Dodaj do ulubionych

Kto ma ogródek? 6s. do setki

15.06.19, 10:31
W ogorodku bym tego nie testowal, ale moze to fajny pomysl, zeby sie przy koszeniu nie nudzić?

moto.pl/MotoPL/7,88389,24895569,honda-zbudowala-najmocniejsza-kosiarke-swiata-do-setki-szybciej.html#s=BoxOpCzol9

--
Pozdrawiam,
galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • qqbek Re: Kto ma ogródek? 6s. do setki 15.06.19, 14:14
      Gdybyś czytał dokładnie, to byś doczytał, że kosiarka do setki ma trzy a nie sześć sekund.

Ale co tu się czepiać, skoro nawet dziennikarz jest do dupy i nie wie, że nie "Lausitz", a "Forst", ewentualnie "Barść".
      Nożyczek mi się w kieszoneczce otwiera na takie głupotki.
      Zupełnie jak wtedy, gdy na Discovery widzę program o drugiej wojnie światowej (forsowanie Renu w 1945 roku) i nagle mowa o walkach o miasto "Aachen".

--
      Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
      • bwv1080 Re: Kto ma ogródek? 6s. do setki 15.06.19, 15:20
        qqbek napisał:
        > Ale co tu się czepiać, skoro nawet dziennikarz jest do dupy

Czyżby?

> nie wie, że nie "Lausitz"

Owszem. EuroSpeedway Lausitz lub Lausitzring. To są nazwy własne rzeczonego toru.

> a "Forst", ewentualnie "Barść".

Gdzie Rzym, gdzie Krym? Co ma Lausitzring do Forst? Z Klettwitz do Forst jest prawie 70 km.

> Nożyczek mi się w kieszoneczce otwiera na takie głupotki.

Cenię dobre komentarze. Ty też?
        • qqbek Re: Kto ma ogródek? 6s. do setki 15.06.19, 15:57
          Cramner napisała:

> Czyżby?
          Zaprawdę powiadam tobie tak.

> Owszem. EuroSpeedway Lausitz lub Lausitzring. To są nazwy własne rzeczonego to
          > ru.

Tylko, że w pierwotnej wersji artykułu (tj. przed jego korektą wymuszoną przez komentujących) tor był "w Lausitz" (na dodatek "w Zachodnich Niemczech") 🤣

> Gdzie Rzym, gdzie Krym? Co ma Lausitzring do Forst? Z Klettwitz do Forst jest p
          > rawie 70 km.

j.w.

> > Nożyczek mi się w kieszoneczce otwiera na takie głupotki.
          >
          > Cenię dobre komentarze. Ty też?

Również.
          Dlatego z niepokojem zauważam, że poziom twoich poleciał na łeb, na szyję.

--
          Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
    • waga160 Re: Kto ma ogródek? 6s. do setki 15.06.19, 21:29
      > W ogorodku bym tego nie testowal

I slusznie. Bo nie dalbys rady tym zakrecic w ogrodku i bys pojechal prosto do sasiada.
      Przy takim krotkim rozstawie osi "klasyczne" przelozenie mechanizmu kierowniczego w sensie kat obrotu kol w stosunku do kata obrotu kierownicy, przy tych predkosciach powodowaloby przy najmniejszym ruchu kierownicy przewrot przez przednie kolo.
      Wiec ta maszynka ma przelozenie takie ze jeden obrot kierownica przeklada sie na jeden stopien skrecenia kol, no moze dwa. Jak ogrodek kilometr dlugi i kilometr szeroki no to mozna sprobowac:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.