Dodaj do ulubionych

O co biega z tym waga160 i waga170?

14.10.19, 09:32
To ten sam gosc (alter ego) czy jakas opozycja? Ten 170 coś bierze, że tak wyzywa?
Obserwuj wątek
    • waga170 Re: O co biega z tym waga160 i waga170? 14.10.19, 10:15
      > To ten sam gosc (alter ego) czy jakas opozycja? Ten 170 coś bierze, że tak wyzy
      > wa?
      Ten sam. 160 czy 170, a tak na prawde to 190. Okazuje sie ze moje zbanowanie jako 170 ktore zaowocowalo 160, bylo tymczasowe, tylko ze komunikat mi pierdolil ze pod tym nickiem (170) nie moge pisac do 18:41, ale do kiedy kurwa ktorego dnia miesiaca czy roku to juz nie poinformowali. Widze wiec ze dotknela mnie jakas amnestia, hurra!, bo znow 170 dziala.
      Co do ten 170 cos bierze ze tak wyzywa, to jak zwykle odpowiedz jest najprostsza. Siedzi cicho pod pantoflem zony i dzieci i komputer posrodku nocy nareszcie ma szanse kogos nawyzywac zeby sobie ulzyc:)
      Jednak przypisuje sobie jako 170 pewna zasluge:) Od kiedy ja to zapromierowalem, sa teraz w uzyciu slowa chuj, kurwa, pierdolic, wypierdalaj itp, a przed moimi wystepami tutaj prawiczki pisaly tylko pierwsza litere a potem jakies kurwa kropki:)
    • waga170 Re: O co biega z tym waga160 i waga170? 14.10.19, 20:09
      Aha, jak mnie zbanowali, probowalem obejsc wyrok przez zalogowanie sie pod innym nickiem. Nie dalo rady z tego samego emaila. Ale pobralem z komputera "temporary e-mail address" i prosze bardzo, otworzylem nowe konto pod nowym nickiem. Po 10 minutach ten email wygasl a konto zostalo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka