Dodaj do ulubionych

Brawo TIRowcy

15.12.19, 10:43
Pierwszy raz jestem pod wrażeniem solidarności grupy
dziennikzachodni.pl/polscy-kierowcy-ciezarowek-pomagaja-iranczykowi-kierowca-z-iranu-utknal-na-dk1-w-kozieglowach-z-powodu-awarii-tira-zdjecia/ar/c1-14647725
Zaczęło sie od awarii a wychodzi na to ze gość wróci do domu lepszym sprzętem.
I oby szczęśliwe dojechał do domu.

--
Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
Obserwuj wątek
      • trypel Re: Brawo TIRowcy 15.12.19, 19:55
        No to moze uda sie sprowadzić cżesci albo silnik do aktualnej
        Mimo ze trochę lat ma

--
        Kobieto! Nigdy nie stawaj pomiędzy twoim mężczyzną, a jego kolegami. Pamiętaj, że on nie zastąpi swoich kolegów masturbacją. Ale ciebie tak.
    • engine8 Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 01:38
      No juz ponc zebrano 200k PLN... Niedlugo bedzie mial na nowego TIRa ....
      Nie zdziwilbym sie jak skasuje gotowke , zamieni na dolary oczywiscie i wyjedzie do swojego Iranu? Albo do Niemiec? :)
      • trypel Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 06:49
        W sumie zamiana na dolary i kupno u siebie ma sens.
        Ominąłby formalności celne skarbowe na granicy.
        W każdym razie oby mu sie powiódł szczęśliwy powrót do rodziny

--
      • waga170 Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 08:44
        Widze ze w Engine odezwala sie zylka cwaniaka/businesmana/kombinatora. Zadzwon do szwagra ze tam jest pol przyczepy rodzynek, do tej pory napewno juz za bezcen:)
        • engine8 Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 17:52
          No bo jak iranczyk bedzie mial kase - unijana a tej wywpzic do irany nie wolno) i bedzie w EU to chyba durny by byl zeby wracal do Iranu ktory kto wie czy niedlugo nie zbombarduja?
          • trypel Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 20:32
            Za co maja zbombardować? Znów chcecie na sile pomagać tam gdzie nikt tej pomocy nie chce?

--
    • toreon Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 08:57
      Oby tylko nie przypieprzyły się teraz jakieś łajzy z szeroko rozumianego aparatu skarbowego w poszukiwaniu "nieprawidłowości" celno-skarbowych. Bo zamiast godnego uznania impulsu poprawiającego wizerunek Polski, pewnie lepszego niż działalność niejednego ambasadora, byłby wstyd na pół Europy.
      • trypel Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 09:16
        W sumie jakby sie nasze władze zwróciły teraz do irańskich (np korzystając z irańsko polskiej izby handlowej) o specjalne potraktowanie przypadku to obydwa kraje wygrałyby na tym PRowo.

--
        • bigzaganiacz Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 17:56
          specjalne potraktowanie przypadku to obydwa kraje wygrałyby na tym PRowo.

to by sie pojawila nowa tradycja

jak ci sie rozkraczy w trasie 30 letnia ciezarowka to musza ci dac samolot
          • trypel Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 18:31
            Powiem tak - jestem na 200% pewny ze podobny przypadek polskiego kierowcy w Iranie spotkałby się z co najmniej taka sama pomocą. Może dlatego nasi kierowcy pomagają bo to wiedza

--
            • bigzaganiacz Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 18:46
              z tymi zrzutkami na huuuurrraaa to roznie bywa
              mial koles co w straszydlo "uderzyl" dostac nowe cinkleczento , nie dostal

poza tym no bez przesady z ta pomoca
              koles jest w unijnym kraju , nie utkniety w wiecznej zmarlinie w drodze do jakucka , dzwoni po serwis on do hotelu i tak sie takie sprawy zalatwia
              • trypel Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 19:00
                Co do zbiórek to zgoda a co do serwisu to doczytaj ze jedzie 30 letnim autem w którym zatarł sie silńik i nikt tego nie naprawi

--
                • bigzaganiacz Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 19:42
                  Narazie to chyba nie jedzie poza tym koles albo spedytor prowadza interes pod tytulem uslugi transportowe

Tym pepikom co mieli problem w trasie i wystawili sos jakos nikt zrzutki na nowa skode nie robil
                  • trypel Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 20:30
                    A może innego nie miał bo nie ma tyle kasy?
                    Ja dojechałem do Syrii starszym autem i wróciłem. Tez mogło mnie to spotkać

--
                    • engine8 Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 22:03
                      "Ja dojechałem do Syrii starszym autem i wróciłem. Tez mogło mnie to spotkać"

Ty czytales moj post? Moze jeszcze raz?

No to mogl do Iraku jechac.....
                      No to jak widac tobie Bog dopmog przejechac a jemu Allch znalezc przyjaciol w biedzie....
                      Kto wie - moze to i ten sam?
                    • bigzaganiacz Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 23:10
                      Ja bym z peanami jednak poczekal i zobaczyl jak to sie skonczy, bo byc moze deportuja go za miesiac , bo mu sie wiza skonczy , a po 200k sladu nie bedzie, a ciezarowka sie zlomiarze zajma
      • trypel Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 14:02
        Persowie nie popierają władzy od czasów rewolucji w 79.
        Wiec gadanie co popiera społeczeństwo irańskie można o kant dupy potłuc.

--
        • tbernard Re: Brawo TIRowcy 16.12.19, 22:11
          Gdyby było tak jak piszesz, to by na pewno dostali pomoc od kraju, który lubi demokrację eksportować. Ten exporter demokracji nie lubi rządu w Iranie, Iran nie ma broni atomowej, więc gdyby tylko społeczeństwo chciało aby ich ktoś wyzwolił, to dobry wujek nie czekał by.
    • bruner4 Re: Brawo TIRowcy 23.12.19, 13:54
      Bez sensu, powinni mu kupić jakiś tani, używany samochód osobowy, by mógł wrócić do domu, ale dlaczego zaraz całą ciężarówkę? Przecież to wsparcie firmy, w której ten Irańczyk pracuje.
        • bruner4 Re: Brawo TIRowcy 23.12.19, 18:32
          No to jeśli nawet tak jest, to niewiele zmienia- kupić mu tanie auto na dojazd do domu i tam niech zadba sam o swoją firmę, dlaczego zaraz fundować mu nowy warsztat pracy? Tylko dlatego że padł mu on u nas? Można jeszcze złożyć się na lawetę, która mu odholuje ten amerykański złom do Iranu.
          • bruner4 Re: Brawo TIRowcy 23.12.19, 19:41
            Ale może ta cała sprawa ma kontekst polityczny? Może nie chodzi o solidarność TiR-owców , a zakamuflowany antysemityzm, wyrażający się nagłą przyjaźnią do członków społeczeństwa nastawionego wrogo do Izraela? Jeśli to drugie, to sprawa jest poważna i do akcji może wkroczyć nawet amerykańska ambasador, wzywając na dywanik członków naszego rządu, opieprzać ich i wydawać im szczegółowe instrukcje działania, dotyczącego tej sprawy. Były już takie przypadki.
          • trypel Re: Brawo TIRowcy 23.12.19, 20:21
            Myśle ze koszt odholowańia niesprawnej ciężarówki do Iranu przekroczyłby te 200tys
            A poża tym czy Ty sie składałeś? Jesli nie to po chooj zaglądasz w cudza kieszeń? Ja sie dorzucilem i chciałbym żeby gość dostał nowy warsztat pracy.

--
    • trypel Re: Brawo TIRowcy 17.01.20, 09:02
      Wyglada na to ze się udało
      auto.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/6422466,kierowca-z-iranu-ciezarowka-fardin-kazemi-polska.html

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka