Dodaj do ulubionych

Prowokacje mend z policji

21.09.19, 22:57
Tak dbają o nasze bezpieczeństwo:

www.youtube.com/watch?v=tURq30wc6jI
Chuje same prowokują niebezpieczną sytuację, byle tylko plan mandatowy wyrobić.
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
        • agios_pneumatos Re: Prowokacje mend z policji 22.09.19, 06:44
          waga160 napisał:

> > Skurwysyny. Gdybym to ja był kierowcą Focusa to bym dał chujom bo heblach
          >
          > Wtedy sam bylbys chujem. Ja bym zdjal noge z gazu, dal awaryjne i toczyl bym si
          > e az do zatrzymania.

Dlaczego byłby? Przecież ma prawo wystraszyć się pieska preriowego wbiegającego nagle przed jego pojazd. Albo żółwia.
                  • waga160 Re: Prowokacje mend z policji 22.09.19, 09:20
                    Koziolku matolku z Pacanowa, zebys sie zesral to nie przekonasz mnie zebym dal po heblach jak mi ktos siedzi na dupie. Dzieki takim chujom poszkodowani bywaja zupelnie niewinni ludzie z drugiego czy trzeciego samochodu za nim. Aha, nie przegranie sprawy to ne jest wygranie sprawy.
                    • agios_pneumatos Re: Prowokacje mend z policji 22.09.19, 09:51
                      waga160 napisał:

> Koziolku matolku z Pacanowa,

Czemu tak brzydko, obleśny grubasie z warszawki czy wuj wie innego coorwidołka.

zebys sie zesral to nie przekonasz mnie zebym dal
                      > po heblach jak mi ktos siedzi na dupie.

Nie przekonuję, analfabeto.

Dzieki takim chujom poszkodowani bywaja
                      > zupelnie niewinni ludzie z drugiego czy trzeciego samochodu za nim.

Widzisz, jesteś zbyt ograniczony, żeby zrozumieć pewne rzeczy. Dla ciebie hamulce działają 0-1.

Aha, nie p
                      > rzegranie sprawy to ne jest wygranie sprawy.

I tu dokładnie widzimy jak się znasz na tych klockach.
      • qqbek Re: Prowokacje mend z policji 22.09.19, 00:01
        Jak to co?
        Nie śledzisz wiadomości dotyczących wypadku (stra)Szydło?
        Na płytę, a potem płytę w drzwi i pierdolnąć drzwiami kilka razy... a potem, dla pewności, do mikrofali.

--
        Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
        • agios_pneumatos Re: Prowokacje mend z policji 22.09.19, 06:45
          qqbek napisał:

> Jak to co?
          > Nie śledzisz wiadomości dotyczących wypadku (stra)Szydło?
          > Na płytę, a potem płytę w drzwi i pierdolnąć drzwiami kilka razy... a potem, dl
          > a pewności, do mikrofali.
          >

To niech se tak robią z płytą. Ważne by nagrywający miał i nie oddawał nikomu oryginalnej karty pamięci.
        • tbernard Re: Prowokacje mend z policji 22.09.19, 11:19
          Ale przecież policyjny pojazd też ma kamerkę i nagranie potwierdzające prawdziwą wersję.
          Gdyby i ich nagranie magicznie odparowało to powinno słowo przeciw słowu być na korzyść obywatela, a policjanci mieć sprawę sądową o mataczenie i składanie fałszywych zeznań i do pierdla. Ot tak z automatu, aby dowody nie znikały w policji na przyszłość. A tak na marginesie, przecież obywatel może narobić kopii po czym pójść do notariusza który ogarnia podpisy cyfrowe i już każda z kopii będzie miała moc oryginału.
      • waga160 Re: Prowokacje mend z policji 22.09.19, 02:56
        Kazdemu moze sie przytrafic to co ciotce. Ale do tanga trzeba dwojga. Ciotka powinna od razu dac prawy kierunek a potem w miare sil i mozliwosci zjechac z lewego, co zrobila. Ale to te fiutki nie umialy sie zachowac, bo jak juz ktos postanawia lewym pasem zapierdalac, to powinien wzorem pilotow na symulatorze, przecwiczyc sytuacje awaryjna, ktos jadacy duzo wolniej mi zajechal, i zakodowac sobie we lbach scenariusz najbezpieczniejszy a nie najbardziej gangstersko/ulanski.
          • waga160 Re: dobre, moralizujacy menel - daje dobre rady 22.09.19, 09:59
            Tepy pisiorze, widze ze studiujesz moje wpisy! Ale ze zrozumieniem to juz gorzej. Sprobuje wyjasnic tak: Komentarz mowi "Sprawca uciekl z miejsca zdarzenia" podczas gdy na filmiku widac ze sprawca zdarzenia nie uciekl tylko zatrzymal sie na lewym pasie, co tylko dzieki waszej pisowskiej wierze w kurwa boga nie spowodowalo nastepnego "zdarzenia" pizdo pisowska co nie dorosla do zrozumienia prawidlowego zachowania sie na drodze szybkiego ruchu.
            • yasiaq Re: dobre, moralizujacy menel - daje dobre rady 22.09.19, 10:07
              Gdyby to był twój pierwszy wpis pomyslałbym, że jesteś zwykłym menelem spod budki z piwem. Ale teraz wydaje mi się ,że pokazując swoją słabość, próbując w specyficzny sposób obrażać innych prosisz o pomoc..Może spróbuj skorzystać z dobrego specjalisty nie za bardzo mi się wydaje żeby nazimno , ja czy tym bardziej misiaczek (chociaż bardzo bysmy chcieli) rozwiązał Twoje problemy ze zdrowiem psychicznym..
                • yasiaq Re: dobre, moralizujacy menel - daje dobre rady 22.09.19, 10:52
                  Mam sąsiada który ma niezbyt szczelne drzwi od mieszkania. Codziennie a czasami parę razy dziennie sięga po zioło. Generalnie jest to pogodny gość być może zioło sprawia, że czuje się jeszcze lepiej. Co do Ciebie nie sądze żeby Ci ulżyło jak w niedzielę rano zwyzywasz parę osób, czy Twój dziadek nie wspominał nic o tym, że to niezbyt elegancko?
                  • waga160 Re: dobre, moralizujacy menel - daje dobre rady 22.09.19, 11:24
                    No dobra, odpowiem jeszcze raz bo nie zaslugujesz zeby Cie zbyc zartem. Byly dwa watki Klimusia, o taranowaniu i o jakiejs kurwa prowokacji. Jak w kazdym wypracowaniu z polskiego, jest wstep, rozwiniecie i zakonczenie. W obu watkach wstep byl ten sam, ciota wewlokla sie na lewy pas przed jadacego tamtedy z duza roznica predkosci uczestnika ruchu. Od razu dodam ze ciota tez byla uczestnikiem ruchu. Tyle wstep. No to teraz rozwiniecie, jeden kutas zajechal jej i spychal, skutecznie (bo ciota nic nie kumala i nie wiedziala co jest grane nic nie zrobiwszy, na przyklad hamujac, zeby sie nie dac zepchnac) a drugi kutas, w nieoznakowanym rydwanie, usiadl ciocie na dupie, mrygal swiatlami i jeszcze chuj wie co, bo chyba pod koniec filmiku ciote zatrzymal i dal mandat za jazde ponizej jego predkosci?
                    No i zakonczenie. W pierwszym i drugim przypadku wystarczylo ciote wziac z prawej i
                    sobie pojechac dalej. Ale Polaczki nie myja jaj a te ich swedza i napierdalaja, pomimo ze jada Infiniti albo radiowozem.
      • tbernard Re: Prowokacje mend z policji 22.09.19, 11:26
        waga160 napisał:

> > Chuje same prowokują
        >
        > Klimus, czy ty rozumiesz co znaczy prowokacja?

W istocie tu mamy coś gorszego nawet od prowokacji. To bandyckie zastraszanie. Sianie terroru na drodze publicznej.
        • waga160 Re: Prowokacje mend z policji 22.09.19, 11:48
          > W istocie tu mamy coś gorszego nawet od prowokacji. To bandyckie zastraszanie.
          > Sianie terroru na drodze publicznej.

Ja myslalem ze to cipa wjechala przed policje i sprowokowala ich do agresywnej reakcji. Ale od brodatego medrca forumowego dowiaduje sie ze to ta cipa zrobila cos gorszego, po bandycku policje zastraszyla, siejac terror na drodze publicznej.
          Zajrzyj do slownika i sprawdz co znaczy prowokacja.
    • bimota Re: Prowokacje mend z policji 22.09.19, 17:52
      Nie prowokowali do szybkiej jazdy tylko do zrobienia miejsca. bo gonili tego co byl wczesniej. Chociaz zbyt bezpieczne to nie bylo... i sami lamali prawo. Ale jak lamia w innych sytuacjach to ich jeszcze popieracie...

--
      NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się