Dodaj do ulubionych

Wypożyczenie auta - ubezpieczenie thrid party

02.08.19, 11:06
Wszelkie wyszukiwarki (w tym booking czy ryan) oferują własne ubezpieczenia, pokrywające wszelkie koszty za ryski, które wypożyczalnia znajdzie.
Oczywiście można ubezpieczyć na full w wypożyczalni, ale jest dużo drożej.

Korzystał ktoś - nie w sensie wykupu, ale zadziałania tego ubezpieczenia?

--
www.sprawdzpodatki.pl
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • marekggg Re: Wypożyczenie auta - ubezpieczenie thrid party 02.08.19, 14:39
      ja w wiekszosci ja jade do ES, PT, czy inne tam Kanary wyszukuje w carhire.co.uk - i jest tam jakies ubezpieczenie, natomiast nigdy nie musial z niego korzystac. Na miejscu to cos kosztuje rzeczywiscie krocie, chyba nawet wiecej niz samo wypozyczanie.
      Ostatnio jak bylismy na Teneryfie, to samochod byl poobijany i porysowany z kazdej strony, wiec wrocilem do biura i pokazalem zdjecia, to pani stwierdzila ze u nich tak jest i wszystko jest ubezpieczone. i rzeczywiscie, nikt sie niczego nie czepial.
    • engine8 Re: Wypożyczenie auta - ubezpieczenie thrid party 02.08.19, 21:47
      Nie chce brzmiec jak porysowan plyta ale znow nasze karty pokrywaj w ubezpieczeniu wszytko co frma wypozyczjace nie pokrywa.
      Wlasnie wypozyczylme auta placac swoja karta w formie gdzi ekuzyn chcial wypozyczyc placac polska i za moj wynajme zaplacilem ponad polwe taniej poniewaz moja karta pokrywa wszystko- zarysowania, kradziez aut i rzeczy osobistych z auta nawet za medyczna opieke w razie wypadku... za jedyne $17 na 42 dni.... i to tp na calym swiecie... Cos sie stanie... Niech firma doliczy koszty do karty.. ty wypelniasz raport i na tym koniec.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się