Dodaj do ulubionych

Coś dla miłośników SUVów

02.12.19, 10:32
Oczywiście SUVy są wyłącznie po to, by łatwiej się wsiadało i jeździło po krawężnikach.
Oto prześmiewczy artykuł zazdrośników, "których nie stać":

aszdziennik.pl/126021,nowosc-dla-fanow-suvow-powstaly-dwa-razy-wieksze-wozki-dzieciece

Nowy model wózka to oczywiście także gratka dla rodziców. Prowadząc go, można się poczuć jak kapitan prawdziwego krążownika deptaków i parkowych alejek, i wzbudzić należyty respekt u mijanych mam i tatów.

Wnosząc go (z pomocą czworga współpasażerów) do autobusu i zajmując w nim wszystkie miejsca dla wózków, pokazujemy nasz prestiż i miejsce na drabinie społecznej. Tak samo, gdy jadąc chodnikiem, zablokujemy połowę ścieżki dla rowerów.
Obserwuj wątek
    • galtomone Re: Coś dla miłośników SUVów 02.12.19, 13:42
      I cóż w tym zabawnego?
      Mój Młody przejeździł fragment swojego życia w czymś takim (www.amazon.co.uk/Out-About-Nipper-Single-V4/dp/B00LW3EANC/ref=lp_60257031_1_8?s=baby&ie=UTF8&qid=1575290260&sr=1-8). To byl nasz pierwszy i jedyny wózek dla Młodego.
      I w czasie wszystkich spacerów ze znajomymi, z innymi wózkami okazywało sie, że ma przewagę. Lekki, sprawdzał się i w parku i na wycieczkach, zero problemów.

Jak go chcieliśmy oddać, jak przestał być potrzebny to kolejka chętnych była.

Załaduj wózek z małymi kółeczkami dzieckiem i duperelami i zjedź z asfaltu, albo jedź po ziszczonym chodniku to zrozumiesz, że większe koła są wygodniejsze.

--
      Pozdrawiam,
      galtom

"Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary - that's what gets you." - Jeremy Clarkson
        • klemens1 Re: Coś dla miłośników SUVów 02.12.19, 16:05
          dodekanezowiec napisał:

> Akurat małe koła i mały prześwit też mogą być problemem także dla wózków dla dz
          > ieci :)

Koła - owszem. Wczoraj widziałem, jak mamuśka mało nie spowodowała dachowania wózka ze swoim dzieckiem. Nic wielkiego - najechała na bardzo niski krawężnik. Ale kółeczka w tym wózku były jak od wózka sklepowego.
          • qqbek Re: Coś dla miłośników SUVów 02.12.19, 16:33
            Dlatego na dłuższe wyjazdy mam małą spacerówkę, która nie zagraca pół bagażnika, bo składa się w malutką kostkę.
            Ale 95% czasu korzystam z systemowego wózka na dużych, dętkowych kołach, z pełną amortyzacją (nadto z regulowaną sztywnością zawieszenia).
            Zaręczam, że nie ma w tym żadnej przesady.

--
            Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że nikt się z tego leczyć nie chce.
      • dodekanezowiec Re: Coś dla miłośników SUVów 02.12.19, 14:18
        A co jest SUV-em? Kia Stonic z relingami wysokosc 152 cm cxyli bez relingow nqwet ze 149 czy moze swift z wysokoscia 150 cm badz corsa 2014-19 tez z taka wysokością. Mazda cx3 że 153 i arona 154 to już suv czy jeszcze nie? Uważam że Rio jest po prostu za niskie a Stonic w sam raz. Choć od razu kosztuje tyle co Ceed.
          • engine8 Re: Coś dla miłośników SUVów 02.12.19, 19:45
            SUV?
            Wszytko co jezdzi to "V" i jak mozna na to cos zaladowac to "U" a "S" mozna dodawac jak sie na czarny palskik na dole albo pomalowane zaciski hamulcow......
            Czyli moj E90 i "szyberdachem" i "sportowym" - tzn twardym zawieszeniem to tez SUV bo dzis wlasnie przywiozlem w nim 3 metrowy klocek i 2 worki cementu - klocek wystawal przez dziure w dachu a cmenet w bagazniku...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka