Dodaj do ulubionych

Toyota CH-R czy Mazda CX-30

16.11.19, 23:39
planuję zakup samochodu, który z nich ma więcej zalet, którego wybrać?
Obserwuj wątek
    • klemens1 Re: Toyota CH-R czy Mazda CX-30 16.11.19, 23:45
      Przejedź się oboma i wtedy wybierz. Możesz woleć inny niż ci ktoś poradzi, więc takie pytania są bez sensu.
      Zakładam tu (być może naiwnie), że nie pojawi się teraz ktoś pod kolejnym nieznanym nickiem i nie zacznie pierdolić o zaletach jednego nad drugim.
    • vogon.jeltz Re: Toyota CH-R czy Mazda CX-30 17.11.19, 11:46
      CH-R ma genialny hybrydowy napęd Toyoty (podobno można ją też kupić z tradycyjnym silnikiem, jeszcze takiej nie widziałem) i... na tym jej zalety się kończą. Jest źle wyciszona, ciasna w środku, z tyłu wręcz klaustrofobiczna. I brzydka jak kupa.

O CX-30 wiem niewiele, ale jest zdaje się ciut większa, ma zdecydowanie większy bagażnik, można ją kupić z napędem AWD i wygląda normalnie (jak na crossover), a nie jak kupa hipopotama namalowana przez Picassa.
      • klemens1 Re: Toyota CH-R czy Mazda CX-30 17.11.19, 12:00
        vogon.jeltz napisał:

> CH-R ma genialny hybrydowy napęd Toyoty

Tak genialny, że ledwo się ten elektryk włącza.
        BTW.
        Zobacz, co toreon wyżej napisał. Nie opierdolisz go, Rycerzu Powściągliwej Emocji?

> wygląda normalnie (jak na crossover),
        > a nie jak kupa hipopotama namalowana przez Picassa.

A nie - widzę, że jednak tu się dziunie będą napierdalać odnośnie kształtu dykty.
        Polejcie sobie kisiel, a ja sobie popatrzę.
          • klemens1 Re: Toyota CH-R czy Mazda CX-30 17.11.19, 12:55
            dodekanezowiec napisał:

> Klemens1, ty jednak jesteś jakiś frustrat. Więc się nie dziwie się że niektórzy
            > mają alergię.

Wszyscy tacy wyluzowani niby, a zwykłej ironii nie zauważyli.
            Zresztą - nie będę generalizował - może ktoś zauważył.
        • samspade Re: Toyota CH-R czy Mazda CX-30 17.11.19, 16:08
          klemens1 napisał:

> A nie - widzę, że jednak tu się dziunie będą napierdalać odnośnie kształtu dykt
          > y.
          > Polejcie sobie kisiel, a ja sobie popatrzę.

A potem dziwisz się że jesteś ignorowany czy traktowany inaczej niż normalni uczestnicy forum.
          • klemens1 Re: Toyota CH-R czy Mazda CX-30 18.11.19, 09:37
            samspade napisał:

> klemens1 napisał:
            >
            > > A nie - widzę, że jednak tu się dziunie będą napierdalać odnośnie kształt
            > u dykt
            > > y.
            > > Polejcie sobie kisiel, a ja sobie popatrzę.
            >
            > A potem dziwisz się że jesteś ignorowany czy traktowany inaczej niż normalni uc
            > zestnicy forum.

Następny, który najwięcej zrozumiał.
            I nie wiem, ile razy mam powtarzać - mi na popularności nie zależy. Chcesz, to sobie ignoruj. Wolę użyć ostrzejszego słownictwa z dyskusji z kimś, kto ma faktycznie coś merytorycznego do powiedzenia niż zabiegać o sympatię forumowych dziuń.
            • samspade Re: Toyota CH-R czy Mazda CX-30 18.11.19, 11:00
              klemens1 napisał:

> Chcesz, to sobie ignoruj.
              > Wolę użyć ostrzejszego słownictwa z dyskusji z kimś, kto ma fakt
              > ycznie coś merytorycznego do powiedzenia niż zabiegać o sympatię forumowych dzi
              > uń.

Właśnie dlatego że osoby uważające inaczej niż ty nazywasz pedałami, debilami, frajerami, dziuniami itp. jesteś traktowany tak jak jesteś
              A czy nie zależy ci na traktowaniu? Raz narzekałeś że zignorowałem twój wpis a Vogonowi odpowiedziałem.
              Może dlatego że on nie wyzywa mnie w co drugim wpisie.
              • klemens1 Re: Toyota CH-R czy Mazda CX-30 18.11.19, 13:13
                samspade napisał:

> klemens1 napisał:
                >
                > > Chcesz, to sobie ignoruj.
                > > Wolę użyć ostrzejszego słownictwa z dyskusji z kimś, kto ma fakt
                > > ycznie coś merytorycznego do powiedzenia niż zabiegać o sympatię forumowy
                > ch dzi
                > > uń.
                >
                > Właśnie dlatego że osoby uważające inaczej niż ty nazywasz pedałami, debilami,
                > frajerami, dziuniami itp. jesteś traktowany tak jak jesteś
                > A czy nie zależy ci na traktowaniu? Raz narzekałeś że zignorowałem twój wpis a
                > Vogonowi odpowiedziałem.
                > Może dlatego że on nie wyzywa mnie w co drugim wpisie.

To była ironia i naśmiewanie się z tego, jakiż to wrażliwy jesteś.
                Nie wpadłeś na to i teraz będzie, że na pewno "zmieniam zdanie".
                • samspade Re: Toyota CH-R czy Mazda CX-30 18.11.19, 13:29
                  klemens1 napisał:

> To była ironia i naśmiewanie się z tego, jakiż to wrażliwy jesteś.

Nie jestem wrażliwy. Po prostu rozmowa z kimś takim jak ty nie sprawia mi przyjemności i zawsze kończy się stratą czasu.
                  Ale kolejny twój wpis i po raz kolejny żałosne teksty o interlokutorze.
                  Dlatego tez
                  • klemens1 Re: Toyota CH-R czy Mazda CX-30 18.11.19, 14:13
                    samspade napisał:

> klemens1 napisał:
                    >
                    > > To była ironia i naśmiewanie się z tego, jakiż to wrażliwy jesteś.
                    >
                    > Nie jestem wrażliwy. Po prostu rozmowa z kimś takim jak ty nie sprawia mi przyj
                    > emności i zawsze kończy się stratą czasu.
                    > Ale kolejny twój wpis i po raz kolejny żałosne teksty o interlokutorze.
                    > Dlatego tez

Więc dodajesz do ignorowanych i po sprawie. Też nie jesteś kimś, na dyskusji z kim by mi zależało.
      • transmital Re: Toyota CH-R czy Mazda CX-30 17.11.19, 19:20
        zapomniałam dodać, że chciałabym porównania CH-R w wersji hybrydowej i CX-30. CH-R hybryda w wersji STYLE i CX-30 Kanjo kosztują teraz tyle samo. Jeżdżę około 10.000 km rocznie i większość po mieście. Czy ktoś mi może doradzić, który samochód wybrać?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka