15.07.19, 08:52
poszukuje firmy, która wymienia poduszki powietrzne w samochodach
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • domiiiniika Re: airbag 15.07.19, 08:57
      Mi kiedyś polecono tą firmę i od tamtej pory korzystam z ich usług ciągle. Może Pani również pomogą - www.autoklucze.com.pl/oferta/naprawa-sensorow-airbag/
      • liczbynieklamia Re: airbag 15.07.19, 09:14
        > Mi kiedyś polecono tą firmę i od tamtej pory korzystam z ich usług ciągle
        To musi być świetna firma, skoro "ciągle" trzeba wymieniać poduszki na nowe.
        • domiiiniika Re: airbag 16.07.19, 08:28
          liczbynieklamia napisał:

> > Mi kiedyś polecono tą firmę i od tamtej pory korzystam z ich usług ciągle
          > To musi być świetna firma, skoro "ciągle" trzeba wymieniać poduszki na nowe.

nie napisałam, że wymieniam poduszki ciągle , tylko że korzystam z ich usług, a mają dużo innych usług niż tylko wymiana poduszek:)
      • loyezoo Re: airbag 15.07.19, 21:49
        NIE POLECAM www.autoklucze.com.pl/ zatrudniają idiotów spamerów, nie stać ich na reklamę to i te poduszki strzelają co chwile

--
        Life is too short to drive boring cars
      • hukers Re: airbag 15.07.19, 22:28
        Ja też korzystam z ich usług ciągle, bo jak mi raz naprawili poduszkę, to średnio raz na miesiąc bez powodu mi strzela i muszę jeździć, żeby naprawiali ponownie. Od stycznia byłem już u nich 7 razy, chociaż nie miałem nawet kolizji, o wypadku nie wspominając.
        • vogon.jeltz Re: airbag 15.07.19, 22:40
          Potwierdzam. Jak mi naprawili poduszkę, to do dziś co chwila mi się z niej pierze sypie i muszę regularnie jeździć zaszywać. Podobno robią też kołdry i pierzyny, ale wolę nie wiedzieć, z jakim skutkiem.
        • waga160 Re: airbag 16.07.19, 10:32
          > Sądzę, że poduszki
          > szyją z koziej moszny.
          Widac ze jestes chlopak "miastowy". Koza ma kozie wymie a koziol ma w tym miejscu koziol a nie koziom moszne. Poza tym to sie prawidlowo nazywa, hehe, PUZDRO.
          • trypel Re: airbag 16.07.19, 10:39
            Ale rozumował prawidłowo - skoro można z koziej dupy zrobić wór na mąkę to dlaczego nie poduszkę.

--
            Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się