• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Najlepszy SUV Dodaj do ulubionych

• IP: *.chelm.sdi.tpnet.pl 16.12.04, 11:30
    Subaru Foreste to mój typ.
    Na polskie drogi i lekki teren.
    Cena też jest parametrem technicznym i to ważnym !
    pzdr
    • Gość: Tomasz38 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 11:47
      Bardzo dobry typ, polecam:-)
      • Gość: cc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 13:09
        Rutkowski i inne gwiazdy ekranu już go mają.
        I ty kup Forestera dzisiaj!
        • Gość: Michal IP: *.fornfyndet.se 16.12.04, 13:17
          FX45
          • Gość: J. IP: 217.17.46.* 16.12.04, 13:53
            Z trzech testowanych - Land Rover Freelander, Toyota RAV4 oraz Hyundai Santa
            Fe - mój wybór padł na... Santa Fe.

Jeśli jednak ma być auto w teren (dołączana oś + reduktor), to za tą cenę
            zastanowłbym się nad Nissanem Pickup'em lub... Ssangyong'iem Musso Sport.
            • 16.12.04, 14:36
              Jareczku, masz już wersję po liftingu (białe kierunkowskazy z tyłu) czy jak ten
              jeleń kupiłeś starą? A dlaczego nie Tucson? Szczerze mówiąc nie widzę różnicy
              między tymi modelami.
              • Gość: Jeleń IP: 217.17.46.* 16.12.04, 16:17
                Czy ja gdzieś pisałem, że kupiłem?

Tucson? A jest oferowany w Polsce?

www.hyundai.pl
                Nie widzę...
    • 16.12.04, 14:34
      Od miesiąca codziennie widuję kawowe Infiniti FX45 i za każdym razem mam mokro.
    • 16.12.04, 15:16
      Forester 2.5T to chyba subiektywnie najszybszy samochód jakim w życiu jeździłem.
      Duże emocje: jazda 100km/h po szutrze w lesie.
      • Gość: Tomasz38 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.04, 15:29
        Ja tyż :-) jest zajefajny
    • Gość: Karakalla IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.12.04, 01:25
      Cayenne a zaraz za nim Touareg. A z tych tańszych pewnie że Forester.
    • Gość: bonzo IP: *.251.120.98.Dial1.Weehawken1.Level3.net 17.12.04, 03:41
      CADILAC ESCALADE !!!!!!!!!!!
    • Gość: Molson IP: *.sympatico.ca 17.12.04, 04:58
      Jeep Grand Cherokee z Hemi,reszta sie nie umywa .
    • Gość: gosc IP: *.home1.cgocable.net 17.12.04, 06:55
      Acura MDX .
    • Gość: NOE52 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.04, 15:30
      No to może ktoś to sensownie podsumuje ?
      Widzę tu paru znawców.
      PZDR
      • Gość: Michu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 16:21
        Ja kupiłem Forestera i mogę Ci go polecić choć nie jeżdrzę tym zbyt długo, auto
        jest naprawdę fajne i daje dużo radości z jazdy,bardzo pewnie się prowadzi i
        wiele innych zalet,jak pogrzebierz dalej na forum w różnych tematach to
        znajdzierz trochę info bo ostatnio sporo tu było o SUVach i terenówkach,sporo
        ciekawych opinii.Sporo aut tu wymienionych jest bardzo drogich lub trudno
        dostępnych (a co z serwisem?), potestuj sobie, ja tak robiłem i to wyrabia
        opinię.Dużo zależy od tego jak chcesz to auto wykorzystywać,czy tylko chcesz
        posiadać SUVa czy też ma Ci byc w czymś pomocny czego zwykła osobówka nie
        gwarantuje
        • Gość: NOE52 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.04, 17:44
          "Dużo zależy od tego jak chcesz to auto wykorzystywać,czy tylko chcesz
          posiadać SUVa czy też ma Ci byc w czymś pomocny czego zwykła osobówka nie
          gwarantuje"
          Otóż zwykła osobówka w zasadzie mi wystarcza, jednak czasami muszę dowieść
          drobny sprzęt na budowę (elektronarzędzia, podnośniki, wciągi linowe, jakieś
          ustrojstwo do spawania itp) gdzie zwykły dostawczak nie dojedzie. Ponadto jakość
          naszych dróg powoduje że jadąc osobówką odczuwam czasami więcz fizyczny ból (ja
          bo samochód się nie poskarży)
          pzdr
          • Gość: Macka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 20:13
            dawno takich bzdurnych 2 różych argumentów skuplowanych razem nie słyszałem ;)
          • Gość: Michu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 20:18
            Jakoś nie wiem, mam to auto nowe i nie kojarzy mi się na razie z wożeniem
            sprzętów na budowę hehe. Pewnie można i da radę, kosztuje to jednak trochę
            kasy, za którą można kupić naprawdę fajne wyposażone auto tzw. normalne o
            lepszych osiągach,mocniejszym silniku i lepiej wyposażone(a nawet większe).
            Fajny jest napęd 4x4 i to taki niezły bajer wogóle(nawet może czasem szpan
            bywa), ja kupiłem SUVa po prostu bo mi potrzebny jest do jazdy z racji miejsca
            zamieszkania, pewnie gdybym mieszkał w mieście i nie miał takich problemów
            komunikacyjnych to bym go nie nabył- z wyżej wymienionych przyczyn,może
            praktyczny jestem. Ciesze się jednak, że zycie mnie do tego kroku zmusiło bo to
            w sumie mała radość.
            • Gość: Macka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 21:05
              Michu:
              Fajny jest napęd 4x4 i to taki niezły bajer wogóle(nawet może czasem szpan
              bywa)

miło słyszeć że 4x4 to bajer i jest sie czym pochwalic.ja tez kilka lat
              jeździłem audi quattro.fakt super.a ze szpanem nie zawsze sie udawało.sporo
              ludzi nawet nie wie co to jest,wiec nawet nie udoło sie dobrze pochwalic ,he,he
              • Gość: Michu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 21:10
                Sorki,skrót myślowy-szpan dla niektórych nie w samym napędzie(bo czy szpanem np
                jest octavia z blaszką 4x4)bo tego nie widać raczej ale w wyglądzie tych aut,
                raczej nie mam takich tendencji tylko pisałem o kryteriach wyboru części
                klientów nie tylko Suvów ale nawet bardziej dużych terenówek(cóż rozmiar ma
                znaczenia. W sprawie tego kryterium trudno prowadzić rzeczową polemikę a często
                o tą rafę wszelakie argumenty rozbijają się hehe
                • Gość: Macka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 22:20
                  Sorki,skrót myślowy-szpan

no problem!
                  przypadkowo sie sklada ,że mamy zbiezne poglady na suv i 4x4 .
                  pozdrowienia
                  BTW

dla mnie subaru jest za niskie(wysokośc dachu) i chyba nie ma relingów dachowych
                  w standardzie,a dzieki nim lepiej sie jedzie :))
                  • Gość: Michu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 22:58
                    Relingi ma,nic nie wiem o ich wpływie na jazdę, to dla mnie nowośc. Wysokie jak
                    na tę klasę nie jest,fakt, no i skrzynia nie najlepiej chodzi żebym cos
                    krytycznego dorzucił(znaczy lewarek czasem jakoś niepewnie wchodzi- coś
                    podobnie jak w Peugeotach hehe). Ale na krętej waskiej drodze jest bardzo ok i
                    za to je lubie. A ten chip Goduli to ja nie kumam, Santa Fe 112km jechałem też
                    ale strasznie był mulasty, to go jakoś podkręca? Fe za to ma fajną cenę, jest
                    ciężarowy hehe, fajnie wyposażony i ma sporo miejsca i bagażnik nie do
                    przecenienia, no i pewno mało pali, z minusów mi się nie podoba wnetrze ale
                    kwestia gustu.No i troche nim buja w zakretach ale pewnie to kwestia
                    przyzwyczajenia. To o co chodzi z tym chipem?
                    • Gość: Macka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 23:21
                      z relingów jaja sobie robie -sorry

godula.pl
                      firma byłego rajdowca.specjalizacja ;tuning mocy.Nie będę się wdawał w
                      szczegóły,ale za 1500-2000 tys firma montuje chip sterujacy.zysk mocy np dla
                      santa fe z 112 na 138Km(prawie sorento),moment z 255 Nm na 325Nm/\.
                      Co do mulastosci santa Fe:rakieta to na pewno nie jest:1700 kg i 112KM.
                      bujac bedzie ,bo stosunkowo wysoki,tak samo buja jeep ,terrano.ja tam sie
                      mentalnie do tego przygotowuje :)
                      • Gość: Michu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 23:38
                        Czy to tylko montują w tdi czy w benzynie też, co na to Pan Gwarancja? A Fe na
                        SUV jes naprawde duży, myslałem o nim bo mozna wozić narty w bagażniku hehe, to
                        czasem naprawdę ważne.
                        • Gość: Macka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.04, 23:58
                          Przekrój silników do "zacipowania" jest bardzo duży,myslę ze wszystkie marki
                          popularne sa osiągalne,szczególnie ,ze osprzęt jset zunifikowany.Wracajac do
                          Fe(bo chyba kupię)to mułowatośc zarezerwowana jest dla silnika 2,0 CRDI a
                          dostepne są również 2,4/2,7/3,5 l benzynki.Te ostatnie to 95 % w stanach.
                          • Gość: Michu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 00:37
                            Fakt,ja jechałem tylko tym 2,0, inne są raczej droższe, cóz znowu ta kasa...
                            • Gość: gość IP: *.c154.petrotel.pl 18.12.04, 01:37
                              Najlepszy SUV to zmiażdżony SUV, narobią tych wywrotnych zabawek z silnikami
                              300-400 KM dla bogatych impotentów z USA a potem Camaro i F-Birda przestają robić
                              Bo głupek wolał qpić RX300 albo H2
                              • Gość: naiw IP: *.acn.waw.pl 19.12.04, 23:26
                                co to jest H2?

pytam bez złośliwości, po prostu nie wiem.
            • Gość: NOE52 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.12.04, 10:30
              Nigdzie nie pisałem że chcę nowy.
    • Gość: Michu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.04, 10:50
      Ja też nie pisałe,że ma być nowy, jak chcesza używkę to sprowadź z zachodu,
      miałem kilka ofert od zaznajomionych importerów ale chciałem max do 2 lat,
      wychodziło nieco taniej niż nowy u nas ale były to wersje wypasione
      (skóra,automat i takie różne bajery na których mi nie zależało)- i jak to mówią
      lekko bite,dobrze wychodziły np CRV-znaczy cenowo, a ja chciałem auto ze stałym
      4x4 a nie dołączanym, ale to w sumie niezłe auto.
      • Gość: NOE52 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.04, 15:44
        Niespodziewanie trafiła mi się Niwa. Oddał klient za długi. Kiepski to interes
        ale mogło być gorzej. Takie sprawy w sądzie ciągną sie latami.
        Teraz mam troche za duzo tych pojazdów. a cholery kosztują nawet jak stoją.
        pzdr
        • Gość: Michu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.04, 21:33
          Fakt,weś to choć ubezpiecz i kasa leci nie mała.A Za długi to trzeba brać
          wszystko co przedstawia jakąkolwiek wartość bo niestety skuteczność naszego
          wymiaru jest gorsza od jakości dróg, mam z tym do czynienia na codzień i każda
          kasa wyrwana od dłużników cieszy. I tak przeszliśmy od SUVów do windykacji,tak
          bywa w życiu. Pozdro
    • 19.12.04, 23:56
      touareg vw :) diesel v10 5.0 L
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.