Dodaj do ulubionych

Porsche bardzo!

29.09.05, 23:42
ALe zazdroszcze temu redaktorowi też bym pojeżdził 6 Porschakami! Uważam ze sa to najdoskonalsze supersportowe auta nadające się do jazdy na codzień -doskonałe zawieszenie(łączące komfort i stricte sportowe właściwości), cudowne silniki (z piekielną rezerwą mocy na każdych obrotach), pewny i wywarzony układ kierowniczy dający niezwykłe czucie tego pocisku. Oraz nadzwyczajna, łącząca w sobie ponadczsowość z nowoczesnością sylwetka auta wobec której nikt nie jest obojętny!!! Nawet moja babcia wiedziała co to za samochód kiedy nas mijał!!!
PS. Droga redakcjo mając akredytacje na następną taką wyprawę prosze o mnie pamiętać- chętnie po testuje dla was auta!!!!!!!!!!! :-)
Obserwuj wątek
    • niknejm Re: Porsche bardzo! 14.10.05, 13:09
      8lefty napisał:

> pewny i wywarzony układ kierowniczy

To znaczy, że gotowano go tak długo (warzono), że zrobił się pewny? ;-))

Przepraszam, piątek dziś ;-)

Pzdr
      Niknejm
    • kszyrztow Re: Porsche bardzo! 14.10.05, 13:14
      8lefty napisał:

Uważam ze sa to najdoskonalsze supersportowe auta nadające się do jazdy na
      codzień -doskonałe zawieszenie(łączące komfort i stricte sportowe właściwości),
      cudowne silniki (z piekielną rezerwą mocy na każdych obrotach), pewny i
      wywarzony układ kierowniczy dający niezwykłe czucie tego pocisku.

skąd to wiesz? A może tylko tak ci sie wydaje? (pewnie powiesz, że już wieloma
      jeździłeś - nie sprawdzimy i tak)

Oraz nadzwyczajna, łącząca w sobie ponadczsowość z nowoczesnością sylwetka auta
      wobec której nikt nie jest obojętny!!! Nawet moja babcia wiedziała co to za
      samochód kiedy nas mijał!!!

tu racja, wiemy to wszyscy - także ci, którzy nigdy nie jeździli żadnym porsze.

--
      13. Prowokacje na forum
      a) jesteś autorem
      b) jesteś nieświadomym uczestnikiem
      c) wydaje ci się, że nie uczestniczysz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się