Dodaj do ulubionych

nowa zakopianka git

28.09.19, 15:06
dziś oddano nowy odcinek , piękne widoki na Tatry

next.gazeta.pl/next/7,151003,25244916,mozna-juz-jechac-nowym-odcinkiem-zakopianki-to-tylko-6-kilometrow.html#a=88&c=145&s=BoxBizImg5
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
        • misiaczek1281 Re: nowa zakopianka git 28.09.19, 20:14
          Ja lubię góry. Kasprowy, Dolina 5 Stawów niebieskim szlakiem, Morskie Oko,Giewont i Sylwester z Dwójką....górale mają głowę do picia...dobra robota, słynne korki na zakopiance to już przeszłość
          • wislok1 Re: nowa zakopianka git 28.09.19, 21:51
            Jak mozna tak pier... bez sensu ?

Korki sa najwieksze przed miastem Zakopane i tam niczego nie buduja

Co do Zakopanego to ujdzie, ale d.py nie urywa
            Przy miejscowosciach w Alpach to slabiutko wypada

• wislok1 Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 00:18
              Ma godzine drogi do Garmisch-Partenkirchen
              Tyle samo mieszkancow co Zakopane, zimowa stolica Niemiec
              Tam takich kolejek linowych jak na Kasprowy jest 5 razy wiecej, to samo dotyczy innej infrastruktury turystycznej
              A wyglad obu miast to juz kosmiczna roznica, z jednej strony poza odnowionymi Krupowkami nie ma NIC
              Z drugiej sa stare goralskie Partenkirchen i Garmisch, a obok promenady z fajnymi sklepami i knajpami ....
              • misiaczek1281 Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 00:48
                wislok1 napisał:

> Ma godzine drogi do Garmisch-Partenkirchen
                > Tyle samo mieszkancow co Zakopane, zimowa stolica Niemiec
                > Tam takich kolejek linowych jak na Kasprowy jest 5 razy wiecej, to samo dotyczy
                > innej infrastruktury turystycznej
                > A wyglad obu miast to juz kosmiczna roznica, z jednej strony poza odnowionymi K
                > rupowkami nie ma NIC
                > Z drugiej sa stare goralskie Partenkirchen i Garmisch, a obok promenady z fajny
                > mi sklepami i knajpami ....

co ty mi tu porównujesz misiu kolorowy? u nas 50 lat komuny a w tym czasie Niemcy demokracje miały i wolny rynek...a po 89 roku u nas wiadomo kto miał umowę na drogi autostradami zwane...hmmmm..dopiero teraz od 10-15 lat coś oddają i ty z Niemcami nas porównujesz? nie ta liga misiu pysiu
                  • misiaczek1281 Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 16:29
                    wislok1 napisał:

> Porownuje fakty, a nie propagandowe brednie...
                    >
                    > Wedlug tego, co piszesz, jest git...
                    >
                    > Jak ktos obali twoje klamstwa, to hasla, ze to nie jest ta liga
                    >
                    > Klamiesz jak z nut

powstają nowe odcinki więc jest git...A1, S7 , a teraz zakopianka to fakty....bredzisz kłamiesz żenujące pierdoły piszesz że ja bredzę , zakopianka to nie kłamstwa a fakty wczoraj jeden odcinek w tym roku kolejny i problem korków rozwiązany....a ty porównujesz z Niemcami bogatszymi 4 razy zamiast się cieszyć że dróg przybywa....więc to ty manipulujesz porównując bogatego z biednym...porównaj USA z jakimś biednym krajem Afryki gdzie nie ma dróg i powiesz że fakty porównujesz...porównujesz fakty z krzywego zwierciadła pod przyjętą z góry tezę że pis jest zły hehe:)
                • tbernard Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 16:29
                  > co ty mi tu porównujesz misiu kolorowy? u nas 50 lat komuny a w tym czasie Niemcy demokracje miały i wolny rynek...

Tylko akurat te Niemcy co miały demokracje upadły i zostały przyłączone przez te co miały federacje. Demokracja w Niemczech źle się kojarzy i wielu Niemców uciekało z Niemiec Demokratycznych.
    • wislok1 Re: nowa zakopianka git 28.09.19, 21:56
      6 km to nie nowa Zakopianka, to 6 km

W Bawarii otworzyli teraz 30 km autostrady A94 i nawet w wiadomosciach telewizyjnych o tym nie wspomnieli...

No, ale tam wychodza z zalozenia, ze propaganda sukcesu jest dla debili

• nazimno Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 09:36
        Przypatrz sie dokladniej funkcjonowaniu ARD i ZDF ze szczegolnym uwzglednieniem
        metodyki "przekazu".

Historia, metody, tresci, komentarze, modele
        problemowe, dogmatyka w przedstawianiu
        drazliwych tematow, ...
        Sa na ten temat baaaaardzoooo rozne opinie.

Ale nie w tych programach.
    • qqbek Re: nowa zakopianka git 28.09.19, 22:29
      Jest kurła sukces!
      Misiu, znalazłeś 6 kilometrów ekspresówki, na które umowę podpisał rząd obecnej koalicji, a nie poprzedniej!
      Sukces! Kurwa sukces! Oddali 6 kilometrów, ledwie rok po terminie!

--
      Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
      • misiaczek1281 Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 00:31
        spokojnie....będzie w tym roku kolejny odcinek zakopianki oddany. a trasa Lublin-Wawa? a Wrocław-Kłodzko i do Wałbrzycha S5 i S8? a S7? a A1 od Katowic do Częstochowy i dalej? Proszę was....ja rozumiem że nie wypada wam klaskać ale choć odrobinę obiektywizmu zachowajmy....
        • 4slash Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 09:50
          S8 Wrocław-Kłodzko jest w dalekosiężnych planach. Na razie nie ma żadnych uzgodnień, decyzji środowiskowych, projektów itp. Może do 2030 będzie.
          S5 do Wałbrzycha również nie ma i nie będzie bo S5 do Bolkowa i na Czechy jakiś łacznik może zrobią ale na razie to tylko obietnice.
        • qqbek Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 10:42
          Lublin-Warszawa bredzisz misiu?
          Jedyny odcinek na który przez 4 lata ogłoszono przetarg i podpisano umowę to odcinek od węzła Zakręt do węzła Lubelska. Całe 2,5 kilometra.
          Będzie gotowe za dwa lata.

--
          Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
          • misiaczek1281 Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 16:36
            A1 Katowice - Częstochowa budują....S7 Kraków Warszawa część zbudowali i budują. Podpisana została umowa na projekt i budowę S7 granica woj. świętokrzyskiego – Kraków, odcinek II węzeł Szczepanowice – węzeł Widoma....UDOWA AUTOSTRADY A4 SZARÓW-KRZYŻ, 56,9 km:, Budowa Północnej Obwodnicy Krakowa (POK) w ciągu drogi ekspresowej S-52 i Zakopianka jeden odcinek teraz a drugi do końca roku to realne budowanie dróg...ale jak się pisu nie lubi to się narzeka że mało i że nie budują :) hehe
            • schweppes1 Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 17:44
              Wow, czyli jesteśmy już na poziomie Europy Zachodniej lat powojennych. Super, mieszkanie w Polsce to fajna retrospekcja, można sobie wyobrazić jak wyglądała Europa Zachodnia w latach 50. Może nawet dożyjemy czasów, gdzie u nas będzie jak w Europie Zachodniej lat 80!
            • qqbek Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 20:21
              misiaczek1281 napisała:

> A1 Katowice - Częstochowa budują....S7 Kraków Warszawa część zbudowali i budują
              > .
              Wszystkie umowy podpisano jeszcze w 2015, za PO i gumofilców.
              ŁŻESZ!

> Podpisana została umowa na projekt i budowę S7 granica woj. świętokrzyskiego
              > – Kraków, odcinek II węzeł Szczepanowice – węzeł Widoma....
              Umowa podpisana w ubiegłym roku, decyzja w tym roku, droga będzie za 4 lata, całe 14 kilometrów.

> UDOWA AUTOSTRADY A4
              > SZARÓW-KRZYŻ, 56,9 km:,
              Popierdoliło ciebie?
              Ostatni odcinek A4 oddano w 2016.
              PiS przeciął wstęgę.
              ŁŻESZ!

> Budowa Północnej Obwodnicy Krakowa (POK) w ciągu drogi
              > ekspresowej S-52
              Do 2022. Całe 12,5 kilometra!

> i Zakopianka jeden odcinek teraz a drugi do końca roku to real
              > ne budowanie dróg...ale jak się pisu nie lubi to się narzeka że mało i że nie b
              > udują :) hehe

Z tego co wymieniłeś we dwóch przypadkach łgałeś, w dwóch miałeś rację - przez 4 lata podpisano umowy na budowę 26,5 kilometra ekspresówki.
              No KURWA SUKCES, ALE MNIE ZAIMPONOWALI.

--
    • schweppes1 Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 17:40
      Nie jest git, matole. Kluczowego odcinka od Rabki, przez Nowy Targ do Zakopanego nie ma nawet w planach i jeszcze długo nie będzie, o ile w ogóle kiedykolwiek. Brandzlowanie się jakimś skrawkiem jest dobre dla bezzębnego elektoratu PiS z dwucyfrowym IQ, którzy nigdy nie wyjechali poza swój powiat. Każdy kto widział choć trochę Europy ma w dupie ten kiczowaty zaścianek jakim jest Zakopane.
      • misiaczek1281 Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 19:33
        w dupie to ja mam kiczowate plucie na własny kraj, rząd i na drogi które są budowane...taka antypolskość bije od was i porównywanie się z bogatą europą i pokazywanie jak u nas kiepsko….czemu nie porównujesz się z rumunią i ukrainą? w porównianiu z nimi mamy wspaniałe drogi a oni dziurawe....taka murzyńskość od was bije zamiast się cieszyć że budują drogi to narzekacie.....to pewnie jakieś antypolskie nastawienie inne narody są dumne ze swojego kraju ale trzeba go lubić a nie pluć
        • wislok1 Generalnie to sie dobrze czujesz ? 29.09.19, 19:46
          ZAWSZE porownuje sie cos gorszego do czegos lepszego i szuka pomyslow, jak dowrownac do LEPSZEGO

Dzieki temu jest postep na swiecie, zeludzie sa NIEZADOWOLENI z aktualnej sytuacji i szukaja LEPSZEGO

Ty najpierw BEZCZELNIE klamiiesz, ze jest GIT,
          a potem masze pretensje, ze ludzie narzekaja i ze to jest antypolskie !!!
          ( za komuny kazda krytyka komuny tez byla ANTYPOLSKA
          Jestes KOPIA komuchow !!!)

I sam przyznajesz racje, ze do Zachodu duuuuuuuuzo brakuje, ale krytykowac NIE WOLNO

Bo nie WOLNO
        • klemens1 Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 21:55
          To nie antypolskość, debilu, tylko antydebilizm.
          Ty twierdzisz, że dwie różne liczby są takie same, to jak tu ma być dobrze, skoro takich jak ty tak łatwo manipulować?
        • schweppes1 Re: nowa zakopianka git 30.09.19, 00:06
          To się podniecaj Polską, kogo to obchodzi. Nikt nigdy nie okradał regularnie mnie i mojej rodziny na taką skalę jak Polska. A ja na złodziei plułem, pluję i pluć będę. Trzyma mnie tu wyłącznie rodzina i znajomi. Bez najmniejszego problemu wypowiedziałbym wojnę Wielkiej Brytanii a następnie ją przegrał i poddał się ich kolonizacji. Byłoby tu 1000x mądrzej niż pod rządami (tfu!) neokomunistów (na pohybel!) z PiSu, PO, SLD czy innych okrągłostołowców, na których głosują tacy analfabeci ekonomiczni jak ty.
      • who_cares Re: nowa zakopianka git 30.09.19, 12:18
        Odcinka do Zakopanego nie będzie bo Goralenvolk się nie zgodził.
        Natomiast powinien powstać odcinek od Rabki do Chyżne i dalej na Słowację.
        Będzie elegancki dojazd w Tatry Słowackie gdzie warunki turystyki, pieszej ( i psiej , na Słowacji można spokojnie iść z psem szlakiem nawet w parku narodowym) rowerowej i narciarstwa znacznie lepsze , a po drugie da się tam zimą oddychać bo do każdej dziury jest podciągnięty gaz ziemny a ostatnią kopalnię zamykają za dwa lata.
        • qqbek Re: nowa zakopianka git 30.09.19, 13:06
          O to to!
          Choć mi i tak wygodniej chyba nadal przez Barwinek z mojego zadupia.

--
    • qqbek Re: nowa zakopianka git 29.09.19, 22:03
      Git jełopie!
      next.gazeta.pl/next/7,151003,25250710,minister-adamczyk-otworzyl-nowy-odcinek-zakopianki-dzien-pozniej.html#s=BoxOpImg1
      --
    • bolo2002 Re: nowa zakopianka git 08.10.19, 15:55
      Pamietam lata 60-te i 70-te. za komuny do Zakopanego tez były korki zawsze przed swietami i feriami. dzis po prawie 50-ciu latach i wybudowaniu nowej Zakopianki - nic sie nie zmieniło. Korki sa dalej- to moje pytanie -po co wywalono miliardy na nowa droge - skoro dalej sie korkuje? Kto za to gÓ,,,o odpowiada ? Dlaczego nie rozliczono tych matołów, którzy niie potrafią zlikwidowac korków/ zostało 1-no rondo, które korkuje cała drogę!/ Jaki matoł to zaprojektował. A w ogóle- to po co Wy wszyscy jedziecie do Zakopca? Na swieże powietrze? Przeciez smog tam zima zjada Wam płuca- zapomnieliscie , ze zakopane lezy w dolinie a w piecach pali sie bele czym ? Trujcie sie dalej - bezmózgowcy !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się