Dodaj do ulubionych

Mercedes CLK 320 CDI

26.01.06, 08:31
pewnie dobry samochod tylko benzyna o tej pojemnosci i reczna skrzynia bylaby
3 razy lepsze
Obserwuj wątek
    • neuken Re: Mercedes CLK 320 CDI 26.01.06, 09:01
      > pewnie dobry samochod tylko benzyna o tej pojemnosci i reczna skrzynia bylaby
      > 3 razy lepsze
      Albo DSG . Jeździłem troszeczkę i sobie chwalę . Zero szarpnięć i biegi zmienia
      bardzo szybko . Najlepiej działa w trybie S . Ta skrzynia lepiej pracuje niż
      stara 5-biegowa w Mercedesie ,a nawet nowa 6-biegowa w BMW .

Szkoda ,że tego cięcia kosztów w produkcji aut nie widać w Polsce . CLK 350 w
      USA kosztuje 145000 zł ,a u nas 227000 zł . U nas ten samochód to ogromny
      lukus ,a tam jeździ takim po bułki murzyn ,właściciel dobrze prosperującej
      restauracji .

Tutaj piszecie ,że skrzynia jest be ,a wszędzie na początku pisali ,że jest
      rewelacyjna . Jednak marKITing w motogazetach działa . Dziękuję wam za
      bezstronna ocenę tego wynalazku .

Dziś w GT będzie test na torze i zobaczymy co oni napiszą o tej skrzynce .
      Silnik dla mnie jest rewelacyjny i naprawdę pracuje bardzo ładnie .
      • niepokorny666 Re: Mercedes CLK 320 CDI 07.04.06, 09:57
        "Bo choć 224 konie mechaniczne, jakie produkuje silnik Mercedesa, to sporo, z
        takiej pojemności da się wykrzesać więcej."

Autor tego artukułu nie wie oczym pisze, wie, ze gdzies dzwoni ale nie wie w
        którym kosciele.
        Jak chce sportowe auto to kupuje AMG a nie diesla, porównanie do BMW nie jest na
        miejscu, to zupełnie inne samochody,(nie chodzi o cene, ani prestiż) kupuja je
        inni klienci.
        Skad oni biora takich ludzi do pisania artykułow?
        • habudzik Re: Mercedes CLK 320 CDI 07.04.06, 11:30
          niepokorny666 napisał:

> Autor tego artukułu nie wie oczym pisze .
          > Jak chce sportowe auto to kupuje AMG a nie diesla,

Dostał facet do testu autobus przegubowy i zamiast pisać o tym ilu pasazrów
          zabiera i że jest niskopodłogowy to kreci nosem ze nie mozna wyłaczyć ESP i nie
          da sie przegubowcem robić boków.

"Wszędzie dominuje kształt koła - na nawiewach, białych zegarach i niemal
          wszystkich przyciskach. To zabieg mający podkreślić sportowy charakter auta"

Gdzie on w tym widzi sportowy charakter? Sportowy charakter to widac na 9 zd. od
          gory
          --
          Megaizyda - mmmmega tłuścioch , 189cm wzrostu a 120 kg smalcu i skwarek .
    • ariell11 Re: Mercedes CLK 320 CDI 15.02.06, 16:52
      „ pewnie dobry samochod tylko benzyna o tej pojemnosci i reczna skrzynia bylaby
      > 3 razy lepsze
      bardzo ciekawe ile to cudo pali? „

Nie pewnie tylko na pewno dobry a co do benzyny bym się spierał teraz jest
      taka technologia ze diesel ma lepsze osiągi ( przyspieszenie niż benzyna) a co
      do recznej skrzyni – frajda z robienia baczków. Ale amerykanie robia auta o
      podobnych pojemnościach i tylko montują automaty u nich nie istnieje „ręczna
      skrzynia” – rozumieją prze sto ze kogoś nie stać gdyż za automat trzeba
      dopłacać.

A co do spalania można zrozumieć : Jak pytasz się ile pali tzn. ze nie stać Cię
      na jego zatankowanie a jak nie stać Cię na zatankowanie to kup sobie Fiata
      126p.

Ten Mesio jest wypas jeździłem 124/ 124 CUPE a teraz zastanawiam się nad
      kupnem CLK model 208 CABRIO
      Moim zdaniem Mercedes CLK 320cdi jest super autem
      • izyda12 Re: Mercedes CLK 320 CDI 15.02.06, 17:12
        nie chce tutaj przerzucac sie danymi z folderow producentow ale to raczej
        rzadkosc zeby benzyna byla wolniejsza od dizelka - np. od 0-140km/h(oczywiscie
        w tym samym przedziale cenowym);
        zreszta co do prawa unijnego to sa pomysly takiego wysrubowania norm czystosci
        w ciagu 10 lat ze dizle by musialy zniknac
        • neuken Re: Mercedes CLK 320 CDI 15.02.06, 18:17
          W nowym numerze GT jest test C320 CDI z automatem .Pomiary przyspieszeń wyszły
          im trochę lepsze od tych w folderze :0-100 6.6 s 0-200 ok. 26 s. Na torze
          wypadł minimalnie lepiej od Skody Fabii RS ,co mnie zasmuciło i zdziwiło .
        • ariell11 Re: Mercedes CLK 320 CDI 16.02.06, 02:00
          izyda12 napisała:

> nie chce tutaj przerzucac sie danymi z folderow producentow ale to raczej
          > rzadkosc zeby benzyna byla wolniejsza od dizelka - np. od 0-140km/h
          (oczywiscie
          > w tym samym przedziale cenowym);
          > zreszta co do prawa unijnego to sa pomysly takiego wysrubowania norm
          czystosci
          > w ciagu 10 lat ze dizle by musialy zniknac

kobieto a ty wogóle masz prawko i jezdziłas takim autem kartkowe suche dane.
          diesel jest podatniejszy na tuning silnika poprzez elektromikę i mechanike a co
          za tym idzi dodanie 50 kon\i nie potrzebuje wiekszej ilości oleju napedowego a
          nawet spalanie spada o 0,5 l. a słyszałaś o momecie obrotowym w dieslach
          benzyne musisz krecis do 5 -6 tys obrotów zeby wyciagnac z auta wczystkie
          koniki a w dieslu wszystkie koniki działaja przy obrotach max 3,5 i co ty na
          to najpierw poczytaj ksiazki i artykuły na temat budowy silników ale nie te
          przed 15 lat tylko te nowe no i jak coś kumasz z ciptuningu. mam kumpli co
          jezdza dieslami i maja zajawka osiagi no i spalanie pa pozdro
    • art1407 Mercedes CLK 320 CDI 27.08.06, 23:33
      moim zdaniem mercedsy clk to maximum wolności i dobrego smaku. mam clk z 2004
      roku w 270 cdi wersja designo i jest to prawie ideał, moc , wygląd ,
      prowadzenie. ale wiem że jest coś leszego .......................clk 320 cdi.
      dla mnie fenomen.
    • tobiansen Mercedes CLK 320 CDI 25.03.07, 20:38
      Mercedes clk 320 cdi to mój ulubiony samochód.Silnik diasel powoduje jego ekonomiczną jazdę.Poza tym samochód jest bardzo piękny (nic dodać nic ująć).Chcę dodać,że widząc ten samochód oczy same się uśmiechają.Polecam kazdemu to auto.
    • tobiansen Mercedes CLK 320 CDI 25.03.07, 20:49
      Chcę jeszcze dodać,ze poprzednicy którzy piszą,ze ten samochód jest mało agresywny są w błędzie. Samochód ma idealne kształty,a zarys agresywnosci w tym samochodzie dodaje mu klasy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się