Dodaj do ulubionych

Niemieckie znaczy jakie ?

• waskes29 Re: Niemieckie znaczy jakie ? 26.12.05, 21:37
      Jak latwo wywnioskowac nie maja takie badania nic do tego ktore samochody sa
      lepsze a ktore gorsze .Trudno zeby na podstawie takich statystyk stwierdzic ze
      Hyndai robi lepsze samochody niz Mercedes ,BMW czy AUDI no ale akurat Ty
      chyba tak to odbierasz.
      Trudno sie tu do czegos ustosunkowac jesli podana jest jakas kolejnosc a w
      zasadzie brak jakis szczegolow , mozna robic rozne tabelki i roznie operowac
      liczbami a wyniki koncowe niczego tak naprawde nie musza dowodzic ,co nie
      oznacza ze tak jest w tym przypadku.
      --
      Tyklo siac,siac i siac!
      • daria.1 Re: Niemieckie znaczy jakie ? 26.12.05, 21:43
        Waskes ty mnie załamujesz chyba wiesz dlaczego ? poczytaj swoje wypowiedzi na tym forum ,np:vw sa trwałe i podajesz tabelę z której to wynika ze nie są
        nie pamiętasz ? w dodatku mnie obrażasz a teraz udajesz czy nie rozumiesz tego artykułu
        • waskes29 Re: Niemieckie znaczy jakie ? 26.12.05, 21:51
          daria.1 napisała:

> Waskes ty mnie załamujesz chyba wiesz dlaczego ? poczytaj swoje wypowiedzi
          na
          > tym forum ,np:vw sa trwałe i podajesz tabelę z której to wynika ze nie są
          > nie pamiętasz ? w dodatku mnie obrażasz a teraz udajesz czy nie rozumiesz
          tego
          > artykułu

Ale z tego artykulu nie wynika nic co dowodzi ze hondy sa trwale a vw
          nie ,mozna tylko tak przypuszczac ale bez zadnych danych w jaki sposob mozna
          cokolwiek z tego fragmentu wywnioskowac?Tam jest napisane ze przy ocenie
          koncowej brano pod uwage kilka czynnikow ale nie podane jest jaki samochod w
          jakiej kategorii wypadl lepiej .
          Moze ci ktos to sie zna na zagadnieniach statystyk wytlumaczy ci fachowo ze
          statystyka statystyce nierowna o ile to sa wogole badania statystyczne w co
          watpie.
          --
          Tyklo siac,siac i siac!
          • daria.1 Re: Niemieckie znaczy jakie ? 26.12.05, 21:59
            -W najnowszym rankingu dotyczącym jakości, przygotowanym przez niemiecki magazyn -branżowy "Auto Bild", firma Opel zajęła siódme miejsce, plasując się najwyżej w -sondażu spośród wszystkich europejskich producentóczego nie rozumiesz w słowie jakosc ????????????może ,,j''a moze ,,a''
            idac twoim tokiem myslenia to co nas obchodzi co kupują Niemcy ,jak bedą kupowa 1,5 MLN Ład to znaczy ze łada jest najlepsza najtrwalsza ,
            Już mi się nie chce z toba gadać jezdzij swoim najlepszym najtrwalszym niezawodny vw
            • waskes29 Re: Niemieckie znaczy jakie ? 26.12.05, 22:36
              daria.1 napisała:

> -W najnowszym rankingu dotyczącym jakości, przygotowanym przez niemiecki
              magazy
              > n -branżowy "Auto Bild", firma Opel zajęła siódme miejsce, plasując się
              najwyże
              > j w -sondażu spośród wszystkich europejskich producentóczego nie rozumiesz w

> owie jakosc ????????????może ,,j''a moze ,,a''
              > idac twoim tokiem myslenia to co nas obchodzi co kupują Niemcy ,jak bedą
              kupowa
              > 1,5 MLN Ład to znaczy ze łada jest najlepsza najtrwalsza ,
              > Już mi się nie chce z toba gadać jezdzij swoim najlepszym najtrwalszym
              niezawod
              > ny vw

A co to jest jakosc .
              Twierdzisz wiec ze Hydnai robi lepszej jakosci samochody niz Audi BMW czy
              Mercedesy?Proste pytanie wiec ciekawy jestem jak odpowiesz - bo to bedzie
              swiadczyc co ty zrozumiales z tego tekstu.Zreszta co bys nieodpowiedzial to
              i tak bedzie belkot i miotanie sie .
              A tak na marginesie nie jezdze VW i nie stac mnie na nowy samochod taki
              jaki chcialbym i jaki potrzebuje, wiec jezdze dosc wiekowym ale sobie daje
              rade.Natomiast jakbym mial kupowac kompakt to napewno bylby to golf lub A3.

--
              Tyklo siac,siac i siac!
              • wojtek_blankietowy Re: Niemieckie znaczy jakie ? 26.12.05, 22:47
                waskes29 napisał:
                > rade.Natomiast jakbym mial kupowac kompakt to napewno bylby to golf lub A3.

tylko jak bedziesz kupowal nie zapomnij dokupic obowiazkowego stroju kierowcy
                tych marek - tj. dresu z paskami. Konieczna jest tez wlasciwa muzyka do tych
                dresowozow tj. jakies "umc umc umc".

co do artykulu zas nie dziwi mnie przedostatnia pozycja vw. produkuje slabe
                auta jakosciowo to zajmuje prawie najgorsza pozycje. dziwi mnie jedna rzecz.
                jak fiat mogl sie dac pokonac szmelcwagenowi
      • w_r_e_d_n_y a to manipulanci !!!!!!!!!!!! 27.12.05, 02:04
        waskes29 napisał:

> Jak latwo wywnioskowac nie maja takie badania nic do tego ktore samochody sa
        > lepsze a ktore gorsze .Trudno zeby na podstawie takich statystyk stwierdzic ze
        > Hyndai robi lepsze samochody niz Mercedes ,BMW czy AUDI no ale akurat Ty
        > chyba tak to odbierasz.

Qrna trafiles w 10-tke
        brak uwzglednienia Twojej opinii - i habudzika ,odnosnie japonczykow -
        DYSKWALIFIKUJE ten rank na calej linii

" Wszystkie marki samochodowe oceniane były w siedmiu kategoriach: wynik
        ankiety wśród 25 tys. kierowców, akcje serwisowe, podsumowanie 7 milionów badań
        przeprowadzonych przez specjalistyczne ośrodki należące do organizacji TUV,
        testy wytrzymałości magazynu "Auto Bild", reklamacje czytelników, ocena sieci
        dealerskiej i serwisu, warunki gwarancji......
        .....
        Przygotowywany raz do roku ranking magazynu "Auto Bild" ma opinię studium,
        które najszerzej koncentruje się na zagadnieniach związanych z jakością.
        Autorzy raportu oceniają 20 najbardziej popularnych w Niemczech marek
        samochodów pod względem jakości w długim okresie użytkowania oraz pod względem
        niezawodności i zadowolenia klientów. "

--
        SIWY-55 "sonda w cat-cie informuje ile mieszanki paliwowej dostalo sie do
        wydechu i ew.RETURNUJE niedopalona mieszanke spowrotem do cylindrów"
        • habudzik Re: a to manipulanci !!!!!!!!!!!! 27.12.05, 12:09
          Ocena z reklamacji czytelników , ocena sieci dilerskiej i serwisowej , warunki
          gwarancji czym to jest w porównaniu z wynikami największych europejskich badań
          konsumenckich Reader's Digest "European Trusted Brands", których celem było
          wskazanie, jakie wartości, instytucje i marki produktów wzbudzają największe
          zaufanie Europejczyków. Marki zostały ocenione według takich kryteriów jak:
          jakość, wartość, wizerunek, zrozumienie potrzeb konsumenta.
          Jeszcze ciekawsze sa wyniki "Superbrands" w 30 krajach. Pewnie znajdą sie i tacy
          którzy stwiedzą że to mał miarodajne badania .
          --
          Gregor886 :
          "Szymi mial racje lexy to sa jedne z najlepiej wykonczonych aut swiata..."
        • waskes29 Re: a to manipulanci !!!!!!!!!!!! 27.12.05, 12:20
          w_r_e_d_n_y napisał:

>
          > Qrna trafiles w 10-tke
          > brak uwzglednienia Twojej opinii - i habudzika ,odnosnie japonczykow -
          > DYSKWALIFIKUJE ten rank na calej linii
          >
          To zapytam i Ciebie wprost na tej podstawie jestes pewny i mozesz
          stwierdzic ze jakosc samochodow Hyndai, toyoty i prawie calej reszty jest
          lepsza niz AUDI ,BMW i Mercedesa? Proste pytanie -prosta odpowiedz .
          Moze stosunek jakosci do ceny taki jest ale chyba trzeba byc idiota zeby
          wyciagnac z takiego tekstu wnioski ze jakas lantra jest lepsza jakosciowo od
          bmw3 a corolla od A3 itd.

--
          Tyklo siac,siac i siac!
      • substance waskes biedaku 28.12.05, 11:38
        hyundai jak najbardziej robi samochody lepsze niz niemieckie - ich jakosc to juz jakosc japonskich ale ty o tym nie wiesz bo zyjesz w polsce a tu jest ciemniactwo motoryzacyjne
        • waskes29 Re: waskes biedaku 28.12.05, 11:57
          substance napisał:

> hyundai jak najbardziej robi samochody lepsze niz niemieckie - ich jakosc to
          ju
          > z jakosc japonskich ale ty o tym nie wiesz bo zyjesz w polsce a tu jest
          ciemnia
          > ctwo motoryzacyjne

Czyli cale ciemniactwo zyje nie tylko w polsce ale w ciemnych
          niemczech ,japoni,usa, i na calym swiecie gdzie kupuje sie milony BMW,
          AUDI ,Mercedesy. skoro hyundai jest od nich lepszy jakosciowo.
          No ale ty wiesz przeciez lepiej miales juz kazdy samochod lacznie z nowa
          BMW5 i stwierdziles ze leppszy jest hyndai getz za 30tys a ci durnie kupuja
          jakies M3 czy A6 po 200-300tys .
          Czlowieku zastanow sie co ty piszesz przejdz sie do salonu mercedesa ,bmw
          czy audi i zobacz jak wygladaja samochody to przestaniesz pisac bzdury.
          Naprawde to jedyny sposob wytlumaczenia sobie dlaczego ciebie nie stac na
          drogie samochody niemieckie.
          --
          Tyklo siac,siac i siac!
          • daria.1 Re: waskes biedaku 28.12.05, 12:11
            > Czyli cale ciemniactwo zyje nie tylko w polsce ale w ciemnych
            > niemczech ,japoni,usa, i na calym swiecie gdzie kupuje sie milony BMW,
            > AUDI ,Mercedesy
            Daj spokój waskes co za bzdury ,czy ty wiesz chociaż ile sprzedaje aut np.sama Toyota na swiecie ? już ci pisałem że np w Polsce sprzedaż Hondy i VW jest na podobny poziomie więc nie obrażaj Polaków
            • waskes29 Re: waskes biedaku 28.12.05, 15:31
              daria.1 napisała:

> > Czyli cale ciemniactwo zyje nie tylko w polsce ale w ciemnych
              > > niemczech ,japoni,usa, i na calym swiecie gdzie kupuje sie milony BMW,
              > > AUDI ,Mercedesy
              > Daj spokój waskes co za bzdury ,czy ty wiesz chociaż ile sprzedaje aut
              np.sama
              > Toyota na swiecie ? już ci pisałem że np w Polsce sprzedaż Hondy i VW jest
              na
              > podobny poziomie więc nie obrażaj Polaków

K**wa czy ja kogos obrazam .Chyba ze tego ktory twierdzi ze hyndai jest lepszy
              jakosciowo niz mercedes bmw czy audi bo to kompletny debul musi byc ale to
              juz jego sprawa.
              Coraz bardziej za to przekonujesz mnie ze ty z mysleniem masz naprzawde spore
              klopoty a tym bardziej nie rozumiesz co czytasz.
              --
              Tyklo siac,siac i siac!
              • daria.1 Re: waskes biedaku 28.12.05, 15:43
                > > Czyli cale ciemniactwo zyje nie tylko w polsce ale w ciemnych
                > > niemczech ,japoni,usa
                a co ja zle wg.ciebie rozumiem a moze ty nie wiesz co piszesz ?albo piszesz i nie wiesz co ?
                Zastnów się nad tym zdaniem ?co w nim zawierasz to może zrozumiesz co pisze .
                Mam ci tłumaczyć co napisałes ?
                • waskes29 Re: waskes biedaku 28.12.05, 15:52
                  daria.1 napisała:

> > > Czyli cale ciemniactwo zyje nie tylko w polsce ale w ciemnych
                  > > > niemczech ,japoni,usa
                  > a co ja zle wg.ciebie rozumiem a moze ty nie wiesz co piszesz ?albo piszesz
                  i
                  > nie wiesz co ?
                  > Zastnów się nad tym zdaniem ?co w nim zawierasz to może zrozumiesz co pisze .
                  > Mam ci tłumaczyć co napisałes ?
                  No wytlumacz mi bo ja juz nic nie rozumiem o co ci chodzi ,albo nie tlumacz
                  i daj mi spokuj .
                  Kazdego pytalem kilka razy i nikt nie odpowiedzial wprost lacznie z
                  toba.Jeszcze raz !
                  Czy uwazasz ze Hyndai Sonata kosztujacy min 85tys zl jest lepsza jakosciowo
                  od Audi A6 za min 170tys,BMW5 za 175tys,Mercedesa E klasy za180tys itd.
                  Napisz czy tak uwazasz ?

--
                  Tyklo siac,siac i siac!
    • wujaszek_joe Re: Niemieckie znaczy jakie ? 26.12.05, 23:45
      w nowym auto motor i sport jest test hamulców. lexus 430 zdyskwalifikowany,
      błyskawicznie usmazył sobie tylne klocki i przestal hamować
      w życiu bym takiego szmelcu nie wziął ;)
      bez sensu cała ta dyskusja, próbowałem przebrnąć przez wątek o japońcach
      waskes daruj sobie walke z wiatrakami, niczego nie zmienisz. zużyjesz się nam,
      a twoje rady mogą mi się jeszcze przydać:)
      --
      !
        • waskes29 Re: Nie trzeba bylo duzo szukac - a jakie sa japo 27.12.05, 15:42
          habudzik napisał:

>
          > I coś Ty chłopie narobił . Zara Ci napiszą że opluwsz cuda techniki z Japonii
          i
          > ich właścicieli - fanatyków.

To juz niech oni sami ocenia ,ale widzisz sam ze to nie naturalna trawa
          jaka stosuje mercedes w swoich samochodach a stary poczciwy azbest jest
          kluczem do sukcesu w motoryzacji .Teraz juz wiem czemu tak wielu naszych
          rodakow tak chetnie kupuje toyoty a i opinia na tym forum zeby kupowac
          tylko samochody skladane w japoni nabiera calkiem innego rozsadnego znaczenia.
          Proponuje isc dalej ta droga i robic cale tapicerki , deski rozdzielcze , a
          szczegolnie filtry powietrza i kabinowe z azbestu a juz na zawsze samochody
          japonskie beda zajmowac pierwsze miejsca w sondazach zadowolenia klientow.
          --
          Tyklo siac,siac i siac!
    • 2ka5mi0lo Re: Niemieckie znaczy jakie ? 27.12.05, 20:51
      calyczas jak czytam to kucice sie o to co jest lepsze czy VW czy HONDA!!! ale
      to jest prosta odpowiedz ze VW jest lepszy i tyle nikt tego nie
      zmieni !!!!!!!!:-)HONDA to jest moze lepsza jako motocykl bo VW motocyklow nie
      robi i to tylko dlatego jest lepsza yhyheheh:P!!!!!!!
    • callafior Re: Niemieckie znaczy jakie ? 27.12.05, 22:07
      Nie ośmieszaj się podobnie jak ośmieszył się autor tego rankingu. Kto to oceniał
      - przypadkowi użytkownicy, jaka jest ocena - subiektywna. Przecież to są jaja -
      żeby hyundai miał być lepszy od Audi, BMW czy Volvo. Śmiech na sali.
      --
      My, ludzie, wcale nie jesteśmy mądrzejsi od zwierząt. One tylko nie dorównują
      nam głupotą.
      • w_r_e_d_n_y boli ????????????? 28.12.05, 15:21
        callafior napisał:

> Nie ośmieszaj się podobnie jak ośmieszył się autor tego rankingu. Kto to
        > oceniał - przypadkowi użytkownicy, jaka jest ocena - subiektywna.

i kto tu sie osmiesza ciolku jeden ,wroc do szkoly uczyc sie czytac

" wynik ankiety wśród
        1.25 tys. kierowców,
        2.akcje serwisowe,
        3.podsumowanie 7 milionów badań przeprowadzonych przez specjalistyczne ośrodki
        należące do organizacji TUV,
        4.testy wytrzymałości magazynu "Auto Bild",
        4.reklamacje czytelników,
        5.ocena sieci dealerskiej i serwisu "

" Przygotowywany raz do roku ranking magazynu "Auto Bild" ma opinię studium,
        które najszerzej koncentruje się na zagadnieniach związanych z jakością.

Autorzy raportu oceniają 20 najbardziej popularnych w Niemczech marek
        samochodów pod względem :

1.jakości w długim okresie użytkowania oraz
        2.pod względem niezawodności i
        3.zadowolenia klientów "

> Przecież to są jaja - żeby hyundai miał być lepszy od Audi, BMW czy Volvo.

dlaczego jaja - WYTŁUMACZ
          • w_r_e_d_n_y Re: Raczej śmieszy !!!!!!!!!!!!!!! 28.12.05, 17:07
            wlasnie dlatego jestes "malutki" ze tak malo "wybierasz" z tekstu na ktory
            odpowiadasz
            i nawet nie jest to sprytne ,bo ...zbyt czytelne

--
            MARCINC3 napisał:
            zmiana kierunku jazdy na skrzyzowaniu tzn jak zmienia sie z podporzatkowanej na
            glowna i odwrotnie czyli w tym wypadku jakby zjechal z glownej skrecil w lewo
            wtedy wlacza sie kierunek
            • habudzik Re: Raczej śmieszy !!!!!!!!!!!!!!! 28.12.05, 18:34
              w_r_e_d_n_y napisał:

> wlasnie dlatego jestes "malutki" ze tak malo "wybierasz" z tekstu na ktory
              > odpowiadasz
              > i nawet nie jest to sprytne ,bo ...zbyt czytelne
              >
              Bez obrazliwych epitetów nie dajesz rady , co ???
              Zapewne nie zrozumiałes o czym pisałem . Jesli sie myle to mnie popraw . Popraw
              mój błąd w linku ktory podałem .

--
              Gregor886 :
        • waskes29 Re: boli ????????????? 28.12.05, 15:35
          w_r_e_d_n_y napisał:

> > Przecież to są jaja - żeby hyundai miał być lepszy od Audi, BMW czy Volvo
          > .
          >
          > dlaczego jaja - WYTŁUMACZ

Idz obojetnie do ktorego z wymienionych marek a potem porownaj to z
          samochodami Hyndai i moze przestaniesz zadawac takie glupie pytania.A jak nie
          przestaniesz to sie zacznij leczyc .
          --
          Tyklo siac,siac i siac!
            • waskes29 Re: boli ????????????? 28.12.05, 16:00
              daria.1 napisała:

> a ty waskes jedz do serwisu Mercedasa albo vw i posłuchaj co mówia
              użytkownicy
              > o swoich samochodach
              A ty jezdzisz do servisu mercedesa z wiesz co mowia?
              Daj spokuj takie rozmowy to sobie mozesz prowadzic z sasiadkami .
              Pokazywalem ci kur*a glupolu staystyki i widzisz tam bezapelacyjna przewage
              japonczykow?Jak to jest ze niemcy produkuja najdrozsze samochody w kazdej
              klasie a zarazem sprzedaja je wszedzie w dosc sporych ilosciach .To komu oni
              je sprzedaja wariatom ,chorym umyslowo jezeli znacznie lepszy hyndai
              kosztuje polowe z tego na czasami 1/3 .
              Czy naprawde w tym kraju jedynym wytlumaczeniem czemu sie nie jezdzi mercedesem
              jest to ze sie psuja bo jakos mi sie wydaje ze dlatego ze malo kogo na nie
              stac.Dziwnym przypadkiem jakos japonskie samochody naleza do tych tanszych.

--
              Tyklo siac,siac i siac!
            • daria.1 Re: boli ????????????? 28.12.05, 16:08
              wiesz waskes akurat sąsiad jest szefem serwisu Mercedesa ,o vw nie piszę bo miałem to wiem coś na ten temat .
              Nie wiem czy pamiętasz ale ostatnim czasem była ostra afera o Mercedesa SL ZA 500 TYŚ,babka go ciągle naprawiała ??????????
              Wszyscy już wiedzą ze ostatnio Mercedes kulej z jakościa co potwierdził Mercedes mówiąc ze bedzie poprawiał jakość.
              • waskes29 Re: boli ????????????? 28.12.05, 16:19
                daria.1 napisała:

> wiesz waskes akurat sąsiad jest szefem serwisu Mercedesa ,o vw nie piszę bo
                mi
                > ałem to wiem coś na ten temat .
                > Nie wiem czy pamiętasz ale ostatnim czasem była ostra afera o Mercedesa SL
                ZA
                > 500 TYŚ,babka go ciągle naprawiała ??????????
                > Wszyscy już wiedzą ze ostatnio Mercedes kulej z jakościa co potwierdził
                Merced
                > es mówiąc ze bedzie poprawiał jakość.

Ale slowo jakosc mozna rozumiec na rozne sposoby.
                Zgadza sie ze staystycznie przecietnie samochody japonskie czy koreanskie sa
                lepiej wykonane /moze lepiej zlozone od europejskich i z tym sie nie bede
                spieral chociaz znalazl bym argumenty ze niekoniecznie.
                Ale jakosc to tez rodzja materialu z ktorego wykonane jest wnetrze ,komfort
                jazdy ,poziom halasu ,itd.
                Jesli przejedziesz sie nowa E klasa a pozniej przesiadziesz sie do
                odpowiednika koreanskiego to tez szybko znajdziesz nowe znaczenie slowa
                jakosc i to pod kazdym wzgledem.
                Niekoniecznie to jakosc odpowiada za to ze jeden samochod sie psuje czesciej
                inny mniej a np starannosc montarzu, stopien zaawansowania technicznego.
                Trudno wymagac od bardzo nowoczesnego samochodu naszpikowanego cala masa
                rozego rodzaju dodatkow aby byl rownie bezawaryjny od czegos co ma tylko kola
                silnik i fotele .I teraz w jaki sposob powiedziec ktory jest lepszej
                jakosci samochod ten ultranowoczesny z pelnym mozliwym wyposazenie czy ten
                golas bez niczego ale psujacy sie rzadziej?

--
                Tyklo siac,siac i siac!
                    • zgryzliwy1 Re: boli ????????????? 28.12.05, 17:22
                      habudzik napisał:

> Interia za FT swoje , a badania "super brands" swoje i to w 30 krajach.

habudzik za ...soba swoje a fakty swoje - tym gorzej dla faktow

--
                      skyddad - Olej polsyntetyczny jest robiony ta samo technologia co syntetyczny
                      ale w polowie przerwana nie dokonczona i uzupelniona srodkami
                      uszlachetniajacymi jak pluczace i antykorozyjne.
                      • habudzik Re: boli ????????????? 28.12.05, 18:01
                        zgryzliwy1 napisał:

> habudzik napisał:
                        >
                        > > Interia za FT swoje , a badania "super brands" swoje i to w 30 krajach.
                        >
                        > habudzik za ...soba swoje a fakty swoje - tym gorzej dla faktow
                        >

Fakty są takie że interia podała za financial t. badania których wyniki sa
                        diametralnie inne od wyników badań Super Brands LTd. i co w tym dziwnego ???

--
                        Gregor886 :
          • w_r_e_d_n_y Re: boli ????????????? 28.12.05, 17:16
            waskes29 napisał:

> w_r_e_d_n_y napisał:
            >
            >
            > > > Przecież to są jaja - żeby hyundai miał być lepszy od Audi, BMW czy
            > Volvo
            > > .
            > >
            > > dlaczego jaja - WYTŁUMACZ
            >
            > Idz obojetnie do ktorego z wymienionych marek a potem porownaj to z
            > samochodami Hyndai i moze przestaniesz zadawac takie glupie pytania.
            > A jak nie przestaniesz to sie zacznij leczyc .

no i bylem ,porownalem i ...najbardziej podobaly mi sie Fiaty,Logan, itd..:-))
            ale nie wiem czy wystarczy to kryterium zastosowac ;-)

pomoz ,wytlumacz jak dlugo chodziles po roznych dealerach i kiedy ta wiedza do
            Ciebie dotarla ,bo faktycznie chyba cos ze mna nie tak

--
            MARCINC3 napisał:
            zmiana kierunku jazdy na skrzyzowaniu tzn jak zmienia sie z podporzatkowanej na
            glowna i odwrotnie czyli w tym wypadku jakby zjechal z glownej skrecil w lewo
            wtedy wlacza sie kierunek
      • franek-b Re: Niemieckie znaczy jakie ? 28.12.05, 23:49
        > - przypadkowi użytkownicy, jaka jest ocena - subiektywna. Przecież to są
        jaja -
        > żeby hyundai miał być lepszy od Audi, BMW czy Volvo. Śmiech na sali.

To Ty sie osmieszasz. Byla poslanka Grzeskowiak sie nazywala, jej tez nie
        pasowalo 'przypadkowe' spoleczenstwo. Tylko tak sie sklada, ze przypdakowymi
        uzytkownikami jestem i ja i Ty. Jakbys rozumial slowo pisane, to bys zrozumial,
        ze chodzi o satysfakcje z zakupu. To ze wydasz 100k euro na 500KM nie znaczy,
        ze MUSISZ byc bardziej zadowolony z zakupu od sasiada co wydal 20k euro na
        100KM... Na satysfakcje sklada sie wiele czynnikow, miedzy innymi
        niezawodonosc. co komu po osiagach, jesli czesciej auto jest na lawecie niz na
        drodze? albo go olewaja w serwisie mimo, ze zostawia tam majatek? a w serwisie
        kia czy hyundaia nie zostawia sie majatku a traktuja co najmniej godnie i z
        szacunkiem np.

--
        Pozdrawiam,
        Frank
        Margaret Thatcher said 'Any man over the age of 30 who finds himself on a bus
        may count himself a failure.'
        • mobile5 Re: Niemieckie znaczy jakie ? 29.12.05, 00:03
          franek-b napisał:
          To Ty sie osmieszasz. Byla poslanka Grzeskowiak sie nazywala, jej tez nie
          > pasowalo 'przypadkowe' spoleczenstwo.
          To nie są słowa świętojebliwej senator Grześkowiak, ale posłanki H. Nowina-
          Konopka.
        • habudzik Re: Niemieckie znaczy jakie ? 29.12.05, 00:12
          franek-b napisał:

> > - przypadkowi użytkownicy, jaka jest ocena - subiektywna. Przecież to są
          > jaja -
          > > żeby hyundai miał być lepszy od Audi, BMW czy Volvo. Śmiech na sali.
          >
          > To Ty sie osmieszasz. Byla poslanka Grzeskowiak sie nazywala, jej tez nie
          > pasowalo 'przypadkowe' spoleczenstwo. Tylko tak sie sklada, ze przypdakowymi
          > uzytkownikami jestem i ja i Ty. Jakbys rozumial slowo pisane, to bys zrozumial,
          >
          > ze chodzi o satysfakcje z zakupu. To ze wydasz 100k euro na 500KM nie znaczy,
          > ze MUSISZ byc bardziej zadowolony z zakupu od sasiada co wydal 20k euro na
          > 100KM... Na satysfakcje sklada sie wiele czynnikow, miedzy innymi
          > niezawodonosc. co komu po osiagach, jesli czesciej auto jest na lawecie niz na
          > drodze? albo go olewaja w serwisie mimo, ze zostawia tam majatek? a w serwisie
          > kia czy hyundaia nie zostawia sie majatku a traktuja co najmniej godnie i z
          > szacunkiem np.
          >

Masz racje . Ktoś kto kupi Huidaja to bedzie zadowolony że mu na głowe nie pada
          a jak ktoś wyda 100tys.E na 500KM to jest niezadowolony bo nie dodali mu
          ukrainki na tylną kanape
          --
          Gregor886 :
          • zgryzliwy1 Re: Niemieckie znaczy jakie ? 29.12.05, 00:25
            habudzik napisał:

> Masz racje . Ktoś kto kupi Huidaja to bedzie zadowolony że mu na głowe nie
            > pada a jak ktoś wyda 100tys.E na 500KM to jest niezadowolony bo nie dodali mu
            > ukrainki na tylną kanape

typowa odpowiedz habudzika - ale Wałęsa robil to jednak duzo lepiej :-))

--
            • habudzik Re: Niemieckie znaczy jakie ? 29.12.05, 00:43
              zgryzliwy1 napisał:

> habudzik napisał:
              >
              > > Masz racje . Ktoś kto kupi Huidaja to bedzie zadowolony że mu na głowe ni
              > e
              > > pada a jak ktoś wyda 100tys.E na 500KM to jest niezadowolony bo nie dodal
              > i mu
              > > ukrainki na tylną kanape
              >
              > typowa odpowiedz habudzika - ale Wałęsa robil to jednak duzo lepiej :-))

Bo i problem jest typowy . Każdy ma inne wymagania . Jak kupiłem DVD za 350 PLN
              to się ciesze że wogóle sie kręci ale jak kupie za 3000PLN to wściekne sie jak
              mi kawy nie poda .

--
              Gregor886 :
              • zgryzliwy1 Re: Niemieckie znaczy jakie ? 29.12.05, 00:59
                habudzik napisał:

> Bo i problem jest typowy . Każdy ma inne wymagania . Jak kupiłem DVD za 350
                > PLN to się ciesze że wogóle sie kręci ale jak kupie za 3000PLN to wściekne
                > sie jak mi kawy nie poda .

tym bardziej jak ma tacke wysuwana poziomo ;-)

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się