20.05.19, 17:32
Jest okazja by pojechać gdzieś samochodem i zobaczyć piłkę, egzotyczną i egzotycznych kibiców...łódź,bielsko,tychy,lublin...Senegal-Kolumbia w Lublinie zapowiada się ciekawie...widziałeś już kibiców na ulicach? - idziesz kuba?
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
      • qqbek Re: mś u20 20.05.19, 20:43
        Mistrzostwa Świata FIFA U-20.

@Futrzasty
        Kibiców jeszcze nie widziałem na ulicach, za to po co droższych sklepach widziałem już kilka czarnoskórych dam. Nie jakiegoś spasionego tałatajstwa ze Stanów, co to nigdzie na medycynę się nie dostało i w Lublinie przez to studiuje, ale prawdziwie ładnych, wymuskanych, wypielęgnowanych kobiet o skórze w pięknym, mocno czarnym odcieniu. Zakładam, że albo działaczki, albo małżonki/partnerki działaczy.

Za to masa jest jeszcze wolnych miejsc na mecze (przynajmniej jak sam tydzień temu rezerwowałem, to jeszcze było z czego wybierać) i są śmiesznie tanie (20 złotych "lepszy" sektor, 10 "gorszy").

--
        Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.