Dodaj do ulubionych

Jakie audi....a może bmw?

IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 07.12.04, 20:19
No właśnie, jakie?
Zamierzam kupić samochód za ok 60 000zł, i w grę wchodzi tylko audi a6,
ewentualnie bmw 5.
Miałem już audi 2,5 tdi, ale teraz mam do pracy busa i szczerze mówiąc,
chociaż nie mam nic do diesli, to tym razem te rodzaje silników nie wchodzą w
grę.
Proszę o radę z jakim silnikiem kupilibyście auto i dlaczego(kwestia
paliwożerności nie wchodzi w grę, ponieważ przebiegi roczne będą na poziomie
ok 5-10 tyskm)
Jedyne czego bym chciał;), to mocarny silniczek, ale autko nie starsze
niż '99.
Auto nie ma służyć do wyscigów w mieście (i poza nim także zreszta).
Co wy na to?
pzdrw
Artur
Obserwuj wątek
    • vafancullo Re: Jakie audi....a może bmw? 07.12.04, 22:44
      audi jezdzilem tylko a3 (nie wiekszymi) ale za to jezdzilem passatem (to chyba prawie to samo co a4).
      moge wrazenia z jazdy porownac do bmw 320 (silnik 2.2) coupe... po pierwsze prowadzenie bmw to
      pychota a audi/vw prowadzi sie jak kazde przednionapedowe (nie jezdzilem quattro) - wyjezdza na
      zewnatrz zakretow, podczas gdy bmka zaciesnia zakret.
      co do silnikow - 6cyl bmw brzmi genialnie i wkreca sie momentalnie na obroty - warto obserwowac
      obrotomierz ;-) audi (nie znam dzwieku 2.7t co prawda) brzmi przy bmw jak suszarka do wlosow.

audi co prawda jest troche bardziej efekciarsko wykonczone, ale za to bmw jest stworzone dla kierowcy
      choc z mniejsza iloscia 'melodyjek'

oczywiscie uslyszysz historie nt. jazdy po sniegu i jest to zapewne prawda, ze autem
      przednionapedowym latwiej w zimie wyjechac pod gore niz bmka - no ale coz sprobuj wykonac jazde
      probna i sam zdecyduj czy jest to az tak wazne... no chyba ze mieszkasz w alpach ;-)
      • Gość: kupiec Re: Jakie audi....a może bmw? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 08.12.04, 18:11
        Generalnie to chciałbym w audi jeszcze napęd na 4 koła, a o bmw to pomyślałem
        dlatego, że patrzę w ogłoszenia i mogę niezłe nawet kupić jak za tę kasę. Ale
        tak naprawdę to myślałem w bmw oznaczonym 540:).
        W audi sinnika 2,4 chciałbym jednak uniknąć, myślałem o większym,
        po prostu chcę mieć naprawdę mocny silnik (kasa mnie ogranicza), a koszty
        paliwa nie wchodzą w grę.
        Z drugiej strony jestem skłonny zaakceptować coś słabszego, byle było to już
        przedostatnie a6 lub takaż sama 5-tka.
        pzdrw
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka