Dodaj do ulubionych

Kupilem Audi A3 rocznik 1999!!!

IP: 212.160.138.* 25.01.05, 10:05
Byla okazja od znajomego starszego Pana odkupic za naprawde niewielkie
pieniadze. Pan stwierdzil. ze w jego wieku prowadzenie samochodu jest ponad
jego sily....

Audi A3 - jakie ma wady - i jakie zalety? Na co uwazac?
Obserwuj wątek
      • Gość: Artur Re: Kobieto! IP: 212.160.138.* 25.01.05, 11:09
        woman29 napisała:

> Po raz kolejny........Czy nie mogles zada tych pytan zanim kupiles auto? No
        > chyba ze Cie stac na kupowanie kota w worku.

Przed zakupem troszku "polatałem" po internecie i cos o tym aucie juz sie
        dowiedzialem. Wiem jedno - napewno nie przeplacilem. Ale wszystkiego o tym
        aucie sie nie wywiedzialem - stad moje zapytanie na tym forum.

A jesli Ty nie masz nic do powiedzenia na w/w temat - to zamilcz a nie wtracaj
        swoje trzy grosze tam, gdzie ich nie trzeba.

A sprawa czy mnie stac, czy nie na kupowanie kota w worku jest napewno "mojsza"
        niz 'twojsza".

Pozdrawiam.
        • woman29 Re: Kobieto! 25.01.05, 11:17
          To ze nie przeplaciles to jeszcze o niczym nie swiadczy, cena to nie
          wszystko.No ale skoro taki madry jeste i najwyrazniej pozjadales wszytskie
          rozumy to have fun.I nie TY mi mowic bedziesz czy sie mam odzywac czy tez nie-
          taki urok ma wlasnie forum.Lubisz kupowac kota w worku twoja sprawa , tylko
          zebys sie kiedys nie przejechal.........

Nie pozdrawiam
          • Gość: Artur Re: Babo! IP: 212.160.138.* 25.01.05, 11:34
            woman29 napisała:

> To ze nie przeplaciles to jeszcze o niczym nie swiadczy, cena to nie
            > wszystko.No ale skoro taki madry jeste i najwyrazniej pozjadales wszytskie
            > rozumy to have fun.I nie TY mi mowic bedziesz czy sie mam odzywac czy tez nie-
            > taki urok ma wlasnie forum.Lubisz kupowac kota w worku twoja sprawa , tylko
            > zebys sie kiedys nie przejechal.........

I g....o 9za przeproszeniem) cie to powinno obchodzic. Czlowiek, od ktorego
            kupilem auto dbal o nie co moglem na bierzaco sledzic gdyz to bliski znajomy
            ojca. Wiec wad ukrytych nie ma. Chce tylko sie dowiedziec sie czego moge od tego
            modelu sie spodziewac. A skoro nic o tym nie wiesz - po co glos zabierasz?

Nie potrzebuje moralizatorstwa - od tego mam zone w domu!

Zajmij sie kobieto lepiej swoim mezczyzna. Najwyrazniej go zaniedbujesz. A moze
            on stracil zainteresowanie toba?

A ja jednak pozdrawiam, bo jestem wychowany - nawet jak kogos nie lubie.
            • woman29 Re: Babo! 25.01.05, 11:37
              Bez osobistych wycieczek bo ja ci do 4 kątów nie zaglądam.Ciesz sie swoim
              malenstwem i czekaj az ci wreszcie ktos "sensownie" odpisze.

Nie pozdrawiam bo nie trawie hipokryzji
              • Gość: Artur Re: Babo! IP: 212.160.138.* 25.01.05, 11:40
                woman29 napisała:

> Bez osobistych wycieczek bo ja ci do 4 kątów nie zaglądam.

Ale do mojej "kiesy" - niemal :)

> Ciesz sie swoim
                > malenstwem i czekaj az ci wreszcie ktos "sensownie" odpisze.

I o to chodzi...
                >
                > Nie pozdrawiam bo nie trawie hipokryzji

To nie hipokryzja a podstawowe zasady wspolzycia spolecznego.
                Pozdrawiam.
                • woman29 Re: Chłopie 25.01.05, 11:45
                  Słuchaj w nosie mam ile zaplaciles za to auteczko o ile pamietam ja takiego
                  pytanie nie zadałam.Trudno, darmo, głupszemu sie ustepuje wiec mowie pass bo
                  wybitnie ciezki w obejsciu jestes.
                  • Gość: Artur Re: Chłopie IP: 212.160.138.* 25.01.05, 11:55
                    woman29 napisała:

> Słuchaj w nosie mam ile zaplaciles za to auteczko o ile pamietam ja takiego
                    > pytanie nie zadałam.Trudno, darmo, głupszemu sie ustepuje wiec mowie pass bo
                    > wybitnie ciezki w obejsciu jestes.

Czyzby? Spojrz lepiej na siebie i na to co wypisujesz na tym forum. Bywasz
                    makabrycznie zenujaca...
    • Gość: kierowiec do woman 29 IP: *.chello.pl 25.01.05, 11:47
      Po co wypowiadasz się w tym wątku, skoro nie masz nic do napisania NA TEMAT,
      idiotko??? Przez takie osoby jak ty poziom tego forum znacznie się obniża,
      zawsze znajdą się idioci chcący wtrącić swoje 3 grosze, aby się dopisać, nie
      ważne czy merytorycznie czy nie.
      Przepraszam autora wątku- w sumie też nie na temat, ale wkurzają mnie po prostu
      takie barany jak woman29. Mam nadzieję, że znajdziesz odpowiedź na swoje
      pytania.
      • racingismylife Re: do woman 29 25.01.05, 11:59
        woman nic do Ciebie osobiscie nie mam aczkolwiek musze przyznac tutaj racje
        autorowi,

jezeli nie masz nic do powiedzenia na temat wad, usterek czy zalet tego auta to
        po co sie w ogole odzywasz ?
        mozesz mi powiedziec co chcialas wniesc i w jaki sposob chcialas mu pomoc swoja
        pierwsza wypowiedzia w tym watku ?
        --
        "I drift not because it is a quicker way around a corner, but it is the most
        exciting way" - Keiichi Tsuchiya
        • woman29 Re: do woman 29 25.01.05, 12:15
          Fakt nie mam nic do powiedzenia na temat A3, ale czy twoje i innych
          forumowiczow wypowiedzi sa zawsze czysto merytoryczne ?? Po prostu mnie
          intryguje ze ktos pewne pytania zadaje post factum, a potem jest przysłowiowy
          płacz matki na usranym dzieckiem.
            • racingismylife Re: do woman 29 25.01.05, 12:29
              bardzo zadko zdaza mi sie wypowiadac nie na temat, a u Ciebie kochana jest to
              notoryczne 80 % twoich wypowiedzi nie sprowadza sie do niczego wg. mnie
              powinnas troche przyoszczedzic klawiature bo czasami sie tego czytac nie da,

Pozdrawiam
              --
                • racingismylife Re: do woman 29 25.01.05, 12:46
                  dziewczyno ale o czym ty tutaj piszesz ?
                  ja caly czas pisze, ze zabierasz glos nie na temat i smiem twierdzic ze twoja
                  wiedza na temat samochodow jest znikoma a ty mi piszesz ze zabierasz glos w "
                  temacie " W JAKIM TEMACIE ?

BRAWO ! ! !

--
                    • racingismylife Re: do Racingsmylife 25.01.05, 12:56
                      a ja sugeruje koniec twojej kariery na forum bo nic nie wnosisz a tylko
                      zasmiecasz, nie potrafisz odpowiedziec na pytania ktore sa Tobie zadawane - na
                      innym forum dawno by sie to zakonczylo banem !
                      --
                  • Gość: Herman Re: do woman 29 IP: 213.134.156.* 25.01.05, 12:53
                    racingismylife napisał:
                    > dziewczyno ale o czym ty tutaj piszesz ?
                    > ja caly czas pisze, ze zabierasz glos nie na temat i smiem twierdzic ze twoja
                    > wiedza na temat samochodow jest znikoma a ty mi piszesz ze zabierasz glos w "
                    > temacie " W JAKIM TEMACIE ?
                    > BRAWO ! ! !

przyhamuj troche, nawet jak napisze cos nie na temat czy nawet bzdure to na tym
                    forum zdarz sie to wszystkim i tobie rowniez, a milo jest jednak ze jest wsrod
                    nas kobieta. kobiety lagodza obyczaje
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka