Dodaj do ulubionych

Mazda3 ,Mazda6

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 31.12.04, 09:25
Co sądzicie o tych samochodach?
Jak wygladaja na tle innych w swoich klasach?
Są dość drogie,czy warte swojej ceny?
Obserwuj wątek
    • Gość: wrrr Re: Mazda3 ,Mazda6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 09:40
      Zarowno 3 jak i sa tandetnie wykonane. O ile jeszcze z zewnatrz jakos wygladaja
      to w srodku dramat. Bardzo ubogie wyposazenie i brak mozliwosci dokupienia
      czegokolwiek. W srodku chamski plastik, na sam widok az slysze jak to trzeszczy
      podczas jazdy na niezbyt rownych drogach pokrywajacych 99% naszego kraju.
    • jakub76us Re: Mazda3 ,Mazda6 31.12.04, 17:38
      Mam mazde6s 2003(3.0, V6, 220hp, auto) od ponad roku i 22k mil (ok 35k km) na
      liczniku. Ogolnie jestem b. zadowolony, moc wystarczajaca, zawieszenie
      rewelacja, srodek - plastiki srednie, skora ok, design jest na serio niezly i
      b. "user friendly". Zastrzezenia? - skrzynia sie wacha czasami i throttle by
      wire troche opoznienie ma, ale mozna sie przyzwyczaic. Samochod nowy z
      podatkami wyszedl $22.5k z prawie kazda dostepna opcja, moim zdaniem swietny
      stosunek wartosc + frajda z jazdy / cena.

kuba
      • Gość: wrrr Re: Mazda3 ,Mazda6 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 17:49
        Piszesz ze Twoja Mazda ma prawie kazda dostepna opcje. U nas nawet nie ma
        takiego silnika i nie mozna dokupic wielu opcji. Taki model jak Ty masz pewnie
        kosztowalby u nas z 50.000$ skoro 2.0 w biednej opcji kosztuje 35.000$. No ale
        my zyjemy w kraju 5-go swiata bo nawet w krajach 3-go swiata maja lepiej.

Jeszcze raz pozdrawiam
          • wowo5 Re: Mazda3 ,Mazda6 01.01.05, 23:51
            W Mazdzie6 bardzo latwo sklada sie tylna kanapa. Kazde auto powinno tak miec.
            Zgadzam sie z przedmowcami co do kiepskiego wnetrza. Szczegolnie nie podobaly
            mi sie plastiki na konsoli srodkowej udajace nieudolnie aluminium. Na 2005 w
            USA oferowany jest automat 6-biegowy. Ogolnie auto bardzo mi sie podoba
            zewnetrznie. Silnik 2.4L 160KM to minimum. 2.0 L z automatem to musi byc
            zupelny mul. V6 to jeszcze lepsze rozwiazanie (szkoda, ze nie oferowane w
            Europie). Uklad kierowniczy jest bardzo dobry (jak zawsze u Mazdy), hamulce sa
            tez bardzo dobre.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.