Dodaj do ulubionych

Flightradar24

01.09.19, 00:33
Fajna strona, aplikacja, dla tych, którzy lubią w nocy wpatrywac się w niebo i zastanawiać się, co leci, skąd leci i dokąd leci. Polecam.
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
      • engine8 Re: Flightradar24 01.09.19, 00:49
        My tu mamy podobna chyba strone ktora pokazuje samoloty latajace nad naszymi glowami po to aby zglaszac do wladz lotniczych. Widze nie tylko numery alei i jakie to linie... i jak wysoko leci... Tak ze jak slysze i widze nad glowa to moge od razu zobaczyc kto to jest.. Najczesciej meksykanie sobie droge ucinaja.
        A dlaczego? Ano dlatego ze samoloty maja zabronione aby nam latac nad glowami i zaklocac cisze i musza omijac... Ale niektorzy spryciarze tego nie robia i leca wprost - blizej i taniej, wiec nam dano aplikacje aby ich lapac i na nich donoscic.... Musze przyznac ze dosc szybko sie zniechecili :)
    • szymi_mispanda Re: Flightradar24 01.09.19, 08:17
      ta strona to jedna z niewielu internetowych pierdol ktore czasem ogladam

tylko ze kurde to nie sa dane prawdziwe tylko z lotow z wlaczonymi transponderami i to cywilnymi i ma opozienie spore kilku minutowe

nawet prywatnych jetow alob helikopterow z wlaczonymi transponderami nie pokazuje nie mowiac o calej reszcie

tak jak ktos tam napisal - fajna do zabawy
      • engine8 Re: Flightradar24 01.09.19, 22:09
        I wiele widac ze maja wylaczone transpondery... A opoznieni byc musi podobnie zreszta polozenie...
        Nasza aplikacja jest bardziej dokladna bo "ofocjalna" i slysze albo jak widze nad glowa to moge zidentyfikowac. No ale tu wiedza ktyo to ma i pewnie kiedy podglada.
        I tez tylko pokazuje komercjalne samoloty - bo o nie tu chodzi...
    • carnivore69 Re: Flightradar24 01.09.19, 11:37
      Najlepsze są jakieś cargo jumbo jety poruszajace się często nie do końca spodziewanymi dla postronnego obserwatora trasami.

Poza tym rzeczywiście dobra aplikacja przy odbieraniu kogoś z lotniska, tudzież przy reklamowaniu opóźnień (w bezpłatnej przynajmniej wersji historia lotu do odczytania przez kilka dni).

Pzdr.
        • carnivore69 Re: Flightradar24 01.09.19, 12:09
          Prawda. Ale:
          - informacja na Flightradar24 jest często dostępna wcześniej;
          - nie trzeba sprawdzać osobno przylotów na docelowym i odlotów na wyjściowym;
          - wiadomo mniej więcej gdzie samolot fizycznie jest, a nie tylko trzeba polegać na tym co tam chłopaki (i dziewczyny) na stronach lotnisk wyświetlają.

Pzdr.
    • qqbek Re: Flightradar24 01.09.19, 20:51
      Twoją "odkrywczość" tłumaczy jedynie pora postu 🤣

A jak mam komuś polecić jakąś darmową apkę, to na przykład Sky Map... idziesz z psem wieczorem na spacer i zastanawiasz się, "co to" na niebie? Pyk i już wiesz, że to nie Wenus, jak sądziłeś, a Jowisz.

--
      Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
      • hukers Re: Flightradar24 02.09.19, 01:46
        qqbek napisał:

> Twoją "odkrywczość" tłumaczy jedynie pora postu 🤣

Ale, że co? Że strona znana? Być może, ale ja ją poznałem w te wakacja, na Krecie, gdzie ziomek, wieczorową porą, przy stole dyskusyjnym, zamiast patrzeć w szklankę, patrzył w niebo.
      • engine8 Re: Flightradar24 02.09.19, 17:46
        O wlasnie....
        A sprobuj sobie cokolwiek znalezc w okolicach LAX... tam samolotow jak ziarnek piasku na piaskownicy...
        Ja to podziwiam tych co kontroluja ten ruch...
      • engine8 Re: Flightradar24 02.09.19, 17:50
        A ja o wiele czesciej zagladam na app pokazujaca przyplywy i odplywy oceanu bo wtedy wiem na ktora plaze i w jakich godzinach i w jakie okolice isc albo nie....bo np jak przyjdzie przyplyw i jestes w zlym miejscu to masz gwarantowane siedzenie 2-3 godziny na kamieniach...zwlaszcza jak fale 2-3 metrowe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się