• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Mercedes z 2000 r Dodaj do ulubionych

• 06.03.06, 21:54
    Witam,
    chcę kupić mercedesa, rocznik 2000, sedan w BARDZO DOBRYM STANIE. Zależy mi
    żeby był w bdb stanie.Moze to głupie,ale nie podobają mi się światła
    (okularniki, i takie "pośrednie"). Dlatego rocznik 2000. Poza tym na auto moge
    przeznaczyć do 35.000 zł.

Proszę o poradę, co kupić. Nie zamierzam tym samochodem brac udziału w
    rajdach. Potrzebuję porządnego, w miarę reprezentacyjnego :))), niezawodnego
    samochodu.

Przyznaję, że nie znam się na mercedesach. Czy ktoś może mi podrzucić link lub
    info, czym różnią się poszczególne wersje mercedesów: C, S W? To, co nie
    podoba mi się w mercedesach, to że nie ma oznaczeń na samochodzie (a na
    niektórych są). Dlaczego?
    • 06.03.06, 22:02
      Moze Mercedes C200?
      Cena: PLN 41 900 / EUR 11 003 (do negocjacji)
      Typ: Sedan
      Rok produkcji: 2000, 99 000 km, 116 KM (85 kW),
      Pojemność skokowa: 2148 cm3, olej napędowy, czarny-metalic, Liczba drzwi: 4/5,
      Dodatkowe wyposażenie:ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi,
      szyberdach, centralny zamek, poduszka powietrzna, radio, wspomaganie kierownicy,
      immobiliser, komputer, welurowa tapicerka
      Dodatkowe informacje:sprowadzony
      Opis pojazdu:I właściciel w Niemczech!, auto w idealnym stanie technicznym!
      • 06.03.06, 22:11
        co za błyskawiczny refleks :)TAki C200 spokojnie wystarczy.

Na razie chciałbym dowiedzieć się jednak czegoś o mercedesach. Co znaczy C S W,
        inne. Czy nie ma problemów z korozją. Mając wybór za taką samą cenę - mercedes
        np. C200 z 2000 r. a jakiś nowy np. skoda, wybrałbym mercedesa. Proszę o
        rzeczowe uwagi.
      • 25.04.06, 15:20
        chelmonski napisał:

> Typ: Sedan
        > Liczba drzwi: 4/5

Coś mi tu nie pasuje.
        Sedan i 5 drzwii ?
    • 06.03.06, 22:06
      Tu masz prawie wszystkie modele Mercedesa i galerie zdjec .
      www.autocentrum.pl/oceny_aut/Mercedes.html
      --
      -------------------------------------------------------
    • 06.03.06, 22:14
      ja tylko nieskromnie chcialem zauwazyc ze przegladajac ogloszenia okularnikow z
      tego roku to ciezko znalezc chocby jedna sprawna sztuke w cenie ponizej 50 tys
      pln, a co mowa zeby za 35 w stanie idalnym. Ale podobno Ci co szukaja to
      znajduja...
      Pozdrawiam
      • 06.03.06, 22:15
        ba, za 35 to nawet ciezko znalezc poprzedni model c-klasy.
        Pozdrawiam
      • 06.03.06, 22:25
        Znalazłem niedawno w necie: Mercedes klasa C C 200 CDI 2.2 CDI Classic rocznik:
        1999 r 32 400 ZŁ (do negocjacji)
        przebieg: 118 000 km
        paliwo: olej napędowy
        nadwozie: sedan
        skrzynia: ręczna
        pojemność silnika: 2 200 cm3
        moc silnika: 102 KM

No to 32.400, to w granicach moich możliwości. Ten post od chełmońskiego
        (41.000) tez blisko :)

Prosze o jakieś porady (najlepiej bez bezsensownego mędrkowania). Nie znam się
        na samochodach. Znam się za to na innych rzeczach. Prosze o uwagi użytkowników.
        Z góry dziękuję.
        • 06.03.06, 22:30
          comato napisał:

> Prosze o jakieś porady (najlepiej bez bezsensownego mędrkowania). Nie znam się
          > na samochodach. Znam się za to na innych rzeczach. Prosze o uwagi
          użytkowników.
          > Z góry dziękuję.

To zalezy do czego potrzebujesz ten samochod ,modele C klasa sa bardzo
          skape jesli chodzi o ilosc miejsca w srodku zwlaszcza z tylu.Jak
          potrzebujesz duzy samochod to i mercedes to musisz szukac modelu E klasa
          W210 produkowany od 95 ale ak ktos juz pisal nie mas szans dostac takiego z
          2000r taniej niz 40-45tys.
          --
          • 06.03.06, 22:41
            > To zalezy do czego potrzebujesz ten samochod ,modele C klasa sa bardzo
            > skape jesli chodzi o ilosc miejsca w srodku zwlaszcza z tylu

Chodzi mi o samochód typu "zajechać do pracy, w weekend pojechać z rodziną za
            miasto". To że nie jest duży nie jest dla mnie dużym minusem - w W-wie cieżko
            zaparkować czymś dużym, poza tym te podziemne miejsca postojowe też nie są duże.

Waskes29, a co sądzisz o takiej ofercie:
            Znalazłem niedawno w necie: Mercedes klasa C C 200 CDI 2.2 CDI Classic rocznik:
            1999 r 32 400 ZŁ (do negocjacji)
            przebieg: 118 000 km
            paliwo: olej napędowy
            nadwozie: sedan
            skrzynia: ręczna
            pojemność silnika: 2 200 cm3
            moc silnika: 102 KM

Czy w granicach 35 tys. znajdę coś lepszego. Albo jeśłi dopłaciłbym np do 40
            tys., to jaki model radziłbyś wybrać?. Ma byc sedan (nie kombi) i światła
            prostokątne:) Nie musi byc z 2000 r., może być 98-99
            • 06.03.06, 22:48
              comato napisał:

> Chodzi mi o samochód typu "zajechać do pracy, w weekend pojechać z rodziną za
              > miasto". To że nie jest duży nie jest dla mnie dużym minusem - w W-wie cieżko
              > zaparkować czymś dużym, poza tym te podziemne miejsca postojowe też nie są
              duże
              > .
              >
              > Waskes29, a co sądzisz o takiej ofercie:
              > Znalazłem niedawno w necie: Mercedes klasa C C 200 CDI 2.2 CDI Classic
              rocznik:
              > 1999 r 32 400 ZŁ (do negocjacji)
              > przebieg: 118 000 km
              > paliwo: olej napędowy
              > nadwozie: sedan
              > skrzynia: ręczna
              > pojemność silnika: 2 200 cm3
              > moc silnika: 102 KM
              >
              > Czy w granicach 35 tys. znajdę coś lepszego. Albo jeśłi dopłaciłbym np do 40
              > tys., to jaki model radziłbyś wybrać?. Ma byc sedan (nie kombi) i światła
              > prostokątne:) Nie musi byc z 2000 r., może być 98-99

Masz pecha bo albo okrogle swiatla z przodu a za to nie trojkaty z tylu to
              E klasa albo pseudo okulary z przodu lub prostokaty (starszy model c) ale
              trojkaty z tylu bez roznicy jaki model.
              Jesli to ma byc mercedes to za taka kwote szukalbym E klasy nawet
              starszej ale jednak samochod naprawde dobry i przestronny ale wtedy musisz
              zaakceptowac okulary z przodu.
              Czy inne marki na podobnym poziomie wchodza w gre?
              --
              • 06.03.06, 22:55
                waskes29 napisał:
                > Masz pecha bo albo okrogle swiatla z przodu a za to nie trojkaty z tylu to
                >
                > E klasa albo pseudo okulary z przodu lub prostokaty (starszy model c) ale
                >
                > trojkaty z tylu bez roznicy jaki model.
                > Jesli to ma byc mercedes to za taka kwote szukalbym E klasy nawet
                > starszej ale jednak samochod naprawde dobry i przestronny ale wtedy musisz
                > zaakceptowac okulary z przodu.

Jezu, to jakie oznaczenia mają te, które widze na ulicach???? Jak pisałem -
                mercedesy te nie mają oznaczen z tyłu (kilka miało chyba napis C200). NA PEWNO
                nie były nowe, były używane i NA PEWNO miały z przodu światła prostokątne, z
                tyłu albo trójkątne albo prostokątne. To jaki to mógł być model i z którego
                roku? Wyglądały bardzo ładnie, chociaż używane (wg mnie lepiej niż nowa czy
                roczna skoda octawia )

PS. Gdyby mercedes oznaczął modele, to nie miałbym takiego problemu :)
                • 06.03.06, 22:57
                  comato napisał:

> Jezu, to jakie oznaczenia mają te, które widze na ulicach???? Jak pisałem -
                  > mercedesy te nie mają oznaczen z tyłu (kilka miało chyba napis C200). NA PEWNO
                  > nie były nowe, były używane i NA PEWNO miały z przodu światła prostokątne, z
                  > tyłu albo trójkątne albo prostokątne. To jaki to mógł być model i z którego
                  > roku? Wyglądały bardzo ładnie, chociaż używane (wg mnie lepiej niż nowa czy
                  > roczna skoda octawia )
                  >
                  > PS. Gdyby mercedes oznaczął modele, to nie miałbym takiego problemu :)

Moim zdaniem to widujesz te Cetki z 93 co Ci podałem link
                  --
                  Gregor886 :
                  "Szymi mial racje lexy to sa jedne z najlepiej wykonczonych aut swiata..."
                • 06.03.06, 23:04
                  To z tymi swiatłami przednimi jest aż taki problem?

Skoczyłem na allegro i np. te modele:

Mercedes klasa C 200 2.0 Elegance rocznik 1995
                  Mercedes klasa C C 200 CDI 2.2 CDI Classic rocznik 1999
                  Mercedes klasa C 200 Elegance 2.0 rocznik 2000

każdy z nich MA PROSTOKĄTNE ŚWIATŁA Z PRZODU. Czyli co najmniej do 2000 r.
                  (przynajmniej w modelu C 200) robili jeszcze światła prostokątne. To jak to w
                  końcu jest z tymi przednimi światłami. Swoją drogą to oznaczenia mercedes ma tak
                  samo zakręcone jak Canon oznaczenia tuszy:)
                  • 25.04.06, 12:13
                    Prostokątne lamoy z przodu miały następujące modele (potencjalnie Cię
                    interesujące):
                    Klasa C w nadwoziu W202 (1993-2000) miała silniki od 1,8 do 5,5 benzyna i od
                    2,0 D do 2,5 TurboD.
                    Klasa E w nadwoziu W124 (1992-1995) miała silniki od 2,0 do 5,0 benzyna i od
                    2,0 D do 3,0 TurboD.
                    Weż pod uwagę, iż w przypadku Mercedesa litera "T" nie oznacza Turbosprężarki
                    tylko wersję kombi.
                    Mercedes oferował opcię bezpłatną brak oznaczeń modelu na klapie bagażnika.
                • 06.03.06, 23:04
                  comato napisał:

> Jezu, to jakie oznaczenia mają te, które widze na ulicach???? Jak pisałem -
                  > mercedesy te nie mają oznaczen z tyłu (kilka miało chyba napis C200). NA PEWNO
                  > nie były nowe, były używane i NA PEWNO miały z przodu światła prostokątne, z
                  > tyłu albo trójkątne albo prostokątne. To jaki to mógł być model i z którego
                  > roku? Wyglądały bardzo ładnie, chociaż używane (wg mnie lepiej niż nowa czy
                  > roczna skoda octawia )
                  >
                  > PS. Gdyby mercedes oznaczął modele, to nie miałbym takiego problemu :)

Chyba ci chodzi o ten model
                  www.trader.pl/details,131,100359073.asp
                  To c klasa model W202 produkowany od 93 do chyba 99
                  • 06.03.06, 23:13
                    waskes29 napisał:
                    > Chyba ci chodzi o ten model
                    > www.trader.pl/details,131,100359073.asp
                    > To c klasa model W202 produkowany od 93 do chyba 99
                    > -------------------------------------------------------

Tak, o coś takiego. (audi tez jest ładne, ale za drogie :). Dzięki za pomoc.
                    Gdybyś potrzebował poradę w zakresie projektowania domu, to napisz maila :)

Rozglądnę się za takim z około 99 roku. Z drugiej strony ten mercedes W202 nawet
                    z 95 r. jest chyba lepszym rozwiązaniem niż nie przymierzajac nowa dacia logan?z
      • 06.03.06, 22:29
        polokokt napisał:

> ja tylko nieskromnie chcialem zauwazyc ze przegladajac ogloszenia okularnikow z
        >

I jeden szczegół (dla mnie istotny bardzo). Nie chcę żadnego okularnika. Na
        widok tych nowych okragłych świateł chce mi się rzy ... g ... ać. Na widok tych
        trójkątnych też. Na szczęscie są poza moim zasięgiem cenowym. Chcę starszy model
        mercedesa (ale nie za stary), coś jakby odpowiednik nokii 3330 w bardzo dobrym
        stanie.
        • 06.03.06, 22:34
          comato napisał:

> I jeden szczegół (dla mnie istotny bardzo). Nie chcę żadnego okularnika. Na
          > widok tych nowych okragłych świateł chce mi się rzy ... g ... ać. Na widok
          tyc
          > h
          > trójkątnych też. Na szczęscie są poza moim zasięgiem cenowym. Chcę starszy
          mode
          > l
          > mercedesa (ale nie za stary), coś jakby odpowiednik nokii 3330 w bardzo dobrym
          > stanie.

No to szukaj w innych markach bo mercedes z tych i nie tylko rocznikow ma
          albo przednie lapmy typu okular albo tylnie trojkatne.Tak juz ma .
          --
          • 06.03.06, 22:46
            > No to szukaj w innych markach bo mercedes z tych i nie tylko rocznikow ma
            > albo przednie lapmy typu okular albo tylnie trojkatne.Tak juz ma .

Nie chodzi mi o tylne lampy. Tylne są wszystkie ok. CHodziło mi o PRZEDNIE
            lampy: stare modele mają prostokatne, nowsze okularniki (bleeeee), a najnowsze
            trochę jakby okularniki po liftingu, takie skośne trójkąty.

Obejrzałem sobie na żywo C200 z 99 r. (inne dane podałem wcześniej). Czy w cenie
            38 tys. znajdę coś lepszego?
            • 06.03.06, 23:01
              comato napisał:

> > No to szukaj w innych markach bo mercedes z tych i nie tylko rocznikow ma
              > > albo przednie lapmy typu okular albo tylnie trojkatne.Tak juz ma .
              >
              > Nie chodzi mi o tylne lampy. Tylne są wszystkie ok. CHodziło mi o PRZEDNIE
              > lampy: stare modele mają prostokatne, nowsze okularniki (bleeeee), a najnowsze
              > trochę jakby okularniki po liftingu, takie skośne trójkąty.
              >
              > Obejrzałem sobie na żywo C200 z 99 r. (inne dane podałem wcześniej). Czy w
              ceni
              > e
              > 38 tys. znajdę coś lepszego?

Nie wiem oo ktorym modelu piszesz jesli o tym z prostokatnymi swiatlami
              przednimi czy model C W202 to uwazam ze to jest dosc drogo ,jesli podoba ci
              sie ten model to moze warto poszukac takiego tylko troszke starszego ale
              znacznie taniej np 97r za ok 20-22tys.To jest to samo roznia sie
              praktycznie tylko kolorem tylnych lamp i wzorami tapicerek , po co
              kupowac stary model za tak duzo .
              Jesli w gre wchodza inne marki to moge polecic ten samochod jest
              porownywalny z mercedesem jesli chodzi o wykonianie i komfort ,sam mam taki
              i jestem bardzo zadowolony ,jest duzy wybor silnikow 2.8 jesli mamiec
              dobre osiagi lub diesel 1.9tdi dla oszczednych i 2.5TDI ktory laczy dobre
              osiagi i male spalanie.Za 35-40tys kupisz modele z 98-2000
              aukcja.onet.pl/show_item.php?item=88140175
              --
        • 06.03.06, 22:36
    • 06.03.06, 22:19
      www.iks.warszawa.mercedes-benz.pl/_kof/_os_sc_osob/3786.html?ref=dcap
      --
      Gregor886 :
      • 06.03.06, 22:24
        habudzik napisał:

> www.iks.warszawa.mercedes-benz.pl/_kof/_os_sc_osob/3786.html?ref=dcap

no to raczej nie jest najlepsza oferta ,stary model z 93 r ,za takla kwote
        mozna juz poszukac nowszej wersji.Faktem jest ze te W202 byly bardzo trwale i
        bezawaryjne mialem takiego sedana ale byl wyjatkowo niewygodny(siedzenia) i
        ciasny i szybko sie rozstalismy.
        --
        • 06.03.06, 22:27
          No wiesz , jaka cena taki produkt .
          --
          Gregor886 :
    • 06.03.06, 23:00
      w takim razie mi sie podoba ten:

www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C801607
      Pozdrawiam
      • 06.03.06, 23:07
        polokokt napisał:

> w takim razie mi sie podoba ten:
        >
        > www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C801607
        > Pozdrawiam

O tak ten samochod wyglada ladnie ma dobry rocznik i rozsadna cene .
        --
      • 06.03.06, 23:09
        polokokt napisał:

> w takim razie mi sie podoba ten:
        >
        > www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C801607
        > Pozdrawiam

Mi też się podoba. Własnie o coś takiego mi chodziło - granatowy, ewentualnie
        mógłby być srebrny metalic. Cena ok. 30 tys. To jak to jest, ze ktoś podawał
        link na mercedesa z 93 r. tylko o kilka tys. tańszego.
        • 06.03.06, 23:13
          comato napisał:

> Mi też się podoba. Własnie o coś takiego mi chodziło - granatowy, ewentualnie
          > mógłby być srebrny metalic. Cena ok. 30 tys. To jak to jest, ze ktoś podawał
          > link na mercedesa z 93 r. tylko o kilka tys. tańszego.

aukcja.onet.pl/show_item.php?item=89501732
          --
    • 25.04.06, 13:19
      comato napisał:

> Witam,
      > chcę kupić mercedesa, rocznik 2000, sedan w BARDZO DOBRYM STANIE. Zależy mi
      > żeby był w bdb stanie.Moze to głupie,ale nie podobają mi się światła
      > (okularniki, i takie "pośrednie"). Dlatego rocznik 2000. Poza tym na auto moge
      > przeznaczyć do 35.000 zł.

Tak się zastanawiam kto sprzeda Mercedesa w bdb stanie z roku 2000 za taką
      kwotę, mnie by szkoda było pozbyć się mojego Scenica a co dopiero Mercedesa.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.