Dodaj do ulubionych

OT Użytkownikom netflixa pod rozwagę

25.11.19, 18:42
Uważajcie na swoje dusze
www.fronda.pl/forum/httpsalwowskinet20191123czy-posiadanie-abonamentu-w-netflixie-jest-grzechem,98114.html
Odrobina LOL kontentu na wieczór

--
Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
Obserwuj wątek
    • engine8 Re: OT Użytkownikom netflixa pod rozwagę 25.11.19, 19:02
      Katolicy maja dobrze bo zawsze moga sie wypsowiadac.
      Przy okazji mi sie przypomnialo jak kiedys pracowalem w dziale jakosci a z tym rzeczami jakosciowym to wiadomo raz lepiej raz gorzej, raz sie dasz zlapac raz nie, raz trzeba sie na zapas przyzna inny raz nie.....
      No wiec kiedys kiedys trzeba bylo klientowi przedstawic problem w taki sposob ze delikatnie mowiac trzeba bylo ukryc prawde .... Problem byl na tyler blahy ze nie bylo ryzyka ale nie widomo bylo jak klient zareafuje wiec trzeba bylo byc "dyplmatycznym"
      No wiec Jeden z bosow mowi do mnie na pol serio... Wiesz "XY" najlepiej bedzie jak Ty to przedstawisz klientowi bo ty jeste katolik i mozesz sie zaraz po tym wyspowiadac - bo my tego grzechu do smierci nie mamy mozliwosci zmyc.... :)
        • pan99 Re: OT Użytkownikom netflixa pod rozwagę 26.11.19, 11:00
          vogon.jeltz napisał:

> Dlatego najlepiej być ateistą. Wtedy w ogóle nie masz żadnego grzechu.

jest dokładnie odwrotnie. najgorzej jest być ateistą. ja jestem i mnie każdy grzech gryzie bardzo dłuuuugo bo wiem że nie mogę go "zamazać" w żaden sposób. Dlatego staram się żyć jak mało który katolik.

Katolicy czy inni którym grzechy odpuszcza jakaś wymyślona przez hochsztaplerów dla ich wygody siła wyższa, mają super, idą se do spowiedzi, a potem hulaj dusza, do następnej spowiedzi można kraść, zabijać i ruchać co popadnie bo i tak wszystko zostanie im odpuszczone. Tak, wierzący mają o wiele łatwiej w życiu.
            • trypel Re: OT Użytkownikom netflixa pod rozwagę 26.11.19, 12:13
              Ok ale wyrzuty męczą
              Dlatego zgadzam się że najgorzej jest być ateistą, nie ma na kogo zwalić (to szatan mnie do tego zmusil) nie ma instytucji odgornego przebaczenia z dwie zdrowaski itd
              Musisz żyć ze swoimi błędami, że swoimi złymi uczynkami

--
              Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
                  • trypel Re: OT Użytkownikom netflixa pod rozwagę 26.11.19, 12:25
                    U mnie też
                    Ale mi od początku w tej instytucji coś nie leżało więc odkąd starzy się przestali czepiać to się wymeldowalem (ogolniak)
                    Dzieci nie chodzą ale młody zaczyna widzieć zakłamanie bo sam odkrył typ rodziców co każą chodzić dzieciom na religię a sami do kościoła nie i pyta mnie ostatnio czy to fair, albo ma paru kolegów co chodzili tylko do momentu komunii a teraz już mają w sumie
                    No i jest okazja żeby mu wytłumaczyć znaczenie słowa konsekwencja

--
                    • schweppes1 Re: OT Użytkownikom netflixa pod rozwagę 26.11.19, 12:39
                      U mnie był chamski i absurdalny szantaż finansowy ze strony rodziców, więc dopiero od liceum unikałem, jak dało się już handlować szajsem z chin na allegro, na studiach i tak już nie brałem kasy bo w wakacje potrafiłem większe pieniądze zarobić, więc od tamtego czasu moja noga nie postała prócz ślubów, których i tak staram się unikać. No i dałem się wpakować w jednego chrześniaka, więc niestety wesele, chrzest musiałem odbębnić, niebawem będzie trzeba odbębnić również komunię. I pewnie bierzmowanie. Przeżyję, tylko strasznie nudne to.

Problem występuje dopiero jak chce się mieć dzieci. Zachodzi szereg niekomfortowych sytuacji, których można uniknąć tylko w jeden sposób - od początku całkowite zero kościoła. Czyli bez ślubu kościelnego, bez chrzcin i potem konsekwentnie nic. I na początku trochę grubej skóry na obgadywanko w rodzinie, a aż nie przywykną. Dzieci wypisanych z religii już chyba nikt nie bully'uje, bo słyszałem że tak jak kiedyś wypisany był maksymalnie jeden na klasę, tak teraz kilku to jest minimum. Jak tylko pójdziesz w ślub, to i pójdziesz w chrzest, a jak poszedłeś w chrzest, to nie dość, że musisz iść w komunię i bierzmowanie, to jeszcze wypada targać co tydzień do kościoła, od czego odwykłeś i zmusić się ciężko. Z tego co widzę po znajomych anty-klerykałach, to i tak idą hipokryci klękać z narzeczoną przed księdzem, którego wcześniej opluwali. Obleśne.
                      • trypel Re: OT Użytkownikom netflixa pod rozwagę 26.11.19, 12:51
                        Mnie też kiedyś poprosili na chrzestnego. Na szczęście zrobili to na dużej imprezie rodzinnej. Jak wyjaśniłem ze bycie chrzestnym obliguje mnie do dbania o religijny rozwój chrzesniaczki a ja jako niewierzący nie mógłbym tego obiecać to więcej próśb od 25 lat nie ma
                        U córki w podstawówce ona jedna była nieochrzczona 15 lat temu, teraz u syna nie wiem ale na religię nie chodzi 6-7 osób w klasie.
                        Ale jak już tu pisałem długo chodził do kościelnej świetlicy bo było fajniej niż w szkolnej

--
          • schweppes1 Re: OT Użytkownikom netflixa pod rozwagę 26.11.19, 12:06
            Potwierdzam. Jakoś dziwnym trafem ateiści, których znam, żyją bardziej w zgodzie z dekalogiem niż znani mi katolicy.

Są też przykłady bardziej świecznikowe. Marta Kaczyńska ma bodajże trzecie dziecko z trzecim mężem. "Nie wyszło" - mówiła. Tacy to kurwa są katolicy.
      • schweppes1 Re: OT Użytkownikom netflixa pod rozwagę 25.11.19, 20:21
        Chyba mnie z kimś pomyliłeś. Ja z dumą "grzeszę" na co dzień, nawet ciężko, bo od lat regularnie pluję na socjalistów, do tego nie żałuję tego, nie spowiadam się i nie postanawiam poprawy.

A Netflix w znakomitej większości produkcji sieje lewacką, (tfu!) czerwoną i tęczową (na pohybel!) propagandę, ale wciąż jest tam sporo ciekawych rzeczy do obejrzenia. Ograniczam do minimum, bo to straszny pożeracz czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka