Dodaj do ulubionych

Autoklasa opinie

14.10.19, 12:35
Dzień dobry, od kilku miesięcy szukam auta rodzinnego w budżecie 70 000. Natknąłem się na firmę Autoklasa. Jestem po wstępnych rozmowach z Panem Stanisławem, bardzo fajny i konkretny gość. Przeglądałem też opinie o firmie autoklasa i też wydają się wiarygodne, zwłaszcza te na Facebooku. Jednak jeszcze się zastanawiam, bo do tej pory kupowałem nowe samochody ale sytuacja finansowa zmusiła mnie do zakupu używanego.
Czy ktoś zna firmę Autoklasa? Macie jakieś opinie?
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: Autoklasa opinie 14.10.19, 13:01
      Przecież zaraz przelogujesz i sam sobie spamerze odpowiesz :)
      Kup sobie Dacie Lodgy w 6-letnim kredycie, bo jak żyjesz ze spamu po dwa złote, to pewnie na tyle tylko Ciebie będzie stać.

--
      Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
    • kanna13 Re: Autoklasa opinie 14.10.19, 13:04
      Zwłaszcza robi różnicę więc warto poczytać inne opinie np. wpisując w wyszukiwarkę "Moja przygoda z Autoklasą"
      Wtedy tez może się okazać dlaczego na fb są wiarygodne opinie.
      Ale spokojnie poczekaj, niedługo Ktoś, z nowym nickiem do tej pory tu nie piszący, potwierdzi Twoje zachwyty nad Panem Stanisławem.
      • tbernard Re: Autoklasa opinie 14.10.19, 13:23
        Wśród opinii w internecie jest mieszanka negatywów fałszywych od konkurencji, pozytywów fałszywych wystawianych samemu sobie fejkowymi niby różnymi użytkownikami i jakiś procent szczerych pozytywów i negatywów. Oczywiście każda z opinii deklarowana jest jako szczera. W takich okolicznościach chyba najbliższą prawdy da metoda na orła i reszkę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka