Dodaj do ulubionych

PL-ka na Skodzie

IP: *.dip0.t-ipconnect.de 09.12.04, 22:30
czy mozna?jeszcze za granica pomysla ze to Polskie bo takie dobre
Obserwuj wątek
    • Gość: Ciekawy Re: PL-ka na Skodzie IP: *.dip0.t-ipconnect.de 11.12.04, 21:43
      Mam Skode Fabie Combi z silnikiem 1,4 75 KM w wersji Choice od miesiaca i
      jestem zadowolony. Jezdzi sie calkiem przyjemnie. Silnik IMO jest
      wystarczajacy. Napewno nie ma super przyspieszenia, ale nie jest tez mulowaty.
      Nie ma problemu z wyprzedzaniem. Myslalem, ze bedzie gorzej :) Potrzebowalem
      jakies kombi do przewozenia towaru dlatego zdecydowalem sie na to auto. Nie za
      duze i nie za male. Prowadzi sie calkiem dobrze (jest bardziej twarda niz
      mieka), chociaz nie az tak jak Nissan Almera ktorym wczesniej jezdzilem. Nie
      podoba mi sie za to zachowanie w koleinach. Jest takie sobie. Na pochwaly tez
      wedlug mnie nie zasluguja plastiki w tej wersji, a glownie ich kolor czyli
      czarny. Nieciekawie to wyglada. Wolalbym chyba jakis szary. Dobrze ze fotele
      nie sa calkiem czarne. Schowkow rzeczywiscie jest malo. Za to te w desce
      rozdzielczej sa klimatyzowane. Salwe smiechu wywolaly u mnie schowki w
      drzwiach, ktore sa bardzo plytkie. Nawet Fiat Seicento ma pojemniejsze :)
      To tyle jesli chodzi o moje wrazenia z miesiecznego uzytkowania Skody. Jest
      sporo plusow i troche minusow. IMO calkiem przyjemne autko. Jesli chcesz kupic
      wersje chatchback to proponuje obejrzec tez Opla Corse i porownac ceny. W tej
      chwili jeszcze chyba bardziej oplaca sie kupic Fabie. Getza moze byc pozniej
      trudno sprzedac chociaz moge sie mylic. Natomiast jesli chodzi o Punto to
      stanowczo odradzam. Przez 6 lat mialem (a wlasciwie moi rodzice, ale to ja
      najwiecej jezdzilem :]) Seicento. Nowy samochod, a co chwile cos trzeba bylo
      naprawiac. Kilka razy wysiadaly mi wycieraczki, az spalil sie napedzajacy je
      silnik, po 3 latach wymieniany byl amortyzator, od nowosci parowala w srodku
      tylna lampa, cos brzeczalo w desce rozdzielczej, nie odbijaly hamulce i
      piszczaly w czasie jazdy. Byly naprawiane chyba 2 razy. Wystarczalo na kilka
      dni. Pozniej juz nie chcialo mi sie tym zajmowac. Na koniec zatkalo sie cos w
      klimatyzacji i woda lala sie do srodka. W serwisie powiedzieli, ze tak powinno
      byc. Szczerze odradzam fiata i sam postanowilem, ze nie kupie auta tego
      producenta. Najlepiej jesli kupujesz auto z tego segmentu to zainteresuj sie
      Nissanem Micra. Nissan to fajna sprawa. Jezdzisz i o nic sie nie martwisz. Tam
      wogole sie nic nie dzieje. Sam bym kupil Micre gdyby byla Combi ;) Na Almere
      nie wystarczylo kasy ;( Drogie sa tylko niestety przeglady.
      Dobra to tyle z mojej strony. Zycze udanych zakupow :)
      Ale PL-ke przyklejam zawsze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się