Dodaj do ulubionych

Poseł Misztal zajechał Maybachem

09.03.06, 13:36
Nakradł to ma teraz na drogie auta.
Obserwuj wątek
    • maris84 Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 09.03.06, 14:14
      Mam tylko nadzieję, że niebędzie nim dojeżdżał do sejmu a paliwa wliczać w
      koszty działalności poselskiej...
      PS. Do p. Misztala teraz trzeba pomyśleć o jakiejś małej rafinerii, może
      Możejki, bo w końcu Hammer i Maybach to jak na początek całkiem duży rynek
      zbytu...
        • rraaddeekk Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 09.03.06, 14:46
          Obciach prowadzić taki samochód!
          VIP ma jechać na kanapie z tyłu, a prowadzi szofer (w czapce z twardym
          daszkiem ;-) )!

Jak koniecznie chciał samochód z najwyższej półki, to na jego miejscu kupiłbym
          Bentleya Continental GT.
          Tylko luksusowe coupe wypada prowadzić osobiście.
              • emes-nju Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 09.03.06, 15:20
                rraaddeekk napisał:

> To co napiałem powyżej.
                > Jeśli luksusowa limuzyna ma 4 drzwii, to aby zachować klasę (maximum
                > snobizmu)

W wypadku tego akurat zakupu o snobizmie i klasie mowic nie mozna. Pan posel kupil auto w USA bo taniej (ktos z klasa i snobujacy sie na bogacza - po to kupuje sie Maybacha - NIGDY sie do takich oszczednosci nie przyzna!), a do tego nawet (znow z oszczednosci) nawet auta nie przerejstrowal. Posel na Sejm RP podjezdza do pracy autem na amerykanskich numerach... Porazka. Jak dla mnie to moze sobie to auto prowadzic w przepoconym podkoszulku, ze slugiem przyklejonym do wargi i w uwalanych gnojem adidasach (ale koniecznie w bialych skarpetkach)! Osoba, ktora z racji funkcji, jest wspolodpowiedzialna za ciagle proby wyludzania od obywateli wszelkiej masci haraczy na granicy, sama tego unika. Wstyd i hanba!!! TFU!

--
                Polska to chyba jedyny kraj posiadający kopię zapasową prezydenta i rząd sterowany radiem.
          • caesar_pl Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 10.03.06, 06:34
            Nie mow?Bosch tez?Ale ze Dresdner Bank pozyczal podczas wojny pieniadze Nazistom (od tego jest bank,by pozyczac,bo na tym zarabia)to teraz trwa nagonka na szefow!!!
            Polak bedzie Niemcowi zawsze wrogiem,wiec czemu kupuje auto napedzane tym samym motorem co czolgi majace na sumieniu dziesiatki tysiecy Polakow?Mercedes czekal 50 lat by przywrocic nazwe Maybach a tu nagle dla Polakow niemieckie to sympatyczne...?
      • emes-nju Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 09.03.06, 14:51
        bsauc napisał:

> dlaczego jak ktoś jest bogaty, to odrazu nakradł

Bo lata komunistycznej indoktrynacji robia swoje. Ale akurat w wypadku Jasnie Pana Posla cos jest na rzeczy - w koncu do USA spierd... bo w Polsce byl scigany listem gonczym. Podobno przez pomylke...

--
        Polska to chyba jedyny kraj posiadający kopię zapasową prezydenta i rząd sterowany radiem.
    • emes-nju Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 09.03.06, 14:48
      Nakradl, nie nakradl, ale: "W aucie ma też system audio-wideo z kilkoma ekranami LCD". Hm... mi zwykle wystarcza jeden telewizor... No, ale ja nie jestem poslem :-P

--
        • emes-nju Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 09.03.06, 15:00
          rraaddeekk napisał:

> emes-nju czepiasz się teraz.

Przyznaje sie do tego bez wstydu :-)

Z tym, ze bardziej sie czepiam autora tekstu - cytat nie sugerowal gdzie sa te ekrany. Ja wiem, ze jest tak, jak napisales. Ale nie wszyscy to wiedza i moga wyciagnac mylne wnioski. A potem odbedzie sie szturm na Media Markt (nie dla idiotow) bo powstanie nowa swiecka tradycja ogladania kilku TV naraz :-P ;-)

--
        • emes-nju Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 09.03.06, 15:09
          jujuch napisał:

> kazdy facet ma w sobie cos z małego chłopaca

Masz na mysli, ze maly chlopiec, maly... no, wiesz co. A potem trzeba kupowac przedluzacze :-P

--
        • rydzo Ja wole Bentleya 09.03.06, 15:58
          Ja nie gratuluje mu dobrego gustu bo Maybach nie ejst fajny. Bentley Continental
          Flying Spur - to jest fajny samochodzik. Maybach to kojarzy mi sie tylko z
          szoferem ...
        • callafior Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 10.03.06, 14:54
          Ale kiedy ja mu wcale nie zazdroszczę, wcale zresztą nie pociągają mnie
          luksusowe limuzyny, wolę inny rodzaj samochodów. Tylko chodzi mi o to, że
          parodią jest mówić o walce z biedą, jednocześnie otaczając się drogimi
          luksusowymi produktami. Jak kogoś stać, to niech ma, tylko niech się nie
          ośmiesza, że jest za biednymi i z walczy z ubóstwem, bo to jest komedia.
          --
          My, ludzie, wcale nie jesteśmy mądrzejsi od zwierząt. One tylko nie dorównują
          nam głupotą.
    • krzysw73 bryka niezla, a on przy min jak burak 09.03.06, 19:28
      w sumie to nic dziwnego, z samoobrony...
      a tak serio, łapy z pogardą w kieszeni, rozkrok jak by mu cos miedzy nogami
      spuchło, pełna pogarda dla wszytkich którzy nie dostąpili zaszczytu usiąść za
      co prawda niezłym cackiem. nic dodać, nic ująć. PANISKO
    • fotis1 Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 09.03.06, 20:41
      a ja jestem najnormalniej w swiecie k... zazdrosny. Zeby taki pieprzony cwaniak
      z samoobrony byl w stanie wywalic banke na Maybacha... no szlag mnie trafi. I to
      w kraju gdzie polowa ludzi wcale nie glupich i pracowitych nie ma na nowe buty,
      a drogi sa nie wiele lepsze niz na kaukazie. Mnie byloby wstyd jechac takim
      autem po miescie. Mam nadzieje ze mu sie popsuje.
      • emes-nju Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 09.03.06, 20:53
        fotis1 napisał:

> a ja jestem najnormalniej w swiecie k... zazdrosny. Zeby taki pieprzony
        > cwaniak z samoobrony byl w stanie wywalic banke na Maybacha... no szlag mnie
        > trafi. I to w kraju gdzie polowa ludzi wcale nie glupich i pracowitych nie ma
        > na nowe buty,

Bo wlasnie takie kmiotki tak gospodarza jak we wlasnym folwarku! Za malo kasy na bezrobotnych - podniesiemy podatki. A to, ze podniesienie podatkow wyprodukuje nowa armie bezrobotnych, nie marszczy im czola. Im wiecej publicznej kasy przeplywa przez ich lepkie lapeczki, tym wiecej moze sie niepostrzezenie przykleic.

Im dluzej patrze na otaczajacy nas grajdolek, tym bardziej podziwiam Orwella - "Folwark zwierzecy" pomyslany jako satyra na mechanizmy zdobywania i sprawowania wladzy przez lud pracujacy miast i wsi, okazal sie w Polsce aktualny nawet po upadku rezimu... Ale co sie dziwic - glosuja ludzie, ktorzy nie znaja innego swiata, i ktorzy te wizje (rownych zoladkow) sprzedaja dzieciom. Ech, dlugo jeszcze nic sie nie zmieni!

--
        • wallenrode Re: Poseł Misztal zajechał Maybachem 09.03.06, 21:25
          a tak z ciekawości - powinni się przyjżeć skąd ma/miał pieniądze na ten
          samochód i inne....

a tak pozatym , trzeba mieć wyczucie chwili i sytuacji - mi bylo by głupio
          paradować takim samochodem jako poseł gdy naród jest biedny...
          na dodatek jako poseł samoobrony - czyli wydawać sie by bylo , partii która
          biednych rolników i bezrobotnych broni....

dziwne ale jakoś w tej partii sami bogaci....
          no prawie ,ale wszyscy znani to bogaci.....rolnicy - jak na ironnię losu -
          bogaty będzie bronił biednego :D niezla kpina ...

ps nie czepaim sie jego/ kogoś kto kupił sobie Maya czy Hummera - jego sprawa
          ale jako osoba publiczna i poseł rolniczej partii ,powinien mieć jakiś honor
          czyli "albo biznes albo poseł"

i jak tu chodzić na głosowania i ufać politykom .....

trochę w politykę pojechałem.... ale coś w tym jest ...
    • tblasiak2 ha! wiedzialem,ze jest cienias! 10.03.06, 01:50
      wiedzialem, ze jest Cienias! przewidywalem, ze kupi 57 a nie nowa 62 S
      (Special). Za cienki jest, zeby wystartowac z tym co dobre. A tansza 57 kupil,
      zeby po prostu poszpanowac - wiesniak i tyle. Nowa 62 S ma silnik Twin Turbo 12V
      i wyciaga 617KM - ale co najwazniejsze. Wg amerykanskiego tygodnika "Automobole"
      62 jest lepsza od Rolls Roycea Phantoma. W przeciwienstwie do 57 - takze niech
      nie sciemnia, ze wybieral miedzy.."Mercedesem, Rolls-Roycem i Bentleyem" Dla
      mnie jest Ferdynandem Kiepskim:)
        • emes-nju Re: ha! wiedzialem,ze jest cienias! 10.03.06, 09:20
          alvaro007 napisał:

> No to ja też chciałbym być takim Ferdynandem i cieniasem w takim wypadku.

A ja chyba nie. Oczywiscie ilosc kasy do wywalenia w bloto jaka pochwalil sie nasz posel jest do pozazdroszeczenia, ale jaki to musi byc maly czlowieczek... Ostentacyjne szastanie forsa (i chwalenie sie tym ile zaoszczedzil na jednym z drozszych aut na swiecie - to juz buractwo) sugeruje mi, ze facet ma jakis problem ze soba.

--
      • mobile5 Re: Dochnal też zajechał...na Smutną 10.03.06, 19:32
        srulek.maly napisał:

> mimo że miał nie takie cuda, turnieje polo na lodzie i foty z W.Cz Królową
        > Elżbietą II.
        Chyba pomyliłeś go z Dochnalem.

"Misztal chciał się siłować na rękę z szefem ochrony i bić z przypadkowymi
        osobami. Następnie pojechał na komisariat i złożył zgłoszenie o naruszeniu
        nietykalności osobistej. Wraz z policjantami wrócił do klubu i wskazał kilka
        osób. Zamknijcie tego, tego i tego – mówił do policjantów, a do gości „już nie
        żyjesz”. W tym mieście rządzi jakaś młoda gangsterka, trzeba
        sprowadzić „Pruszków” i zrobić porządek - dodał jeszcze."
        www.gunb.gov.pl/kwzwb/
    • ppo Może ktoś mi powie, 28.03.06, 19:04
      Jak facet z niepełnym średnim mógł zostać multimilionerem i to jeszcze przed 40-
      stką? O rodową fortunę raczej go nie podejżewam (nie ten kraj- nie w tych
      czasach). Bardzo mnie to nurtuje...
      • jusytka Najbogatszym obywatelem mojego .... 28.03.06, 22:39
        Najbogatszym obywatelem mojego miasta tez jest facet bez wykształcenia, ale ma
        "łeb do interesów" i to wystarczy, za co się nie wziął odnosił sukces. Czy
        wszystko co robił było zgodne z prawem? - tego nie wiadomo, ale żeby być dobrym
        złodziejem/gangsterem też trzeba mieć łeb na karku, a nie zawsze idzie to w
        parze z wykształceniem ...
        --
        Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą ...
      • lapufkasz Re: Może ktoś mi powie, 28.03.06, 22:50
        ppo napisał:

> Jak facet z niepełnym średnim mógł zostać multimilionerem i to jeszcze przed
        40
        > -
        > stką? O rodową fortunę raczej go nie podejżewam (nie ten kraj- nie w tych
        > czasach). Bardzo mnie to nurtuje...

A gdzie jest napisane ze wyksztalcenie jest konieczne do robienia pieniedzy.
        Jedno najczesciej nie ma nic wspolnego z drugim ,jesli liczysz na dobra
        posade to wyksztalcenie raczej jest potrzebne ale jak chcesz zarabiac majac
        wlasny interes to wyksztalcenie raczej nie jest tak przydatne.Nie myl
        sprytu i inteligencji z wyksztalceniem ,moja ciotka jest polonistka zarabia
        rocznie tyle ile ja wydaje na paliwo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się