IP: *.toya.net.pl 16.07.02, 16:05
zaajebista fura
Obserwuj wątek
    • Gość: młody Re: Audi A8 IP: *.pl 19.07.02, 13:52
      A ilu debili nią jeździ :((

Nie chcę generalizować bo to bardzo nie ładnie i mało sensownie ale tak się
      składa że ostatnio samych bandytów za kókiem A8 4.2 L widzę.
      - w Bydgoszczy dresiarz w wieku 18-25 lat popierdzielał na złamanie karku(jakby
      go wyciągnąć z tej krowy to by inaczej zaśpiewał)
      -wczoraj trasa Radom-Kielce, koleś z Krakowa wyprzedzał wała na dwukierunkowej
      od prawej strony(dlatego piszę wała bo tamten również nie był bez winy, droga
      przechodziła po ich stronie w dwa pasy i jako gentleman mógł zjechać by
      przepuścić szybszego)

Tak więc wybieram A6 :)
      • Gość: MojoJojo Re: Audi A8 IP: *.makor.pl / 192.168.1.* 19.07.02, 15:40
        Gość portalu: młody napisał(a):

> A ilu debili nią jeździ :((
        >
        > Nie chcę generalizować bo to bardzo nie ładnie i mało sensownie ale tak się
        > składa że ostatnio samych bandytów za kókiem A8 4.2 L widzę.
        > - w Bydgoszczy dresiarz w wieku 18-25 lat popierdzielał na złamanie karku
        (jakby
        >
        > go wyciągnąć z tej krowy to by inaczej zaśpiewał)
        > -wczoraj trasa Radom-Kielce, koleś z Krakowa wyprzedzał wała na
        dwukierunkowej
        > od prawej strony(dlatego piszę wała bo tamten również nie był bez winy, droga
        > przechodziła po ich stronie w dwa pasy i jako gentleman mógł zjechać by
        > przepuścić szybszego)
        >
        > Tak więc wybieram A6 :)

Wczoraj widziałem łysego debila w A6, więc jego też nie powinieneś kupować :-(
        Co to za głupi pomysł - kierować się wyborem auta patrząc na innych
        użytkowników tego modelu ? Idąc dalej tym tropem "myślenia" można stwierdzić że
        jeśli do dobrego samochodu (dajmy na to A8) wsiądzie dres, czy jakiś gangster,
        zmienia ten samochód w zły samochód, tak ? Poza tym lepiej nie kupuj żadnego
        samochodu, bo zawsze znajdzie się jakiś debil w takim samym modelu jak
        potencjalny twój - ostatnio widziałem dresów w tuningowanym lanosie, czy też w
        felicii.......
        • Gość: młody Re: Audi A8 IP: *.pl 19.07.02, 16:11
          Traf chciał że (prawie)każda A8 prowadzona była przez gangsta-dresa czy gangsta
          wsiocha i jedynie podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami. Nie denerwuj się bo
          nie ujmując nic modelowi, A6 wybrałbym gdyż moim zdaniem A8 to spasła krowa i
          tyle. POza tym nie czytasz postów dokładnie i kierujesz się niczym dla mnie nie
          wytłumaczalnymi emocjami.
          • Gość: MojoJojo Re: Audi A8 IP: *.makor.pl / 192.168.1.* 01.08.02, 08:56
            Gość portalu: młody napisał(a):

> Traf chciał że (prawie)każda A8 prowadzona była przez gangsta-dresa czy
            gangsta
            >
            > wsiocha i jedynie podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami. Nie denerwuj się bo
            > nie ujmując nic modelowi, A6 wybrałbym gdyż moim zdaniem A8 to spasła krowa i
            > tyle. POza tym nie czytasz postów dokładnie i kierujesz się niczym dla mnie
            nie wytłumaczalnymi emocjami.

Co znaczy termin "spasła krowa"? - A8 jest duży, bo to samochód o klasę wyżej
            od A6, jest w nim więcej miejsca i jest bezpieczniejszy. Przecież to ty
            kierujesz się emocjami! Ja chcę ci wytłumaczyć że kupno danego samochodu
            powinno być spowodowane jego walorami użytkowymi, a nie takimi stereotypami.
      • Gość: darekk Re: Audi A8 IP: 217.153.15.* 01.08.02, 10:24
        coz, u mnie w firmie mamy sluzbowe a8 3.7, ale jego uzytkownik z pewnoscia nie
        wyglada na dresa. wprawdzie jest lekko lysy, ale chyba nie z wlasnego wyboru :)

samochod ten wychodzi tragicznie drogo w utrzymaniu, ale kto by sie tym
        przejmowal :)
    • greenblack Re: Audi A8 10.01.03, 17:15
      A8 to świetny samochód, ale podobno są jakieś problemy z powietrznym
      zawieszeniem - to samo Phaeton. I jest jeszcze jedna kwestia - cena. 352 tyś za
      3.7 i 373 tyś za 4.2. Rozumiem, że jest tu quattro, ale 7 kosztuje 312 tyś za
      3.6 i 381tyś za 4.4. Żeby się nie przeliczyli.

Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka