Dodaj do ulubionych

Jednak bmw tańsze od skody

07.06.19, 12:20
650i, 2013 rok, 110 tys. przebiegu, bezwypadkowy.

Cena: 28 tys. z groszami DO NEGOCJACJI.
Mój superb (ten sam rocznik) wyceniony przez ubezpieczyciela na niecałe 15 tys. więcej.
Nic, tylko brać:
www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-6-bmw-650i-450km-110000-pierwszy-wlasciciel-z-polskiego-salonu-ID6BYrge.html#07a0ab7818

--
www.sprawdzpodatki.pl
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • engine8 Re: Jednak bmw tańsze od skody 07.06.19, 18:17
      Ktos madry wyliczyl sobie koszt posiadania auta przez powiedzmy 10 lat a wiec cena kupna plus koszty....i logika nakazuje obnizyc cene sprzedazy BMW 650i
      Ale reakcja znajmomych przy 650i "priceless" :)
      No bo nie mow ze jak pdojedziesz pod kosciol 650-ka to takie samo wrazenie jak ten "superb" - czy cokolwiek to jest...
      • klemens1 Re: Jednak bmw tańsze od skody 07.06.19, 19:36
        engine8 napisał(a):

> No bo nie mow ze jak pdojedziesz pod kosciol 650-ka to takie samo wrazenie jak
        > ten "superb" - czy cokolwiek to jest...

Ach te wrażenia ...
        U nas się mówi, że podjeżdża się pod remizę. Ale kościół też pasuje.

--
        www.sprawdzpodatki.pl
    • szymi_mispanda Re: Jednak bmw tańsze od skody 07.06.19, 20:28
      Ja od rana nie odpisywalem na ten wpis bo myslalem ze Klementyna sobie zartuje.

Ale widze ze wy wszyscy jestescie jacys niedorozwinieci wiec sie osmiesze I wytlumacze jak dzieciom

Jakis Janusz z DZ wzial ta 650i w leasing ale sie okazalo ze nie daje rady I to jest cena odstapienia leasing jak sie domyslam.

I to pisze ja osoba ktora nigdy zadnego leasingu czy kredytu nie brala.

Watpie zeby 5 letnie 650i mozna bylo kupic za mniej niz 200 tys PLN.
    • 4slash Re: Jednak bmw tańsze od skody 08.06.19, 09:00
      Klemens, myślałem, że masz nowego Superba 3 a nie dwójkę z 2013 bo się rozpisywałeś odnośnie prowadzenia, komfortu i wyglądu. Dwója jest bardzo przeciętna i w wersji liftback bardzo skopana wizualnie przez przedłożony dach. Dodatkowo głośniejsza od konkurencji. Brałem je nawet pod uwagę bo był na niego bardzo duży rabat ok. 20% + pełne odliczenie VAT przez krótki moment na początku 2014 (w sumie 31,5% korzyści) ale nawet CCC nie pomogło i decyzja była negatywna.
      • klemens1 Re: Jednak bmw tańsze od skody 08.06.19, 19:12
        Odnośnie wyglądu nic nie pisałem - samochód służy mi do jazdy, a nie do ślinienia się na widok kształtu powyginania blach. Co do głośności, tu są dane nt. mojego superba:
        idle; 50 km/h; 80; 100; 120; 140:
        43.2 53.2 61.2 64.5 66.6 68.9
        a tu passat, ten sam rocznik, ten sam silnik:
        43.1 62.0 64.5 66.5 68.0 69.5
        modeo 2.3 2010r.
        43.9 54.0 62.1 66.1 67.5 69.3

więc po prostu za blachy przepłaciłeś

--
        www.sprawdzpodatki.pl
            • 4slash Re: Jednak bmw tańsze od skody 09.06.19, 12:43
              Czytałem test w Motorze z realnym pomiarem poziomu hałasu, w którym Skoda Superb II po lifcie wypadła fatalnie ale dużo gorzej było w Fordzie Mustangu i Toyocie GT86 - test dotyczył aut różnych klas.
              Co do zawieszenia i prowadzenia to też nie był wyznacznik w klasie.
              Jak ty jesteś zadowolony to dobrze wydałeś pieniądze. Ja do Audi przekonałem się dopiero po ok. 10 000 km. Na początku jeździło mi się średnio i dziwiłem się dlaczego super było w A4 testowym z takim samym motorem i podobnie wyposażonym a w moim średnio. Zawieszenie wydawało się za twarde, skrzynia ciężkawo chodziła - teraz to inna bajka.
              • klemens1 Re: Jednak bmw tańsze od skody 10.06.19, 12:08
                4slash napisał:

> Ja do Audi przekonałem się dopiero po ok. 10 000 km.

To chyba podsumowuje wszystko.
                Kiedyś wsiadało się do premium i od pierwszych metrów było czuć, że to premium.
                Teraz ten dystans się trochę wydłużył ...

--
                www.sprawdzpodatki.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.