Dodaj do ulubionych

BMW jest nowy król!

03.06.19, 07:55
Pojechałem wczoraj ze znajomym kawałek za Warszawę trasą S8..na w sumie krótkim odcinku mniejszym niż 10km na poboczu z klapą w górze jedno starsze BMW drugie świeże pare km dalej no i do tego mondeo w powrotnej drodze też paroletnie najwyżej.. Czyli po królowej lawet pojawiła sie cała rodzina królów lawet.. Po prostu świetne prowadzenie (nie próbujcie sprawdzać tego po deszczu) przekłada się na częste wzywanie lawety..Na szczęście w dzisiejszych czasach im częściej wóz jest na serwisie tym "premium" jest mocniejsze..takie czasy
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • szymi_mispanda Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 08:06
      Nie wiadomo co ci chodzi.

Ze wpadli w poslizg czy ze BMW sie zepsulo?

Jesli to drugie, to tylko dodam ze downsizing I rozne podwojne turbo male czy mniejsze silniki plus systemy pseudo ekologiczne spowoduja niedlugo wysyp krolow lawet.

A BMW z tego co zauwazylem zeby splenic normy poszlo droga x30 to jest teraz 2 litry turbo, x40, to jest teraz 3 litry turbo itd.

Czyli generalizujac wszystko o litr w dol plus dodanie turbo.

Beda sie psuc nagminnie.
      • yasiaq Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 08:16
        Chodzi o to, że jeśli chodzi o głównego okupanta pobocza to BMW wygrało z renault które też stosuje downsizing jak i inne marki nawet z daćką. Co do prowadzenia tutaj pełna zgoda BMW jest rewelacja pod warunkiem, że nie ma zakrętów.
        • trypel Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 08:23
          pieprzysz kolego jak misiaczek

--
          Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
        • galtomone Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 09:22
          yasiaq napisał:

> Co do prowadzen
          > ia tutaj pełna zgoda BMW jest rewelacja pod warunkiem, że nie ma zakrętów.

Acha... Citoren czy amerykanskie wynalazki... to dopiero sa super w zakretach. Kierowca i poziom IQ oraz umiejetnosci sa bez znaczenia.

--
          Pozdrawiam,
          galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
          • trypel Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 09:28
            taki beznadziejnie w zakretach jak nowa corolla nie prowadził sie żaden samochód jakim jezdziłem, nawet pluriel był lepszy.
            Wiec od citroena wara :)

--
            Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
            • galtomone Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 09:46
              Oj tam, oj tam...
              A nie lubie jezdzic sofa - a musze :-(

--
              Pozdrawiam,
              galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
              • trypel Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 09:55
                tez oddałem bmw bo plecy bolały ale serce tęskni bo żadnym sie tak nie jezdzilo :(

--
                  • galtomone Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 10:19
                    Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma.
                    Na nowe czy lekko uzywane X5 mnie nie stac.
                    Zmieniac zas tylko z tego powodu, ze torche za mocno buja, skoro spelnia reszte wymagan i sie nie psuje. Bez sensu.

W przeciwienstwie do klemensa nie twierdze, ze inne sa gorsze a to najlepsze, ale na lepsze nie mam kasy czy raczej nie mam az tyle, zeby potrzeba zmiany byla tak duza, by zaczelo to byc racjonalnym wyborem.

Jak potrzeba sie zmieni, to wybor z na dzis nieplacalnego (za plasticzki nie bede doplacal) stanie sie racjonalny i chetnie doplace ;-).

--
                    Pozdrawiam,
                    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
                    • trypel Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 10:27
                      kolega wczoraj powiedział że kiedy ma być nieracjonalny jak nie teraz? na emeryturze?
                      i kupił sobie w prezencie 645 ci :)
                      a we mnie resztki racjonalnosci mówią nie. Ale z nimi walczę twardo :)

--
                      • galtomone Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 11:30
                        Widziesz jak to zle byc majetnym?
                        Stac by cie bylo na nowa Pande i nie mialbys poczycia dyskomfortu z powodu ww. decyzji, bo jak kupisz, zle i jak nie kupisz tez zle ;-)

--
                        Pozdrawiam,
                        galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
                        • galtomone Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 11:30
                          Choc oczywiscie bedzie tez w obu wypadkach troche dobrze :-)

--
                          Pozdrawiam,
                          galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
                        • trypel Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 12:01
                          Ty ale to 645 ci ma 14 lat i kosztowało tyle co nowa panda :)
                          tyle że jakos inaczej sie jezdzi (chociaż jak widac powyzej są tacy co uwazają że panda sie lepiej bedzie prowadziła)

--
                            • trypel Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 13:05
                              e tam
                              jakbym mieszkał na małej wyspie we Włoszech czy innej Hiszpanii to panda byłaby najlepszą opcją. W miescie to swietne auto.

--
                            • galtomone Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 13:31
                              yasiaq napisał:

> panda nie jest samochodem

Snafca sie znalazła... :-)

Gdyż, albowiem???

Nie każdy potrzebuje S-klasy do jazdy...
                              --
                              Pozdrawiam,
                              galtom

• galtomone Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 13:28
                            Kupic to jedno....
                            Kazde auto to wydatki... ale takie BMW to Bedziesz Mial Bardzo Wysokie Wydatki ;-) to nawet sie w BMW nie miesci jak widzisz.

Chyba ze znajdziesz cos zdabanego na wyjazdy od czasu do czasu....?
                            Wtedy zazdroszcze... ale jeszcze bardziej bym zazdroscil do jazdy na codzien :-)

--
                            Pozdrawiam,
                            galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
                      • klemens1 Re: BMW jest nowy król! 06.06.19, 13:10
                        trypel napisał:

> kolega wczoraj powiedział że kiedy ma być nieracjonalny jak nie teraz? na emery
                        > turze?
                        > i kupił sobie w prezencie 645 ci :)
                        > a we mnie resztki racjonalnosci mówią nie. Ale z nimi walczę twardo :)
                        >

Pojemność czołgowa, duża moc i tylko 5.6 do 100. Ceny nawet nie sprawdzam.
                        Ale miało być nieracjonalnie, to jest.

--
                        www.sprawdzpodatki.pl
                          • klemens1 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 09:49
                            Nie chodzi o to, co jak chcę, tylko o to, że ten 645i niewiele oferuje. Ale - jak pisałem - ceny nie sprawdzałem i zakładam w ciemno, że jest bezsensownie wysoka.
                            Chyba jednak wiele nie ryzykuję takim założeniem.

--
                            www.sprawdzpodatki.pl
                            • carnivore69 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 11:34
                              Niewiele oferuje to dacia sandero.

Mniej ryzykowne założenie, to natomiast takie, że 645ci jak na owe czasy było bardzo porządną bryką, co miało też swoje odzwierciedlenie w cenie.

Pzdr.
                              • klemens1 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 12:14
                                carnivore69 napisał:

> Niewiele oferuje to dacia sandero.

Doprecyzuję - 645i nie oferuje wiele jak na taką cenę.
                                A nowy kosztuje pół bańki (konkretnie 640i).

Zastanawiam się, czy usprawiedliwieniem kupowania czegoś takiego nie jest to, o czym pisze engine8 - żeby właśnie pieniądze wydać, a nie żeby coś mieć.

--
                                www.sprawdzpodatki.pl
                                • carnivore69 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 12:44
                                  > A nowy kosztuje pół bańki (konkretnie 640i).

W UK 640i (czyli to co kiedyś było piątką GT) zaczyna się katalogowo (On The Road) od £59k, czyli za ok. £50k albo niewiele ponad powinno dać się wyrwać.

Jeśli w PL cena jest dwa razy taka, to rzeczywiście zaczyna wyglądać to zdecydowanie mniej atrakcyjnie.

Pzdr.
                                  • klemens1 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 13:06
                                    Ano właśnie - połowa tej ceny jest już jakoś akceptowalna przy tych parametrach i dodatkach.
                                    Ale u nas cenę daje się dużo wyższą a lemingi uparcie twierdzą, że taka ma być, bo auto jest tego warte i taniej się nie da.

--
                                    www.sprawdzpodatki.pl
                                    • carnivore69 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 13:31
                                      Swoją drogą, to można dostrzec ujemną korelację między poziomem rozwoju gospodarczego kraju/zamożności mas go zamieszkujących a cenami towarów "premium".

Tam gdzie towary "premium" są dostępne dla znacznej częśći populacji, z cenami nie ma co przesadzać, bo absolutny popyt jak i jego elastyczność cenowa są spore. Tak, gdzie na "dobra luksusowe" stać tylko przysłowiową byłą żonę ś.p. Kulczyka, pomnożenie ceny przez dwa raczej ilości sprzedanych dóbr znacząco nie zmieni.

Pzdr.
                                      • klemens1 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 14:45
                                        carnivore69 napisał:

> Swoją drogą, to można dostrzec ujemną korelację między poziomem rozwoju gospoda
                                        > rczego kraju/zamożności mas go zamieszkujących a cenami towarów "premium".
                                        >
                                        > Tam gdzie towary "premium" są dostępne dla znacznej częśći populacji, z cenami
                                        > nie ma co przesadzać, bo absolutny popyt jak i jego elastyczność cenowa są spor
                                        > e. Tak, gdzie na "dobra luksusowe" stać tylko przysłowiową byłą żonę ś.p. Kulcz
                                        > yka, pomnożenie ceny przez dwa raczej ilości sprzedanych dóbr znacząco nie zmie
                                        > ni.

Tylko że u nas społeczeństwo staje się coraz zamożniejsze, a mimo to na frajerach nadal zarabiają.
                                        To taka ruska mentalność - ważne jest, żeby się pochwalić, ile się kasy wypierdzieliło. Im więcej, tym lepiej.

--
                                        www.sprawdzpodatki.pl
                                        • schweppes1 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 15:13
                                          I taką mentalność właśnie reprezentujesz. Wmówiłeś sobie, że musisz mieć Superba, i że Rapid ci nie wystarczy. Teraz tylko wyłóż sobie deskę jakimś tureckim dywanikiem z frędzelkami czy futrem i będziesz mógł zadawać szyku, wieśniaku.
                                          • klemens1 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 15:38
                                            schweppes1 napisał:

> I taką mentalność właśnie reprezentujesz. Wmówiłeś sobie, że musisz mieć Superb
                                            > a, i że Rapid ci nie wystarczy.

Ano nie wystarczy - bagażnik ma przykładowo za mały. I nie te osiągi.
                                            Nie kupiłem też superba wcale po to, żeby się nim chwalić ani żeby się chwalić, jak dużo pieniędzy wydałem.
                                            Więc gdzie widzisz te wspólne cechy mentalności mojej i tej, o której pisałem?

> Teraz tylko wyłóż sobie deskę jakimś tureckim d
                                            > ywanikiem z frędzelkami czy futrem i będziesz mógł zadawać szyku, wieśniaku.

Czyli wg ciebie ja kupuję auta, by "zadać szyku"? Czyli chodzi mi o wygląd i prestiż?
                                            Tobie autentycznie się klepki poprzestawiały. Dopiero co mi zarzucałeś, że mam w dupie szyk i prestiż.

--
                                            www.sprawdzpodatki.pl
                                    • schweppes1 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 14:16
                                      Jakbyś wieśniaku kiedykolwiek wyszedł z nory, to byś wiedział, że mając konkurencję na karku właśnie tak jest - taniej się nie da.

A lemingi to w tym kraju od zawsze kupowały właśnie Skody, myśląc że to Audi, tylko tańsze.
                                      • klemens1 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 14:47
                                        schweppes1 napisał:

> Jakbyś wieśniaku kiedykolwiek wyszedł z nory, to byś wiedział, że mając konkure
                                        > ncję na karku właśnie tak jest - taniej się nie da.

A ja naiwnie myślałem, że konkurencja powoduje obniżanie ceny. A tu monopol by się przydał wg ciebie?

> A lemingi to w tym kraju od zawsze kupowały właśnie Skody, myśląc że to Audi, t
                                        > ylko tańsze.

Tępy repie, każdy wie, że audi daje TROCHĘ więcej. Tylko że kosztuje drugie tyle.
                                        Lemingom to się wmawia, że audi daje 3x więcej, więc i tak warto kupić za 2x tyle.
                                        Ale pisałem o tym pierdyliard razy, więc do usranej śmierci tego nie pojmiesz.

--
                                        www.sprawdzpodatki.pl
                                        • schweppes1 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 15:11
                                          > A ja naiwnie myślałem, że konkurencja powoduje obniżanie ceny. A tu monopol by się przydał wg ciebie?

Co za cymbał. Właśnie gdyby nie było konkurencji, to "taniej by się dało", bo jest z czego schodzić - z rozdmuchanej ceny. A że jest konkurencja, która na rozdmuchanie ceny nie pozwala, to właśnie "taniej się nie da". Już zrozumiałeś, chamiku?

> Tępy repie, każdy wie, że audi daje TROCHĘ więcej.

Prymitywny wieśniaku. Właśnie dzięki konkurencji daje dokładnie tyle samo więcej co więcej kosztuje.
                                          • klemens1 Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 15:42
                                            schweppes1 napisał:

> > A ja naiwnie myślałem, że konkurencja powoduje obniżanie ceny. A tu monop
                                            > ol by się przydał wg ciebie?
                                            >
                                            > Co za cymbał. Właśnie gdyby nie było konkurencji, to "taniej by się dało"

Czyli nie zauważyłeś, bidoku, że mowa o aktualnej cenie.
                                            Która jest nieco wyższa niż w innych krajach - a konkretnie, 2x wyższa.
                                            I potwierdzasz, że taniej u nas sie już nie da.
                                            Przeczytaj to powoli, zobacz kilka postów wstecz żeby ogarnąć kontekst i zapłacz nad poziomem swojego cymbalstwa. Repem się urodziłeś i repem umrzesz.

> > Tępy repie, każdy wie, że audi daje TROCHĘ więcej.
                                            >
                                            > Prymitywny wieśniaku. Właśnie dzięki konkurencji daje dokładnie tyle samo więce
                                            > j co więcej kosztuje.

Ogarnij jednak ten kontekst - jak ci się uda, to sam siebie ukarzesz za te idiotyzmy, które tu wypisujesz. Mnie nawet się już nie chce ciebie jebać - po prostu za głupi jesteś.

--
                                            www.sprawdzpodatki.pl
          • yasiaq Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 12:15
            citroen xantia podobno do dzisiaj w ramach przyczepności jest niezłym mistrzem /chodzi mi tutaj o słynny test łosia/. Ja natomiast nie mogę się nadziwić ,że jak jade swoją wyhuśtana hondą ( stary kibel z 300 tys przebiegu na szafie 14 lat od wyjazdu z fabryki bez wymiany wahaczy, amortyzatorów jedynie były zmieniane łączniki i gumki na stabilizatorze na budżetowych oponach całorocznych 800PLN/kpl) i najeżdżam lekkim ślizgiem zakręt to żadne nieszczęsne m5 nie daje rady..raz trafiłem na ambitnego typa w mercedesie chyba clk kompresorcośtam którego nie było łatwo dojść dopóki nie uciekł mu tył na winklu, ale jak już szczęśliwie wrócił na tor jazdy to rozsądek kazał mu zwolnić o połowę..Co innego na prostych tutaj w starej hondzinie można co najwyżej namiętnie powąchać dym..
            • gzesiolek Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 15:00
              Tutaj więcej zależy od kierowcy i znajomości trasy...
              Sam mam niezły ubaw czasem jak na znanych mi zakrętach łukach jadąc jakimś paściem w postaci Dacii Sandero zleceniodawcy, zostawiam na łuku jakieś wypasione wozy... które oczywiście w kilka sekund po wyjeździe z łuku z rykiem dają mi powąchać swoich spalin... Ale ich zdziwko gdy ich Sandero wyprzedza bezcenne... Jakby jeszcze wiedzieli, że ma to pewnie z 70KM (1.2 16V) to by się zapłakali...
              • galtomone Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 15:21
                O ile Cie zauwazaja jadac po nieznanej im drodze i o ile ich kierowcy rozumują w takich kategoriach...

--
                Pozdrawiam,
                galtom

• galtomone Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 17:04
                    Znaczy co.... ze jak na prostej gdzie widza i moga bezpiecznie jechac szybciej, to fakt, ze cie lepszymi autami wyprzedzaja to wzgledy ambicjonalne a nie to, ze po prostu maja czym jechac?

--
                    Pozdrawiam,
                    galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
                    • tbernard Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 18:24
                      Bardzo często właśnie ambicjonalne, jeśli cisną po to aby za chwilę na światłach zachamować lub za niedługo skręcać w poprzeczną i przyblokować dopiero wyprzedzonego.
                      • galtomone Re: BMW jest nowy król! 05.06.19, 07:22
                        Dopowiadasz sobie. Mnie sie tez tak zdarza ale nie z powodu aut obok ale tego, ze lubie sie cieszyc przyspieszeniem.

Nie wiem skad w ludziach taka sklonnosc by inym od razu negatywne impulsy przypisywac. Szczegolnie ludziom, o korych nie ma sie bladego pojecia a widzi jedynie lepsze auto....

--
                        Pozdrawiam,
                        galtom

• tbernard Re: BMW jest nowy król! 06.06.19, 08:35
                          galtomone napisał:

> Dopowiadasz sobie. Mnie sie tez tak zdarza ale nie z powodu aut obok ale tego,
                          > ze lubie sie cieszyc przyspieszeniem.

Przypomnę kontekst, mówimy o takich co jak ostatnie dupy jadą na łukach lub podczas ruszania, zaś owo lubienie cieszenia się przyśpieszeniem dopiero objawia się na odcinkach prostych. Ja nieco rozszerzyłem ów kontekst, gdy na takim prostym odcinku widać, że dalsze przyśpieszanie to konieczność za niedługo ostrego hamowania, potem taka dupa rusza jak zaspany słoń.

> Nie wiem skad w ludziach taka sklonnosc by inym od razu negatywne impulsy przyp
                          > isywac. Szczegolnie ludziom, o korych nie ma sie bladego pojecia a widzi jedynie lepsze auto...

Osobiście nic nie mam do takich, co lepszym autem ruszą dynamicznie i odjadą w siną dal nie utrudniając innym jazdy.
                          • galtomone Re: BMW jest nowy król! 06.06.19, 09:38
                            tbernard napisał:

> Przypomnę kontekst, mówimy o takich co jak ostatnie dupy jadą na łukach lub pod
                            > czas ruszania,

O ile pamietam, to kontekst byl ciut inny:
                            "Sam mam niezły ubaw czasem jak na znanych mi zakrętach łukach jadąc jakimś paściem w postaci Dacii Sandero zleceniodawcy, zostawiam na łuku jakieś wypasione wozy..."

Innymi slowy mijasz tych, ktorzy drogi nie znaja i nie ryzykuja. Przy okazji brzmi to tak jakbys sam sobie swoje poczucie poprawial "Ale ciote w wypasionej furze wyprzedzilem"...

Poza tym okresnienie "jak ostatnie dupy jadą na łukach" jest dosc mocno pejoratywne.
                            Jak masz lepsze auto to musisz zapie...alac?

Ja mam troche ponad 200KM pod maska a czesto i gesto jezdze ponizej limitu. Szczegolnie w miescie.

> zaś owo lubienie cieszenia się przyśpieszeniem dopiero objawia s
                            > ię na odcinkach prostych.

I co...? Cos w tym zlego? Jak dugo wyprzedzaja Cie nie na podwojnej ciaglej, to w czym klopot?
                            Nie kazdy musi byc Senna.

> Ja nieco rozszerzyłem ów kontekst, gdy na takim prost
                            > ym odcinku widać, że dalsze przyśpieszanie to konieczność za niedługo ostrego h
                            > amowania, potem taka dupa rusza jak zaspany słoń.

Ruszanie mnie tez czasem irytuje, ale trudno. Jedno z drugim nie do konca ma zwiazek. Ja nie przyspieszam bo sie spiesze. I nie musze tego robic co swiatla. A moze mnie cos w radio zainteresowalo?

Zyj i daj zyc innym.

Zwrocuwage jak wielu z forumowiczow latwo przychodzi ocenienia innych ludzi i ich motywacji, szczegolnie tych calkiem nie znanych....

> > Nie wiem skad w ludziach taka sklonnosc by inym od razu negatywne impulsy
                            > przyp
                            > > isywac. Szczegolnie ludziom, o korych nie ma sie bladego pojecia a widzi
                            > jedynie lepsze auto...
                            >
                            > Osobiście nic nie mam do takich, co lepszym autem ruszą dynamicznie i odjadą w
                            > siną dal nie utrudniając innym jazdy.

Ale o tych co jada wolniej na lukach nieznanej im drogi piszesz per "ostatnie dupy" - nie masz rozdzwieku miedzy tymi zdaniami?
                            --
                            Pozdrawiam,
                            galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
                    • gzesiolek Re: BMW jest nowy król! 06.06.19, 08:51
                      Jak jadą spokojnie przed, hamują bez potrzeby na łuku do 30-40, a dopiero jak widzą wyprzedzającego ich paścia nagle dostają KubicaMode i tylko słyszę redukcje jeszcze przed wyjściem z łuku i na kolejnej prostej nie patrząc na ograniczenia depczą ile fabryka dała, żeby tylko mnie wyprzedzić... to jednak są to względy ambicjonalne...
                      • galtomone Re: BMW jest nowy król! 06.06.19, 10:27
                        A ty nie redukujesz jak sie zakret konczy a chcesz wyprzedzac? :-)

Poza tym jak to faktycznie takie wypasione fury, to nie powiniens slyszec redukowania ;-)

"zeby tylko cie wyprzedzic" - moze zeby jechac szybciej... a wyprzedzaja cie nie jako przy okazji, bo inaczej sie nie da?

--
                        Pozdrawiam,
                        galtom

• klemens1 Re: BMW jest nowy król! 03.06.19, 18:27
                gzesiolek napisał:

> Tutaj więcej zależy od kierowcy i znajomości trasy...
                > Sam mam niezły ubaw czasem jak na znanych mi zakrętach łukach jadąc jakimś paśc
                > iem w postaci Dacii Sandero zleceniodawcy, zostawiam na łuku jakieś wypasione w
                > ozy...

Czasami wystarczą światła i większy ruch, a mistrzowie prostej nie nadążają z przetwarzaniem informacji i zostają w tyle, bo nie wiedzą, jaki pas zająć. Jak się przeluźni, to z dumą prezentują swoją wyższość.

--
                www.sprawdzpodatki.pl
    • qqbek Kurwa, w Tworkach na zamkniętym znów Internet! 03.06.19, 22:33
      W Tworkach na zamkniętym znów Internet podpięli i naczelny hejter marki BMW z tego forum, Jasiu, znów się może brandzlować na forum.

Odpuść sobie wieśniaku.
      To już nudne.
      --
      Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
      • agios_pneumatos Re: BMW jest nowy król! 06.06.19, 08:49
        bunkum napisała:

> .Na szczęście w dzisiejszych czasach im częściej
        > > wóz jest na serwisie tym "premium" jest mocniejsze..takie czasy
        >
        > Pieprzysz, jasiu. Nie stac cie.

A jeśli ja się z nim zgodzę to też mnie nie stać?
        Dziwnym trafem jest to prawidłowość w premium.

Auta półkę wyżej tak się nie psują.
      • yasiaq Re: BMW jest nowy król! 06.06.19, 17:12
        To prawda. Trafiłeś w samo sedno można by rzec, że nie stać mnie podwójnie bo ani czasowo ani kasowo na takie "cacka". Po prostu nie mam środków na tzw "rozkurz" nie lubię wyrzucać kasy w moich kryteriach bez sensu podobnie z czasem mam ciekawsze sposoby na zagospodarowanie czasu niż jeżdżenie po serwisach.
        • tbernard Re: BMW jest nowy król! 07.06.19, 09:58
          Tak właśnie jest. Putin czy inny car lub Korleone nie musi nosić wypchanego forsą portfela aby sobie coś kupić. On tylko mówi, co chce i to ma. No chyba, że chce czegoś nierealnego, na przykład aby władać USA. Wtedy może się zdenerwować i pachołkowi ściąć łeb za to, że nie spełnił woli pana.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.