Dodaj do ulubionych

[OT] Polecana miejscowka w Szklarskiej Porebie

07.10.19, 15:07
Jako, że dużo tu osób z zachodniej części Polski to mam do was prośbę.
Czy macie jakiś polecany hotel, ośrodek, DW w Szklarskiej Porębie.
Interesuje mnie wyjazd na min tydzień na ferie (np. 2501-0102)
Z wyżywieniem HB (zero gotowania z naszej strony podczas wypoczynku) lub łatwym dostępem do restauracji.
Rodzinka 2+2 (4 i 9lat)
Ma być czysto i schludnie. I w miarę tanio bo jak dostaje oferty za 4-5 tys. PLN za tydzień to się zastanawiam, gdzie ja żyję... Bo to ceny jak w Alpach...
ew. jak nie chcecie spamować to dajcie znać to podam jakiegoś tymczasowego maila...
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
    • klemens1 Re: [OT] Polecana miejscowka w Szklarskiej Porebi 07.10.19, 15:22
      Może najlepiej właśnie jechać w Alpy?
      W innym sezonie, bo w lecie, w Portugalii za nocleg płaciłem 2x mniej niż za ten sam standard nad Bałtykiem (segment 2-poziomowy, kuchnia, salon, 2 sypialnie, 3 łazienki, taras). Do tego miałem śródziemnomorską, zadbaną roślinność gratis.
    • trypel Re: [OT] Polecana miejscowka w Szklarskiej Porebi 07.10.19, 15:24
      Sprawdź dawny ośrodek kghm czyli żeby nie spamować górnicza „dach pokryty słoma”
      Zakładam ze nie będzie wolnych miejsc ale miejsce jest super. Za dobra cenę. Bez spa basenów itd ale za to dobra kuchnia, świetne ceny w barku w klubie

--
      Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
    • galtomone Re: [OT] Polecana miejscowka w Szklarskiej Porebi 07.10.19, 16:16
      Jedz w Aply - ja bym sie nawet nie zastanawial. Taniej, ladniej, i do tego fajna przejazdzka ;-)

--
      Pozdrawiam,
      galtom

"When agriculture and industry came along people could increasingly rely on the skills of others for survival, and new "niches for imbeciles" were opened up. You could survive and pass your unremarkable genes to next generation [...]"
    • trypel Re: [OT] Polecana miejscowka w Szklarskiej Porebi 07.10.19, 16:22
      A tak przy okazji- klient mi powiedział o fajnym miejscu, po odnowie w ciągu ostatnich 2-3 lat a ze lubię kuchnie bałkańska to ja na ferie jade do Kopaonika
      Ponad 50 km, obok gorące źródła, kuchnia wiadomo jaka. Podobno gwarantowany śnieg do kwietnia

--
      Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
      • dodekanezowiec Re: [OT] Polecana miejscowka w Szklarskiej Porebi 07.10.19, 18:17
        No właśnie też ogólnie polecam Świeradów. Hotel F..nski na samej górze ale chyba na ferie drogi bo pod samym wyciągiem narciarskim. On jest dobry na listopad czy marzec - i cenowo, i pod tym względem że na dole jesień czy wiosna a wjedzie się kolejka to pół metra śniegu. Ale sam Świeradów fajniejszy od np. Karpacza.
    • nousecomplaining Re: [OT] Polecana miejscowka w Szklarskiej Porebi 07.10.19, 20:05
      Daawno temu (20+ lat) byliśmy ze znajomymi w poleconym i jak na tamte na tamte czasy bardzo wypasionym (ale to porównując do minionej rzeczywistości PRLowskiej) pensjonaciku w Szklarskiej.
      Nie wiem, jak tam jest teraz, chyba właściciel się zmienił, ale nazwa „Do słońca” została. No i do „centrum” kawałek był. Ale miejsce było pięknie położone i fajowe ogólnie.

www.doslonca.pl/#home
    • gzesiolek Re: [OT] Polecana miejscowka w Szklarskiej Porebi 07.10.19, 21:57
      Dzięki wszystkim za podpowiedzi.
      Alpy na razie są nieco za daleko... moja 4latka średnio znosi dłuższą jazdę autem... A to jest i tak wyprawa na 5h jazdy... do tej pory lądowaliśmy w Beskidzie Śląskim 2h od nas
      Szklarska bo tam mnie namawia szwagier, który ma tam dostępne jakieś apartamenty tańsze z pracy (ale dla nas bez zniżki, no i bez wyżywienia), a tak to zawsze dzieciaki by miały kuzynostwo na miejscu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się