz m
    > ięśniach. Odnotowano również przypadki śmiertelnych zatruć tym środkiem.

Jeep, weź sobie ulotkę dowolnego leku RX i sprawdź działania niepożądane. Lista będzie równie imponująca, albo jeszcze dłuższa.
  • hukers 15.05.19, 09:56
    engine8 napisał(a):

> Po co.. dalem ci 3 zrodla do sprawdzenie a ty ciagle nie wierzysz...
    >
    > Ja nie mam payslipa bo juz nie pracuje.... Poza tym i tak bym ci ni epokazal bo
    > jaki mam interes aby cokolwiek tobie udowadniac...???

Przecież, to Ty zacząłeś dyskusję, jak marne są zarobki Szymiego, przy Twoich, czyli chyba chciałeś coś udowodnić?
  • bywalec.hoteli 15.05.19, 11:39
    No właśnie, jak chcesz cwaniakować Engine8, to powiedz ile zarabiałeś te dwie dekady temu. Miesięcznie, a nie rocznie. Takis bogacz a cebulujesz na malowaniu zderzaka za kasę sprawcy, który zrobił małą rysę.

--
    wiosenna sygnaturka
  • engine8 15.05.19, 18:15
    hehehehe Wygrzebalem swoje rozliczenie podatkowe za 1999 i wypisalem cal liste szczegolow..

i?

wymazalem.
    A to dlatego ze ciebie nie interesuja te rzeczy, ty chcesz mi udowdnic ze jestem cebulokiem, burakiem i sciemniam...
    Wiec po cie jeszcze bardziej denerwowac..
    O wile latwoej bedzie jak ci sie przyznam ze bieduje, mam mala emryture - jakby nie polskie 500 zl namiesiac to bym pewnie kit z okien zjadal.. Wlasnie bylem w Polsce zeby sobie zeby wyleczyc ...
  • bywalec.hoteli 15.05.19, 19:52
    Powiedz - będę szczerze bez zawiści gratulował tak jak pogratulowałem Szymiemu

--
  • engine8 15.05.19, 21:50
    Alez ja nie potrzebuje graatulacji.... Trafilem tu w dobrym czasie kiedy przemysl computerowy a potem internetowy zaczynal sie rozwijac.
    Jak mowilm tutaj - zwlaszcza w hi-tech dochody to nie tylko pensja i w kazdej pracy dostawalem "Stock option"
    Ok podam ci pare prawdziwych numerow jako ze to 20 lat temu i :) i moge jedynie sprawdzic rozliczenia podatkowe.... dokladnie 20 lat temu - w 1999 moja tylko pensja brutto byla ok $167k plus $12k ze sprzedazy ESPP (Emlpoyee Stock Purchase price) ... Innych drobnych Drobnych dochodow nie licze. Dochod $179k a ten do opodatkowania byl $135k (odolicza sie kredyty, odpisy na zone i dzieci, donacje na cele charytatywne, podatki od roznych rzeczy itp)
    Podatki bykt 28%.. czyli $38k.
    A wiec dochod netto (179 - 38)/12 to srednio miesiecznie netto to ok $11.7k.

Roma Locuta, Casa Finita Est.
  • bywalec.hoteli 15.05.19, 22:43
    No Szymi mówi, że 38k zł netto zarobił a Ty, że 11,7k. To porównywalne kwoty. Nie wiem po ile teraz zielony stoi, ale tylko trochę więcej zarobiłeś. A przedstawiłeś to jakbyś co najmniej kilka razy tyle zarobił a on na waciki.

--
  • engine8 15.05.19, 23:31
    Ja tylko mu napisalem ze nie ma sie czym chwalic... i nie pisalem ze ja zarabiam krocie wiecej..
    No oczywiscie ze to co Szymi napisal to mozesz powiedziec "prawie tyle samo"
    Jest tez kwestia "jakosci" pracy i stabilnosci.. Na pewno ja jemu tej pracy nie zazdroszcze bo wierze ze musi na to zarobic a z jakichs powodow tyle placa..
    No i pytanie - co on z tym co zarobi zrobi?
    Moze postapic jak ten co wygrywa Totka - a wiemy ze oni nie maj pojecie i szybko je traca bo hulaj dusza piekla nie ma.
    No i gwoli scislosci te jego 34k arabskich to PLN 36k... nie 38...Moje dochody $11.7k to dzisiaj ekwowalent ok 45k PLN... No powiedzmy ze ten sam rzad..

Pamietaj tez ze prownujesz jego obecne (zakladajc ze to kontrakt a nie kopia czegosc tam..) z moimi sprzed 20 lat...
    Teraz policz sobie tylko srednio 3% podwdyzek pensji przez 20 lat..... to zobaczysz ze ta roznica obecnie "troche" wzrosnie.
    Zreszta dzis ja juz od 4 lat nie pracuje - bo oszczednosci - nawet przy dzisiejszych dziadowskich procentach, rosna szybciej niz biezace wydatki a teraz dojdzie emerytura ktora w zasadzie wystarczy na pokrycie kosztow zycia na obecnym poziomie ...
  • jeepwdyzlu 16.05.19, 00:00
    I jeszcze dwa słowa.
    Po pierwsze przeliczanie walut na złotówki kompletnie mija się z celem - chyba że całośc dochodów transferuje się tutaj.

Po drugie - dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. Po prostu je mają.

--
    YCDSOYA
  • engine8 16.05.19, 00:07
    To prawda.. Ale jak ktos pyta to traktuje to jako informacje a nie gadanie o pieniadzach
  • engine8 16.05.19, 00:18
    "Po drugie - dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. Po prostu je mają."

No to wg tej teorii to forum jest jak najbardziej odpowiedznie do rozmow o pieniadzach.. LOL
  • toreon 17.05.19, 08:54
    >>Po drugie - dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. Po prostu je mają.<<

Nareszcie ktoś to podsumował adekwatnie
    Bo od tych wywodów pod tytułem "kto ma większego" już się odrobinę rzygać chce.
  • engine8 17.05.19, 21:06
    No tak ale on napisal ze "dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach" ???? Tzn kogo mial na mysli?
    Pokaz mi tu chociaz jednego..... No tak oni nie rozmawiaja a wiec nikogo z nas to nie dotyczy...

Ja to raczej bym napisal ze bogaci nie rozmawija o pieniadzach a biednemu zawsze chleb na mysli....
  • hukers 17.05.19, 22:15
    engine8 napisał(a):

> Ja to raczej bym napisal ze bogaci nie rozmawija o pieniadzach a biednemu zawsz
    > e chleb na mysli....

Trochę sobie strzelasz w kolano engine, bo w tym akutat wątku o pieniądzach byłeś nad wyraz aktywny, a po pierwszym wpisie szymiego wystąpiło u Ciebie jakieś niezwykle pobudzenie i słowotok.
  • engine8 17.05.19, 22:17
    No i dlatego to napisalem..... co napisalem... Biedak jestem.
  • bywalec.hoteli 16.05.19, 00:17
    Trochę wkurza mnie, że inni zarobki Szymiego deprecjonują. Zarabia tyle na platformie u Araba to jego sprawa. Jako Amerykanin powinieneś pogratulować właśnie i nie umniejszać mu, albo się chwalić, że masz więcej.

--
    "Snejkowa nie wynajmuje. Snejkowa jest stara ropucha" snakelilith
  • engine8 16.05.19, 00:20
    Na tym forum jak ktos nie jest chamem to go nie szanuja... a tu nikt nikomu nie gratuluje a jedynie opierdziela i wykpiwa....Tak ze musimy sie zdecydowac.
    Zreszta licza sie intencje Szymka... a tytul tego postu mow sam za siebie

• vogon.jeltz 16.05.19, 09:48
    > Na tym forum jak ktos nie jest chamem to go nie szanuja

Bredzisz. Misiaczka, na ten przykład, nikt tu nie szanuje, choć chamem jest przeokrutnym.

> a tu nikt nikomu nie gratuluje a jedynie opierdziela i wykpiwa

Znowu bredzisz. Szczere wyrazy uznania i gratulacje dla innych są tu na porządku dziennym.
  • vogon.jeltz 16.05.19, 09:47
    > Trochę wkurza mnie, że inni zarobki Szymiego deprecjonują.

Tu nie chodzi o jego zarobki i nikt ich nie deprecjonuje (poza enginem). Zarabia ile zarabia, jego sprawa. Chodzi o jego całościową postawę: jest najemnikiem u arabskich bandytów, obnosi się ze swoim cebulactwem, sam mówi "mam 150 kilo w bicepsie", "patrzcie i mi zazdrośćcie", a jednocześnie jest zwykłym idiotą i putinofilem.
  • szymi_mispanda 17.05.19, 21:42
    Bnadytow? Mozesz sprecyzowac?

Polacy tez byli oficjalnie dajac duoy USA w Iraku I afganie, I to regularnia armia. Wiec oni to tez najemnicy bandytow, nie?

A moze chodzisz na defilady w Polsce tych bandytow?
  • vogon.jeltz 20.05.19, 12:08
    > Bnadytow? Mozesz sprecyzowac?

Mają u siebie prawo oparte na szariacie i korzystają z niewolniczej siły roboczej. To wystarczy, żeby nazwać ich bandytami. Oczywiście są mniejszymi skurwielami niż sąsiedni Saudowie, a może po prostu mają lepszy piar...

> Polacy tez byli oficjalnie dajac duoy USA w Iraku I afganie, I to regularnia armia.
    > Wiec oni to tez najemnicy bandytow, nie?

Zgadza się, to był bandycki napad i Polska była w nim wspólnikiem bandytów.
  • bywalec.hoteli 16.05.19, 19:54
    To gratulacje również dla Ciebie Engine8 dobrych zarobków i emerytury. Polak potrafi ! :)

--
    wiosenna sygnaturka
  • engine8 16.05.19, 21:33
    Nie ma czego gratulowaac,, Ja nic takiego nie zrobilem... wpadlem na dobra fale w dobrym czasie i miejscu. A ze zycie to rollecoaster to jedynie trzeba sie bylo mocn trzymac poreczy aby nie wypasc...
    Nie zylem i nie zyje ponand stan. Toche kasy przpuscilem przez palce na zabawki i temu poobne ale be przesady. Wielu mioch kolego i polskich i nie zrobilo w wiele wieksza kase...

Kiedys usiadlem przy wodce z kolega ktory zrobil milionow wiele prowadzac wlasny zaklad mechaniczny i oz stwierdzil ze on ma duzo kasy, mial malo czasu dla siebie i rodziny i byc moze bedzie mial drozsza trumne ale chyba tyle samo ludzi na pogrzebie....
    No i musial wczesniej wyjsc i isc do firmy zaladowac material na automaty bo klienci czekaj na produkty...

Wszytko zalezy od tego jak i jak ciezko chce sie pracowac. Najwazniejsze to to ze nigdy nie musialem i nie umialem ani duzo oszczedzc ani za duzo wydawac.
    Wlasnego biznesu nigdy nie otowrzylem poniewaz zbyt szybkoo milem zbyt dobra prace i ni c mnie nie prowokowalo.
    A prace mialem zawsze ciekawa - jak sie nudzila to zmienialem.... Moja srednia w jednym zakladzie to troche ponad 3 lata.... Zwiedzilem pol Swiata - tzn zwierdizlismy bo czesto zona sie "dopinala" i w pewnym momencie zauwazylem ze ja przeciez nie musze juz tak szybko gonic i moge zwolnic tempo... i mi sie to spodobalo. Ale wiek ma swoje prawa oraz limity i to nalezy uszanowac..
    Wkurza mnie jedynie to ze ja pomoglem rozwinac komputeryzacje i internet a mlode pokolenie nie potrafolo na tym zbudowac niczego w sumie dobrego ponewaz liczylismy ze to ludzi zblizy a Fajsbooki i inne Instagramy w sumie ludzi fizycznie i psychicznie oddalaja, wpedzaja w samotnosc i nalogi.
    Jak widze dwoje mlodych ludzi czy grupe w restaracji i sa skupieni na smartfonach zamiast rozwawiac to mnie wykreca....
    Ktos kiedys zapytal czy gdybym zaczynal od nowa - nawet znajac zycie , czy wybralbym taka czy inna drige i co bym zmienil.. Moja odowiedz zwykle jest ze uczylbym sie jezyka wczesniej, wyjechalbym wczesniej a z przyjemnoscia powtorzylbym ta sama kariere zawodowa...
  • bywalec.hoteli 16.05.19, 22:06
    > Wkurza mnie jedynie to ze ja pomoglem rozwinac komputeryzacje i internet a mlo
    > de pokolenie nie potrafolo na tym zbudowac niczego w sumie dobrego ponewaz licz
    > ylismy ze to ludzi zblizy a Fajsbooki i inne Instagramy w sumie ludzi fizycznie
    > i psychicznie oddalaja, wpedzaja w samotnosc i nalogi.

Mądre (i smutne) słowa.
  • jackk3 17.05.19, 22:00
    Z tym sie musze zgodzic. Tez 'zmarnowalem' kilka lat w starym kraju. Pare rzeczy jednak bym zmienil bo zawsze moze byc lepiej. No ale latwo tak teraz mowic.
  • vogon.jeltz 20.05.19, 12:10
    > Wkurza mnie jedynie to ze ja pomoglem rozwinac komputeryzacje i internet
    > a mlode pokolenie nie potrafolo na tym zbudowac niczego w sumie dobrego
    > ponewaz liczylismy ze to ludzi zblizy a Fajsbooki i inne Instagramy w sumie
    > ludzi fizycznie i psychicznie oddalaja, wpedzaja w samotnosc i nalogi.

Cóż, tak właśnie kończy się tzw. wolny rynek bez żadnych regulacji i danie korporacjom wolnej ręki w robieniu, co chcą.
  • engine8 15.05.19, 18:17
    No wiedzisz... Ty nie uwazasz ze to Szymi zaczal - chwalac sie ile to zarobi ale ja zaczalem mowiac ze nie ma sie czym chwalic.....
    Oh - cos Ci w glowie zamacilo....
  • klemens1 15.05.19, 09:14
    Przy takich zarobkach nie stać cię na wieśniackie v8?
    A wieprzek jesteś konkretny - nie wiem, czy wrzuciłeś to zdjęcie, by ci zazdrościć, czy współczuć.

--
    www.sprawdzpodatki.pl
  • engine8 15.05.19, 18:54
    On mysli ze jest Apollo... :) i ze te dziewczyny to najbardziej sie podniecaja jego bicepsami..
  • vogon.jeltz 15.05.19, 10:30
    Chyba wkradło ci się niepotrzebne "sz" w tytule wątku, spaślaku.
  • qqbek 15.05.19, 11:32
    vogon.jeltz napisał:

> Chyba wkradło ci się niepotrzebne "sz" w tytule wątku, spaślaku.

Dobre :)
    34 netto (z których i tak pewnie ponad dychę trzeba wydać na miejscu, żeby nie biedować) to też w końcu nie taka znów rewelacja za możliwość bliższego przyjrzenia się samochodowi pułapce dżihadystów, albo wypakowanemu materiałami wybuchowymi dronowi rebeliantów.

Szymek nie ma rodziny na utrzymaniu, to jeszcze można uznać, że zarabia dość przyzwoicie. Ale jak by miał jeździć na kontrakty, żeby mu babę mleczarz/listonosz/sąsiad, a dzieci ksiądz w domu obracał, to by już tak różowo nie było.
    --
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • vogon.jeltz 15.05.19, 11:58
    > Szymek nie ma rodziny na utrzymaniu, to jeszcze można uznać, że zarabia dość przyzwoicie.

Ale ile z tego wyda na dziwki, które - jak się domyślam - jako całkowicie nielegalnie nie są w Arabowie tanie.
  • qqbek 15.05.19, 12:12
    1. Nie ma takiego prawodawstwa, które wykorzeniłoby kurewstwo. O ślubach na dzień nie słyszał? Zresztą Szymi jako niewierny świniożerca może pewnie do woli spółkować z innymi niewiernymi, byleby tych koszernych nie dotykał.
    2. Zakładam, że jak siedzi gdzieś na pustyni, tam gdzie sępy zawracają, a wielbłądy dupami szczekają, to do najbliższej kobiety ma dalej niż do źródła świeżej wody.

--
    Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
  • vogon.jeltz 15.05.19, 12:26
    > Nie ma takiego prawodawstwa, które wykorzeniłoby kurewstwo.

Nie no, to jest jasne. Ale co jest nielegalne i ryzykowne, jest też drogie.

> Zakładam, że jak siedzi gdzieś na pustyni

Jest gorzej, wspominał coś o platformie wiertniczej. Jak schodzi na ląd, to pewnie wygląda jak ta scenka z dowcipu z Czakiem Norisem: szedł przez miasto mając potężny wzwód. Nikt nie ocalał. A raczej mogłoby tak wyglądać, gdyby nie te anaboliki, które zażywa.

Swoją drogą, taka platforma to też musi być ciekawe środowisko. W dodatku w Arabowie... Sami mężczyźni, y'know what I mean.
  • who_cares 15.05.19, 12:35
    Czytałem wspomnienia naszych z misji w KFOR , jak pół roku siedzieli w namiotach w górach gdzie do najbliższej wioski szło się pół doby. No i co oni tam z nudów i wyposzczenia wyczyniali :)
  • qqbek 15.05.19, 13:47
    Eee - od wieków wiadomo, że "za mundurem kurwy sznurem"... winne były kiepskie uposażenia (i przesadna oszczędność) naszych, a nie odległość geograficzna. W Wietnamie kurwy dojeżdżały do marines tam, gdzie nie dochodziła nawet poczta polowa, bo przelicznik walutowy był nadzwyczaj korzystny, a z żołdem i tak nie było co robić.

--
  • jeepwdyzlu 15.05.19, 13:58
    No fajnie...
    Weszliśmy na nowy poziom pozerstwa...
    Ja zarabiam tyle a ja tyle jak będziesz miec 2,5 mln pogadamy... Kurwa co za dramatyczna żenada.
    A engine to niby katolik... A kocha szmal jak... biskupi 😀

--
    YCDSOYA
  • samspade 15.05.19, 14:01
    Złożył przysięgę wierności innemu państwu ale pozostał polaczkiem.
  • qqbek 15.05.19, 14:28
    jeepwdyzlu napisał:

> No fajnie...
    > Weszliśmy na nowy poziom pozerstwa...
    > Ja zarabiam tyle a ja tyle jak będziesz miec 2,5 mln pogadamy... Kurwa co za dr
    > amatyczna żenada.
    > A engine to niby katolik... A kocha szmal jak... biskupi 😀

Jeep - ale dlaczego akurat mi odpowiadasz?
    My tutaj z Vogonem uprawiamy w najlepsze drobnego Off-Topa na temat kurwiszcz (i opcji "awaryjnych" praktykowanych zwłaszcza przez Arabów "z braku innych") 😁
    A ty nam off-topa rozwalasz i jedziesz znów z żałosnym tematem głównym pt. "kto ma większego ten pierwszy kładzie na stół" (chodzi o odcinek wypłaty).
    --
  • jeepwdyzlu 15.05.19, 14:35
    Jeep - ale dlaczego akurat mi odpowiadasz?
    My tutaj z Vogonem uprawiamy w najlepsze drobnego Off-Topa na temat kurwiszcz (i opcji "awaryjnych" praktykowanych zwłaszcza przez Arabów "z braku innych") 😁
    A ty nam off-topa rozwalasz
    ----
    Sorry

--
    YCDSOYA
  • qqbek 15.05.19, 14:40
    jeepwdyzlu napisał:

> Sorry
    >
    You're welcome - pięć "zdrowasiek" i stówa ofiary na Muchomorka w ramach pokuty 😜

--
  • szymi_mispanda 15.05.19, 23:36
    Nie jest tak zle na ladzie. Ja uzywam m.in teg serwisu z moimi filtraimi :D:

www.eurogirlsescort.com/escorts/dubai/?filter-filter%5Bage%5D%5B0%5D=18_20&filter-filter%5Bage%5D%5B1%5D=21_25&filter-filter%5Bservices%5D%5B0%5D=127
  • engine8 15.05.19, 18:51
    No a jak myslsz dlaczego oni tyle placa?
    W zadnym biznesie nie ma filantropii...
  • galtomone 15.05.19, 12:23
    z roboty cos czuje...

next.gazeta.pl/next/7,151003,24784828,atak-szyickich-dronow-na-saudyjska-przepompownie-ropy-naftowej.html#a=88&c=145&s=BoxBizLink
    Nie liczac faktu, ze za chwile informatycy na ktorych plujesz tez moga zaczac atakowac twoich mocodawcow i wtedy tez sie nie przydasz.

Emerytura przymusowa juz blisko Szymek
    --
    Pozdrawiam,
    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
  • pies_w_studni 15.05.19, 14:26
    Jaka emerytura? Chyba renta, jak odłamek urwie mu fujarę.
    Zapomniałem, renta jest dla gejów.
  • samspade 15.05.19, 14:24
    Ale czego ci mamy zazdrościć?
    Oraz jedna rzecz. Jak to 118 ze 135 kg. Jak ciota zrzucałeś wagę? A co z wcześniej wypracowana masą. Mieliśmy rację.
    Zniewieściały pedał jesteś. Odchudzać się.
  • hukers 15.05.19, 18:55
    Najpierw masa, potem rzeźba, panie samspade.
  • samspade 15.05.19, 20:44
    Po pierwsze masa to nie sadło.
    Po drugie szymi kpił z takiego podejścia.
  • galtomone 16.05.19, 07:18
    Sam zapomina co pisze...

Fakt.
    Twierdził, że najpierw masa potem masa.

Ale Szymek kłamie non stop:
    forum.gazeta.pl/forum/w,20,168031473,168031473,OT_siedzieliscie_ze_nawet_kartofle_mozna_zastrz.html#p168039467
    Pitolil jak to plastiku nie uzywa: "> nie uzywam plastikowych sztuccow ani talezykow, ani kubkowitd itp"
    A zdjecie wrzucile takie: ibb.co/eoxqFq

--
    Pozdrawiam,
    galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
  • toreon 15.05.19, 20:45
    A ja gdy w 1993 handlowałem słonecznikami pod Stadionem Dziesięciolecia w stolicy to czasem miałem 2 miliony utargu dziennie.
    I co, łyso wam razem z Engine?
  • engine8 17.05.19, 21:03
    Nie.. absolutnie nie.....
    Ja sie moge zastanowic czy to prawda....Nawet jak zalozymy ze to prawda to nie jestem pewiem ale podejrzewam ze te 2 M moglo byc wtedy mnieje wiecej $100???
    Ale nie rozumiem dlaczego mialoby mi byc lyso.... ???
  • toreon 17.05.19, 23:47
    Oj brakuje tym polskim chłopakom luzu, nawet i na obczyznie
    Ale z tymi 2 milionami utargu to akurat prawda, czasem nawet było nieco więcej. 1993 rok. A rok później za rządów Pawlaka za 35 ton cebuli wzięło się ponad 300 milionów złociszy. Ech łza się w oku kręci
  • engine8 17.05.19, 23:56
    To Ty nie masz zadnego wyksztalecenia i nie masz innych zdolnosci czy "inteligentniejszych" mozliwowci zarobku tylko tak.... sprzedwac cebule na targu?
  • toreon 18.05.19, 01:13
    Ano chłop ze wsi ze mnie i to z takiej zabitej dechami, ledwo się oderwałem od pługa. Zresztą wtedy miałem 16 lat więc wychodziłem z założenia, że pecunia non olet
  • hukers 18.05.19, 08:25
    engine8 napisał(a):

> To Ty nie masz zadnego wyksztalecenia i nie masz innych zdolnosci czy "intelig
    > entniejszych" mozliwowci zarobku tylko tak.... sprzedwac cebule na targu?

No engine, w końcu błysnąłeś humorem...
  • car_fox 18.05.19, 18:16
    Strzelil w gaznik?
  • carnivore69 18.05.19, 00:03
    Nie pamietalem, ze Walesa wlasnie po ekwiwalencie 12 ton cebuli rodakom obiecywal.

Pzdr.
  • carnivore69 18.05.19, 00:06
    No gdzies tyle. W 1993 za dwie godziny korkow z angielskigo bralem cwierc miliona ;-)

Pzdr.
  • engine8 18.05.19, 02:57
    No to sie Wam powodzilo.
    Ja ja przyjechalem pierwszy raz do Polski - to byl chyba juz 1991 to na granicy wymienilem $100 i dali mi ponad milion..
  • carnivore69 19.05.19, 22:26
    Nie sa się ukryć, że czasy były jakie były. Ale w 1991 to np. bilet na Kult jedyne 30 tysięcy kosztował, więc dawało sie przeżyć ;-)

Pzdr.
  • szymi_mispanda 15.05.19, 22:54
    Tak sie gejsze jezdzi electric my ass:Engina to ja budze wydechem I go zona walkiem po glowie bije hyhy

www.youtube.com/watch?v=c2r9_3NrjEc

• engine8 15.05.19, 23:43
    Zona mnie nie bije - ciagle kocha bo zyje sie jej ze mna niezle. No wczoraj mnie opierdzielila bo jechalismy na plaze i troche pocisnalem a ze byl ladny zakret to wiadomo ze tam dzialaja jakies czarodziejskie sily i jak sie nie ma czego trzymac to - dobrze ze pasy miala zapiete i okna byly zamkniete to nie wypadla...ale wrzeszczala ze o malo nie..
    A teraz C63 to nie jest w sferze marzen - raczej rozsadku i prawdziwych checi jako zee juz nie mam 40 lat... i jazda na torze mnie nie pociaga .. Swoje wyjezdzilem a teraz - kiedy ostatnie pare lat to 3 tys mil rocznie ....to to male G co mam wystarcza. 0-100km/h robi ponij 5 sek... i ryczy wystarczajaco jak chce...
    A ja sie c63 wydechu nie boje - Twojego biologicznego raczej bym sie bal..

No i zycze powodzenie na reszta zycia, Zobaczymy za 20 pare lat - jak przekroczysz 60-ke co bedzie i jak bedzie.
    Mam nadzieje ze lepiej niz teraz... :)
  • szymi_mispanda 15.05.19, 23:55
    Ja nie zamierzam mniec 60 lat. Ma dwoch syniw, na nich loze, I niech matki sie nimi zajmuja. Jeszcze zrobie ze dwoch, a zestarzec se nie chce.
  • engine8 16.05.19, 00:06
    No to ladnie.. dzieci zrobiles i Matkom zostawiles... To znaczy ze obaj z roznych Matek i ty roli ojca nie spelniasz??

I niech Matki sie nimi zajmuja? To Ty jednak nie zaslugujesz na szacunek..... Bo co te dzieci K winne ze maja takiego ojca - czy dawce spermy ?

A jak nie schudniesz to rzeczywoscie 60-ka nie jest pewna...
  • szymi_mispanda 16.05.19, 00:14
    kase maja a a co pare miechow ich odwiedzam

matki sa ok I lepiej wiedza jak sie Zajac synami
  • hukers 16.05.19, 00:31
    szymi_mispanda napisał(a):

> kase maja a a co pare miechow ich odwiedzam
    >
    > matki sa ok I lepiej wiedza jak sie Zajac synami

A synowie nie będą zniewiesciali, jeżeli matki ich będą wychowywać? Skąd będą czerpać męskie wzorce?
  • szymi_mispanda 16.05.19, 00:41
    Jak beda mieli po 10 lat to ich zabiore - a puki sa takimi dziecmi co sie bawia klockami to niech matki ich orzewijaja na co dzien
  • hukers 16.05.19, 00:54
    Ok, ale jak byś miał chwilę czasu i przypadkiem wpadła Ci w ręce psychologia rozwojowa dzieci to możesz zagłębić się w lekturę
  • jeepwdyzlu 15.05.19, 23:55
    Aha.
    Jeden ma 11,7 czy tam 25
    Drugi linkuje kurwy...

Jesteście kurwa wiarygodni jak Pinokio.
    Klawiatura przyjmie wszystko.
    Jakoś dziwnie jestem spokojny, że jeden wali gruchę a drugi robi 5 sekund ale nie do setki tylko po zasiłek...

--
    YCDSOYA
  • engine8 16.05.19, 00:02
    I tak trzymaj jak ci to pomaga sobe radzic z tego typu problemami... a who cares czy jestesmy wiarygodni czy tez nie jesli to Ciebie nie dotyczy? Przynajmnije ja tak do tego podchodze. A pofantaxjowac kazdy sobie przeciez moze.
    Jak jak bym chcial sie stresowac tym ze sasiedzi maja wiecej to bym dawno umarl...
    Ty jakbym ja w 5 sek przebuelgl po zasilek to bylbym bardzo zadowolony...
    Ale jak Cos ci lezy na sercu to mow to inaczej zawalu mozna dostac...

• szymi_mispanda 16.05.19, 00:12
    ty sie tam lepiej martw o swoj jacht z basemen w srodku dla dzieci I zon ktorym plynales z kurwa wloch czy cs tam do finalidi zeby ci go zaprakowanwwgo nie zajebali z nad zegrza hyhy

no I montuj co tygodniowe wycieczki nowymi 1.o tdi z serwisow gdzie jestes repem do gowno parchen kichen czy jak to nazywasz GPK hyhy
  • wislok1 16.05.19, 21:06
    Jest jedna PODSTAWOWA sprawa na Zachodzie
    Przy przyjeciu do pracy podpisuje sie cyrograf, ze NIE WOLNO KATEGORYCZNIE pisac o szczegolach
    swojej pracy na mediach spolecznosciowych ( np.zarobki, konkretny przydzial obowiazkow, jacy sa klienci, swoje opinie o kolegach i zwierzchnikach, itp. )
    bez zgody szefa
    Nie wiolno i juz
    Zlamanie tego to natychmiastowe wywalenie z roboty
  • engine8 16.05.19, 21:11
    Gdzie tak jest? Pierwsze slysze...
  • wislok1 16.05.19, 21:17
    W firmach
  • engine8 16.05.19, 21:41
    Gdzie i jakich? Jestem po prostu ciekaw..
    Moze ja juz stracilem kontak co sie dzieje ale jeszcze kilka lat temu nikt - u nas przynajmniej, niczego takiego nie podpisywal.
    Pewne rzeczy sa poufne i tego sie nie glosi wszem i wobec bo mozna skonczyc w sadzie..
    A popatrz co mozna znalesz na Linkedin? Tam ludzie praktycznie publikuja wszytko - copia CV/Resume co jest niebem dla headhunterow... i wystarczy przejrzec kontakty aby wiedziec bardzo duzo o tym kto to jest i co robi i z kim wpsolpracuje...
    A opinie o szefie w czasie pracy lepiej zachwac dla siebie bo kariera krotka - i na to nie trzeb papierka.

Ha, jak sie zwalnialem to mnie poprsili abym podpisal ze firmy nie bede sadzil za nic i jak podpisalem to zwykle dolaczali czek na ok $10k...
  • wislok1 16.05.19, 21:53
    Nie moge napisac gdzie i jakich, bo bym zlamal to, co podpisalem
  • engine8 16.05.19, 22:15
    hehehehehe...
  • wislok1 16.05.19, 22:25
    To nie jest hehehe, bo moglbym zmyslic na poczekaniu kilka firm idalej fantazjowac, ale takich rzeczy nie lubie
  • marekggg 16.05.19, 02:05
    Szymi, trzymaj sie. kase mam taka sama, ale w normalnym biurze, nie mam 45 stopni w cieniu i nie musze nosic kamizelki, klamki czy czegos tam.
    tylko dobra rada - oszczedzaj kase.
    na dziwki i samochody szkoda, bo emerytury nie bedziesz mial zadnej. nawet jak dozyjesz.
  • gzesiolek 16.05.19, 22:14
    A dopiero doczytałem, że to nie w US dolarach... to sorki za 35k PLN na miesiąc nie pojechałbym się dać zabić... wole za połowę tego (a razem z żoną łącznie zarabiamy podobnie) sobie mieszkać i pracować jak chcę w swoim domciu.
  • engine8 16.05.19, 22:19
    A wszytko zalezy gdzie ile zarabiasz i gdzie ile wydajesz....
    Bo zarabianie w Stanach $10k i w Polsce $15k PLN to zycie na podobnych i wcale niezlych poziomach.
    Ale $10k przywiezione i wydane w Polsce to juz ok $38k PLN.... a wiec wiecej niz 2x... zas 15k PLN przywiezione do Stanow to moze ledwo starczyc na przezycie...
  • bywalec.hoteli 17.05.19, 08:37
    Gzesiolek, z żoną zarabiacie łącznie 35k PLN na miesiąc netto ? Za pracę w domu?

--
    "Jakiej biedzie synuś? Podczas komuny dostawaliśmy paczki z Rajchu, nie wiedziałeś? Na biedę na Opolszczyźnie nikt więc nie narzekał, Pewex w Opolu był zawszy pełny kupujących" snakelilith
  • gzesiolek 18.05.19, 22:50
    Ja na DG - czasem w domu czasem nie... żona na etacie w korpo i 2-3dni homeworkingu w tygodniu... i netto to pojedyncze miesiące dobijemy ponad 30k(netto liczone dla mnie brutto otrzymane minus ZUS VAT i dochodowy)... A z premią roczną żony to raz nawet było prawie 50k w miesiącu... Ale zwykle to przyznaję jest bliżej 23-25k netto niż 35k... Ale i tak nawet za 2x więcej bym się z Szymim nie zamienił...
  • bywalec.hoteli 18.05.19, 23:28
    Gdzie tak dobrze płacą w korpo na stanowisku nie kierowniczym ? Skoro żona polowe czasu pracuje z domu , to znaczy ze nie jest kierownikiem bo to oznacza ciagle spotkania i delegacje. We Wrocławiu ? Ja niestety ledwo co ZUS przestaje placic pod koniec roku.

--
  • who_cares 19.05.19, 17:28
    Informatyka. Sas, sap a już taki master java developer to może zmieniać robotę co miesiąc podwyższając zarobki...
  • car_fox 19.05.19, 17:58
    Ja sie przekrece.....
    Jak widac to uczestnicy tego forum wedzi wiecje o ludizach niz oni sami?
    Mozna zarabiac przeciez duzo nie bedac kieorwnikiem w sensie kierowani ludzmi.
    Mozna byc kieorwnikiem i pracowac z domu poniewaz np mozna mies zespol pracujacy na calym Swiecie.
    Mozna miec prace gdzie np trzeba duzo pisac i nie wazne gdzie sie tp pisze...
    Jest tyle opcji zarabiania duzo i pracowania z domu ...

A tu ekspeci od razu ocenia, wylicza. policza i powoedzia ze klamiesz.
    Chyba jednak nie mozna postrzegac Swaita przez swoje okulary....
    Ciekaw bylbym oceny tego forum jak by tu sie zjawol taki Gates czy Jobs czy jak mu tam "Cukierberg"
    Wysmaili by ich jako debili co sie chwala bo ich ze studiow wywalili i kosza ogrodki sasiadom a chwala sie ze maja kase....

• szymi_mispanda 19.05.19, 18:17
    Daj Boze zdrwoie - nich tak bedzie mam nadzieje ze tak jest.

Kuzyn mojej dziewczyny tej prawdziwej z polski, robi w finansach w warszawie, chyba wysoko ja tam sie nie znam, ma teraz f10 528 wczesniej a6 firmowe.

Robi w tej samej firmie od ze 20 lat z tego co wiem. Na spotkaniu rodzinnym z pol roku temu wpadlismy w gadke - on z innej branzy a ja z innej a ale... pytam sie go no to co jak jest taki wyksztalcony specjalista zna sie na czyms swietnie jezyki, uczelnie jakies tam certyfikowania itp. no to ile mu dacie wy czy wogle na rynku w Warszawie?

I sie dowiedzialem: te wszystkie opowiesci ze moze siedziec w domu I przez komputer zarzadzac calym swiatem to pic na wode fotomontarz.

Dowiedzialem sie ze maksymalnie naprawde gosc super hiper bourowiec w wawie dostanie 20 kafli brutto.

Jest podobno jakis niepisany deal ze wiecej nikt nie placi I tyle. Do tego mi mowil ze to ze biora ludzi na dzilanosc to zeby zrobic tzw "risk mitigation" - baran sie cieszy ze dostanie pare groszy wiecej netto ale dla firmy jest nikim I forma nie ma wobec niego zadnych zobowiazan.

Z tego co ja zrozumialem to jest to dla firm idealna sytuacji. A tu widze barany sie ciesza jeszcze maja DZ.

Dla mnie DZ to jak jestes Kulczykiem czy Gudzowatym I robisz deale dla siebie ale widze ze wiekszosc to sa po prostu etatotwcy co nie dostali etatu :)

I zeby nie bylo - ja nie jestem zwykly Polak wiec zycze wszystkim 100 000 PLN netto miesiecznie jak nie wiecej.

A mi wystarczy moje 38tys PLN tax free po pol roku + 20% I najwazniejsze …. NIE KURWA PRACA W BIURZE.

Mowie wam bywalo ze nas z dachu zabierali helikopterem do roboty - ja po prostu to lubie, w biurze bym zgnil.

A jak mnie by zabili no to trudno… byle szybko od jednego strzalu. Jedyne ryzyko to zostac kadlubkiem ja cie odratuja, I potem znalezc tyle odwagi zeby ze soba skonczyc.

Ale moja dewiza - patrz pozytywnie - a moze mnie nie zabija? I na emeryturze bede mial oszczednosci w banki w CH? :)

• car_fox 19.05.19, 19:09
    To jakbym slyszal kolege takiego mocnego i prymitywnego jak mi tlumaczyl ze ja to glupi bo na etacie za duzo nie wyciagne.... A on tylko na godziny pracuje bo za nadgdziny mu laca i wyciagnie 2x wiecej niz ja a jak pracuje po 16 godzin i noce to jeszcze wiecej...
    On nie przyjechal do Ameryki zeby sie opierdalalac tylko nabic kase i wrocic do Polski aby zyc jak Arab...
    No i umarl... zacharowal sie, nie dbal o zdrowie, zle sie odzywial, stresowal...
    Ja wole w biurze.. liczy sie nie tylko ile sie zarabia ale "jak" sie zarabia bo tak dziwka to tez duzo zarobi jak ma 10 kilentow dziennie przez 6 dni w tygdniu.... ale kto chce tak race i taka kase? No i onee mowia " a popracuje to 35 i zarobie tyle ze nie bede musila wiecej pracowac albo zaloze jakic biznes... Ale to mzonki 0 zwykle koncza na ziemi albo pod...
    To ty masz prace gdzie zycie jest w niebezpieczenstwie?
    No ja za zadne pieniadze bym takiej nie chcial..
    No mozna sie i do Legii Cudzoziemskiej zatrudnic czy innej tego typu organizacji...
    Ja mam rodzine i im wiecej jestem w domu tym lepiej a kasy zawsze za malo...
    Wiem po co i dla kogo zuje i pracuje, wiem ze ktos na mnie w domu czeka i jak trzeba pomoze czy wspomoze.
    Nigdy nie zaluje ze nie spedzam da duzo czasu w pracy - raczej ze za malo w domu...

• szymi_mispanda 19.05.19, 19:56
    ja ci zycze wszystkiego najlpszego dlugiego zycia I mnosta pieniedzy.
    pozdrowienia
  • car_fox 19.05.19, 23:00
    Za zycznie dziekuje. Ale ja nie chce mnostwa pieniedzy tylko tyle aby mi wystarczylo na dlugie i dobre zycie..
  • engine8 19.05.19, 23:15
    A sobie czego tak naprawde zyczysz?
  • szymi_mispanda 19.05.19, 23:30
    ciekawego zycia I w luksusie, w dobrej formie, nie misi byc dlugie. byle sie skonczylo szybko jednym strzalem.
    nie bede zalowal. obiecuje.
  • engine8 21.05.19, 04:30
    No juz widze jak Bog w niebie sie pieni..
    K .. Szmek daj mi chociaz szanse..... jak chces zyc w luksusach to zacznij oszczedzac by z nieba Ci kasa nie spadnie - bo my w niebie kazsy nie mamy, a jak na razie to pracujesz w takich warunkach ze zebym chcial to ci luksusu tam nie zrobie....
    A jak chcesz zyc w dobrej formie to schudnij ponizej 90kg, cwicz codzinnie ale rozsadnie - cwicz ale nie zabijaj organizmu i na litosc boska skoncz z prostututkami bo umrzesz ale nie od kuli tylko na jakigos Aidsa ba ja na lajdactwo gwaracnji nie daje.
  • gzesiolek 19.05.19, 20:44
    Kurczę jako spec od systemów ERP widziałem rzeczywiste zaksięgowane wypłaty kadry zarządczej i kierowniczej pewnie w ok.100 firmach i powiem Ci z tym max. 20k PLN brutto to niezła bzdura... albo trafiłem dużo firm spoza "układu"... ;)
  • szymi_mispanda 19.05.19, 20:53
    Tak jak pisalem - zycze takich zarobkow w polszy
    Powodzenia
  • gzesiolek 19.05.19, 20:37
    Kraków CISCO... homeworking spokojnie jest dostępny dla kadry kierowniczej (choć rzeczywiście żona jest bardziej starszym specjalistą niż managerem)...
  • bywalec.hoteli 19.05.19, 22:39
    Widać w Krakowie lepiej niż w Poznaniu płacą

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.