Dodaj do ulubionych

Pierdolone debile zabrali sie za poprawianie forum

18.06.19, 08:31
Do dzis probujac odpowiedziec na ostatni wpis drzewko robi fikolki i wraca tam gdzie sie otworzylo, na pierwszym wpisie..
Nie napisze wiecej, bo juz mnie raz CHHHUJE z tego forum zbanowali za wypowiedz.
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
      • engine8 Re: Pierdolone debile zabrali sie za poprawianie 19.06.19, 18:29
        O tak.... na strzelnicy mozna sie odprezyc :)) Zwalszcza jak sie ma odpwiednia rusznice i pociski...
        Jak ppracowalem to mialem kolesia - klienta, koleksjonera broni i szefa na prywatnej strzelnicy...to jak kupowalem naboje a on przywozil calego trucka broni roznego kalibru i walilsimy tak caly dzien az wystrzelalismy ze 2 tys kulek...
        O np taki Smith & Wesson .500 albo co tak 500 - XVR 460 Magnum to jest armata ....
        Probowalem strzlac z "wolnej reki" a ze nie jestem atletycznym i chyba rak w lokciach nie zablokowalem bo jak nacisnalem cynkiel to ogn z rury i ta K luneta guza n czole mi nabila jak odplailem.... Po 3 strzalach dalem sobie spokoj - nie moja grupa..
        www.maxim.com/gear/10-most-powerful-handguns-planet

Albo dal mi sprobowac taka fuzje co wyglada jak zwukla strzelba na polowanie na zajace - i strzela takim papierowymi nabojami na kulki.. Al mozna do tego wlozyc naboje takie ze zamiast apieru jest plaskti a w srodku chyba z pol kilo olowiu i pol kilo prochu - sam waga tego juz cos mowi...nawet nie wiem czy to bylo legalne...na pewno slonia na kawalki rozwala. jak trafisz oczywiscie ....
        To K tak kopie ze po jednym strzale myslalem ze mi obojczyk odlecial ... i przez 2 tygdnie cale ramie sine mialem....
        Jakis gosc na stanowisku obok widzila - a gos tegi i wudac ze nie jden naboj wystrzelil.... i poprosil czy moze sprobwac.... Dalismy mu i jak strzelil to zakal tak jak nigdy nie slyszalem i wiecej nie chcial...

Po takim czyms - strzelanie z 9-ki to pestka - z jedenej reki caly magazynek mozesz wystrzelac....
        • szymi_mispanda Re: Pierdolone debile zabrali sie za poprawianie 19.06.19, 18:54
          engine8 napisał(a):

> O tak.... na strzelnicy mozna sie odprezyc :)) Zwalszcza jak sie ma odpwiedni
          > a rusznice i pociski...
          > Jak ppracowalem to mialem kolesia - klienta, koleksjonera broni i szefa na pryw
          > atnej strzelnicy...to jak kupowalem naboje a on przywozil calego trucka broni r
          > oznego kalibru i walilsimy tak caly dzien az wystrzelalismy ze 2 tys kulek...
          > O np taki Smith & Wesson .500 albo co tak 500 - XVR 460 Magnum to je
          > st armata ....
          > Probowalem strzlac z "wolnej reki" a ze nie jestem atletycznym i chyba rak w lo
          > kciach nie zablokowalem bo jak nacisnalem cynkiel to ogn z rury i ta K lunet
          > a guza n czole mi nabila jak odplailem.... Po 3 strzalach dalem sobie spokoj -
          > nie moja grupa..
          > www.maxim.com/gear/10-most-powerful-handguns-planet
          >
          > Albo dal mi sprobowac taka fuzje co wyglada jak zwukla strzelba na polowanie n
          > a zajace - i strzela takim papierowymi nabojami na kulki.. Al mozna do tego w
          > lozyc naboje takie ze zamiast apieru jest plaskti a w srodku chyba z pol kilo o
          > lowiu i pol kilo prochu - sam waga tego juz cos mowi...nawet nie wiem czy to by
          > lo legalne...na pewno slonia na kawalki rozwala. jak trafisz oczywiscie ....
          > To K tak kopie ze po jednym strzale myslalem ze mi obojczyk odlecial ... i prze
          > z 2 tygdnie cale ramie sine mialem....
          > Jakis gosc na stanowisku obok widzila - a gos tegi i wudac ze nie jden naboj wy
          > strzelil.... i poprosil czy moze sprobwac.... Dalismy mu i jak strzelil to zaka
          > l tak jak nigdy nie slyszalem i wiecej nie chcial...
          >
          > Po takim czyms - strzelanie z 9-ki to pestka - z jedenej reki caly magazynek mo
          > zesz wystrzelac....

Fajnie.

No my biedaki wiec mamy tylko 47 nawet nie 74.

I tak robimy rundy po 30 strzalow - jeden ze standardow. Czyli tak kazdy robi po 2-3 rundy kazda 30 nabojow a kazda runda dzielona w zaleznosci jak kto chce na 3-4 serie.

Kazdy ma jeszcze krotka - ja mam Berete 92 fs - troche duza I droga byla ale bardzo ja lubie.

Na tysiace nabojow dziennie na sam trening to nas nie stac :(.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.