Dodaj do ulubionych

firmy i LGBT

05.08.19, 23:30
spekulacje:

youtu.be/bs8-fLxD1HY?t=2051
--
NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
      • bimota Re: firmy i LGBT 06.08.19, 10:52
        Czy te powazne stacje, ktore dniami i nocami klepia o LGBT i lotach Kuchcinskiego, zajaknely sie chociaz n. p. n.t. odrzucenia ustawy "anty 447" ?

--
        NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
        • yasiaq Re: firmy i LGBT 06.08.19, 16:14
          Wiem, że są to poważne stacje ale co do szczegółów to niestety nie mogę się wypowiadać ponieważ 3 lata temu pozbyłem się permanentnie telewizora (wisiał niepodłączony ponad rok na ścianie a przed jakimś mundialem przyszło 2 chętnych z ogłoszenia i dali tysiaka więc zamiast odbiornika mam aktualnie obraz tzw "płótno") A w samochodzie z kolei zamiast zwykłego radia mam takie z androidem i zawsze zapominam włączyć lokalnego radia (starość nie radość) stąd stare ale sprawdzone wiadomości o "poważnych stacjach"
    • liczbynieklamia Re: firmy i LGBT 07.08.19, 08:32
      No tak, bo przecież na pewno nie chodzi o to, że te kilka procent homoseksualistów ma większą siłę nabywczą niż parę promili narodowców od haseł typu "jebać pedałów"...
      • bimota Re: firmy i LGBT 07.08.19, 10:14
        TAK TAK... I CI, KTORZY NP. MAJA BZIKA N.T SMOGU, RASIZMU...

SADZISZ ZE LGBT WURZA TYLKO PARE PROMILI ? MASZ JAKIES BADANIA ? A NA TYM MARSZU WIECEJ BYLO TECZOWYCH CZY "KIBOLI" ?

--
        NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
      • samspade Re: firmy i LGBT 07.08.19, 10:42
        To może być kwestia globalna. W cywilizowanym świecie nie napierdala się kamieniami w innych. Nawet nie chodzi o homoseksualistów. Chodzi o resztę. Dla koncernów bardziej liczy się ogół a nie bandyci z cebulandii.
        Osobiście nie kupię/nie będę usługobiorcą od brunatnego gówna. I mimo że byłem nazywany na tym forum pedałem a ostatnio przez zboczeńca zostałem nazwany sodomitą pedofilem jestem bardzo waginoentuzjastyczny.
        Moje dzieci również uczę że ludzie są różni i nie napierdala się w nich kamieniami, nie bije się kogoś bo inaczej wygląda.
        • bimota Re: firmy i LGBT 07.08.19, 12:42
          W cywilizowanych, jak juz ustalilismy, nie rzuca sie kamieniami tylko strzela...

Tam panuje rownosc i tolerancja, co objawia sie cenzura i zamykaniem ludzi za poglady...
          Tu mamy glowna cenzorke Googla na polske... sorry - Polin:

archiwum.kongres590.pl/prelegenci/marta-poslad

Oczywiscie calkiem przypadkowo jest to lewuska i nie ma to absolutnie zadnego przelozenia na jej cenzorskie zapedy i polityke firmy...

--
          NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się