Dodaj do ulubionych

Słowo na niedzielę

14.07.19, 10:24
Zastanawiam sie dlaczego Jurek zniknal z forum i mam 2 podejrzenia:
1. Nie zyje
2. Stwierdzil, ze nie ma sensu babrac sie w gownie

No i sie zastanawiam na ile forumowicze odzwierciedlaja calosc spoleczenstwa, a na ile jedynie czetelnikow wybiorczej. W kazdym razie poziom dyskusji zmierza rowno w kierunku rynsztoka.

Tradycyjnie lewusy maja geby pelne wznioslych frazesow, ale kazda dyskusja wyglada tak samo: koncza sie pseudomerytoryczne argumenty i zaczyna sie pyskowka. Poczatkowo byla srednio 1 inwektywa na wypowiedz, teraz na zdanie, docelowo beda to same inwektywy... Moze warto poszukac innego sposobu rozladowywania frustracji, bo skutecznosc tego najwyrazniej sie wyczerpuje...

Dalej zastanawia mnie czy ludzie tu tak sami z siebie, czy faktycznie sa tu jacys zawodowi klakierzy, bo to sie w glowie nie miesci...

Taki np. Galus... Wydaje sie, ze glownym jego celem zyciowym jest krytyka PISu. JAk PO robilo to samo wczesniej, to jakos mu to umykalo...

JEgo przeciwienstwem jest Misiak, ktory najwyrazniej prowokuje forumowych tuzow, a ci sie daja jak dzieci... Ja Misiaka zgasilem 1 pytaniem, a ci sie produkuja i dostaja sraczki... :)

Smieszne to i tragiczne... Obraz "polskiej" lewicy...

--
NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • samspade Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 11:00
      bimota napisał:

> Tradycyjnie lewusy maja geby pelne wznioslych frazesow,

W sumie ty nawet nie udajesz. Od razu pokazujesz że gardzisz ludźmi. Wyzywasz. Zresztą twój ideologiczny kompan też. Więc nie bądź hipokrytą.
      Nawet nie udajesz że masz argumenty.
      A misiak? Wszyscy wiedzą że to trol.
        • trypel Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 11:35
          I dziwisz sie ze inni gardzą tobą? Powaznie?

--
          Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
            • trypel Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 12:00
              Z twojego tytułowego posta wynika ze przeszkadza ci zmierzający w stronę rynsztoka poziom dyskusji.
              Dla mnie jest to właśnie efekt pogardy do innych

--
              Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
              • bimota Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 12:34
                ZNACZY RYNSZTOK SIE ROBI Z POWODU MOJEJ POGARDY ? NP. KLIMEK Z WAGA OBRZUCAJA SIE GOWNEM Z MOJEGO POWODU ? HU HU... NIE WIEDZIALEM, ZEM TAKI WPLYWOWY... A GALUS TWIERDZI, ZEM NIESKUTECZNY...

--
                NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                • trypel Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 12:38
                  A gdzie napisałem ze to tylko twoja zasługa?

Ja np nie widzę paru osób bo jesli wiem ze im babranie sie w goownie sprawia przyjemność a mi niekońiecznie to po co dyskutować.

--
                  • bimota Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 12:43
                    CHYBA TU (CHOC TRUDNO CIE ZROZUMIEC):

"I dziwisz sie ze inni gardzą tobą? Powaznie? "

WIEC CIEKAWE CZYJA TO JESZCZE ZASLUGA... PEWNIE MISIAKA, KTORY DOPIERO OD NIEDAWNA ZACZAL ODSZCZEKIWAC NA BLUZGI, KTORYMI OD LAT BYL RACZONY...

--
                    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                    • trypel Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 12:50
                      To była odpowiedz na twoja pogardę w stosunku do "lewusów"
                      Ty gardzisz jednymi, inni gardzą tobą. Ząb za ząb. Czy jakos tak.
                      I potem robi sie bagno.
                      To nie tylko twoja zasługa.

--
                      • bimota Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 21:17
                        JA GARDZE, BO SA HIPOKRYTAMI I GARDZA WARTOSCIAMI, ZE KTORE LUDZIE ODDAWALI ZYCIE, JAK WOLNOSC, WLASNOSC, SPRAWIEDLIWOSC...

ONI GARDZA, BO JA NIMI GARDZE I... PISZE DUZYMI, BO JAKIS GURU IM NAPISAL, ZE TO ZLO I LEMINGI W TO UWIERZYLI... NO JAK MOZNA TAKIMI NIE GARDZIC...

--
                        NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                        • trypel Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 08:41
                          Czyli wysmażyłaś temat jak to ty doprowadzasz do takiej sytuacji na forum jaka ci sie nie podoba. Super.

--
                          • bimota Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 11:32
                            WYSMARZYLEM, BO OSTATNIO PRZECHODZA SAMI SIEBIE I SIE ZASTANAWIAM CZY ZNIKNIECIE JURKA MIALO Z TYM ZWIAZEK. JA JESTEM CALY CZAS TAKI SAM. DZIEKI, ZE TAK OCENIASZ ME WPLYWY, POZWOLE SOBIE JEDNAK W TO WATPIC...

NO I CHCIALEM SIE TROCHE PONABIJAC... NP. Z TYCH SMIESZNE KLOTNI ZWOLENNIKOW PIS I "TOTALNEJ OPOZYCJI". LICYTUJA SIE, KTO JEST WIEKSZYM SKURWIELEM... BO OBIE TE STRONY PRZESCIGAJA SIE W SKURWYSYNSTWACH..

--
                            NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
      • toreon Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 14:21
        Jasne, wszyscy wiedzą że to troll ale z energią godną lepszej sprawy klarują mu coś, pouczają go, wyzywają. Nie wiem, może to podnosi ego. Albo to jakiś syndrom czarnej owcy z przedszkola/szkoły.
    • hukers Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 11:17
      bimota napisał:

Poczatkowo byla srednio 1 inwektywa na wypowiedz, teraz na zdanie, docelowo beda
      > to same inwektywy...

Ostatnio Klimek ciekawą frazę zapodał "spierdalajacy przed pytaniami pokurwieńcu", do Wagi chyba to było.
      Ja się boję, żeby tu ktoś podczas tych pyskówek, zawału nie dostał.
      • galtomone Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 12:04
        hukers napisał:

> Ostatnio Klimek ciekawą frazę zapodał "spierdalajacy przed pytaniami pokurwieńc
        > u", do Wagi chyba to było.
        > Ja się boję, żeby tu ktoś podczas tych pyskówek, zawału nie dostał.

Sadzisz, ze ktos tak powaznie podchodzi do forum w necie?
        Chyba tylko Szymek, ktory oficjalnie nie uzywa, gardzi i wysmiewa tych co to siedza w necie... - tyle, ze robi to na forum internetowym :-)

--
        Pozdrawiam,
        galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
          • galtomone Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 12:31
            No... jak ty uwazas, ze z post na frum moze Cie doprowadzic do zawalu to faktycznie, lepiej nie czytaj.

--
            Pozdrawiam,
            galtom

"If everything seems under control, you're not going fast enough." - Mario Andretti
                • bimota Re: Słowo na niedzielę 14.07.19, 21:00
                  Niekoniecznie. Wcale bym się nie zdziwił gdyby było tak, że ci którzy są tu naczelnymi chamami, w życiu realnym są przesympatyczni i lubiani.

TO TYPOWE DLA LEWUSOW. NASI PARLAMENTARZYSCI W TV TEZ SA PRZESYMPATYCZNI, PRAWDZIWA TWARZ POKAZUJA NA "TASMACH"...

--
                  NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                  • samspade Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 06:32
                    W tym co mówisz coś jest. Politycy tzw. prawicy nawet nie udają sympatycznych. Ty też się nie kryjesz. Zachowujesz się chamsko ot tak. Z góry mówisz że gardzisz innymi ludźmi. Nie rozumiem tylko twojego biadolenia że ktoś ci nie przesyła laurek.
                    • bimota Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 11:26
                      NIE INNYMI, TYLKO LEWUSAMI. JA JESTEM CHAMEM, BO MOWIE, ZE GARDZE. A ONI SA SWIECI JAK BLUZKAGJA I OBRAZAJA NA LEWO I PRAWO... TAKA JEST WASZA "MORALNOSC"...

--
                      NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                      • samspade Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 11:51
                        A o tym kto jest lewus decydujesz ty. Można zaryzykować stwierdzenie że kto myśli inaczej niż ty to lewus. Gardzisz ludźmi. Dziwi mnie czemu płaczesz że jesteś traktowany w sposób jaki jesteś.
                        I czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Przyzwyczajenia z czasów słusznie minionych?
                        • bimota Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 14:40
                          Można zaryzykować stwierdzenie że kto myśli inaczej niż ty to lewus.

TO NIE JA WYMYSLILEM POJECIA LEWICA I PRAWICA...

I czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej?

1. SAM MOWILES O LUDZIACH, CZYLI NIE TYLKO O SOBIE
                          2. CZY JAK SIE PISZE DO CIEBIE, TO NIE WOLNO MOWIC O INNYCH ?

--
                          NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                          • galtomone Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 16:10
                            bimota napisał:

> TO NIE JA WYMYSLILEM POJECIA LEWICA I PRAWICA...

No bo ty w ogóle niczego nie wymyśliłeś. Tak więc nie tylko tego...
                            --
                            Pozdrawiam,
                            galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
                          • samspade Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 19:19
                            bimota napisał:

> TO NIE JA WYMYSLILEM POJECIA LEWICA I PRAWICA...

Tak jak pisałem. O tym kto jest lewusem decydujesz ty. Oraz lewus to osoba myśląca inaczej od ciebie.
                            A myślącymj inaczej można gardzić.

> I czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej?
                            > 2. CZY JAK SIE PISZE DO CIEBIE, TO NIE WOLNO MOWIC O INNYCH ?

Czym innym jest pisanie o innych a czym innym pisanie do mnie "wasza".
                            • j_malec Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 19:42
                              >Tak jak pisałem. O tym kto jest lewusem decydujesz ty. Oraz lewus to osoba myśląca
                              >inaczej od ciebie.
                              Pamiętam, jak niemota zwyzywał mnie od lewusów i czerwonych świń, tylko dlatego że śmiałem mieć inne zdanie niż on w kwestii poruszania się po rondzie. I taki prymityw pisze coś o babraniu się w gównie ...
                            • bimota Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 21:41
                              O tym kto jest lewusem decydujesz ty. Oraz lewus to osoba myśląca inaczej od ciebie.

TO CHYBA OCZYWISTE. SKORO JA JESTEM PRAWY, TO TAMTEN MUSI BYC LEWY...

A myślącymj inaczej można gardzić.

A PO SPELNIENIU DODATKOWYCH WARUNKOW NAWET TRZEBA.

Czym innym jest pisanie o innych a czym innym pisanie do mnie "wasza".

NIESSAMOWITE SPOSTRZEZENIE...

--
                              NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                              • samspade Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 04:41
                                bimota napisał:

> TO CHYBA OCZYWISTE. SKORO JA JESTEM PRAWY,

Być może masz poglądy prawicowe ale nie jesteś prawy.

> A myślącymj inaczej można gardzić.
                                >
                                > A PO SPELNIENIU DODATKOWYCH WARUNKOW NAWET TRZEBA.

Czemu więc narzekasz że nie jesteś lubiany? Masz co chciałeś.

> Czym innym jest pisanie o innych a czym innym pisanie do mnie "wasza".
                                >
                                > NIESSAMOWITE SPOSTRZEZENIE...

Czemu więc piszesz o mnie w liczbie mnogiej?
                                Odpowiesz nieprawy człowieku?
                                • bimota Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 10:01
                                  Być może masz poglądy prawicowe ale nie jesteś prawy.

A PO CZYM TO STWIERDZASZ ?

Czemu więc narzekasz że nie jesteś lubiany?

JA NARZEKAM, ZE JEST TYLU LEWUSOW...

Czemu więc piszesz o mnie w liczbie mnogiej?

Z POWODU KTOREGO ZWYKLE SIE TO ROBI - BO MOWIE O MNOGIEJ LICZBIE OSOB.

--
                                  NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                  • samspade Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 10:10
                                    bimota napisał:

> Być może masz poglądy prawicowe ale nie jesteś prawy.
                                    >
                                    > A PO CZYM TO STWIERDZASZ ?

Prawa osoba nie gardzi osobami, które maja inne zdanie.
                                    To tak na początek

> JA NARZEKAM, ZE JEST TYLU LEWUSOW...

Czyli osób, które myślą inaczej niż ty. Aż ciśnie się złośliwość czyli osób, które myślą

> Czemu więc piszesz o mnie w liczbie mnogiej?
                                    >
                                    > Z POWODU KTOREGO ZWYKLE SIE TO ROBI - BO MOWIE O MNOGIEJ LICZBIE OSOB.

Pisząc o mnie piszesz o mnogiej liczbie osób. Trochę wyżej nie była to jednak złośliwość.
                                    Oraz pisząc o mojej osobie w liczbie mnogiej piszesz bzdury ale to się łączy.
                                    • bimota Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 10:20
                                      Prawa osoba nie gardzi osobami, które maja inne zdanie.

ALE JA NIE GARDZE ZA TO, A DLATEGO, ZE SA SUKINSYNAMI.

Pisząc o mnie piszesz o mnogiej liczbie osób.

PISALEM O TOBIE I INNYCH... SAM WIDZISZ, ZE MASZ UROJENIA I NAJPROSTSZYCH RZECZY NIE POTRAFISZ POJAC... A PIERWSZY DO POUCZANIA I WYTYKANIA INNYM...

--
                                      NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                      • samspade Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 10:38
                                        bimota napisał:

> Prawa osoba nie gardzi osobami, które maja inne zdanie.
                                        >
                                        > ALE JA NIE GARDZE ZA TO, A DLATEGO, ZE SA SUKINSYNAMI.

Czyli osoba, która myśli jest dla ciebie lewusem i sukinsynem, którym trzeba gardzić.
                                        I taki ktoś twierdzi że jest prawą osobą.

> Pisząc o mnie piszesz o mnogiej liczbie osób.
                                        >
                                        > PISALEM O TOBIE I INNYCH..

Pisałeś bzdury. Co w sumie nie dziwi. Wbrew prawdzie i logice.

>SAM WIDZISZ, ZE MASZ UROJENIA

Ale pisałeś bzdury. Nieprawdę czy kłamstwa. W dodatku utożsamiasz mnie z z jakimiś bliżej nieokreślonymi innymi.
                                        To sa urojenia.
                                        A ciekawostka jest to że Jurek o którym wspomniałeś jest lewusem. czyli według ciebie sukinsynem, którym należy gardzić.
                                        • bimota Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 11:08
                                          Czyli osoba, która myśli jest dla ciebie lewusem i sukinsynem, którym trzeba gardzić.
                                          I taki ktoś twierdzi że jest prawą osobą.

CALY CZAS TWOJE INSYNUACJE... SUKINSYNEM JEST OSOBA, KTORA KRZYWDZI INNYCH.

Pisałeś bzdury.

NAWET JESLI BZDURY, TO NADAL O TOBIE I INNYCH, CZEGO NIE MOZESZ POJAC... A NIBY JAKIE BZDURY ?

A ciekawostka jest to że Jurek o którym wspomniałeś jest lewusem

CZYLI COS TAM JEDNAK ROZUMIESZ... NIE ZNAM DOKLADNIE POGLADOW JURKA, MOZLIWE ZE LEKKIM SUKINSYNEM MOZNA GO NAZWAC, MYSLE ZE SIE NIE OBRAZI...

--
                                          NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                          • samspade Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 11:26
                                            bimota napisał:

> SUKINSYNEM JEST OSOBA, KTORA KRZYWDZI INNYCH.

W jaki sposób można kogoś krzywdzić myśląc inaczej niż ty?

>
                                            > Pisałeś bzdury.
                                            >
                                            > NAWET JESLI BZDURY, TO NADAL O TOBIE I INNYCH,

Bzdury są bzdurami.
                                            Dodawania do kłamstw że są o mnie i bliżej nie określonych innych nie zmieni że to kłamstwa.
                                            Wiesz kapslok kłamanie na czyjś temat, dorabianie mu gęby zaltue sukinsyństwem.
                                            To jak gardzisz sobą?
                                            Dla jasności. Nie żebym specjalnie się tym interesował. Czysta ciekawość.
                                            Choć to chyba zbyt trudne pytanie dla ciebie. W końcu jesteś tylko małym tchórzem internetowym.
                                            • bimota Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 11:52
                                              W jaki sposób można kogoś krzywdzić myśląc inaczej niż ty?

nie mozna...

Choć to chyba zbyt trudne pytanie dla ciebie.

TYPOWE DLA LEWUSOW... SAM NIE ODOPOWIE TYLKO DALEJ MANIPULUJE... TO PEWNIE TEZ SOBIE WYMYSLILEM...

--
                                              NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                              • samspade Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 11:57
                                                bimota napisał:

> W jaki sposób można kogoś krzywdzić myśląc inaczej niż ty?
                                                >
                                                > nie mozna...

Mimo to twierdzisz że jacyś inni tak robią. I ja. Twierdzisz nawet że ja robię tak szczególnie. W jaki sposób krzywdzę kogoś mając inne zdanie jak ty?

> Choć to chyba zbyt trudne pytanie dla ciebie.
                                                >
                                                > TYPOWE DLA LEWUSOW... SAM NIE ODOPOWIE

Skoro zadałem pytanie tobie to trudno żebym na nie odpowiedział.
                                                • bimota Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 12:07
                                                  Mimo to twierdzisz że jacyś inni tak robią.

TO TY TAK TWIERDZISZ I WYMAGASZ BYM WYJASNIAL TWE UROJENIA MIMO, ZE WRECZ IM ZAPRZECZALEM...

JA WCZESNIEJ ZADALEM PYT... A TRUDNO BYM ODPOWIADAL NA TWE UROJENIA...

--
                                                  NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                                  • samspade Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 12:14
                                                    bimota napisał:

> Mimo to twierdzisz że jacyś inni tak robią.
                                                    >
                                                    > TO TY TAK TWIERDZISZ

Zacytuję twoje słowa : "PISALEM O TOBIE I INNYCH"
                                                    Nawet nie kontrolujesz co piszesz? Aż tak z tobą źle?
                                                    2 godziny temu napisałeś : "BO MOWIE O MNOGIEJ LICZBIE OSOB."

> I WYMAGASZ BYM WYJASNIAL TWE UROJENIA MIMO, ZE WRECZ IM ZA
                                                    > PRZECZALEM...

Może gdzieś zaprzeczałeś tutaj twierdzisz cały czas że piszesz o mnie i jakiś innych (bliżej nie sprecyzowanych) osobach. Udało się ustalić że głównym winą jest posiadanie poglądów innych niż ty.
                                                    I czemu nie odpowiadasz na pytanie? W jaki sposób myśląc inaczej niż ty jestem szczególnym sukinsynem zasługującym na szczególną pogardę?
                                                  • bimota Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 12:33
                                                    Zacytuję twoje słowa : "PISALEM O TOBIE I INNYCH"
                                                    Nawet nie kontrolujesz co piszesz? Aż tak z tobą źle?
                                                    2 godziny temu napisałeś : "BO MOWIE O MNOGIEJ LICZBIE OSOB."

CYTATY BEZ ZWIAZKU Z DYSKUSJA...

Może gdzieś zaprzeczałeś tutaj twierdzisz cały czas że piszesz o mnie i jakiś innych

TA KWESTIE JUZ CHYBA WYJASNIALEM... I WYJASNIALEM, ZE SAMYM MYSLENIEM KRZYWDZIC NIE MOZNA...

NIE WIEM CZY RZNIESZ GLUPA, CZY FAKTYCZNIE NIE POJMUJESZ PROSTYCH RZECZY...

--
                                                    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                                  • samspade Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 12:37
                                                    bimota napisał:

> CYTATY BEZ ZWIAZKU Z DYSKUSJA...

Dyskusja to zdecydowanie zbyt duże słowo. Ale jeżeli już używamy takiej terminologii to są one związane ściśle.

> I WYJASNIALEM, ZE SAMYM MYSLENIEM KRZYWDZIC NIE MOZNA...

Powiedz więc co robię że krzywdzę innych? Co robię że zasługuje na szczególna pogardę i miano sukinsyna?
                                                  • samspade Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 13:32
                                                    bimota napisał:

> KRZYWDZISZ ARTYKUUJAC SWE MYSLI, GLOSUJAC, MANIPULUJAC...

czyli myśleć inaczej niż ty można ale nie można mówić co się myśli bo to krzywdzenie. Brawo.Idee godne wolnościowca.
                                                    Z głosowaniem podobnie. Nie wiesz na kogo głosuję, czy głosuję ale z góry założyłeś że krzywdzę innych swoim głosowaniem. Czyli znów wolnościowiec pełną gębą. Jeśli nie głosuje się na tego na kogo chce bimota to krzywdzenie innych.
                                                    Czyli cały mit bimoty wolnościowca poszedł się sypać.
                                                    A manipulując? Napisz co takiego zrobiłem ze ktoś doznał krzywdy przez mnie. W jaki sposób zmanipulowałem ludzi że zostali skrzywdzenie przeze mnie.

• bimota Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 13:51
                                                    ZEBY NIE PRZEDLUZAC PRZYJALEM PEWNE PRAWDOPODOBNE ZALOZENIA. NA PEWNO MANIPULUJESZ W DYSKUSJI...

NIE POWIEDZIALEM, ZE NIE MOZNA MOWIC, TYLKO ZE JEST TO ZLE... NIGDY NP. NIE NAWOLYWALEM DO "BANOWANIA", A W STOSUNKU DO MOJEJ OSOBY SPOTKALEM SIE Z TYM WIELOKROTNIE.

--
                                                    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                                  • samspade Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 13:57
                                                    bimota napisał:

> NIE POWIEDZIALEM, ZE NIE MOZNA MOWIC, TYLKO ZE JEST TO ZLE

I gdy się mówi krzywdzi się ludzi. Tak samo z głosowaniem.
                                                    Twoja wolność w pigułce.
                                                    Dupa a nie wolnościowiec jesteś.

> NIGDY NP. NIE NAWOLYWALEM DO "BANOWANIA", A W STOSUNKU DO MOJEJ OSOBY SPOTKALEM SIE Z TYM WIELOK
                                                    > ROTNIE.

Jak spotkałeś się z banowaniem skoro piszesz. Inne nicki miałeś? Może na innych forach?

• bimota Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 14:05
                                                    I gdy się mówi krzywdzi się ludzi. Tak samo z głosowaniem.
                                                    Twoja wolność w pigułce.

JESLI POZWALAM LUDZIOM ROBIC ZLE RZECZY, TO NIE WIEM CO JESZCZ MOZE BYC PRZEJAWEM WIEKSZEJ TOLERANCJI, WOLNOSCI...

Jak spotkałeś się z banowaniem skoro piszesz.

SPOTKALEM SIE Z NAWOLYWANIEM TO BANOWANIA MNIE... A ZBANOWANY JESTEM NA INNYCH FORACH...

--
                                                    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                                  • samspade Re: Słowo na niedzielę 16.07.19, 14:09
                                                    bimota napisał:

> JESLI POZWALAM LUDZIOM ROBIC ZLE RZECZY, TO NIE WIEM CO JESZCZ MOZE BYC PRZEJAW
                                                    > EM WIEKSZEJ TOLERANCJI, WOLNOSCI...

Na pewno nie mówienie o osobach myślących i mówiących inaczej niż ty że są sukinsynami i robią ludziom krzywdę i zasługują na pogardę.
                                                    Dupa a nie wolnościowiec.

> SPOTKALEM SIE Z NAWOLYWANIEM TO BANOWANIA MNIE

Nie z mojej strony.

> A ZBANOWANY JESTEM NA INNYCH FORACH...

Napisz do przyjacióki
                                                    >
                                          • galtomone Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 13:43
                                            bimota napisał:

> CALY CZAS TWOJE INSYNUACJE... SUKINSYNEM JEST OSOBA, KTORA KRZYWDZI INNYCH.

Klamiesz. Gdyby tak bylo dawno nie chwalibys sie korwinem.
                                            I sam nie krzywdzilbys innych. Obrazanie ludzi to sprawienie im krzywdy.

Nie kazdego trzeba uderzyc.

Jestes full of shit i nawet wlasnych pogladow sie trzymac nie potrafisz.

Korwin przynajmniej jasno mowi, ze np. kobiety m w dupie i nimi gardzi bo sa glupie.

--
                                            Pozdrawiam,
                                            galtom

• samspade Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 13:49
                                              Galtom weź pod uwagę co ten piewca wolności napisał.
                                              Że można myśleć inaczej ale nie można wyrażać wtedy swojego zdania. Bo to krzywdzenie innych
                                              Że nie można głosować inaczej niż chciałby bimot i krul. Wtedy to krzywdzenie ludzi.
                                              Wolnościowiec pełną gębą.
                                              • galtomone Re: Bimota - jestes full of shit - jak Szymek 16.07.19, 14:12
                                                samspade napisał:

> Galtom weź pod uwagę co ten piewca wolności napisał.
                                                > Wolnościowiec pełną gębą.

Dokladnie, tym bardziej twierdze, ze jest full of shit.

Dokladnie tak jak Szymek klamczuszek...

--
                                                Pozdrawiam,
                                                galtom

"Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?" - George Carlin
                                            • bimota Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 13:53
                                              NIE TWIERDZILEM, ZE JESTEM SWIETY, ALE RACZEJ PIERWSZY NIE OBRAZAM, A JESLI OBRAZAM, TO TLUMACZE ZA CO...

Korwin przynajmniej jasno mowi, ze np. kobiety m w dupie i nimi gardzi bo sa glupie.

NO I ZNOW KLAMIESZ...

--
                                              NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                              • samspade Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 13:58
                                                bimota napisał:

> NIE TWIERDZILEM, ZE JESTEM SWIETY, ALE RACZEJ PIERWSZY NIE OBRAZAM, A JESLI OBR
                                                > AZAM, TO TLUMACZE ZA CO...

Na przykład za wyrażanie własnego zdania, odmiennego od twojego
                                                czy za głosowanie inaczej niż na krula, czy na kogo tam chcesz.
                                                  • samspade Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 14:38
                                                    bimota napisał:

> BO TY GLOSUJESZ ZAPEWNE NA BANDYTOW...

Znów przyznajesz że to napisałem to insynuacje.
                                                    można myśleć inaczej ale nie można mówić/pisać, nie można głosować inaczej niż na krula. Inni politycy prócz krula to bandyci. A wipler też bandyta?
                                                    Wtedy jest się krzywdzącym ludzi sukinsynem zasługującym na pogardę.
                                                  • samspade errata 16.07.19, 14:39
                                                    samspade napisał:

> bimota napisał:
                                                    >
                                                    > > BO TY GLOSUJESZ ZAPEWNE NA BANDYTOW...
                                                    >
                                                    > Znów przyznajesz że to napisałem to insynuacje.
                                                    To nie insynuacje oczywiście reszta bez zmian.
                                                  • dodekanezowiec Re: errata 16.07.19, 14:48
                                                    Bimota chłopie to nie forum polityczne. Można by wiele napisać o Rydzyku, Kaczorze i Macierewiczu. Zapytam cie tylko jedno - kiedy Holecka i spółka dostanie mundury do Dziennika Telwizyjnego?
                                                  • galtomone A to tylko jedna z rzeczy... 16.07.19, 17:18
                                                    bimota napisał:

> POLITYKA JEST WSZEDZIE...
                                                    >
                                                    > NAWET NIE WIEM KIM ONA JEST...

...ktorych nie wiesz...

--
                                                    Pozdrawiam,
                                                    galtom

• samspade Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 15:11
                                                    bimota napisał:

> można głosować inaczej niż na krula
                                                    >
                                                    > MOZNA BYLO NP. NA KUKIZA. WTDY MOZNA BY PRZYJAC BRAK ZLYCH INTENCJI...

Dziękuję że rozszerzyłeś listę parti na które można głosować o faceta, któremu weekend przejmuje kontrolę nad życiem i mówi że z pisem mógłby rządzić i nacjonalistów.
                                                    Dzięki ci łaskawco.
                                                    Wolnościowcu od siedmiu boleści.
                                                  • bimota Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 16:06
                                                    weekend przejmuje kontrolę nad życiem i mówi że z pisem mógłby rządzić i nacjonalistów.

WIDZISZ JAKI JESTEM TOLERANCYJNY...

W SUMIE TO MOWILEM O CZASIE PRZESZLYM... ZNOW POKAZUJESZ, ZE DYSKUSJA Z TOBA NIE MA SENSU...

--
                                                    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                                  • samspade Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 18:02
                                                    bimota napisał:

> WIDZISZ JAKI JESTEM TOLERANCYJNY...

Ale nie jesteś tolerancyjny wobec osób myślących inaczej. Czyli...

>ZNOW POKAZUJESZ, ZE DYSKUSJA Z TOBA NI
                                                    > E MA SENSU...

Bo jednym cytatem twojej wypowiedzi pokazuję że masz zdanie z którym się nie zgadzasz i nazywasz to swoje zdanie insynuacją.
                                                  • galtomone Sypie ci sie teoria spiskowa.... 16.07.19, 17:20
                                                    bimota napisał:

> można głosować inaczej niż na krula
                                                    >
                                                    > MOZNA BYLO NP. NA KUKIZA. WTDY MOZNA BY PRZYJAC BRAK ZLYCH INTENCJI...

No kurde ten Kukiz jakos wszedl do sejmu... a Korwinowi jakos marnie od lat idzie...

Jak to jest, ze ten "zly system" Korwina tepi a Kukiza nie?

--
                                                    Pozdrawiam,
                                                    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
                                                  • galtomone Re: Sypie ci sie teoria spiskowa.... 16.07.19, 17:28
                                                    bimota napisał:

> MOZE TAK, ZE KUKIZA TEN SYSTEM WPROWADZIL BY ODBIERAL GLOSY KORWINOWI...

No to moze jednak glosowanie na Kukiza to skurwysynstwo czy jak ty to tam nazywasz???

Zdecyduj sie - to mozna, czy nie mozna / bylo?

--
                                                    Pozdrawiam,
                                                    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
                                                  • galtomone Re: Sypie ci sie teoria spiskowa.... 16.07.19, 17:35
                                                    bimota napisał:

> Zdecyduj sie - to mozna, czy nie mozna / bylo?
                                                    >
                                                    > ILE RAZY TO SAMO PISAC ? ZA 1. RAZEM MOZNA SIE DAC NABRAC, POTEM TO ALBO GLUPOT
                                                    > A, ALBO SUKINSYNSTWO...

No to wg mnie dokladnie jak z Korwinem. Fajnie, ze sie zgadzamy.

--
                                                    Pozdrawiam,
                                                    galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
                                                  • galtomone I to głabie nie jest insynuacja??? 16.07.19, 17:17
                                                    samspade napisał:

> bimota napisał:
                                                    >
                                                    > > BO TY GLOSUJESZ ZAPEWNE NA BANDYTOW...

Moze ty jednak po prostu nie znasz znaczenia slowa???

--
                                                    Pozdrawiam,
                                                    galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
                                                  • galtomone Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 14:15
                                                    Insynuacji??? Przeciez to ty naisales, kto i dlaczego jest zly.

JESTES FULL OF SHIT - +/- co post :-)

--
                                                    Pozdrawiam,
                                                    galtom

• galtomone Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 17:16
                                                    bimota napisał:

> MAM JUZ DOSC TLUMACZENIA SIE Z TWYCH INSYNUACJI...

I my Bimota vice versa. Z ta droba roznica, ze wnioski z dupy i insynuacje oraz zwracanie sie do kazdego per "Wy" (kto kolwiek to jest) to twoja specjalnosc.
                                                    Nam wystarczy cytowanie twoich bzdur, ktore zwykle same sobie zaprzeczają.

Nie trzeba juz nic ekstra wymyslac.
                                                    --
                                                    Pozdrawiam,
                                                    galtom

• galtomone Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 14:14
                                                bimota napisał:

> NIE TWIERDZILEM, ZE JESTEM SWIETY,

A ja nie mowie, ze jestes/nie jestes swiety - ja mowie, ze jestes full of shit.

> Korwin przynajmniej jasno mowi, ze np. kobiety m w dupie i nimi gardzi bo sa gl
                                                > upie.
                                                >
                                                > NO I ZNOW KLAMIESZ...

Obawiam sie bidocku, ze ty nawet nie rozumiesz co ten korwin faktycznie mowi.... Biedaczysko :-(
                                                --
                                                Pozdrawiam,
                                                galtom

• galtomone Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 17:27
                                                  bimota napisał:

> PRZECIE GALUS CALY CZAS KLAMIE I MANIPULUJE..

Ale tak juz konkretniej wskazac to nie umiesz. Doczytaj zatem slowo manipulacja.

Roznica miedzy toba a mna polega na tym, ze ja jade cytatami z ciebie i twojego guru... a ty tylko takimi pierdnieciami jak powyzej.

--
                                                  Pozdrawiam,
                                                  galtom

• hukers Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 14:56
                                                toreon napisał:

> >>Korwin przynajmniej jasno mowi, ze np. kobiety m w dupie i nimi gardz
                                                > i bo sa glupie.<<

Nie gardzi i nie ma w dupie, ale uważa je za głupsze od mężczyzn, posiłkując się listą najlepszych szachistów na świecie, wśród których ze świecą kobiet szukać.
                                                • toreon Re: Bimota - jestes full of shit i tyle 16.07.19, 15:51
                                                  To jednak istotnie coś innego niż jasne mówienie, że ma je w dupie i nimi gardzi.
                                                  Korwin mnie ani ziębi ani parzy, ze wskazaniem na ziębi ale od takich pierdów w stylu Stokrotki z TVN, która mówi "a taki Korwin, który nienawidzi kobiet" autentycznie rzygać się chce. Nic innego jak manipulacja dla wzmocnienia siły swojego przekazu
                                              • galtomone Manipulować??? Hmmm... to moze wyjasnisz? 16.07.19, 17:26
                                                toreon napisał:

> >>Korwin przynajmniej jasno mowi, ze np. kobiety m w dupie i nimi gardz
                                                > i bo sa glupie.<<
                                                >
                                                > Ładnie to tak manipulować?
                                                > JKM ma sporo ze świra ale to akurat bzdura

Let's see...

„Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę”.

„Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom”.

„Przeciętna kobieta nie interesuje się polityką. Chodzi o to, by głosowali tylko ci, co się znają na polityce”

„Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy”.

O kobietach i gwałcie

„Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć kiedy można, a kiedy nie”.

„Gdyby Pan się znał na kobietach, to by Pan wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci”.

www.facebook.com/janusz.korwin.mikke/posts/10154354640212060:0
                                                "Kobiety nie wynalazły praktycznie NIC – nawet mopa wynalazł mężczyzna (Murzyn akurat); nawet tampax (o.b.) wynalazł mężczyzna!!! Kobietą była tylko Kopernik – ale to wyjątek. Mądrość kobiet polega na tym, by pozwolić mężczyznom konstruować to, co lubią – a potem z tego korzystać."

Wyjasnij mi na czym polega moja manipulacja... te bzdury to nie Kurl powiedzial?

--
                                                Pozdrawiam,
                                                galtom

• toreon Re: Manipulować??? Hmmm... to moze wyjasnisz? 16.07.19, 18:30
                                                  O masz, wiedziałem, że się naprodukuje i potwierdzenia nadal brak.
                                                  O ile mi wiadomo takie uczucia jak pogarda, nienawiść czy mieć kogoś w doopie to są wewnętrznym stanem psychicznym danej osoby więc albo ktoś powie to jasno w pierwszej osobie albo wszystko inne jest tylko interpretacją.
                                                  Tyle. A jeśli obstajesz przy swoim to wyjaśnij mi np. dlaczego Środa albo Płatek nienawidzą facetów.
                                                  • galtomone Re: Manipulować??? Hmmm... to moze wyjasnisz? 17.07.19, 12:36
                                                    toreon napisał:

> O masz, wiedziałem, że się naprodukuje i potwierdzenia nadal brak.

Kazdy najwyrazniej rozumie z tego co czyta swoje. Dla mnie jest jasne, ze Krowin uwaza kobiety za gorsze.. a to co gorsze zawsze ma sie mniej lub bardziej w dupie.

> Tyle. A jeśli obstajesz przy swoim to wyjaśnij mi np. dlaczego Środa albo Płate
                                                    > k nienawidzą facetów.

Nie mam zielonego pojecia - trudne dziecinstwo? Wziely sobie historie ludzkosci do serca - z niej jasno wynika, ze kobieta byla (i czesto nadal jest) gorszym sortem.

Poza tym ciut sie mylisz w swojej analogi pytań.

Ja cie nie pytam DLACZEGO Korwin ma kobiety w powazaniu - skad mialbys wiedziec. Stwierdzam tylko fakt, ze ma, przynajmniej wg mnie (i nie tylko).

Zatem Twoje pytanie do mnie DLACZEGO one nienawidza facetow jest cokolwiek bez sensu - skad ja mam niby to wiedziec?

Za to mozemy sie spierać czy ja uwazam, ze one nienawidza facetow.

A to nie do konca. A juz na pewni nie wszystkich.... i nie wiem czy uzylbym slowa nienawisc. Pretesje i zale, na pewno. Czy uzasadnione - do dyskusji.

--
                                                    Pozdrawiam,
                                                    galtom

• galtomone Re: Manipulować??? Hmmm... to moze wyjasnisz? 17.07.19, 15:11
                                                    bimota napisał:

> TAK SWOJA DROGA, TO CHYBA FAKTYCZNIE SA GLUPIE...
                                                    >
                                                    > NAJPROSTSZY DOWOD: LAZENIE W SZPILKACH... TRZEBA MIE TOTALNEGO PIERDOLCA...

Jak Ci sie kiedys trafi taka w szpilkach to juz widze jak bedziesz plakac z tego powodu...
                                                    Poki co zostaje ci internet i jedna z dloni.

--
                                                    Pozdrawiam,
                                                    galtom

• klemens1 Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 08:51
        hukers napisał:

> Ostatnio Klimek ciekawą frazę zapodał "spierdalajacy przed pytaniami pokurwieńc
        > u", do Wagi chyba to było.
        > Ja się boję, żeby tu ktoś podczas tych pyskówek, zawału nie dostał.

Naprawdę myślisz, że ktokolwiek się przejmuje tym forum?
        Po prostu dorwałem głupka i ciekawy byłem, co odpowie.
        Nie oceniaj wszystkich po pierwszym wrażeniu - czasami może to być "głębszy plan" :)

--
        www.sprawdzpodatki.pl
    • misiaczek1281 Re: Słowo na niedzielę 15.07.19, 14:43
      bimota napisał:

Ja Misiaka zgasilem 1 pytaniem,
      a co to za pytanie? bo dotąd nie znam pytania które by mnie zgasiło albo Ci sę wydaje że zgasiłeś a ja uznałem je za błache i nie odpowiedziałem ?:)
      a ci sie produkuj
      > a i dostaja sraczki... :)
      sraczki i rzygawki w jednym ;)
      > Smieszne to i tragiczne... Obraz "polskiej" lewicy...
      100%:) Polska lewica jest lewa ;-)
    • jureek Re: Słowo na niedzielę 17.07.19, 18:15
      bimota napisał:

> Zastanawiam sie dlaczego Jurek zniknal z forum i mam 2 podejrzenia:
      > 1. Nie zyje

Jest takie niemieckie przysłowie "Totgesagte leben länger" :)

> 2. Stwierdzil, ze nie ma sensu babrac sie w gownie

Raczej nudne się to forum zrobiło. A nudne dlatego, że strasznie przewidywalne. Nie trzeba otwierać posta, żeby domyślić się, kto jakie ma zdanie na dany temat. Zero zaskoczeń.

Nie będę udawał skromnisia i przyznam się, że miło mi się zrobiło, gdy przeczytałem, że ktoś zauważył mój brak
      • samspade Re: Słowo na niedzielę 17.07.19, 20:30
        jureek napisał:

> Nie będę udawał skromnisia i przyznam się, że miło mi się zrobiło, gdy przeczyt
        > ałem, że ktoś zauważył mój brak

A gdy przeczytałeś że jesteś zasługującym na pogardę lewackim sukinsynem, który krzywdzi ludzi? I bandytą.
        Już tak miło nie jest. A może jest Ci głęboko wszystko jedno tak jak wielu?
        • jureek Re: Słowo na niedzielę 18.07.19, 09:27
          samspade napisał:

> A gdy przeczytałeś że jesteś zasługującym na pogardę lewackim sukinsynem, który
          > krzywdzi ludzi? I bandytą.
          > Już tak miło nie jest. A może jest Ci głęboko wszystko jedno tak jak wielu?

Nie sądzę, żeby bimota tak naprawdę świadomie chciał obrażać moją nieżyjącą już matkę. To taka ich poetyka, po prostu kuce już tak mają.

• samspade Re: Słowo na niedzielę 18.07.19, 09:30
            jureek napisał:

> Nie sądzę, żeby bimota tak naprawdę świadomie chciał obrażać moją nieżyjącą już
            > matkę. To taka ich poetyka, po prostu kuce już tak mają.

Mam takie samo podejście.
            Natomiast ich hipokryzja jest niesamowita
          • bimota Re: Słowo na niedzielę 18.07.19, 09:51
            Nie sądzę, żeby bimota tak naprawdę świadomie chciał obrażać moją nieżyjącą już matkę. To taka ich poetyka, po prostu kuce już tak mają.

KUCE TAK MAJA, ZE ZAUWAZAJA RZECZY, KTORYCH NIE WIDZA LEWUSY (I ODWROTNIE - NIE MAJA ICH UROJEN)...

CZYLI NP ZAUWAZAJA, ZE NAZWANIE KOGOS SUKINSYNEM, NIE OZNACZA, ZE UWAZA SIE JEGO MATKE ZA SUKE. ZWLASZCZA LEKKIM... (MOZNA BYC LEKKA SUKA ? ;) )

--
            NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
      • bimota Re: Słowo na niedzielę 17.07.19, 23:28

„Ci, którzy nie żyją, żyją dłużej” ?

ZNACZY CI, KTORZY TYLKO WEGETUJA... ?

TO MOWISZ, ZE JESTEM PRZEWIDYWALNY... FUCK... A JA TU PEWNE ZMIANY ODNOTOWALEM, ALE WYSZLO, ZE WSZYSTKO PRZEZE MNIE... :p

--
        NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
        • jureek Re: Słowo na niedzielę 18.07.19, 09:23
          bimota napisał:

>
          > „Ci, którzy nie żyją, żyją dłużej” ?
          >
          > ZNACZY CI, KTORZY TYLKO WEGETUJA... ?

Ech, te automatyczne słowniki! Myślałem, że chociaż z przysłowiem sobie w miarę poradzą. Dopiero teraz sprawdziłem i rzeczywiście, tłumaczenie googla jest fatalne, w ogóle nie oddaje sensu przysłowia. Nawet DeepL zawodzi. Tymczasem niemieckie słowo "totgesagte" nie oznacza osoby zmarłej, lecz RZEKOMO zmarłej (można chyba też po polsku powiedzieć "przedwcześnie pogrzebanej"). Teraz sens przysłowia jest jasny?

> TO MOWISZ, ZE JESTEM PRZEWIDYWALNY... FUCK... A JA TU PEWNE ZMIANY ODNOTOWALEM,
          > ALE WYSZLO, ZE WSZYSTKO PRZEZE MNIE... :p
          >

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się