Dodaj do ulubionych

Passat czy Lacetti? Nie moge sie zdecydowac!!!

IP: *.citibank.com 25.10.04, 16:07
Mialem kupic nowego Chevroleta Lacetti w wersji sedan. Koleś powiedzial mi ze
to niezbyt prestizowa marka i zebym kupił Passata. Co wy na to? Z drugiej
strony Passatem jezdzi u nas proboszcz. Mysle ze Chevrolet jest bardziej
mlodziezowy - nie chce uchodzic za starego pryka. Nie wiecie czy do Passata
wkladaja ten silnik Skody 1.4 75KM?
Obserwuj wątek
    • Gość: pazdzioch Re: Passat czy Lacetti? Nie moge sie zdecydowac!! IP: *.chello.pl 25.10.04, 16:23
      Co i raz ktoś wpuszcza w maliny naiwnych forumowiczów podobnymi
      postami,następuje gadka szmatka rozważania co bardziej a co mniej prestiżowe.A
      czy nie przychodzi nikomu do głowy że samochód to tylko środek lokomocji?
      Panowie jak można dyskutować o prestiżu na poziomie Fabii,Opla,Lacetti,Passata
      czy 10-go Mercedesa? Był taki dowcip/odzwierciedla poziom /
      Na parkingu stały obok siebie Opel standard i Trabant limuzyna.
      Jaki standard taka limuzyna!!
      Pozdr.
      • starywyjadacz CZy auto to tylko srodek lokomocji? 27.10.04, 20:12
        Dla mnie to wlasnie jest nie do zrozumienia jak wiekszosc ludzi(na forum tez)
        jest kompletnie slepa na tresci pozawerbalne jakie przekazujemy innym. Cos
        takiego jak Image jest wielka abstrakcja i pewno nawet nie wiedza jak to cos
        uzywac i wykorzystywac.
        Dla mnie samochod jest nie tylko srodkiem lokomocji lecz takze jednym z
        elementow kreowania wlasnego Image. Choc niestety nie jestem bardzo bogaty ale
        przy kierowaniu sie wyborem auta dla siebe zawsze biore te kreowanie wlasnego
        image pod uwage. NAwet jesli to dodatkowo kosztuje. Gdyz Image kosztuje - ale
        nie jest jedynie abstrakcja - lecz daje wymierne kozysci. Czlowiek jest istota
        ktora kieruje sie emocjami A to jak sie jest postrzeganym ma wplyw na te
        emocje. Choc ja doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze praktycznie u mnie ( ja
        jako calosc) pod efektowna skorupa nie kryje sie nic wartosciowego ale mnie to
        wali. Wazne ze osoagam efekty jakie chce CZyli np w interesach latwiej je
        zawieram od innych i budze wiekszy szacunek, takze w relacjach towarzyskich
        efekciarstwem osiaga sie wieksze sukcesy niz trescia itd itp. Nie liczac juz
        tego ze najbardziej emocjonalnie swiat odbieraja kobiety. I one sa najbardziej
        bezbronne wobec podstawianych im pod nos mylnych symboli. Nie sprowadzalbym tu
        tego jedynie do samochodu - ale to przeciez forum automoto wiec o nim pisze.
        Dlatego np jesli mnie nie stac to wole kupic uzywane auto, nawet czasem mniej
        wygodne i kiepskie uzytkowo, ale wygldajce na drogie niz nowe lub lepsze
        uzytkowo i mniej markowe. Choc wtedy moglbym cieszyc sie serwisami, wygoda i
        innymi bzdurami. Lecz dla mnie wieksza frajda od tych udogodnien sa np mlode
        cycki z dala od zony. I wierzcie mi - pozerstwo i efekciarstwo bardzo w tym
        pomaga i co chwila sie jakies cycki trafiaja.
        Pozdrowienia dla skodziarzy w ich ... "volksvagenach". Macie naprawde dobre
        autka ktore swietnie nadaja sie do jezdzenia i niczego wiecej.

• Gość: RF Re: CZy auto to tylko srodek lokomocji? IP: 57.66.193.* 28.10.04, 12:50
          Wzystko racja, tylko, że idziesz na ilość a nie jakość, co z tego, że Ci się
          cycki trafiają jak są silikonowe a ich właścicielki mają siano w głowie?
          Dużo wartościowsze są kobiety które cenią Ciebie, biednego niż te lecące na
          twoją efektowną kupę złomu bez której widocznie nie wiedziałbyś wcale co to
          cycki.
          Współczuję Ci.
    • Gość: Jak nabardziej Re: Passat czy Lacetti? Nie moge sie zdecydowac!! IP: *.org / 213.17.233.* 26.10.04, 20:58
      Pozdrowionko dla potzrebujących lekarza.
      Kolego, przy pewnym sprycie znajdziesz passata z silnikiem 650 ccm z malucha.
      To bardzo dobry zestaw. Jest może nieco gorszy od silnika 600 ccm który także
      występuje w passacie w specjalnej limitowanej serii (tylko dla prezydentów).
      Ale nie będzie to trudne, jak się zakręcisz to trafisz za niewielką cenę. Ten
      zestaw występować może razem z pedałami oraz czasami wspomagany jest sprężyną
      od zegarka ( to w egzemplarzach 2000-2003 rok produkcji). Może być także na
      silnik elektryczny na baterię AA (ta seria zakończona w 2001 roku.
      To tani zestaw jest dużo lepszy od nowego lacetti - bo passat to jednak jest
      bryka na baterie.
      Pozdrowionko szukaj a znajdziesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka