IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 23.05.02, 19:02
Mam zamiar kupć V40 - w promocji urodzinowej otrzymuje sie skórzaną tapicerkę,
podgrzewane fotele, szyberdach (mimo i tak bogatego wyposażenia)-jestem
umówiony na jazdę próbną na czerwiec.
Czy ktoś ma/jeżdził S/V 40 - proszę o opinie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Casey Re: Volvo V40 IP: *.symboliczna.net / 192.168.1.* 24.05.02, 02:56
      > Mam zamiar kupć V40 - w promocji urodzinowej otrzymuje sie skórzaną tapicerkę,
      > podgrzewane fotele, szyberdach (mimo i tak bogatego wyposażenia)-jestem
      > umówiony na jazdę próbną na czerwiec.

Gratuluję wyboru...

> Czy ktoś ma/jeżdził S/V 40 - proszę o opinie.

... i zapraszam na www.klubvolvo.org.pl.
      W zakładce Klub możesz zapisać się na listę dyskusyjną
      i tam pytać.
      PZDR
      Casey_only_V
    • Gość: Łoli Re: Volvo V40 IP: *.smochowice.sdi.tpnet.pl 24.05.02, 09:31
      Auto, a szczególnie V40 jest na pewno b. ładne (jasne , że jest to kwestia
      gustu). W tym, którym miewam przyjemność jeździć, niestety nie wszystko
      jest/było w porządku. Po ok. 20.000 km należało wymienić katalizator - na
      szczęście auto jest na gwarancji. Silnik 1.8 jest chyba ździebko za słaby do
      tego samochodu, powyżej 3,5-4 tys. obrotów jest głośny, a nawet b. głośny. Do
      tego dochodzą problemy z oponami. Jedna opona jest uszkodzona - ma tzw. bojle
      (nie wiem czy tak się to pisze), i nie bardzo chce mi wierzyć , że jest to wina
      zdarzenia typu "dziura w jezdni". "Przody" natomiast wykazują wyraźne objawy
      zużycia co przy przejechaniu ok. 25.000 nie cieszy specjalnie. Piszę tylko o
      tym co może się nie podobać i z czym sam miałem problemy bo poza tym samochód,
      jeśli chodzi o komfort jazdy, wyposażenie, bezpieczeństwo jest naprawdę godny
      polecenia.

Pozdrawiam i życzę przyjemnych wrażeń z jazdy.

• zosia11 Re: Volvo V40 26.05.02, 19:54
      Volvo nigdy nie prowadzilam i poza opinia, ze sa najlepszymi i
      najbezpieczniejszymi samochodami na swiecie nic ponadto nie wiem, wiec
      wypowiadac sie nie tylko nie powinnam, ale i nie moge.
      Jezdzilam za to dwa lata Saabem 95. Super samochod. Gdybym dzisiaj wygrala w
      Lotto bardzo duzo pieniazkow to jakies "niewykorzystane resztki" wydalabym
      wlasnie na to autko (oczywiscie najpierw wydalabym na wyprawy dookola swiata,
      domki z ogrodkiem i takie inne pierdolki).
      Zosia
    • Gość: Sławek Re: Volvo V40 IP: *.aries.com.pl / 192.168.1.* 26.05.02, 21:03
      Wyposażenie jest bezkonkurencyjne choć sam samochód pomomo nieustających (chyba
      corocznych retuszów) jest moim zdaniem MOCNO przestarzały.Swoją drogą nigdy nie
      był jakoś specjalnie udaną konstrukcją (bliźniacza Carisma ma lepszą opinię za
      sporo niższą cene).
      W wersji V to całkiem ładne i zgrabne kombi.
      Twój wybór - Twoja sprawa

pozdrawiam
      • klaus1 Re: Volvo V40 27.05.02, 14:15
        ale żeś mnie ubawił tą opinią o Carismie
        V40 to najlepsze i naaaajładniejsze kombi w swojej klasie promocja świetna bo
        jak mieć VOLVO to tylko w topowej wersji (wyróżniać się znaczkiem to trochę za
        mało), wersji 1.8 już chyba nie sprzedają, polecam 2.0, samochud nie do
        zajechania, ale na przeglady co 15tys, też sporo wydasz,
        z drugiej strony właśnie na dniach wchodzi nowy model serii *40
        PZDR
        • Gość: Burza Re: Volvo V40 IP: 62.89.80.* 27.05.02, 15:58
          Jasne, Volvo jest naaaaj... ;-)
          Miałem 2 4-letnie samochody do wyboru V40 i Xantie kombi. Potestowałem i
          wziąłem żabojada. Cytryna jest nie do pobicia ! Nie wiem jak bezpieczeństwo
          (poduchy mam 4) ale komfort a właściwie luksus Citroena to czysta poezja ! A co
          do trwałości to i tak co jakiś czas trza se zmienić cały samochód, nie ?
        • Gość: Sławek Re: Volvo V40 IP: *.aries.com.pl / 192.168.1.* 27.05.02, 16:16
          klaus1 napisał(a):

Ciesze sie żem cie ubawił ale to nie moja opinia lecz dziennikarzy z
          motoryzacyjnej zachodniej prasy.A swoją drogą to już ktoś tu o tym pisał (na tym
          forum).Wchodzi nie nowy model lecz model po kolejnym retuszu.Najlepszy w swojej
          klasie? Zdajesz sobie sprawe,że z punktu widzenia wielkości nadwozia i rozstawu
          osi konkurentami V40 jest Marea Weekend,Xsara Break,Megane Combi itp (dwa
          pierwsze identyczny rozstaw osi).

pozdrawiam

> ale żeś mnie ubawił tą opinią o Carismie
          > V40 to najlepsze i naaaajładniejsze kombi w swojej klasie promocja świetna bo
          > jak mieć VOLVO to tylko w topowej wersji (wyróżniać się znaczkiem to trochę za
          > mało), wersji 1.8 już chyba nie sprzedają, polecam 2.0, samochud nie do
          > zajechania, ale na przeglady co 15tys, też sporo wydasz,
          > z drugiej strony właśnie na dniach wchodzi nowy model serii *40
          > PZDR

Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się