Dodaj do ulubionych

Sami sobie robimy pod górkę

30.05.19, 08:05

moto.pl/MotoPL/7,88389,24840661,elektryczna-honda-e-nie-bedzie-miala-lusterek-producent-potwierdza.html#s=BoxOpCzol10
Bo jakoś nie wierzę, że lusterko jest bardziej awaryjne od kamery...
O kosztach naprawy po gwarancyjnej nie wspomne.
Czy to faktycznie takie ulatwienie zycia kierowcy, ze warto?

--
Pozdrawiam,
galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • liczbynieklamia Re: Sami sobie robimy pod górkę 30.05.19, 09:39
      > Czy to faktycznie takie ulatwienie zycia kierowcy, ze warto?
      Na pewno - spore zwężenie samochodu, zredukowanie hałasu, brak martwego pola z boku, zwykłe lusterka poszerzają martwe pole słupka A.

> O kosztach naprawy po gwarancyjnej nie wspomne.
      Jeżeli mówimy tylko o kosztach awarii to tak. Ale już awarie + uszkodzenia mechaniczne to nie byłbym taki pewny.
      • galtomone Re: Sami sobie robimy pod górkę 30.05.19, 10:34
        Ale minusow tez.
        Jakos obawiam sie, ze makera moze sie zepsuc z roznych powodow.... lusterko nagle samo z siebie dzialac nie przestanie.

--
        Pozdrawiam,
        galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
          • galtomone Re: Sami sobie robimy pod górkę 30.05.19, 11:22
            Moje dosiwadczenia z rzeczami w aucie, ktore porzebuja pradu do dzialania wskazuje, ze duperele sie czasem psuja, bez powodu....

Jakos sceptyczny jestem, ale moze niepotrzebnie...

--
            Pozdrawiam,
            galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
            • samspade Re: Sami sobie robimy pod górkę 30.05.19, 11:51
              Osobiście nie mam zdania na ten temat.Dla mnie najbardziej rzuca się w oczy wygląd. Przyzwyczajenie jednak swoje robi i jakoś dziwnie wygląda bez lusterek. Ale ja pedał jestem zwracający uwagę na wygląd. Wagino entuzjastyczny ale jednak pedał.
                • galtomone Świetna analogia/pytanie dla Klemensa! 30.05.19, 12:36
                  szymi_mispanda napisał(a):

> To jak ktos zwraca uwage na wyglada I np nie puknie zadnej panny ponizej 8/10 n
                  > o moze 7.5/10 to jest pedau?

--
                  Pozdrawiam,
                  galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin

--
                  Pozdrawiam,
                  galtom

• galtomone Re: Sami sobie robimy pod górkę 30.05.19, 12:23
                Mnie wyglad nie przeszkadza. Zreszta z doswiadczenia wiem, ze czesto (nie zawsze) auta ktore mi sie nie podobaly, z czasem zaczynaja sie podobac.

Bardziej mi chodzi o to, ze sa rozwiazania tzw. fool proof. I jak cos jest dobre, dziala i ciezko to spieprzyc to po ki ch. ulepszac.
                Wiesz... zgodnie z zasado ze lepsze jest wrogiem dobrego ;-)

Czy tu tak jest.... nie wiem, ale zepsutego - bez "powodu" - wypadek, rozbicie, itp.. - lusterka sobie nie wyobrazam.... A kamere, bo soczewka, bo matryca, bo kabelek, bo cos innego... i owszem...

--
                Pozdrawiam,
                galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
        • dr.hayd Re: Sami sobie robimy pod górkę 30.05.19, 23:17
          galtomone napisał:

> Ale minusow tez.
          > Jakos obawiam sie, ze makera moze sie zepsuc z roznych powodow.... lusterko nag
          > le samo z siebie dzialac nie przestanie.
          >
          I o to chodzi. Bo przecież chodzi o to, żeby zarabiać. Również zarabiać na serwisie, naprawach i sprzedaży części. Na wiele niedziałających dupereli możesz machnąć ręką, kilku drobnych awarii możesz nawet nie zauważyć (właśnie uświadomiłem sobie, że przez całą zimę ani razu nie włączył mi się ABS - takie dobre opony czy się popsuł? ), ale jak kamera-lusterko wsteczne przestanie działać (lub tylko wyświetli tryb serwisowy) to popędzisz do serwisu i zostawisz tam pewną sumkę ;-))
    • szymi_mispanda Re: Sami sobie robimy pod górkę 30.05.19, 10:09
      bedom wbudowane pewnie technologiczne kurwa osiagniecie lemingowe np ze sie bedziesz mogl przegladac w takim elektronicznym lusterku I bedziesz mial uszy I wasy od kota.

kurwa dwie dziewczyny dorosle ktore znam wysylaja mi takie zdjecia - to jakas funkcja na tych jebanych smartfonach.

a tymczasem kurwa ja mam wiekszy problem bo podjechalismy dzisiaj do innego emiratu ja sie najadlem ide do kibla a tam kurde wszystkie kible na narciarza

I nie mam sie jak wysreac a mnie kreci

to jest problem a ty o jakis lusterkach
        • galtomone Re: Sami sobie robimy pod górkę 30.05.19, 11:24
          Nie oceniam... ale jeśli wg Szymka bycie gejem to nie jest norma, to co powie o twojej prośbie o zdjęcia gdy sra?

--
          Pozdrawiam,
          galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
          • szymi_mispanda Re: Sami sobie robimy pod górkę 30.05.19, 11:29
            I kto je zrobi?

poza tym juz nie uzywam internetu tak duzo zeby wysylac zdjecia - przyszedl mi sms ze zuzylem w tym miesiacu voice I data za 504 CHF (na prywatnym fonie)

a propos gejow, jak tam kurde? slyszalem ze Biedronka jedzie do brukseli? ciekawe czy jego chlopak sie zalapal - bo jak nie to beda teskinic za soba hehe
            • galtomone Znowu klamiesz! 30.05.19, 12:25
              szymi_mispanda napisał(a):

> poza tym juz nie uzywam internetu tak duzo zeby wysylac zdjecia

Kto na tym forum swoje zdjecia wrzuca - prawie gole?
              I swojego zarcia?

A jednoczesnie wysmiwa sie z tych lemingow co to wrzucaja do netu zdjecia jezdzenia czy swoje focie....

--
              Pozdrawiam,
              galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
    • grzek Re: Sami sobie robimy pod górkę 30.05.19, 23:11
      Lusterko jako część odstająca od samochodu częściej jest dewastowane niż ulega awarii. Wszystkie firmy wypożyczające samochody na pewno będą zadowolone. We Włoszech, w wąskich uliczkach starych miast to lepiej ich nie mieć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.