Dodaj do ulubionych

Prawdziwa dzicz na A4

14.10.19, 14:10

gazetawroclawska.pl/wypadek-czterech-aut-na-a4-piec-osob-rannych-stado-dzikow-na-autostradzie-zdjecia/ar/c16-14500659
Obserwuj wątek
    • qqbek Re: Prawdziwa dzicz na A4 14.10.19, 22:46
      Dobrze, że nie bydło. Najgorsze jest bydło... tak czteronożne, jak i to dwunożne ;)

--
      Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
        • qqbek Re: Prawdziwa dzicz na A4 14.10.19, 23:56
          Nie sprowadzajmy wszystkiego do wyborów.

Siedziałem — mówi — długo w tej grocie,
          (skumbrie w tomacie skumbrie w tomacie)
          dłużej nie mogę… skumbrie w tomacie!
          (skumbrie w tomacie pstrąg)

Zaraza rośnie świątek i piątek.
          Idę w Polskę robić porządek.
          ...
          Skumbrie w tomacie, skumbrie w tomacie!
          Chcieliście Polski, no to ją macie!

Bydło w tym kraju to suweren. A suwerena się dopieszcza obietnicami (których część, z tzw. "piątki na sto dni" wycofuje się pierwszego dnia po wygranych wyborach). "Chuj im w dupę i kotwica w plecy", jak mawia ludowe porzekadło. Z takim nastawieniem będą mieli nie drugi Budapeszt, a drugi Hongkong zaraz :)

--
          Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
          • waga170 Re: Prawdziwa dzicz na A4 15.10.19, 00:14
            Pamietam bajke Brzechwy o wyborach wsrod zwierzat. Wygral lis bo obiecal ze bedzie robil placki ze sniegu. No wiec zbiegly sie zwierzeta, wielka byla to przyneta…
            A jak juz zostal prezydentem to wydal pierwszy ukaz: Zeby kury i kurczeta same szly do prezydenta i prosily go ostroznie zeby upiekl je na roznie, hehe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka