Dodaj do ulubionych

RIP - Niki Lauda

21.05.19, 07:25
www.sport.pl/F1/7,96296,24807953,niki-lauda-nie-zyje-trzykrotny-mistrz-swiata-f1-mial-70-lat.html#s=BoxOpMT
Szkoda. Ale czasu sie nie zatrzyma. W każdy mrazie był niesamowita osobowością i kierowcą.

--
Pozdrawiam,
galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • qqbek Re: RIP - Niki Lauda 21.05.19, 10:03
      Mam mieszane uczucia, jeśli chodzi o Niki Laudę, więc powiem tyle:
      odszedł wielki kierowca, perfekcjonista, profesjonalista, któremu po części zawdzięczamy to, jak dziś wygląda F1.

--
      Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
    • hukers Re: RIP - Niki Lauda 21.05.19, 12:59
      galtomone napisał:

> Szkoda. Ale czasu sie nie zatrzyma. W każdym razie był niesamowita osobowością
      > i kierowcą.
      >
      Kierowcą rzeczywiście był niesamowitym. Osobowością w pewnym sensie również był niesamowitą.
    • carnivore69 Re: RIP - Niki Lauda 21.05.19, 23:10
      RIP. No ba, na podwórku czy w przedszkolu każdy był Niki Laudą. Sezon 1984 i jego wygrana rywalizacja z Prostem (z Senną na Tolemanie w tle) to był w ogóle początek mojego zainteresowania F1. Oczywiście nie bylo Eurosportu, więc o tym wyjątkowym sezonie poczytałem już latem rok później w książce Niny Lengyel ‚Rok McLarena’. Lauda Air tez udało mi się koło 2002 przelecieć :-) Ale fakt, większe bezpieczeństwo sportu tak przez niego promowane moze mieć przełożenie na jego atrakcyjność dla widza.

Pzdr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.