Dodaj do ulubionych

Toyota Yaris proszę o opinie

09.10.01, 14:39
szczególnie zalezy mi na relacji osob które jeżdżą takim autem. jak się
sprawdza na polskich drogach? jakie ma spalanie , czy jest wygodna, jakie są
okresy przebiegu między przeglądami itd.itp. Z góry dziękuję. Pozdrowienia.
Obserwuj wątek
      • Gość: CHrySL Re: Toyota Yaris proszę o opinie IP: 192.168.1.* / *.idzik.pl 15.10.01, 21:51
        PAT. To co stanowi o postępie w designie, wyprzedza jak zwykle u japońców o pół
        wieku resztę świata w dziedzinie techniki (vide testy łosia) dla przykładu , u
        Ciebie świadczy o wadach pojazdu. No cóż przyznam że mocno mnie to zdziwiło .
        Jedno jest pewne , Yarisa oglądałeś na obrazku lub przez szybę w salonie.
        Jeździć nim nie mogłeś, gdyż nie wypisywałbyś takich rzeczy. Nie znasz go
        wogóle.Ja nim przez ponad rok jeździłem.I proszę nie porównuj Yarisa do Seata.
        To obraża zdrowy rozsądek. Pzdr
    • Gość: Niknejm Re: Toyota Yaris proszę o opinie IP: *.pg.com 09.10.01, 14:53
      stanislawa1946 napisał(a):

> szczególnie zalezy mi na relacji osob które jeżdżą takim autem. jak się
      > sprawdza na polskich drogach? jakie ma spalanie , czy jest wygodna, jakie są
      > okresy przebiegu między przeglądami itd.itp. Z góry dziękuję. Pozdrowienia.

Poszukaj w starszych wątkach (także na dalszych ekranach) opinii o Yarisie. Jest
      tego dużo.
      A najlepiej przejedź się testowo.

W skrócie - niezawodne, trwałe auto, uwagi negatywne dotyczą głównie wnętrza,
      hałaśliwości i zastosowanych plastików. Niektórzy krytykują też słabą dynamikę
      wersji 1.0.

Pozdrawiam,
      Niknejm

• Gość: Adam W. Re: Toyota Yaris proszę o opinie IP: 10.128.137.* 21.12.01, 13:17
          Niezawodne i jedno znajbezpieczniejszych aut we wszystkich klasach , nie tylko
          wśród małych. Przeglądy : pierwszy po 15 tys. następne co 30 tys.
          Dynamika wśród małych bardzo dobra - chyba , że ktoś porównuje z Celicą.
          Nisko środek ciężkości i dobre wczodzenie w zakręty. Wyjątkowo dużo miejsca w
          środku - nie czujesz ,że to mały samochód.
          Bardzo czytelny wyświetlacz wymagający tylko przyzwyczajenia się ( po 15
          kilometrach ) . Bardzo niski współczynnik oporu i najmniejsze w klasie zużycie
          paliwa. Zwrotny , ergonomiczny w obsłudze , super wspomaganie i dobre hamulce (
          najlepiej z ABS) . W wersji luna Dobre radio z RDS i magnetofon dolby B z
          autorewersem. Bardzo wygodny z przodu , mniej z tyłu ale i tu jest lepiej niż w
          inych tej klasy bo samochód jest wysoki i szeroki. Jak złożysz tylne siedzeni
          to napakujesz więcej niż do np poloneza czy innej szafy. Dużo schowków ( np
          ciekawa szuflada pod fotelem pasażera ) i elektroniki. Dość mały bagażnik ale
          tylne siedzenie można przesynąć o ok.15 cm. Najlepsze gwarancje i drogi serwis.
          Swoim w trzy miesiące zrobiłem ponad 11 tys. i nie żałuję tych 43 tys. zł (
          wersja luna). POZDR>
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się