Dodaj do ulubionych

Lewe przejazdy kolejowe

04.08.19, 21:45
Jade sobie, jak zwykle, z jeziorka, a tu szlaban... MYsle sobie: "przecisne sie przez szpare rowerkiem, jak zwykle"... Ale nie... SPecjalnie z mojego powodu wymienili barierki, na takie bez szpary i jeszcze po bokach jakies rowy pokopali. Udalo mi sie jakos bokiem przecisnac, wiec pewnie nastepnym razem jakies fortyfikacje wybuduja...

Juz totalnie tym lewusom odwala... Banda zasranych zazdrosnikow... Potem wielkie oburzenie, ze sie ich skurwysynami nazywa... Dla nich dzien bez utrudniania ludzim zycia jest straconym...

--
NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
      • bimota Re: Lewe przejazdy kolejowe 04.08.19, 22:42
        Tak mnie dobrze znasz i nie zauwazyles, ze szacunku dla lewusow (czyli takich co utrudniaja innym zycie) nie mam od dawna ? W sumie nie powinienem sie dziwic... Widocznie za bardzo to skrywalem...;)

--
        NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
        • samspade Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 05:52
          Wiem kapsloku. Wszyscy to lewusy. Sukinsyny godne najwyższej pogardy. Pedofile satanisci pedały. Wystarczy mieć inne zdanie jak ty bądź nie głosować na krula. Oczywiście można głosować na kukiza na listach psl.
          Smutne masz życie. I nadwyrężoną rękę.
          • bimota Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 10:44
            I TAKA JEST DYSKUSJA Z LEWUSAMI. CZLOWIEK 100 RAZY PROSTUJE ICH BREDNIE, A ONI DALEJ BREDZA...

NIGDY NIE POWIEDZIALEM, ZE PEDALY SA GODNE POGARDY ALBO ZEBY GLOSOWAC NA KUKIZA...

--
            NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
            • samspade Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 11:00
              Przeczytaj misiu kolorowy co napisałem. A o tym że lewusy są godne pogardy pisałeś. Zapomniałeś?
              Zapomniałeś że pisałeś że artykułowanie własnych opinii o ile nie są zgodne z twoim ideolo to krzywdzenie ludzi?
              Zapomniałeś też że prócz głosowania na krula dopuszczaleś głosowanie na kukiza? Krucho z pamięcią.
                • samspade Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 12:53
                  bimota napisał:

> ZA TO TY MASZ WYBUJALA FANTAZJE...

A oto cytaty z jak to określiłeś wybujałej fantazji
                  "KRZYWDZISZ ARTYKUUJAC SWE MYSLI, GLOSUJAC, MANIPULUJAC.."
                  "MOZNA BYLO NP. NA KUKIZA"
                  "A myślącymj inaczej można gardzić.
                  A PO SPELNIENIU DODATKOWYCH WARUNKOW NAWET TRZEBA.
                  "
                  A to tylko kilka cytatów twoich wypowiedzi. Z jednego wątku.
                  • bimota Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 13:12
                    "KRZYWDZISZ ARTYKUUJAC SWE MYSLI, GLOSUJAC, MANIPULUJAC.."
                    Wyrwane z kontekstu i zmanipulowane. Potwierdza to slusznosc tezy...

"MOZNA BYLO NP. NA KUKIZA"
                    I to wg ciebie jest rownowazne z "Oczywiście można głosować na kukiza na listach psl."... Coz poradze, ze nie rozumiesz prostych zwrotow...

--
                    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                    • samspade Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 13:34
                      bimota napisał:

> "KRZYWDZISZ ARTYKUUJAC SWE MYSLI, GLOSUJAC, MANIPULUJAC.."
                      > Wyrwane z kontekstu

Tak bimota. U ciebie zawsze jest wyrwane z kontekstu i zmanipulowane.
                      Prześledźmy zatem kontekst
                      "Prawa osoba nie gardzi osobami, które maja inne zdanie.
                      ALE JA NIE GARDZE ZA TO, A DLATEGO, ZE SA SUKINSYNAMI.
                      "
                      SUKINSYNEM JEST OSOBA, KTORA KRZYWDZI INNYCH.
                      Powiedz więc co robię że krzywdzę innych? Co robię że zasługuje na szczególna pogardę i miano sukinsyna?
                      KRZYWDZISZ ARTYKUUJAC SWE MYSLI, GLOSUJAC, MANIPULUJAC...
                      "
                      To jak bimota. Wypierasz się własnych słów?
                      A może zmieniłeś zdanie i osoba mająca inne zdanie i mówiąca je głośno już nie jest sukinsynem krzywdzącym innych?
                      • bimota Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 13:41
                        NIE BEDE TLUMACZYL OCZYWOSTOSCI...

CHOCIAZ.. PODSUMUJE. LEWUSY DZIELA SIE NA 2 GRUPY: DURNIOW, KTORYM MOZNA WSPOLCZUC, ALBO SUKINSYNOW, KTORYMI MOZNA GARDZIC. TY MOZESZ BYC POLACZENIEM OBU...

--
                        NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                        • samspade Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 13:54
                          bimota napisał:

> NIE BEDE TLUMACZYL OCZYWOSTOSCI...

Ależ już to zrobiłeś. Nie musisz się powtarzać bo i tak pewnie byś zaprzeczył swoim wcześniejszym słowom

> CHOCIAZ.. PODSUMUJE. LEWUSY DZIELA SIE NA 2 GRUPY

A lewusem jest?
                          Wróć. Napisałeś już kto jest lewusem.
                          Ktoś kto myśli inaczej i mówi pisze co myśli.
                          Wiesz co bimota? To jest komplement. Z ust/klawiatury takiej kreatury jak ty.
                          Dzięki za dobre słowo.
                            • samspade Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 14:07
                              bimota napisał:

> A MOJE KREATURSTWO POLEGA NA TYM, ZE NIE POPIERAM WYMUSZEN ROZBOJNICZYCH, JAK T
                              > Y...

Twoje kreaturstwo polega między innymi na tym że kłamiesz na czyjś temat (W tym wpisie choćby), czy atakujesz osoby krytykujące episkopat za bezczynność wobec pedofilii wśród księży. I w jaki sposób atakujesz. Tchórzliwie, chamsko zza klawiatury.
                              Zwykły skurwiel jesteś.
                              • bimota Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 14:18
                                A NIBY ZZA CZEGO MAM "ATAKOWAC" ? FORTYFIKACJE MAM WYKOPAC, JAK TWOI KAMRACI ? WTEDY BEDZIE ATAK ODWAZNY I KULTURALNY ? :)

PRZECIEZ CHOCBY TERAZ CO CHWILE POWTARZASZ, ZE EPISKOPAT COS POWINIEN ZROBIC... TO CO TO JEST, JESLI NIE WYMUSZANIE ? A JA JESTEM SKURWIELEM TYLKO DLATEGO, ZE CHCE BY KTOS CZEGOS SZKODLIWEGO NIE ROBIL...

--
                                NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                • samspade Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 14:23
                                  bimota napisał:

> A NIBY ZZA CZEGO MAM "ATAKOWAC" ? FORTYFIKACJE MAM WYKOPAC, JAK TWOI KAMRACI ?

Prosto w twarz byś mi tak nie powiedział. Dlatego jesteś tchórzliwym skurwielem

> PRZECIEZ CHOCBY TERAZ CO CHWILE POWTARZASZ, ZE EPISKOPAT COS POWINIEN ZROBIC...
                                  > TO CO TO JEST, JESLI NIE WYMUSZANIE ?

Prócz tego ze jesteś tchórzliwym skurwielem to jeszcze tępym.

>A JA JESTEM SKURWIELEM TYLKO DLATEGO, ZE
                                  > CHCE BY KTOS CZEGOS SZKODLIWEGO NIE ROBIL...

Rzeczywiście stwierdzenie faktu że episkomat ma po swojej stronie olbrzymie zaniechania w walce z pedofilią a właściwie bezczynność jest bardzo szkodliwe.
                                  Dla pedofili.
                                  Właśnie dlatego jesteś skurwielem.
                                  • bimota Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 14:32
                                    Prosto w twarz byś mi tak nie powiedział. Dlatego jesteś tchórzliwym skurwielem

ZNOW INSYNUACJE Z DUPY...

Rzeczywiście stwierdzenie faktu że episkomat ma po swojej stronie olbrzymie zaniechania w walce z pedofilią a właściwie bezczynność jest bardzo szkodliwe.
                                    Dla pedofili.

A W JAKI SPOSOB JEST TO SZKODLIWE DLA PEDOFILI ? WIERZYSZ, ZE TWOJE GADANIE COS ZMIENI ?
                                    SZKODLIWE JEST ATAKOWANIE WARTOSCI KATOLICKICH I PROPAGOWANIE LEWACTWA.

CO LEWACY ROBIA W SPRAWIE PEDOFILII PROCZ GADANIA ? RACZEJ JA POPULARYZUJA...
                                    I OCZYWISTE JEST, ZE TWOJA UWAGA NIE MAIALA NA CELU ZAPOBIEGANIA PEDOFILII, TYLKO ATAKOWANIE KOSCIOLA. BAJECZKI MOZESZ DZIECIOM WCISKAC...

--
                                    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                      • bimota Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 14:43
                                        Łże... y hy...

To ciekawe dlaczego nie krytykujesz pedalow tylko ksiezy... Chociaz wsrod pedalow jest wielokrotnie wiecej pedofilow...

Zreszta... juz tak kwestia byla nie raz poruszana i wiadomo, ze nic sensownego nie odpowiesz...

--
                                        NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                        • samspade Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 14:50
                                          bimota napisał:

> To ciekawe dlaczego nie krytykujesz pedalow tylko ksiezy... Chociaz wsrod pedal
                                          > ow jest wielokrotnie wiecej pedofilow...

Kłamiesz. Nie krytykuję księży. Krytykuję działania episkopatu wobec pedofilii.
                                          Tak samo krytykuję wszystkich, którzy bronią pedofili. Wszystkich.
                                          Twoje brednie nie zmienią prawdy kozaku w necie.
                                            • samspade Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 18:29
                                              Którzy działacze lgbt mówili że dzieci są same winne. Którzy działacze lgbt przenosili (wstawić dowolny zawód) na inną placówkę gdy ich skłonności dały o sobie znać.
                                              Napisz tchórzu. Obrońco wartości pedofilskich.
                                              • bimota Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 20:58
                                                Jaka placowke ? Dzialacze LGBT dymaja dzieci w swoich placowkach ?

Powszechnie znane sa przypadki jak srodowiska nauczycielskie czy celebryckie bronily swych pedofili, bylo o tym 100 razy...

--
                                                NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                                                • samspade Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 21:36
                                                  bimota napisał:

> Jaka placowke ? Dzialacze LGBT dymaja dzieci w swoich placowkach ?

To ty bronisz pedofili więc powiedz nam.

> Powszechnie znane sa przypadki jak srodowiska nauczycielskie czy celebryckie br
                                                  > onily swych pedofili, bylo o tym 100 razy...

Dawaj te przypadki. Jednocześnie daj moje wpisy broniące pedofili.
                                                  Dawaj.
    • marekggg Re: Lewe przejazdy kolejowe 05.08.19, 00:51
      a ze sie dowiedzielismy, ze bimota to lewak - bo jezdzi rowerem i moze jeszcze cos wiecej bo pedaluje....

koniec ironii.

ale za to jest prawicowcem bo wszystko co mu nie po drodze ma w d.pie i olewa.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się