Dodaj do ulubionych

Szacun dla policji kontynuacja bo powyzej 100 wpis

16.11.19, 12:48
Dzieki dobrej zmianie forum juz nikt nie wie kto komu na co odpowiada po 10-ciu wpisach, wiec zakladam nowy watek. Mam niezmierny szacun dla Polskiej Policji za to ze bije wszelkie rekordy i rozslawia nasz Kraj.

www.youtube.com/watch?v=G1ncr1b44NA
Obserwuj wątek
    • bwv1080 Re: Szacun dla policji kontynuacja bo powyzej 100 16.11.19, 13:12
      waga170 napisała:
      > Dzieki dobrej zmianie forum juz nikt nie wie kto komu na co odpowiada po 10-ciu
      > wpisach

Czy klikniecie w klawisz "Cytuj" oraz przycięcie cytatu do nicka adwersarza i jego kluczowej tezy przerasta możliwości?

To działa i po 10ciu i po stu wpisach. I po tysiącu też.
      • waga170 Re: Szacun dla policji kontynuacja bo powyzej 100 16.11.19, 13:43
        "To działa i po 10ciu i po stu wpisach. I po tysiącu też."

Podziwiam Twoja cierpliwosc. Ja juz bym poprzestal na dziesieciu, a w rzeczywistosci poprzestalem po trzech.

No wlasnie ze absolutnie nie dziala. Przynajmniej nie dzialalo pol godziny temu a teraz pewnie moze i dziala. Na obojetnie ktory post probowalem odpowiedziec, tylko mi sie pokazywal PIERWSZY. Ze niby na niego odpowiadam.

"Czy klikniecie w klawisz "Cytuj" oraz przycięcie cytatu do nicka adwersarza i jego kluczowej tezy przerasta możliwości?"
        Czyje mozliwosci, bo moich to nie, ale jakichs chinskich programistow, tak. Gdyby "cytuj" dzialalo no to bym kurwa sie nie skarzyl ze nie dziala.
        A Ty lepiej nie pierdol o "cytuj" tylko wypowiedz sie na temat rozgrzewania silnika bo w watku akurat tematycznie ciekawym zabraklo Twojej opinii. Obawiam sie ze jest taka jak moja, wiec ni chuja tego nie potwierdzisz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka