13.12.19, 16:07
Zimy jeszcze nie ma, ale juz, tradycyjnie, zaczely sie mundrosci n.t. smiercionosnego szronu...

Ja wczoraj znow mialem przygode z jakims slepcem, w podobnym miejscu co opisywalem poprzednio, tym razem skrecilem w Murawe i kawalek dalej gosciu wujezdza z prawej strony z osiedlówki, tez skrecal w prawo... Kamizelki tym razem nie mialem, ale lampka byla. Gdybym nie zjechal na srodek drogi to by we mnie przypieprzyl. I potem jeszcze na mnie trabi. Staje i sie pytam co mu odpierdziela, a ten, ze jade srodkiem....

No rece opadaja.. Typowy lewus. Nia ma bladego pojecia co sie dzieje na drodze, ale bedzie sie klocil... To samo mam grajac w pilke. Kloci sie taki jeden z drugim, a nie maja pojecia co sie dzieje na boisku... No i to samo tu na forumie. Lewus musi miec zawsze racje...

Jakos szronu u slepca nie zauwazylem, godz. 16:30, temp. raczej dodatnia.... Zreszta, tacy slepcy trafiali mi sie w lecie, w dzien... To jest cud, ze tak malo jest wypadkow, tylko dzieki czujnosci widzacych. Oczywiscie mandatowani sa ci drudzy, bo nagieli jakis przepis...

I znow sie zastanawiam... Bo na wysokosci petli jest pas rowerowy i chyba sie urywa przed tym skrzyzowaniem... Czyli rowerzysta wlacza sie w tym miejscu do ruchu... Jaki jest cel urwania tego pasa - nie wiem, chyba wlasnie by rowerzyste uczynic winnym... Musze sie przyjrzeć dokladnie...

--
NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
Obserwuj wątek
    • tbernard Re: Szron 13.12.19, 19:07
      Nie martw się, że inni nie mają pojęcia, że racja jest zawsze najtwojsza, aby tylko się posprzeczać.
      Na poprawę humoru przytaczam stary kawał:

Jedzie sobie gość autostradą i przez radio słyszy komunikat:
      "Jakiś bimota jedzie autostradą pod prąd, proszę zachować czujność."
      Na to gość:
      "Żeby to tylko jeden, ale tu całe stado."
    • aron2004 Re: Szron 14.12.19, 07:49
      Gdyby prawica miała rację to Węgry byłyby bogatsze od Szwecji. A Chiny miałyby 0% PKB długu a nie 350% PKB.

--
      Umcyk bum, umcyk bam. Jadę busem jestem pan.
    • trypel Re: Szron 14.12.19, 09:51
      Masz następnego mądrego pedalarza
      Moze rodzina?
      joemonster.org/filmy/101451/Rowerzysta_kaze_przestawic_tira_bo_potrzebuje_wiecej_miejsca_na_przejazd
      --
      Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
        • trypel Re: Szron 14.12.19, 10:59
          Kolejny durny pedalarz

--
          Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
            • trypel Re: Szron 14.12.19, 11:40
              Pytałeś o związek
              Dostałeś odpowiedz
              :)

--
                • trypel Re: Szron 14.12.19, 13:02
                  Spróbuje jeszcze raz - jest grupa pedalarzy która stara sie zawsze i wszędzie udowodnić ze ich racja jest mojsza. I oni (wciąż ci sami) maja non stop takie przygody jak ty.
                  A inni jeżdżą latami i wszystko jest ok.

--
                  • bimota Re: Szron 14.12.19, 13:17
                    1. Na jakiej podstawie twierdzisz, ze nie mialem racji. Co zrobilem zlego (pytam po raz 2)
                    2. Jak chcialem udowodnic racje, ktorej rzekomo nie mialem ?

--
                    NAJLEPSZY KODEKS DROGOWY
                    • trypel Re: Szron 14.12.19, 15:53
                      Jak w ogóle nie doszukuje sie jakiejkolwiek racji i logiki w twoich "przygodach" z kierowcami

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka