Dodaj do ulubionych

Citroën ze skoczną maską

05.08.05, 19:57
Kicha-a ja wierzyłem kiedyś w tą markę. A tu co -projekt z '99 z kilkoma
bajerami! Ten samochód zrobiono 6 lat temu! Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Obserwuj wątek
    • scooby Re: Citroën ze skoczną maską 05.08.05, 21:36
      no i co z tego, malkontencie :), skoro zrobili auto na miarę DSa ?? może nie tak
      rewolucyjne pod względem technicznym, ale na pewno ciekawsze niż niemieckie
      smuty i amerykańskie plastiki bez wyrazu. jak dla mnie bosssskie :>

--
      _________
      Scooby
    • 101ola Re: Citroën ze skoczną maską 07.08.05, 14:21
      Wszystko co masz do powiedzenia na ten temat to "6 lat temu"?
      Fiata Coupe zrobiono 11 lat temu (a zaprojektowoano w okolicach 1990 roku) i co
      wygląda przestarzale?
      Estetyczna i proporcjonalna sylwetka nawet po 20 latach wygląda ładnie (W 124,W
      124 Coupe)
      • heniumaczuga Re: Citroën ze skoczną maską 08.08.05, 15:30
        no pewnie, że tak - będzie też rdzewieć, psuć się, hydro nie będzie stanowilo
        komfortu ani bezpieczeństwa, nie zdobędzie nawet 3 gwiazdek w ncap, nikt go nie
        kupi w calej europie a w polsce tlumy - tradycyjnie... przegra konkurencję na
        forum z konkurencją w klasie czyli audi a3 i oplem astrą opc... o czymś
        zapomnialem?
      • heniumaczuga Re: Citroën ze skoczną maską 09.08.05, 16:38
        A jaką rację bytu mają np. BMW 5, skoro możesz mieć BMW M3?
        Albo E, skoro jest C?
        Nie widzisz różnicy w wielkości i przestronności tych aut?
        A C5 Break nie będzie się różnil od C6 Break?
        Skoro są ludzie, którzy za tę samą cenę będą woleli Accord 2.2 CDTi od C5 2.7V6
        HDi to zaryzykowalbym stwierdzenie, że znajdą się chętni na C6. O ile
        oczywiście nie pojadą po bandzie z ceną. Topowe auta PSA nie należą do
        najtańszych:(
      • flic_k Re: Citroën ze skoczną maską 09.08.05, 17:04
        Dlatego lepszym wyborem jest wg. mnie Vel Satis. Jak na swoją cene oferuje
        dużo, oprócz prestiżu, no i wyglądu, chociaż ten mi się podoba, a wnętrze to
        już cudo, salon na kółkach. Bynajmniej takie są moje odczucia.
          • flic_k Re: Citroën ze skoczną maską 10.08.05, 13:58
            Z tymi przełącznikami to prawda, ale np. nowe Audi A4 ma przełączniki
            identyczne z tymi, co ma Octavia. To i tak nie ma znaczenia, bo podczas jazdy
            nie zwracam uwagi na to że kierowca Clio może mieć te same przełączniki, ważne
            żeby wszystko działało!

3.0DV6 Initiale. I nie potrzebny mi Mercedes, Vel Satisa chociaż mi nie ukradna!
            • sakura7 Re: Citroën ze skoczną maską 10.08.05, 14:40
              A dla mnie ma to znaczenie. Audi A4 i Octavia to samochody o podobnej wielkości
              często z takimi samymi silnikami. Teoretycznie ta sama klasa ale inna grupa
              docelowa.
              Natomiast przelaczniki w Vel satis to pierwsza rzecz ktora rzucila mi sie w
              oczy i popsula w moich oczach wizerunek tego samochodu. Jezeli firma tworzy
              samochód, nadając mu interesujacy kształt nadwozia (czy ładny to inna sprawa),
              komfortowe wnętrze, ładną deskę rozdzielczą powinna zadbać także o takie detale
              jak przelaczniki. Dla mnie wygladaja one ... wulgarnie. Moze to tylko moje
              indywidualne odczucie ale unifikacja i ograniczanie kosztów produkcji powinno
              mieć swoje granice, przynajmniej w samochodach ktore chca uchodzic za luksusowe.

Mojemu tacie nie ukradli przez 5 lat mercedesa, wiec moze nie jest tak źle, ale
              faktem jest ze kupujac vel satis masz prawie 100 % pewnosc :-)
      • jarek-44 Re: Citroën ze skoczną maską 10.08.05, 08:44
        greenblack napisał:

> C6 technicznie niewiele różni się od C5

Jak bardzo technologicznie różnią się np. A6 i A8???

--
        - Co musi się zmienić, żeby polskie drogi odpowiadały normom europejskim?
        - Normy europejskie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się