Dodaj do ulubionych

Akcja "smog"

09.10.19, 15:42
Czołem kopciuchy:)
czy wasz Dieselek już został odholowany na lawecie, dowód zabrany i 5 stów wypisane? ;-)

"W przypadku wykrycia nieprawidłowości oprócz zatrzymania dowodu rejestracyjnego kierowca, który ewidentnie zaniedbał obsługę swojego samochodu musi liczyć się z mandatem nawet do 500 zł. Ale to nie będą jedyne koszty.
– Po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego za naruszenie norm ochrony środowiska – bez względu na to, czy chodzi o wycieki, czy o przekroczenie norm spalin – taki pojazd dalej nie pojedzie – wyjaśnił policjant z KGP. – Z miejsca kontroli może być jedynie odholowany lub odwieziony na lawecie – zapowiedział."

auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/609721,policja-akcja-smog-samochod-dowod-rejestracyjny-mandat.html
Obserwuj wątek
Edytor zaawansowany
      • misiaczek1281 Re: Akcja "smog" 09.10.19, 15:56
        samspade napisał:

> misiaczek1281 napisała:
        >
        > > Czołem kopciuchy:)
        >
        > Mówisz trucicielu do swojego komina?

mówię do twojej rury wydechowej ….akcja dotyczy samochodów a nie kominów, naucz się czytać ze zrozumieniem ;)
          • qqbek Re: Akcja "smog" 09.10.19, 18:44
            Przecież kacapowi nawet tu kiedyś wlepiłem zdjęcie wnętrza mojej, 2,5-letniej rury wydechowej.
            Zresztą teraz nadal jest to niczym nie zanieczyszczona wewnątrz stal.

--
            Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
            • samspade Re: Akcja "smog" 09.10.19, 19:41
              A bierzesz poważnie wpisy tego mędrca? Swoją drogą ciekawe jak skwituje zdradę Kurdów przez Trumpa. Czy nie przemknelo mu przez głowę że i nas może tak zdradzić.
              • misiaczek1281 Re: Akcja "smog" 09.10.19, 21:39
                samspade napisał:

> A bierzesz poważnie wpisy tego mędrca? Swoją drogą ciekawe jak skwituje zdradę
                > Kurdów przez Trumpa. Czy nie przemknelo mu przez głowę że i nas może tak zdradz
                > ić.

a czy bierzesz poważnie temat smogu? chyba nie....
                • samspade Re: Akcja "smog" 09.10.19, 21:46
                  Biorę trucicielu. Trujesz ludzi. Swoim piecem zatruwasz powietrze o wiele bardziej niż te twoje dieselki.
                  I z niewiadomych powodów interesujesz się rurą wydechową mojego samochodu.
                  Samochodu, który spełnia normy Euro 6.2
        • qqbek Re: Akcja "smog" 09.10.19, 18:08
          Przegląd kurwa głąbie w końcu zrobiłeś?
          Czy będziesz nadal rżnął głupa?

--
          Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
            • qqbek Re: Akcja "smog" 09.10.19, 18:38
              misiaczek1281 napisała:

> zrobiłem...wjechałem na kanał i przejrzałem :) przegląd analizy spalin nie obej
              > muje...a szkoda...bo by 50% Dieselków nie przeszło:)

A pieczątkę diagnosty z uprawnieniami i adnotację w CEPiK-u masz?

--
              • misiaczek1281 Re: Akcja "smog" 09.10.19, 18:47
                qqbek napisał:

> misiaczek1281 napisała:
                >
                > > zrobiłem...wjechałem na kanał i przejrzałem :) przegląd analizy spalin ni
                > e obej
                > > muje...a szkoda...bo by 50% Dieselków nie przeszło:)
                >
                > A pieczątkę diagnosty z uprawnieniami i adnotację w CEPiK-u masz?
                >
                >
                a ty masz pieczątkę że nie emitujesz więcej niż przewiduje norma Nox i Co2?
                te normy euro 5 , 6 to w laboratoryjnych warunkach były przeprowadzone a nie na ulicy:)
                • qqbek Re: Akcja "smog" 09.10.19, 22:36
                  A żeby ci psi wuju popiół z paleniska zbadali po donosie sąsiada :)

--
    • engine8 Re: Akcja "smog" 09.10.19, 22:37
      hehehe ja to kiedys mialem dwa processory/komputery do swojego M5.. Jeden do jazdy na codzien (co nie spelnial wympgow ale dawal max mocy) a drugi uzywany przez godzine co dwa lata do testow smogu.
      Jak sprzedawalem to kupil adwokat i zaraz u mnie w garazu porosil abym mu ten ofocjalny wymienil na ten "do jazdy" :)
      • trypel Re: Akcja "smog" 10.10.19, 07:13
        No popatrz- a jak tak zrobił vw to od razu afera.

--
        Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
    • trypel Re: Akcja "smog" 10.10.19, 07:15
      Mój w tym tygodniu przeszedł śpiewająco przeglad techniczny. .
      A jak z Twoim przeglądem?

--
      Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się