• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Skoda FA(B I E D A :) Dodaj do ulubionych

• 18.11.02, 19:58
    Ma czarne jak smoła zderzaki, silnik 1.4 60 KM pamiętający jeszcze czasy "105
    L", brak wspomagania, szyby jak w szklarni, dziurę po prawej stronie deski
    rozdzielczej (schowek?), oraz pocieszne felgi 13" bez kołpaków.

A żeby jej nie "rąbnęli", seryjnie - brak oznaczeń modelu na tylnej klapie:)

Cechy szczególne: kratka z tyłu, biały lakier i jakiś dziwny napis przez pół
    samochodu, czy zgadniecie kto to taki?

(krótki, biały i często staje) - pod spożywczymi
    • 19.11.02, 09:59
      kapelusz w środku za kratką był ?
      ;-)

Pzdr

P.S. I zdradź tajemnicę, kto to taki ?
    • 19.11.02, 16:00
      Mareks, jak widzisz z liczby postów, wątek jest niepopularny, a to dlatego że
      pojawił się jako konkretny policzek w użytkowników fabii, albo fabiedy jak to
      fajnie zauważyłeś.
      Gdybyś tak dodał do tego wątek konkurencji kierowców fabied z golfami i
      dorzucił jeszcze "łyzkę" jakiejś innej marki, to wtedy zapewne obecni tu od
      zawsze obrońcy ucieśnionych kapeluszników ruszyliby do ataku. A wierz mi , jest
      ich tutaj sporo.

A tak grobowa cisza. A może to tylko do czasu ;-)

Pozdr
      • Gość: Andre IP: *.pcplus.com.pl 19.11.02, 21:48
        No nie! Mogę trochę się z wami pośmiać.
        Tylko z kogo ??
        ;-)
    • Gość: młody IP: *.acn.pl / 10.71.3.* 19.11.02, 22:18
      mareks11 napisała:

> Ma czarne jak smoła zderzaki, silnik 1.4 60 KM pamiętający jeszcze czasy "105
      > L", brak wspomagania, szyby jak w szklarni, dziurę po prawej stronie deski
      > rozdzielczej (schowek?), oraz pocieszne felgi 13" bez kołpaków.
      >
      > A żeby jej nie "rąbnęli", seryjnie - brak oznaczeń modelu na tylnej klapie:)
      >
      > Cechy szczególne: kratka z tyłu, biały lakier i jakiś dziwny napis przez pół
      > samochodu, czy zgadniecie kto to taki?
      >
      > (krótki, biały i często staje) - pod spożywczymi

Wszedłem przeczytać ten wątek w godzinach popołudniowych, miałem mało czasu
      i nawet nie chciało mi się zastanawiać o co tu chodzi...
      ...teraz kiedy Andre zapytał z kogo się pośmiać mamy, widzę że nie tylko na
      ruszt wrzuciłeś Fabię ale też rozwożących chrupki repów, ew. właścicieli małych
      sklepów....ale co w tym śmiesznego?

pzdr
      • 20.11.02, 01:39
        niema w tym nic smiesznego - (oprocz autora tega watku jezdzacego ikarusem) -
        bo wzrastajaca liczba tanich samochodow jak ta fabia, thalia, seiciento i
        innych maluchow swiadczy o kondycji gospodarki kraju i o biedzie firm i ludzi
        ktorych niestac na lepsze samochody
    • Gość: sebulba IP: *.stacje.agora.pl 20.11.02, 09:25
      Cześć
      Jak rozumiem jestes kolejnym zakompleksionym posiadaczem biletu miesięcznego.
      Będę bronił skody z prozaicznego powodu. Za te pieniądze to całkiem przyzowite
      aut. I nie zmieni to nawet głupie stwierdzenie o kapelusznikach. Tak apropo
      gdybyś koleś pojeździł po Vaterlandzie zoabczyłbyś, że kaplusze mają także
      właściciele nowych mercedesów audi czy BMW.
      Myslę, że taka opinia to kolejny przejaw zakompleksionego wieśniaczka.
      Prawdopodobnie żal ci że to Czesi buduja samochód który sie w Polsce tak dobrze
      sprzedaje. Przy braku argumentów można używać tylko kapeluszy.
      Uprzedzę zarzuty, że np. przestarzały silnik. Może i owszem ale ta cena.
      Jak ci się nie podoba przeciez możesz kupić TDI.
      Acha jeszcze jedna rzecz, ewntualne zarzuty, że sam jestem kapelusznikiem to
      pudło - jeżdżę mondeo TDCi

Bez odzewu

• 20.11.02, 09:27
        :-)
    • Gość: malko IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 20.11.02, 12:40
    • 20.11.02, 13:44
      mareks11 napisała:

> Ma czarne jak smoła zderzaki, silnik 1.4 60 KM pamiętający jeszcze czasy "105
      > L", brak wspomagania, szyby jak w szklarni, dziurę po prawej stronie deski
      > rozdzielczej (schowek?), oraz pocieszne felgi 13" bez kołpaków.
      >
      > A żeby jej nie "rąbnęli", seryjnie - brak oznaczeń modelu na tylnej klapie:)
      >
      > Cechy szczególne: kratka z tyłu, biały lakier i jakiś dziwny napis przez pół
      > samochodu, czy zgadniecie kto to taki?
      >
      > (krótki, biały i często staje) - pod spożywczymi

Wszystko dlatego, że głupie firmy FMCG nie korzystają z porad takich ekspertów
      jak autor tego wątku i zamiast skody nie kupują Volvo czy BMW.
      Czy jakas hurtownia sporzywcza odrzucila Twoje CV? Rozumiem, ze Twoja godnosc
      honor i zostaly uratowane i nie bedziesz musial znosic tych wszystkich
      upokorzen...
      Aby uniknac watpliwosci: nie mam skody i nie jestem przedstawicielem handlowym,
      jednak nie do konca rozumiem w czym rzecz.
      Czy smiesza Cie tez niektore modele telefonow komorkowych albo notebookow w
      ktore firmy wyposazaja swoich pracowikow?
      • 20.11.02, 13:57
        Nie ma się czym jarać. Koleś napisał posta bo mu się nudzi w robocie. Kapelusz
        go w czaszkę ciśnie i wypisuje pierdoły, bo nikt nie chce z nim gadać.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.