Dodaj do ulubionych

notka o Tesli

06.11.19, 10:05
www.chip.pl/2019/11/test-tesla-model-3/
Obserwuj wątek
    • hukers Re: notka o Tesli 07.11.19, 23:42
      Najtańszy wariant kosztuje ok. 170 tys. pln, ale można sobie wziąć w abonament na 3 lata, 4 tys. pln miesięcznie. Spłacam prawie cały i oddaje. Good deal.
      • engine8 Re: notka o Tesli 08.11.19, 00:07
        Przygladalem sie wszytkim modelom i to z kazdej strony i jakos mnie to nie zachecilo do kupna.
        No ale podobnie myslem kiedyc o komuterach Apple - kiedy pojawily sie pierwsze dla "niekumatych" - w odroznieniu od PC ktore nalezalo obslugiwac i troszke miec pojecie jak to pracuje...
        Ale masy (tych co do tego czasu jak nie byli inzynierami to sie bali tego dotykac) kupowaly bo byl latwy w obsludze a to ze nie mozna bylo samem niczego zmienaic ludziom nie przeszkadzalo
        I o dziwo ze po 35 latach nic si enie zmianilo... Ciagle nie kupilbym.

Tak mysle ze kiedy sie zdecyduje na elektryczny - pewnie kiedyc jako drugi... to nie wiem czy na Tesle czy na samchod ktory jest podobny w srodku do tego do cxego jestem przyzwyczajony...
        Gdybym mial kupic dzis to bylby to Jaguar i-Pace. Tylko po co?
          • engine8 Re: notka o Tesli 09.11.19, 00:23
            Wtedy narkotyki to był big deal.
            Mysle ze w końcu Tesle ktoś kupi bo to solidna konstrukcja i okazuje się że auta można spokojnie sprzedawać przez internet
            • pies_w_studni Re: notka o Tesli 09.11.19, 12:51
              Bo ta sprawa to w ogóle był big dal. Złote dziecko amerykańskiego przemysłu motoryzacyjnego, najmłodszy szef działu w GM-ie, człowiek u którego Iacocca był za drużbę na weselu przyłapany przez FBI na kupnie walizki koksu.
                • pies_w_studni Re: notka o Tesli 10.11.19, 00:01
                  Kiedy w 1982 DMC zdychało z długów, a John Delorean na gwałt szukał gotówki zgłosił się do niego jakiś jego dawny znajomy i powiedział że jest tanio do kupienia 100 kg kokainy. Delorean z radością się zgodził, i typ ustawił go z dwoma handlarzami narkotyków w hotelu w LA. Facet w rzeczywistości był jakimś drobnym handlarzem i kapusiem FBI, a rzekomi kolumbijczycy agentami DEA i FBI. Ostatecznie Delorean został uniewinniony, bo sąd uznał że FBI wrobiło go w transakcję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka